ارسال بار به انگلیس ( ارزان و سریع + مشاوره رایگان )

کمترین قیمت برای حمل بار به انگلیس

برای حمل بار به انگلیس به صورت همه روزه می توانید از طریق شماره های آریا نوین کارگو درخواست خدمات مورد نیاز خود را ثبت نمایید . ما برای ارسال بار به انگلیس به صورت همه روزه و تخصصی بهترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهیم تا امکان انتقال محموله های شخصی ، شرکتی ، سازمانی و تجاری برای شما عزیزان فراهم باشد .

برای ارسال بار به انگلیس ، آریا نوین کارگو از روش های زمینی و هوایی و دریایی برای انتقال محموله های شما استفاده می نماید و با کمترین هزینه امکان جابجایی های محموله را فراهم می نماید .

ما برای ارسال بار به انگلیس ، همه روزه با مشاوره رایگان انتقال فوری محموله ها را انجام خواهیم داد .

علاوه بر انگلیس برای ارسال بار به ایتالیا نیز ما تخصصی ترین و ارزانترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهیم .

ارسال-بار-به-انگلیس
ارسال-بار-به-انگلیس

ارسال بار به همه شهر های انگلیس 

یکی از ویژگی های خدمات آریا نوین کارگو ، ارسال بار به انگلیس بدون محدودیت و برای همه شهر های این کشور است . بر اساس شرایط و نوع محموله و روش حمل ، امکان استفاده از خدمات آریا نوین کارگو فراهم میباشد . 

ما برای ارسال بار به انگلیس ، همه شهر های کوچک و بزرگ را تحت پوشش قرار داده ایم و برای شهر های فاقد گمرک ، امکان ترخیص کالا در گمرک شهر نزدیک به آن فراهم است . 

 • لندن
 • بیرمنگام
 • گلاسکو
 • لیورپول
 • لیدز
 • شفیلد
 • ادینبرو
 • بریستول
 • منچستر
 • و سایر شهر های انگلیس 

علاوه بر این ، ارسال بار به انگلیس از همه نقاط ایران انجام میشود و محدودیت در این خصوص وجود ندارد.

ارسال بار به آلمان نیز توسط آریا نوین به صورت همه روزه و با کمترین هزینه ها انجام میشود .

ارسال هوایی محموله ها به انگلیس 

یکی از بهترین و سریعترین روش های ارسال بار به انگلیس ، روش حمل هوایی است که توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه خواهد شد. 

ما برای ارسال بار به انگلیس به صورت همه روزه از فرودگاه امام خمینی آمادگی ارسال انواع لوازم شخصی و تجاری شما به مقاصد مختلف در کشور انگلیس را داریم. 

آریا نوین کارگو با ارزانترین نرخ و قیمت در اسرع وقت محموله های شما را با بهترین کیفیت در شهر مورد نظر شما در گمرک فرودگاه تحویل خواهد شد . 

ارسال هوایی به انگلیس یکی از سریعترین و بهترین روش های برای انتقال محموله ها تا 300 کیلو می باشد که توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو به صورت همه روزه انجام خواهد شد.

ارسال بار به فرانسه نیز به صورت همه روزه انجام می شود و محموله های شما با کمترین هزینه منتقل خواهند شد .

ارسال-هوایی-بار-برای-انگلیس
ارسال-هوایی-بار-برای-انگلیس

ارسال زمینی برای انگلیس 

یکی از مهمترین ویژگی های آریا نوین کارگو ، امکان ارسال زمینی محموله ها برای انگلیس است . در این روش ، محموله های شما با استفاده از تریلی ترانزیت بارگیری و از طریق مرز زمینی به نقاط مختلف انگلیس ارسال میشود . 

روش حمل زمینی برای انگلیس یکی از روش های مقرون به صرفه و با نرخ کرایه و هزینه ای مناسب است که برای انتقال اثاثیه و کالا های تجاری مورد استفاده قرار میگیرد . 

برای ارسال بار به انگلیس به صورت زمینی ، همه روزه مشاوران و کارشناسان آریا نوین کارگو آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما عزیزان می باشد تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه محموله های شما منتقل شوند.

ارسال بار به یونان نیز توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو به صورت زمینی و هوایی انجام خواهد شد .

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به انگلیس 

یکی دیگر از خدماتی که برای ارسال بار به انگلیس توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم شخصی با کمترین هزینه می باشد. 

برای ارسال اینگونه محموله ها به انگلیس ، روش زمینی بسیار روش مناسبی برای حمل حجم زیاد محموله ها می باشد . اما برای انتقال چند تکه اثاثیه و لوازم ، امکان ارسال بار به انگلیس به صورت هوایی فراهم است و با کمترین هزینه و در اسرع وقت محموله ها منتقل خواهند شد. 

برای ارسال اثاث و لوازم خانه به انگلیس ، هزینه هایی بابت خروج اثاثیه و گمرک ایران و انگلیس وجود دارد که بر اساس نوع محموله مشخص میشود. 

برای حمل زمینی ، آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهد نمود .

ارسال بار به روسیه نیز توسط تیم متخصص آریا نوین با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت انجام میشود . ما با بهترین کیفیت و قیمت انتقال محموله های سبک و سنگین شما را انجام خواهیم داد.

ارسال-بار-و-کالا-به-انگلستان-با-کمترین-قیمت
ارسال-بار-و-کالا-به-انگلستان-با-کمترین-قیمت

ارسال هوایی حیوان خانگی به انگلیس

چنانچه تمایل دارید تا حیوان خانگی خود را اعم از سگ، گربه، خرگوش، پرنده، آبزیان اعم از ماهی های آکواریومی و تزئینی و … با هواپیما به یکی از شهرهای انگلیس ارسال نمایید، آریا نوین کارگو با کادر تخصصی خود در این زمینه در خدمت شماست.
برای ارسال حیوان خانگی به انگلیس ، ابتدا باید واکس های مورد نیاز به حیوان تزریق گردد . علاوه بر این ، نیاز به تزریق چیپ مخصوص که حاوی اطلاعات حیوان می باشد نیز داریم .

حیواناتی که به انگلیس ارسال میشوند می بایست دارای شناسنامه باشند و در غیر این صورت امکان دریافت واکسن و چیپ برای حیوان فراهم نمی باشد .

ارسال بار به لهستان نیز در اسرع وقت و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد .

آیا بسته بندی برای ارسال بار به انگلیس مهم است ؟ 

یکی از مهمترین موضوعات برای خدمات ارسال بار به انگلیس ، بسته بندی حرفه ای محموله ها می باشد . در صورتی که محموله های شما به خوبی بسته بندی نشده باشند ، علاوه بر عدم پذیرش آنها در گمرک فرودگاه ، مشکلاتی مانند شکستگی به دلیل بارگیری و جابجایی نیز ممکن است به وجود آید.

از همین جهت ، برای بسته بندی باید موارد مهمی رعایت شود و بر اساس نوع محموله باید بسته بندی مناسب برای آن در نظر گرفته شود. 

به عنوان مثال ، برای ارسال بار به انگلیس در صورتی که محموله شما شکستنی باشد ، باید از بسته بندی چوبی مخصوص استفاده شود و داخل بسته بندی با استفاده تجهیزات مناسب مانند نایلون حبابدار و . . . استفاده شود.

برای حمل مواد غذایی نیز باید از جعبه های یونولیت ( یخچالی ) استفاده نمود و با استفاده از یخ خشک فضای داخل آن را برای نگهداری چند روزه مواد غذایی مناسب کرد.

برای ارسال بار به انگلیس توسط آریا نوین کارگو ، همه روزه خدمات بسته بندی با حرفه ای ترین تیم به شما عزیزان ارائه میشود. فقط کافیست با ما در تماس باشید.

هزینه های ارسال بار به انگلیس چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به انگلیس ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بر اساس موارد متعددی مشخص میشود که آریا نوین کارگو به شما این اطمینان را می دهد که ارسال محموله های شما با کمترین هزینه انجام شود . 

مهمترین موضوع برای ارسال بار به انگلیس ، نوع روش حمل است . هر یک از روش های انتقال بار و کالا دارای هزینه های مختلفی هستند و بر همین اساس قیمت انتقال محموله مشخص میشود .

علاوه بر این ، نوع محموله و میزان ارزش آن نیز در فرایند گمرکی هزینه های مختلفی دارد . به عنوان مثال ، برای ارسال محموله A ممکن است نرخ گمرکی 100 تومان و برای محموله B ، هزار تومان باشد که در گمرک فرودگاه یا گمرک شهر قبل از پلمپ و ارسال مشخص میشود. 

یکی از مهمترین مواردی که در هزینه های ارسال بار به انگلیس موثر است ، نرخ و قیمت روزانه ارز می باشد.

آیا برای ارسال بار به انگلیس از بیمه استفاده میشود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به انگلیس را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به انگلیس و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به انگلیس با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

چه کالاهایی برای ارسال بار به انگلیس ممنوع هستند ؟ 

وارد کردن برخی از کالاها به انگلیس ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به انگلیس را کمی سخت کرده است .گمرک انگلیس جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است. شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور انگلیس نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک انگلیس اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

برای ارسال بار به انگلیس ، قبل از هر اقدامی با مشاوران ما در تماس باشید و پس از کسب اطلاعات کامل نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید . 

استعلام هزینه های ارسال بار به انگلیس نیز از طریق تماس با کارشناسان ما صورت می پذیرد.

علاوه بر ارسال بار به انگلیس ، ارسال بار به سوئد نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام می شود .

ارسال مبلمان به انگلیس

موارد زیادی برای ارسال مبلمان به انگلیس باید مدنظر قرار گیرد . ارسال مبلمان به انگلیس به صورت هوایی انجام میشود و هزینه های ارسال آن بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . موارد زیر باید قبل از ارسال مبلمان به انگلیس مدنظر قرار گیرند : 

 1. ابعاد و وزن محمول: باید ابعاد و وزن مبلمان را در نظر بگیرید. مبلمان سنگین و حجیم ممکن است نیاز به بسته‌بندی خاص و حمل با باربری یا کشتی داشته باشد، در حالی که مبلمان کوچک و سبک‌تر می‌تواند به صورت هوایی ارسال شود.
 2. هزینه حمل و نقل: هزینه حمل و نقل مبلمان به صورت هوایی بیشتر از حمل و نقل به صورت دریایی یا باربری خواهد بود. برای اطلاع از هزینه‌های حمل و نقل، بهتر است با شرکت حمل و نقل هوایی تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.
 3. بسته‌بندی: برای ارسال مبلمان به صورت هوایی، بسته‌بندی مناسب و محکمی را برای محصولات خود انتخاب کنید تا در طول حمل و نقل آسیب نبینند. برای بسته‌بندی مبلمان، می‌توانید از جعبه‌های چوبی، فوم‌های محافظ، برچسب‌های هشدار و پوشش‌های محافظ استفاده کنید.
 4. محدودیت‌های گمرکی: قبل از ارسال مبلمان به خارج از کشور، باید با مقررات گمرکی کشور مقصد آشنا شوید. برخی کشورها ممکن است برای واردات مبلمان، محدودیت‌های گمرکی داشته باشند و ممکن است برای گذراندن گمرک، مدارک مورد نیاز را باید تهیه کنید.

ارسال لوازم دانشجویی به انگلیس

ممکن است قصد ادامه ی تحصیل در یکی از دانشگاههای معتبر انگلیس را داشته باشید. شما هم میتوانید کلیه ی لوازم مورد نیاز خود را اعم از پوشاک، کتاب و جزوات درسی، سی دی و لوح های فشرده، مواد خوراکی (خشکبار و غذاهای آماده در بسته بندی‌های تجاری) به شهرهای انگلیس ارسال نمایید.

برای ارسال لوازم دانشجویی به انگلیس کافیست با شماره های آریا کارگو در تماس باشید و پس از مشاوره با کارشناسان ما بهترین خدمات فریت بار را دریافت کنید .

ارسال بار به ترکیه نیز از خدمات تخصصی و حرفه ای و با بهترین مشاوره است که توسط آریا کارگو به شما ارائه می شود .

ارسال سنگ و سرامیک به انگلیس

اگر قصد دارید انواع سنگ و سرامیک را به انگلیس ارسال کنید ، بر اساس میزان حجم و ارزش محموله هزینه های گمرکی نیز باید به گمرک پرداخت شود . 

برای ارسال سنگ و سرامیک باید بسته بندی مناسبی برای آن انجام شود که محموله به صورت پالت یا به صورت جعبه های چوبی از طریق حمل هوایی ارسال می شوند . 

مجموعه آریا کارگو برای ارسال سنگ و سرامیک به انگلیس در اسرع وقت بهترین خدمات را با مشاوره رایگان در اختیار شما قرار میدهد . 

خدمات تخصصی آریا کارگو برای ارسال بار به انگلیس با کمترین هزینه و همراه با مشاوره رایگان انجام خواهد شد . ما بهترین خدمات را با بیمه نامه کامل به شما عزیزان ارائه می نماییم .

برای ارسال بار به اروپا تنها کافیست با شماره های ما در تماس باشید . بهترین خدمات با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میگیرد .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا