ارسال بار به آلمان ( 3-4 روزه و ارزان قیمت )

کمترین قیمت برای حمل بار به آلمان

ارسال بار به آلمان توسط آریا نوین کارگو با روش های مختلف و در اسرع وقت انجام خواهد شد و انتقال فوری محموله های شما با ارزانترین قیمت ها همراه است . ما برای ارسال بار به آلمان به صورت حرفه ای و با سابقه ای چندین ساله خدمات تخصصی را در اختیار شما قرار میدهیم .

ارسال بار به آلمان به دلیل مهاجرت های صورت گرفته در سال های اخیر بسیار زیاد شده است و تیم تخصصی آریا نوین با استفاده از روش های مختلف اقدام به انتقال محموله های شما می نمالید .

ما برای ارسال بار به آلمان از روش های زیر استفاده می نماییم :

 • حمل هوایی 
 • حمل زمینی
 • حمل دریایی

آریا نوین کارگو به عنوان یکی از برترین و معتبر ترین شرکت های ارائه دهنده خدمات ارسال بار به آلمان و سایر کشور های اروپایی ، خدماتی ایمن و سریع را از طریق خطوط هوایی وز مینی و دریایی در اختیار شما قرار می دهد .

خدمات آریا نوین کارگو با پوشش کامل بیمه نامه همراه است و برای ارسال بار به آلمان امنیت محموله ها اولویت ما می باشد .

علاوه بر ارسال بار به آلمان ، برای ارسال بار به ترکیه نیز ما بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماییم .

ارسال-بار-به-آلمان-با-کمترین-هزینه
ارسال-بار-به-آلمان-با-کمترین-هزینه

ارسال بار به همه شهر های آلمان 

یکی از ویژگی های خدمات آریا نوین کارگو ، ارسال بار به آلمان بدون محدودیت و برای همه شهر های این کشور است . بر اساس شرایط و نوع محموله و روش حمل ، امکان استفاده از خدمات آریا نوین کارگو فراهم میباشد . 

ما برای ارسال بار به آلمان ، همه شهر های کوچک و بزرگ را تحت پوشش قرار داده ایم و برای شهر های فاقد گمرک ، امکان ترخیص کالا در گمرک شهر نزدیک به آن فراهم است . 

 • برلین
 • هامبورگ
 • مونیخ
 • کلن
 • فرانکفورت
 • اشتوتگارت
 • دوسلدورف
 • دورتموند
 • اسن
 • برمن

علاوه بر این ، ارسال بار به آلمان از همه نقاط ایران انجام میشود و محدودیت در این خصوص وجود ندارد. ما برای ارسال بار به آلمان روش های باربری مختلفی را در اختیار شما قرار میدهیم که بر همین اساس محموله های شما با هزینه های متفاوت و سرعت ارسال متفاوتی منتقل خواهند شد.

برای ارسال بار به یونان نیز می توانید از خدمات تخصصی آریا نوین استفاده نمایید . همه روزه بهترین تیم حمل و نقل ایران آماده همکاری با شما عزیزان است .

ارسال هوایی محموله ها به آلمان 

یکی از بهترین و سریعترین روش های ارسال بار به آلمان ، روش حمل هوایی است که توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه خواهد شد. ما برای ارسال بار به آلمان به صورت همه روزه از فرودگاه امام خمینی آمادگی ارسال انواع لوازم شخصی و تجاری شما به مقاصد مختلف در کشور آلمان را داریم. 

آریا نوین کارگو با ارزانترین نرخ و قیمت در اسرع وقت محموله های شما را با بهترین کیفیت در شهر مورد نظر شما در گمرک فرودگاه تحویل خواهد شد .  ارسال هوایی به آلمان یکی از سریعترین و بهترین روش های برای انتقال محموله ها تا 300 کیلو می باشد که توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو به صورت همه روزه انجام خواهد شد.

برای ارسال هوایی به آلمان ، محموله های شما به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه منتقل میشوند . خطوط هوایی بین المللی و داخلی طرف قرارداد با آریا نوین کارگو با بهترین کیفیت محموله های شما را با ارزانترین قیمت منتقل خواهند نمود .

علاوه بر ارسال بار به آلمان ، برای ارسال بار به روسیه نیز از خدمات آریا نوین استفاده نمایید و تفاوت ما با سایر شرکت ها را درک کنید .

حمل-و-نقل-هوایی-برای-آلمان
حمل-و-نقل-هوایی-برای-آلمان

ارسال زمینی برای آلمان 

یکی از مهمترین ویژگی های آریا نوین کارگو ، امکان ارسال زمینی محموله ها برای آلمان است . در این روش ، محموله های شما با استفاده از تریلی ترانزیت بارگیری و از طریق مرز زمینی به نقاط مختلف آلمان ارسال میشود . 

روش حمل زمینی برای آلمان یکی از روش های مقرون به صرفه و با نرخ کرایه و هزینه ای مناسب است که برای انتقال اثاثیه و کالا های تجاری مورد استفاده قرار میگیرد . 

برای ارسال بار به آلمان به صورت زمینی ، همه روزه مشاوران و کارشناسان آریا نوین کارگو آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما عزیزان می باشد تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه محموله های شما منتقل شوند.

ارسال بار به لهستان نیز توسط تیم آریا نوین انجام میشود و انتقال فوری و ارزان محموله های مختلف شما در دستور کار ما می باشد .

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به آلمان 

یکی دیگر از خدماتی که برای ارسال بار به آلمان توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم شخصی با کمترین هزینه می باشد. 

برای ارسال اینگونه محموله ها به آلمان ، روش زمینی بسیار روش مناسبی برای حمل حجم زیاد محموله ها می باشد . اما برای انتقال چند تکه اثاثیه و لوازم ، امکان ارسال بار به آلمان به صورت هوایی فراهم است و با کمترین هزینه و در اسرع وقت محموله ها منتقل خواهند شد. 

برای ارسال اثاث و لوازم خانه به آلمان ، هزینه هایی بابت خروج اثاثیه و گمرک ایران و آلمان وجود دارد که بر اساس نوع محموله مشخص میشود. 

برای حمل زمینی ، آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهد نمود .

برای ارسال بار به اوکراین نیز می توانید از خدمات ما به صورت همه روزه استفاده نمایید و محموله های خود را منتقل کنید . ارزان و تخصص آماده ارائه بهترین خدمات حمل و نقل بین المللی به شما عزیزان هستیم .

ارسال-تخصصی-محموله-از-ایران-به-تمام-آلمان
ارسال-تخصصی-محموله-از-ایران-به-تمام-آلمان

آیا بسته بندی برای ارسال بار به آلمان مهم است ؟ 

یکی از مهمترین موضوعات برای خدمات ارسال بار به آلمان ، بسته بندی حرفه ای محموله ها می باشد . در صورتی که محموله های شما به خوبی بسته بندی نشده باشند ، علاوه بر عدم پذیرش آنها در گمرک فرودگاه ، مشکلاتی مانند شکستگی به دلیل بارگیری و جابجایی نیز ممکن است به وجود آید.

از همین جهت ، برای بسته بندی باید موارد مهمی رعایت شود و بر اساس نوع محموله باید بسته بندی مناسب برای آن در نظر گرفته شود. 

به عنوان مثال ، برای ارسال بار به آلمان در صورتی که محموله شما شکستنی باشد ، باید از بسته بندی چوبی مخصوص استفاده شود و داخل بسته بندی با استفاده تجهیزات مناسب مانند نایلون حبابدار و . . . استفاده شود.

برای حمل مواد غذایی نیز باید از جعبه های یونولیت ( یخچالی ) استفاده نمود و با استفاده از یخ خشک فضای داخل آن را برای نگهداری چند روزه مواد غذایی مناسب کرد.

برای ارسال بار به آلمان توسط آریا نوین کارگو ، همه روزه خدمات بسته بندی با حرفه ای ترین تیم به شما عزیزان ارائه میشود. فقط کافیست با ما در تماس باشید.

ارسال بار به بلاروس نیز توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو انجام خواهد شد و محموله های شما در اسرع وقت منتقل میشوند . با ما همراه باشید و با بهترین کیفیت محموله های خود را منتقل نمایید .

هزینه های ارسال بار به آلمان چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به آلمان ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بر اساس موارد متعددی مشخص میشود که آریا نوین کارگو به شما این اطمینان را می دهد که ارسال محموله های شما با کمترین هزینه انجام شود . 

مهمترین موضوع برای ارسال بار به آلمان ، نوع روش حمل است . هر یک از روش های انتقال بار و کالا دارای هزینه های مختلفی هستند و بر همین اساس قیمت انتقال محموله مشخص میشود .

علاوه بر این ، نوع محموله و میزان ارزش آن نیز در فرایند گمرکی هزینه های مختلفی دارد . به عنوان مثال ، برای ارسال محموله A ممکن است نرخ گمرکی 100 تومان و برای محموله B ، هزار تومان باشد که در گمرک فرودگاه یا گمرک شهر قبل از پلمپ و ارسال مشخص میشود. 

یکی از مهمترین مواردی که در هزینه های ارسال بار به آلمان موثر است ، نرخ و قیمت روزانه ارز می باشد.

آیا برای ارسال بار به آلمان از بیمه استفاده میشود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به آلمان را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به آلمان و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به آلمان با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

علاوه بر آلمان ، ارسال بار به سوئد نیز با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد .

چه کالاهایی برای ارسال بار به آلمان ممنوع هستند ؟ 

وارد کردن برخی از کالاها به آلمان ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به آلمان را کمی سخت کرده است .گمرک آلمان جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است. شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور آلمان نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک آلمان اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

برای ارسال بار به آلمان ، قبل از هر اقدامی با مشاوران ما در تماس باشید و پس از کسب اطلاعات کامل نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید . 

استعلام هزینه های ارسال بار به آلمان نیز از طریق تماس با کارشناسان ما صورت می پذیرد.

ارسال فرش به آلمان

یکی از مهمترین خدمات آریا کارگو ، ارسال فرش می باشد که به صورت همه روزه برای آلمان نیز قابل انجام است . برای ارسال فرش به آلمان ، 3 روش دریایی ، زمینی و هوایی قابل استفاده می باشند .  در آریا کارگو برای ارسال فرش به آلمان ، حمل هوایی بهترین و سریعترین روش است . 

ارسال فرش ماشینی به آلمان با محدودیت خاصی همراه نیست و تنها کافی خواهد بود که در بسته‌بندی این فرش‌ها، نهایت ظرافت و دقت را به خرج بدهید تا کمترین آسیب به آن‌ها وارد نشود. هزینه ارسال بسته به مقصد شما، حجم و ابعاد بار و همین طور ارزش آن، مشخص خواهد شد.

همان طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، به دلیل ویژگی‌های خاص فرش‌های دستباف، ارسال فرش دستباف به آلمان ، با محدودیت‌هایی همراه است. به این ترتیب که امکان ارسال بیش از 2 عدد فرش دستباف، بدون اخذ مجوزهای لازم، امکان پذیر نخواهد بود.

ارسال زعفران به آلمان

در قانون کشور ما در خصوص میزان زعفران استخراج شده از طریق چمدان پیش بینی شده است. هر کسی که پاسپورت مستقل داشته باشد می تواند ۱۰۰ گرم با خود به خارج از کشور ببرد.

البته اگر بخواهید زعفران بیشتری از کشور صادر کنید باید مجوزهایی دریافت کنید. با اخذ این مجوزها می توانید این محدودیت را حذف کرده و زعفران بیشتری صادر کنید.

 1.  معرفی نامه یا وکالت نامه برای اظهار زعفران به گمرک که توسط وکیل تهیه شده است.
 2.  گواهی دریافت استاندارد تدارکات
 3.  گواهی سلامت در صورت نیاز خریدار
 4.  مجوز صادرات نهایی
 5. روش عدل بندی
 6.  کارت بازرگانی فعال در زمینه بازرگانی یا صادرکننده زعفران
 7.  گواهی قرنطینه و پرواربندی گیاه در صورت درخواست خریدار

برای صادرات زعفران به آلمان ، روش حمل هوایی بسیار مناسب و سریع است . با مشاوره با کارشناسان ما می توانید در اسرع وقت زعفران را با حجم و وزن دلخواه ارسال کنید .

برای حمل بار به آلمان فقط کافیست با شماره های آریا کارگو در تماس باشید و بهترین خدمات را تجربه کنید .

برای ارسال بار به اروپا ، آریا کارگو بهترین خدمات بار با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد .

ارسال سنگ و سرامیک به آلمان 

اگر قصد دارید انواع سنگ و سرامیک را به آلمان ارسال کنید ، بر اساس میزان حجم و ارزش محموله هزینه های گمرکی نیز باید به گمرک پرداخت شود . 

برای ارسال سنگ و سرامیک باید بسته بندی مناسبی برای آن انجام شود که محموله به صورت پالت یا به صورت جعبه های چوبی از طریق حمل هوایی ارسال می شوند . 

مجموعه آریا کارگو برای ارسال سنگ و سرامیک به آلمان در اسرع وقت بهترین خدمات را با مشاوره رایگان در اختیار شما قرار میدهد . 

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا