ارسال بار به فرانسه ( ارزان + بیمه + مشاوره )

کمترین قیمت حمل بار به فرانسه

ارسال بار به فرانسه توسط آریا نوین کارگو به صورت همه روزه و با ارزانترین تعرفه های باربری انجام میشود و انتقال محموله های مختلف شما اعم از کالاهای تجاری و صنعتی و محموله های شخصی به صورت همه روزه انجام خواهد شد .

برای ارسال بار به فرانسه ، ما با کمترین قیمت محموله های شما را به صورت زمینی ، هوایی و دریایی بارگیری و منتقل خواهیم نمود .

ارسال بار به فرانسه برای همه شهر های این کشور ممکن خواهد بود و امکان بارگیری و ارسال محموله ها از همه شهر های ایران فراهم است .

برای ارسال بار به فرانسه ، مجموعه آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات می باشد . ما در اسرع وقت با نازلترین تعرفه های باربری حمل و نقل بین المللی برای همه نقاط جهان را انجام خواهیم داد .

علاوه بر ارسال بار به فرانسه ، برای ارسال بار به آلمان نیز می توانید محموله های خود را از طریق آریا نوین کارگو به صورت تخصصی و همه روزه بارگیری و منتقل نمایید .

کمترین-هزینه-برای-ارسال-بار-به-فرانسه
کمترین-هزینه-برای-ارسال-بار-به-فرانسه

ارسال بار به همه شهر های فرانسه 

یکی از ویژگی های خدمات آریا نوین کارگو ، ارسال بار به فرانسه بدون محدودیت و برای همه شهر های این کشور است . بر اساس شرایط و نوع محموله و روش حمل ، امکان استفاده از خدمات آریا نوین کارگو فراهم میباشد . 

ما برای ارسال بار به فرانسه ، همه شهر های کوچک و بزرگ را تحت پوشش قرار داده ایم و برای شهر های فاقد گمرک ، امکان ترخیص کالا در گمرک شهر نزدیک به آن فراهم است . 

 • پاریس
 • مارسی
 • لیون
 • تولوز
 • نیس
 • نانت
 • استراسبورگ
 • مون پلیه
 • و سایر شهر های فرانسه

علاوه بر این ، ارسال بار به فرانسه از همه نقاط ایران انجام میشود و محدودیت در این خصوص وجود ندارد. ما به عنوان برترین شرکت حمل و نقل بین المللی ، همه روزه محموله های شما از طریق روش دریایی ، هوایی و زمینی بر اساس نیاز شما بارگیری و منتقل خواهیم نمود .

ارسال هوایی محموله ها به فرانسه 

یکی از بهترین و سریعترین روش های ارسال بار به فرانسه ، روش حمل هوایی است که توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه خواهد شد.  ما برای ارسال بار به فرانسه به صورت همه روزه از فرودگاه امام خمینی آمادگی ارسال انواع لوازم شخصی و تجاری شما به مقاصد مختلف در کشور فرانسه را داریم. 

آریا نوین کارگو با ارزانترین نرخ و قیمت در اسرع وقت محموله های شما را با بهترین کیفیت در شهر مورد نظر شما در گمرک فرودگاه تحویل خواهد شد .  ارسال هوایی به فرانسه یکی از سریعترین و بهترین روش های برای انتقال محموله ها تا 300 کیلو می باشد که توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو به صورت همه روزه انجام خواهد شد.

برای ارسال هوایی به فرانسه محدودیت هایی وجود دارد که این محدودیت ها توسط سازمان هواپیمایی و خطوط هواپیمایی وضع شده اند و امکان انتقال برخی محموله ها را منوط به شرایط خاص و یا کلا منتفی نموده است .

برای اطلاع از این ممنوعیت ها برای ارسال بار به فرانسه بهتر است با کارشناسان ما در تماس باشید کاملترین اطلاعات را از ایشان بخواهید .

علاوه بر فرانسه ، برای ارسال بار به یونان نیز می توانید روی خدمات آریا نوین کارگو حساب کنید .

ارسال-هوایی-به-فرانسه
ارسال-هوایی-به-فرانسه

ارسال زمینی برای فرانسه 

یکی از مهمترین ویژگی های آریا نوین کارگو ، امکان ارسال زمینی محموله ها برای فرانسه است . در این روش ، محموله های شما با استفاده از تریلی ترانزیت بارگیری و از طریق مرز زمینی به نقاط مختلف فرانسه ارسال میشود . 

روش حمل زمینی برای فرانسه یکی از روش های مقرون به صرفه و با نرخ کرایه و هزینه ای مناسب است که برای انتقال اثاثیه و کالا های تجاری مورد استفاده قرار میگیرد . 

برای ارسال بار به فرانسه به صورت زمینی ، همه روزه مشاوران و کارشناسان آریا نوین کارگو آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما عزیزان می باشد تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه محموله های شما منتقل شوند.

مجموعه آریا نوین کارگو به عنوان یکی از بهترین و قدیمی ترین خدمات دهندگان حمل و نقل بین المللی ، همه روزه آماده ارائه محموله های با شرایط مختلف می باشد . برای ارسال بار به ترکیه نیز می توانید از آریا نوین خدمات تخصصی مورد نیاز خود را درخواست نمایید .

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به فرانسه 

یکی دیگر از خدماتی که برای ارسال بار به فرانسه توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم شخصی با کمترین هزینه می باشد. 

برای ارسال اینگونه محموله ها به فرانسه ، روش زمینی بسیار روش مناسبی برای حمل حجم زیاد محموله ها می باشد . اما برای انتقال چند تکه اثاثیه و لوازم ، امکان ارسال بار به فرانسه به صورت هوایی فراهم است و با کمترین هزینه و در اسرع وقت محموله ها منتقل خواهند شد. 

برای ارسال اثاث و لوازم خانه به فرانسه ، هزینه هایی بابت خروج اثاثیه و گمرک ایران و فرانسه وجود دارد که بر اساس نوع محموله مشخص میشود. 

برای حمل زمینی ، آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهد نمود . ما در مجموعه آریا نوین کارگو برای حمل و نقل محموله های شما به صورت زمینی و خصوصا محموله های اثاثیه ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماییم تا با بالاترین امنیت انتقال محموله ها انجام شود .

آریا نوین امنیت کالا و محموله و خصوصا اثاثیه را در اولویت خود قرار داده است . شما عزیزان می توانید برای ارسال بار به روسیه نیز از خدمات آنی بار بهره مند شوید و با کمترین قیمت محموله های خود را منتقل کنید.

ارسال-بار-به-فرانسه
ارسال-بار-به-فرانسه

آیا بسته بندی برای ارسال بار به فرانسه مهم است ؟ 

یکی از مهمترین موضوعات برای خدمات ارسال بار به فرانسه ، بسته بندی حرفه ای محموله ها می باشد . در صورتی که محموله های شما به خوبی بسته بندی نشده باشند ، علاوه بر عدم پذیرش آنها در گمرک فرودگاه ، مشکلاتی مانند شکستگی به دلیل بارگیری و جابجایی نیز ممکن است به وجود آید.

از همین جهت ، برای بسته بندی باید موارد مهمی رعایت شود و بر اساس نوع محموله باید بسته بندی مناسب برای آن در نظر گرفته شود. 

به عنوان مثال ، برای ارسال بار به فرانسه در صورتی که محموله شما شکستنی باشد ، باید از بسته بندی چوبی مخصوص استفاده شود و داخل بسته بندی با استفاده تجهیزات مناسب مانند نایلون حبابدار و . . . استفاده شود.

برای حمل مواد غذایی نیز باید از جعبه های یونولیت ( یخچالی ) استفاده نمود و با استفاده از یخ خشک فضای داخل آن را برای نگهداری چند روزه مواد غذایی مناسب کرد.

برای ارسال بار به فرانسه توسط آریا نوین کارگو ، همه روزه خدمات بسته بندی با حرفه ای ترین تیم به شما عزیزان ارائه میشود. فقط کافیست با ما در تماس باشید.

ما برای خدمات باربری به سایر شهر ها و کشور ها نیز بسته بندی تخصصی را به شما عزیزان ارائه می نماییم . امکان بسته بندی با اصول حرفه ای برای کاهش هزینه ها و افزایش امنیت محموله ها برای ارسال بار به لهستان نیز وجود دارد .

بسته بندی انجام شده توسط آریا نوین کارگو به عنوان بهترین روش بسته بندی شناخته میشود .

هزینه های ارسال بار به فرانسه چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به فرانسه ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بر اساس موارد متعددی مشخص میشود که آریا نوین کارگو به شما این اطمینان را می دهد که ارسال محموله های شما با کمترین هزینه انجام شود . 

مهمترین موضوع برای ارسال بار به فرانسه ، نوع روش حمل است . هر یک از روش های انتقال بار و کالا دارای هزینه های مختلفی هستند و بر همین اساس قیمت انتقال محموله مشخص میشود .

علاوه بر این ، نوع محموله و میزان ارزش آن نیز در فرایند گمرکی هزینه های مختلفی دارد . به عنوان مثال ، برای ارسال محموله A ممکن است نرخ گمرکی 100 تومان و برای محموله B ، هزار تومان باشد که در گمرک فرودگاه یا گمرک شهر قبل از پلمپ و ارسال مشخص میشود. 

یکی از مهمترین مواردی که در هزینه های ارسال بار به فرانسه موثر است ، نرخ و قیمت روزانه ارز می باشد.

علاوه بر ارسال بار به فرانسه ، شما عزیزان می توانید برای ارسال بار به اوکراین نیز استعلام هزینه های حمل و نقل بار را تنها با یک تماس تلفنی از طریق شماره های ما انجام دهید .

آیا برای ارسال بار به فرانسه از بیمه استفاده میشود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به فرانسه را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به فرانسه و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به فرانسه با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

چه کالاهایی برای ارسال بار به فرانسه ممنوع هستند ؟ 

وارد کردن برخی از کالاها به فرانسه ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به فرانسه را کمی سخت کرده است .گمرک فرانسه جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است. شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌ گمرک کشور فرانسه نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک فرانسه اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

برای ارسال بار به فرانسه ، قبل از هر اقدامی با مشاوران ما در تماس باشید و پس از کسب اطلاعات کامل نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید . 

استعلام هزینه های ارسال بار به فرانسه نیز از طریق تماس با کارشناسان ما صورت می پذیرد.

ارسال زعفران به فرانسه 

در قانون کشور ما در خصوص میزان زعفران استخراج شده از طریق چمدان پیش بینی شده است. هر کسی که پاسپورت مستقل داشته باشد می تواند ۱۰۰ گرم با خود به خارج از کشور ببرد.

البته اگر بخواهید زعفران بیشتری از کشور صادر کنید باید مجوزهایی دریافت کنید. با اخذ این مجوزها می توانید این محدودیت را حذف کرده و زعفران بیشتری صادر کنید.

 1.  معرفی نامه یا وکالت نامه برای اظهار زعفران به گمرک که توسط وکیل تهیه شده است.
 2.  گواهی دریافت استاندارد تدارکات
 3.  گواهی سلامت در صورت نیاز خریدار
 4.  مجوز صادرات نهایی
 5. روش عدل بندی
 6.  کارت بازرگانی فعال در زمینه بازرگانی یا صادرکننده زعفران
 7.  گواهی قرنطینه و پرواربندی گیاه در صورت درخواست خریدار

برای صادرات زعفران به فرانسه ، روش حمل هوایی بسیار مناسب و سریع است . با مشاوره با کارشناسان ما می توانید در اسرع وقت زعفران را با حجم و وزن دلخواه ارسال کنید .

علاوه بر ارسال بار به فرانسه ، همه روزه ارسال بار به انگلیس نیز به صورت تخصصی و با کمترین قیمت انجام خواهد شد . .

ارسال-زعفران-به-فرانسه
ارسال-زعفران-به-فرانسه

ارسال حیوانات به فرانسه 

گاهی مشتریان ما نیاز دارند تا حیوان خانگی خود ( از قبیل سگ ، گربه ، خرگوش ، پرنده های زینتی و … ) را توسط باربری هوایی با هواپیما به خارج از کشور ارسال نمایند که برای ارسال بار به گرجستان نیز این امکان فراهم است .

حمل هوایی حیوانات زنده شامل رعایت موارد ویژه ای می باشد تا حیوان زنده بتواند در طول سفر طولانی خود با هواپیما ، در “بهترین استانداردهای نگهداری حیوانات زنده” حمل شده و به سلامت و در نهایتِ ایمنی به مقصد برسد.

مدارک زیر برای ارسال حیوانات به فرانسه به صورت زیر می باشند : 

 1. مجوز ورود به کشور مقصد (در صورت نیاز)
 2. ارائه اصل گواهی بهداشت از سازمان دامپزشکی دولتی کشور مبدا باید در شرایطی که ۷ روز از تاریخ صدورش نگذشته باشد ، به همراه درج نام صاحب حیوان در آن . 
 3. ارائه اصل و کپی شناسنامه و گذرنامه حیوان با درج مشخصات کامل و مدارک واکسیناسیون معتبر به ویژه واکسن هاری (به اضافه درج صاحب حیوان)
 4. تکمیل مشخصات فرم درخواست حمل حیوان زنده در شرکت حمل بار
 5. به همراه داشتن میکروچیپ ، شماره‌ میکروچیپ و تاریخ دقیق آن

برای ارسال حیوانات به فرانسه نیز از بهترین بیمه نامه استفاده خواهد شد .

ارسال حیوانات به فرانسه
ارسال حیوانات به فرانسه

مشاوره تخصصی برای حمل بار به فرانسه

برای ارسال بار به فرانسه ، آریا نوین کارگو بهترین مشاوران را در اختیار شما قرار میدهد تا محموله های خود را در اسرع وقت و با بهترین کیفیت منتقل نمایید . مشاوره رایگان آریا نوین کارگو برای ارسال بار به فرانسه سبب شده است که محموله های هموطنان با ارزانترین نرخ کرایه و با مناسب ترین روش باربری منتقل شوند . برای مشاوره حضوری و یا تلفنی می توانید از طریق شماره های ما با کارشناسان در تماس باشید .

ارسال بار به اروپا تخصص تیم آریا کارگو است و با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام میشود . شما عزیزان می توانید بهترین خدمات را تنها با یک تماس تلفنی از ما بخواهید .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا