ارسال بار به روسیه ( کمترین قیمت + بهترین بیمه )

ارزانترین خدمات ارسال بار به روسیه

برای ارسال بار به روسیه ، مجموعه آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات می باشد . ما در اسرع وقت با نازلترین تعرفه های باربری حمل و نقل بین المللی را برای انتقال محموله های تجاری و صنعتی شما ارائه می نماییم. 

ارسال بار به روسیه به صورت همه روزه و با بهترین مشاوره ها انجام میشود تا خیال شما از بابت همه ظرایف و ایمنی خدمات راحت باشد . برای ارسال بار به روسیه ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه از فرودگاه بین المللی امام خمینی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است .

ارسال بار به روسیه به روش های مختلفی انجام میشود که هر یک از این روش ها دارای شرایط و هزینه های مختلفی هستند :

 • حمل هوایی
 • حمل دریایی
 • حمل زمینی

برای ارسال بار به روسیه ، روش حمل زمینی یک روش مقرون به صرفه است . اما حمل هوایی به روسیه یکی از بهترین و سریعترین روش های ارسال بار است .

شما عزیزان می توانید پس از مشاوره با کارشناسان و متخصصین ما برای ارسال بار به روسیه یا سایر کشور های جهان به صورت همه روزه محموله های خود را انتقال دهید و کمترین هزینه را پرداخت نمایید .

حمل-و-نقل-بار-و-کالا-برای-روسیه
حمل-و-نقل-بار-و-کالا-برای-روسیه

ارسال بار به همه شهر های روسیه 

یکی از ویژگی های خدمات آنی بار ، ارسال بار به روسیه بدون محدودیت و برای همه شهر های این کشور است . بر اساس شرایط و نوع محموله و روش حمل ، امکان استفاده از خدمات آریا نوین کارگو فراهم میباشد . 

ما برای ارسال بار به روسیه ، همه شهر های کوچک و بزرگ را تحت پوشش قرار داده ایم و برای شهر های فاقد گمرک ، امکان ترخیص کالا در گمرک شهر نزدیک به آن فراهم است . 

 • مسکو
 • سن پترزبورگ
 • نووسیبیرسک
 • یکاترینبورگ
 • نیژنیی نووگورود
 • قازان
 • سامارا
 • امسک
 • چلیابینسک
 • روستوف-نا-دونو

علاوه بر این ، ارسال بار به روسیه از همه نقاط ایران انجام میشود و محدودیت در این خصوص وجود ندارد. برای ارسال بار به روسیه از طریق روش زمینی هیچ محدودیتی وجود ندارد اما برای انتقال هوایی بار به روسیه می بایست شهر مورد نظر شما دارای فرودگاه بین المللی باشد .

ارسال هوایی محموله ها به روسیه 

یکی از بهترین و سریعترین روش های ارسال بار به روسیه ، روش حمل هوایی است که توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه خواهد شد.  ما برای ارسال بار به روسیه به صورت همه روزه از فرودگاه امام خمینی آمادگی ارسال انواع لوازم شخصی و تجاری شما به مقاصد مختلف در کشور روسیه را داریم. 

آریا نوین کارگو با ارزانترین نرخ و قیمت در اسرع وقت محموله های شما را با بهترین کیفیت در شهر مورد نظر شما در گمرک فرودگاه تحویل خواهد شد . ارسال هوایی به روسیه یکی از سریعترین و بهترین روش های برای انتقال محموله ها تا 300 کیلو می باشد که توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو به صورت همه روزه انجام خواهد شد.

برای ارسال هوایی به روسیه نیاز است که شهر مورد نظر شما دارای فرودگاه بین المللی باشد .

مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به روسیه محموله ها را از طریق فرودگاه امام خمینی بارگیری و ارسال می نماید . علاوه بر روسیه ، برای ارسال بار به ترکیه نیز از خدمات آریا نوینکارگو فقط با یک تماس بهره مند خواهید شد .

حمل-هوایی-تخصصی-برای-روسیه
حمل-هوایی-تخصصی-برای-روسیه

ارسال زمینی برای روسیه 

یکی از مهمترین ویژگی های آریا نوین کارگو ، امکان ارسال زمینی محموله ها برای روسیه است . در این روش ، محموله های شما با استفاده از تریلی ترانزیت بارگیری و از طریق مرز زمینی به نقاط مختلف روسیه ارسال میشود . 

روش حمل زمینی برای روسیه یکی از روش های مقرون به صرفه و با نرخ کرایه و هزینه ای مناسب است که برای انتقال اثاثیه و کالا های تجاری مورد استفاده قرار میگیرد .  در روش ارسال زمینی برای روسیه ، محموله های شما پس از انجام فرایند های گمرکی ، از طریق آذربایجان یا ارمنستان به سمت روسیه ارسال می شود .

روزانه حجم زیادی از محصولات کشاورزی و مواد غذایی غیر فاسد شدنی به صورت زمینی به روسیه ارسال میشوند .

برای ارسال بار به روسیه به صورت زمینی ، همه روزه مشاوران و کارشناسان آریا نوین کارگو آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما عزیزان می باشد تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه محموله های شما منتقل شوند.

برای ارسال بار به ارمنستان نیز آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است .

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به روسیه 

یکی دیگر از خدماتی که برای ارسال بار به روسیه توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم شخصی با کمترین هزینه می باشد.  برای ارسال اینگونه محموله ها به روسیه ، روش زمینی بسیار روش مناسبی برای حمل حجم زیاد محموله ها می باشد . اما برای انتقال چند تکه اثاثیه و لوازم ، امکان ارسال بار به روسیه به صورت هوایی فراهم است و با کمترین هزینه و در اسرع وقت محموله ها منتقل خواهند شد. 

بسیاری از دانشجویان ایرانی مقیم روسیه و حتی مهاجران عزیز که قصد ادامه زندگی در روسیه را دارند می توانند از طریق خدمات حمل هوایی و زمینی آریا نوین کارگو محموله های خود را منتقل نمایند .

برای ارسال اثاث و لوازم خانه به روسیه ، هزینه هایی بابت خروج اثاثیه و گمرک ایران و روسیه وجود دارد که بر اساس نوع محموله مشخص میشود. 

برای حمل زمینی ، آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهد نمود .

آیا بسته بندی برای ارسال بار به روسیه مهم است ؟ 

یکی از مهمترین موضوعات برای خدمات ارسال بار به روسیه ، بسته بندی حرفه ای محموله ها می باشد . در صورتی که محموله های شما به خوبی بسته بندی نشده باشند ، علاوه بر عدم پذیرش آنها در گمرک فرودگاه ، مشکلاتی مانند شکستگی به دلیل بارگیری و جابجایی نیز ممکن است به وجود آید.

از همین جهت ، برای بسته بندی باید موارد مهمی رعایت شود و بر اساس نوع محموله باید بسته بندی مناسب برای آن در نظر گرفته شود. 

به عنوان مثال ، برای ارسال بار به روسیه در صورتی که محموله شما شکستنی باشد ، باید از بسته بندی چوبی مخصوص استفاده شود و داخل بسته بندی با استفاده تجهیزات مناسب مانند نایلون حبابدار و . . . استفاده شود.

برای حمل مواد غذایی نیز باید از جعبه های یونولیت ( یخچالی ) استفاده نمود و با استفاده از یخ خشک فضای داخل آن را برای نگهداری چند روزه مواد غذایی مناسب کرد.

برای ارسال بار به روسیه توسط آریا نوین کارگو ، همه روزه خدمات بسته بندی با حرفه ای ترین تیم به شما عزیزان ارائه میشود. فقط کافیست با ما در تماس باشید.

علاوه بر ارسال بار به روسیه ، همه روزه ارسال بار به آلمان نیز با بهترین قیمت و با کمترین هزینه منتقل می شوند

ارسال-بار-به-روسیه-با-کمترین-هزینه
ارسال-بار-به-روسیه-با-کمترین-هزینه

هزینه های ارسال بار به روسیه چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به روسیه ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بر اساس موارد متعددی مشخص میشود که آریا نوین کارگو به شما این اطمینان را می دهد که ارسال محموله های شما با کمترین هزینه انجام شود . 

مهمترین موضوع برای ارسال بار به روسیه ، نوع روش حمل است . هر یک از روش های انتقال بار و کالا دارای هزینه های مختلفی هستند و بر همین اساس قیمت انتقال محموله مشخص میشود .

علاوه بر این ، نوع محموله و میزان ارزش آن نیز در فرایند گمرکی هزینه های مختلفی دارد . به عنوان مثال ، برای ارسال محموله A ممکن است نرخ گمرکی 100 تومان و برای محموله B ، هزار تومان باشد که در گمرک فرودگاه یا گمرک شهر قبل از پلمپ و ارسال مشخص میشود. 

یکی از مهمترین مواردی که در هزینه های ارسال بار به روسیه موثر است ، نرخ و قیمت روزانه ارز می باشد.

آیا برای ارسال بار به روسیه از بیمه استفاده میشود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به روسیه را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به روسیه و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به روسیه با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

علاوه بر ارسال بار به روسیه ، همه روزه ارسال بار به دبی نیز با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد و محموله های شما در کمترین زمان ممکن منتقل می شوند.

بهترین-خدمات-باربری-و-ارسال-بار-به-روسیه
بهترین-خدمات-باربری-و-ارسال-بار-به-روسیه

چه کالاهایی برای ارسال بار به روسیه ممنوع هستند ؟ 

وارد کردن برخی از کالاها به روسیه ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به روسیه را کمی سخت کرده است .گمرک روسیه جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است. شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور روسیه نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک روسیه اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

برای ارسال بار به روسیه ، قبل از هر اقدامی با مشاوران ما در تماس باشید و پس از کسب اطلاعات کامل نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید . 

یکی از تخصص های آریا نوین کارگو ، ارسال بار به مالزی می باشد که امکان انتقال فوری و همه روزه محموله های شما را فراهم می نماید .

استعلام هزینه های ارسال بار به روسیه نیز از طریق تماس با کارشناسان ما صورت می پذیرد.

ارسال حیوانات به روسیه

گاهی مشتریان ما نیاز دارند تا حیوان خانگی خود ( از قبیل سگ ، گربه ، خرگوش ، پرنده های زینتی و … ) را توسط باربری هوایی با هواپیما به خارج از کشور ارسال نمایند که برای ارسال بار به روسیه نیز این امکان فراهم است .

حمل هوایی حیوانات زنده شامل رعایت موارد ویژه ای می باشد تا حیوان زنده بتواند در طول سفر طولانی خود با هواپیما ، در “بهترین استانداردهای نگهداری حیوانات زنده” حمل شده و به سلامت و در نهایتِ ایمنی به مقصد برسد.

مدارک زیر برای ارسال حیوانات به روسیه به صورت زیر می باشند : 

 1. مجوز ورود به کشور مقصد (در صورت نیاز)
 2. ارائه اصل گواهی بهداشت از سازمان دامپزشکی دولتی کشور مبدا باید در شرایطی که ۷ روز از تاریخ صدورش نگذشته باشد ، به همراه درج نام صاحب حیوان در آن . 
 3. ارائه اصل و کپی شناسنامه و گذرنامه حیوان با درج مشخصات کامل و مدارک واکسیناسیون معتبر به ویژه واکسن هاری (به اضافه درج صاحب حیوان)
 4. تکمیل مشخصات فرم درخواست حمل حیوان زنده در شرکت حمل بار
 5. به همراه داشتن میکروچیپ ، شماره‌ میکروچیپ و تاریخ دقیق آن

تیم متخصص آریا کارگو برای ارسال بار به روسیه به صورت همه روزه آماده همکاری با شما عزیزان است . فقط کافیست با ما در تماس باشید و از طریق شماره های ما از مشاوره رایگان بهره مند شوید .

ارسال-حیوانات-خانگی-به-روسیه
ارسال-حیوانات-خانگی-به-روسیه

ارسال فرش به روسیه

یکی از مهمترین خدمات آریا کارگو ، ارسال فرش می باشد که به صورت همه روزه برای روسیه نیز قابل انجام است . برای ارسال فرش به روسیه ، 3 روش دریایی ، زمینی و هوایی قابل استفاده می باشند .  در آریا کارگو برای ارسال فرش به روسیه ، حمل هوایی بهترین و سریعترین روش است . 

ارسال فرش ماشینی به روسیه با محدودیت خاصی همراه نیست و تنها کافی خواهد بود که در بسته‌بندی این فرش‌ها، نهایت ظرافت و دقت را به خرج بدهید تا کمترین آسیب به آن‌ها وارد نشود. هزینه ارسال بسته به مقصد شما، حجم و ابعاد بار و همین طور ارزش آن، مشخص خواهد شد.

همان طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، به دلیل ویژگی‌های خاص فرش‌های دستباف، ارسال فرش دستباف به روسیه ، با محدودیت‌هایی همراه است. به این ترتیب که امکان ارسال بیش از 2 عدد فرش دستباف، بدون اخذ مجوزهای لازم، امکان پذیر نخواهد بود.

ارسال-فرش-به-روسیه
ارسال-فرش-به-روسیه

ارسال سنگ و سرامیک به روسیه 

اگر قصد دارید انواع سنگ و سرامیک را به روسیه ارسال کنید ، بر اساس میزان حجم و ارزش محموله هزینه های گمرکی نیز باید به گمرک پرداخت شود . 

برای ارسال سنگ و سرامیک باید بسته بندی مناسبی برای آن انجام شود که محموله به صورت پالت یا به صورت جعبه های چوبی از طریق حمل هوایی ارسال می شوند . 

مجموعه آریا کارگو برای ارسال سنگ و سرامیک به روسیه در اسرع وقت بهترین خدمات را با مشاوره رایگان در اختیار شما قرار میدهد . 

برای ارسال بار به اروپا می توانید انواع محموله های خود را از طریق آریا کارگو منتقل کنید .

مشاوره تخصصی برای ارسال بار به روسیه

یکی از مهمترین موارد در زمان ارسال محموله ها و کالاها به سایر کشور ها ، مشاوره دقیق و داشتن اطلاعات کافی در خصوص این خدمت است . برای ارسال بار به روسیه نیز به این صورت می باشد .

مشاوره تخصصی ما برای ارسال بار به روسیه امکان انتقال محموله ها در اسرع وقت و با کمترین هزینه را فراهم می نماید . انجام فرایند های گمرکی ، بسته بندی تخصصی و . . . همگی توسط آریا نوین کارگو انجام میشود و مشاوره در کاهش هزینه ها و همچنین تسریع خدمات بسیار موثر است .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا