فرودگاه تبریز به عنوان پشتیبان لوفت هانزا انتخاب شد

در یک تصمیم جاری و نوآورانه، فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز به عنوان فرودگاه پشتیبان (Alternate) برای گروه هواپیمایی لوفت هانزا انتخاب گردید. این تصمیم با هدف تأمین نیازهای روزمره و خاص این گروه هواپیمایی اتخاذ شده است.

نقل و انتقال پروازها با اطمینان بیشتر

به گزارش تین نیوز از منابع وزارت راه و شهرسازی، فرودگاه تبریز با انتخاب به عنوان فرودگاه پشتیبان (Alternate) برای گروه هواپیمایی لوفت هانزا، نقش حیاتی در افزایش اطمینان و ایمنی پروازها دارد.

پشتیبانی در مواقع اضطراری

در جلسه دیدار بین رامین آذری، مدیرکل فرودگاه های استان آذربایجان شرقی، و مدیر ایستگاه لوفت هانزا در ایران، تصمیم به استفاده از فرودگاه تبریز به عنوان مقصد پشتیبان برای پروازهای این گروه گرفته شد. این اقدام به منظور مدیریت بهتر هرگونه رخداد اضطراری در حین پروازها صورت گرفته است.

مذاکرات برای پروازهای جدید به اروپا

در پی انتخاب تبریز به عنوان فرودگاه پشتیبان، مذاکرات مقدماتی برای برقراری پروازهای جدید این گروه هواپیمایی به شهرهای اروپایی آغاز شد. با توجه به ظرفیت فرودگاه تبریز برای اتصال به شهرهای اروپایی، انتظار می‌رود این توافقات باعث توسعه روابط هوایی و گسترش مسیرهای پروازی گردد.

تحولات زمینه هواپیمایی در تبریز

این انتخاب نه تنها به افزایش ایمنی و اطمینان در مسیرهای پروازی این گروه کمک خواهد کرد بلکه می‌تواند به تحولات جدید در زمینه هواپیمایی تبریز نیز منجر گردد. این تصمیم به عنوان یک گام مثبت در جهت بهبود خدمات هوایی و جلب رضایت مسافران در منطقه محسوب می‌شود.

با احترام ، حمل و نقل بین المللی آریا کارگو

خدمات آریا کارگو : فریت بار مسافری ، کارگو ، حمل هوایی بین المللی

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا