تخلف عجیب در شرکت فرودگاه ها !

در محیط فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی کشور، یک حالت شگفت‌انگیز بوجود آمده است که به نام تخلف باورنکردنی معروف است. این حالت ناشی از برقراری یک قرارداد کار معین بین یک شخص و شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی کشور است، که بدون دریافت مجوزهای لازم انجام شده است.

خبرها از سوی کنترلر مراقبت پرواز در شبکه‌های اجتماعی به گوش رسیده که فرد مذکور از این قرارداد بهره‌مند شده و حقوق غیرقانونی را بدست آورده است. این موضوع نه تنها نشان‌دهنده انتقال وجوه نقدی به صورت غیرقانونی بلکه نقض مقررات سازمان اداری و استخدامی کشور نیز می‌باشد.

بر طبق اطلاعات منتشر شده در رسانه‌ها، این فرد ابتدا در ساختمان ستادی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران حضور یافته و در آنجا قراردادی جهت انجام نماز جماعت ظهر به امضا رسانده است. اما در ادامه، این قرارداد به یک توافق کاری معین تبدیل شده که متاسفانه این تغییر فاقد مجوزهای لازم از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور بوده است.

همچنین، بر اساس مدارک منتشر شده، این فرد دارای یک شرکت صادرات و واردات نیز می‌باشد که در ساعات اداری به محل کار خود در کانون قرآن و عترت شرکت مراجعه می‌کند. این امر نه تنها به تجار داخلی بلکه به تجار خارجی امکان پیگیری واردات و صادرات را فراهم کرده است.

در نتیجه، دیوان عدالت اداری نیز درباره این فرد حکم صادر کرده که بر اساس آن، او برخلاف مقررات عمل کرده و کد کارمندی باطل یک فرد دیگر را به کار گرفته است. این اقدام نه تنها نقض قوانین مربوطه است بلکه نشان‌دهنده سوءاستفاده از کد کارمندی غیرمعتبر می‌باشد.

با احترام ، حمل و نقل بین المللی آریا کارگو

خدمات آریا کارگو : ارسال بار به آلمان ، ارسال بار به فرانسه ، ارسال بار به انگلیس

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا