وارسی پروازی سامانه‌های فرودگاه بین‌المللی شهدای رامسر: بهبود امنیت و هدایت پروازها

آخرین دستاوردها در راهنمایی و کنترل پرواز

همکاری حرفه‌ای متخصصان و کنترلرهای ترافیک هوایی

در یک گام مهم به سوی افزایش امنیت و دقت در پروازها، وارسی پروازی سامانه‌های فرودگاه بین‌المللی شهدای رامسر به همت کنترلرهای ترافیک هوایی و متخصصان الکترونیک هواپیمایی انجام شد. این تلاش مشترک برای بهبود راهنمایی بصری در نزدیکی باند فرودگاه و همچنین بهبود طرح‌های پروازی SID & STAR نشان از پیشرفت‌های چشمگیر در صنعت هوانوردی ایران دارد.

افزایش دقت با نورهای PAPI

در این عملیات وارسی پروازی، سیستم راهنمای بصری مسیر دقیق نزدیک به باند فرودگاه (PAPI LIGHTS) بر روی باند ۳۰ فرودگاه رامسر بهبود یافته است. این نورها به پایین آوردن خطاها و افزایش دقت در فرآیند فرود هواپیماها کمک می‌کنند.

بررسی طرح‌های پروازی SID & STAR

در این فرآیند، طرح‌های پروازی پیشنهادیSID & STAR از نقطه EGMAN برای فرودگاه رامسر نیز به دقت ارزیابی شدند. این ارزیابی‌ها با همکاری کنترلرهای ترافیک هوایی و متخصصان الکترونیک هواپیمایی انجام شده است تا بهبودهای لازم در مسیرها و طرح‌های پروازی اعمال شود.

نتیجه: افزایش امنیت و کارایی

این تحولات در سامانه‌های فرودگاه بین‌المللی شهدای رامسر نه تنها نشان از تعهد مسئولان به ایمنی پروازها دارد بلکه به هوانوردان و مسافران اطمینان می‌دهد که در هنگام پرواز‌های خود از آخرین فناوری‌ها و استانداردهای بین‌المللی بهره‌مند هستند. این اقدامات نشان از رونق صنعت هوانوردی ایران در مسیر توسعه و بهبود کیفیت خدمات به مسافران دارد و به معنای ورود به دوران جدیدی از پروازهای ایمن و دقیق است.

با احترام ، حمل و نقل بین المللی آریا کارگو

خدمات آریا کارگو : فریت بار مسافری روسیه ، ارسال بار به روسیه ، حمل هوایی به روسیه

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا