ارسال بار به اروپا با کمترین هزینه

ارسال بار به اروپا همیشه برای هموطنان گرامی زیر سایه تحریم ها بسیار دشوار بوده است و انتقال محموله ها و کالاهای مختلف را به فرایندی سخت و گران قیمت تبدیل کرده است . شرکت های زیادی در خدمات ارسال بار به اروپا فعالیت می نمایند که بیشتر آنها شرکت های فورواردری هستند و هزینه های حمل را افزایش خواهند داد . 

در مجموعه آریا کارگو برای ارسال بار به اروپا می توانید با خیال آسوده از طریق روش های مختلف باربری اقدام نمایید تا بهترین تجربه از خدمات حمل و نقل بین المللی را داشته باشید. 

برای ارسال بار به اروپا فقط یک تماس تلفنی کافیست و سایر مراحل توسط کارشناسان آریا کارگو انجام خواهد شد . با ما در ادامه همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار دهیم  . 

روش های ارسال بار به اروپا چگونه اند ؟ 

برای ارسال بار به اروپا روش های مختلفی وجود دارد که هر یک از این روش ها نیاز به توضیحات مجزا دارد. اما به صورت کلی ارسال بار به اروپا از طریق روش های زیر انجام می شود : 

  • روش حمل هوایی 
  • روش حمل دریایی 
  • روش حمل زمینی 

این روش های حمل و نقل برای کالاهای مختلف در شرایط مختلف می توانند متفاوت باشند . در نتیجه اگر قصد دارید کالا یا محموله ای را به کشور هایی اروپایی ارسال کنید باید ابتدا روش مناسبی برای آن انتخاب نمایید . 

حمل و نقل بین المللی یک فرایند کاملا تخصصی است و نیاز به تجربه و اطلاعات دارد . از همین جهت ، مشاوره با کارشناسان می تواند در راستای بهبود خدمات ارسال بار به خارج به شما کمک شایانی داشته باشد . 

ارسال بار به اروپا به صورت هوایی

روش ارسال بار هوایی برای اروپا یکی از بهترین و سریعترین راه ها برای انتقال کالاهای مختلف است . در این روش ، محموله های شما با استفاده از بهترین و معتبر ترین خطوط هوایی بارگیری و منتقل می شوند.

روش حمل هوایی بسیار سریع است و امکان انتقال محموله ها به صورت همه روزه را برای شما فراهم می نماید. 

در ارسال بار به اروپا به صورت هوایی 2 نوع راه برای انتقال کالاها وجود دارد که به صورت زیر می باشند : 

  • کارگو 
  • فریت بار مسافری 

در روش کارگو ، محموله ها با استفاده از هواپیماهای ترابری منتقل می شوند. این روش برای انتقال کالاهای با وزن و حجم زیاد بسیار مناسب است. روش کارگو یک راه حل مناسب برای انتقال تجهیزات و کالاهای پزشکی در اسرع وقت می باشد.

در روش فریت مسافری ، محموله ها با استفاده از هواپیماهای مسافری منتقل می شوند . این روش امکان انتقال محموله ها به سراسر جهان را فراهم می نماید.

استفاده از هواپیماهای مسافری امکان انتقال بار تا حجم و وزن مشخصی را برای شما فراهم می نماید که به این روش اضافه بار مسافری نیز گفته می شود. 

ارسال بار به اروپا به صورت زمینی 

روش حمل زمینی نیز از روش های بسیار مرسوم برای انتقال کالا به اروپا می باشد . در این روش ، محموله های شما با استفاده از تریلی ترانزیت چادری بارگیری و منتقل می شوند.

سرعت تحویل محموله در این روش نسبت به روش هوایی بسیار کمتر است و احتمال بروز حوادث نیز تا حد زیادی بیشتر است زیرا انتقال محموله ها از طریق جاده انجام خواهد شد. 

در روش حمل زمینی به اروپا ، محموله شما در محل مورد نظر در ایران بارگیری و از طریق جاده به مرز ترکیه و سپس به کشور های اروپایی ارسال می شود. 

در روش حمل زمینی ، هزینه های انتقال کالا نسبت به حجم کالاهای منتقل شده کاملا مقرون به صرفه است.

ارسال بار به اروپا به صورت دریایی 

برای ارسال بار به اروپا از روش دریایی نیز استفاده می شود که این روش نیز یکی از روش های مقرون به صرفه است اما مدت زمان تحویل محموله های نسبتا زیاد است . 

در روش حمل دریایی یا حمل ترکیبی ، محموله ها پس از بارگیری داخل کانتینر 40 فوت یا 20 فوت از طریق حمل زمینی به بنادر جنوبی منتقل  می شوند . در این مرحله ، محموله شما داخل کشتی های باربری بارگیری شده و کار انتقال آنها آغاز می شود . 

روش حمل دریایی حدود 25 تا 40 روز زمان نیاز دارد و برای ارسال بار به کشور های اروپایی که دارای بندر هستند بسیار مناسب است . 

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا