حمل هوایی به روسیه چگونه است ؟

برای حمل هوایی به روسیه ، آریا نوین به عنوان یکی از بهترین و بزرگترین شرکت های باربری به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است . ما برای حمل هوایی به روسیه از روش کارگو و فریت بار استفاده می نماییم و امکان انتقال فوری محموله ها با بهترین کیفیت را برای شما فراهم می نماییم .

برای حمل هوایی به روسیه ارسال محموله ها به صورت همه روزه انجام میشود و امکان انتقال فوری و ارزان برای شما فراهم است . برای حمل بار هوایی به روسیه ، آریا نوین کارگو با بهترین خطوط هوایی ایرانی و خارجی تحت قرارداد می باشد و امکان ارسال محموله های کوچک و بزرگ را برای شما فراهم نموده است .

برای ارسال بار به روسیه از طریق فرودگاه امام خمینی خدمات آریا نوین به صورت تخصصی و سریع انجام میشود .

حمل-هوایی-تخصصی-برای-روسیه
حمل-هوایی-تخصصی-برای-روسیه

روش های حمل بار هوایی به روسیه 

برای حمل بار هوایی به روسیه 2 روش وجود دارد که بر اساس نوع محموله های شما و شرایط آنها این روش ها مورد استفاده قرار میگیرند . 

در روش حمل هوایی به روسیه باید ابتدا از امکان ارسال محموله های خود مطلع بود تا در زمان انجام فرایند های گمرکی در فرودگاه امام خمینی دچار مشکلات و هزینه و جریمه نشویم . 

روش های ارسال هوایی به روسیه

 • حمل هوایی به صورت فریت بار 
 • حمل هوایی به صورت کارگو 

هر یک از روش های حمل هوایی به روسیه دارای شرایط و ضوابط خاص هستند که برای انتقال محموله ها باید مورد بررسی قرار گیرند . در ادامه ، برای آشنایی بیشتر شما با روش های حمل هوایی به روسیه توضیحاتی ارائه خواهد شد . 

امیدواریم با خدمات آریا نوین کارگو بهترین تجربه را داشته باشید .

برای حمل هوایی به ترکیه ، همه روزه محموله های شما با بهترین کیفیت و در اسرع وقت از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود . ما با بهترین خدمات حمل بار هوایی را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهیم .

ارسال خرده بار مسافری به روسیه به صورت هوایی

یکی از روش های ارسال هوایی به روسیه ، روش ارسال به صورت مسافری می باشد . فریت بار مسافری به روسیه از مهمترین و سریعترین روش های انتقال محموله ها به روسیه است.

در این روش ، محموله های با وزن نهایتا 300 کیلو از طریق خطوط هواپیمایی و قسمت بار هواپیما های مسافری منتقل می شوند . 

در این روش ، شما عزیزان می بایست چند روز قبل از پرواز نسبت به رزرو و فرایند های گمرکی محموله های خود اقدام نمایید که این امر توسط کارشناسان آریا نوین کارگو در کمترین زمان ممکن انجام میشود.

برای حمل هوایی به روسیه ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است و تنها با یک تماس تلفنی می توانید بهترین خدمات را از ما بخواهید.

کارگو هوایی برای روسیه 

یکی از روش های متداول برای حمل هوایی به روسیه ، ارسال محموله های تجاری و صنعتی و در حجم بالا و وزن زیاد با هواپیمای ترابری است . 

در حمل هوایی به روسیه نیز این امکان برای شما عزیزان فراهم است . هواپیماهای باربری بدون محدودیت وزن و حجم امکان بارگیری و انتقال محموله های شما را در اسرع وقت فراهم می نمایند . 

آریا نوین کارگو با همکاری با برترین شرکت ها و خطوط هواپیمایی دنیا ، به صورت همه روزه محموله های شما را با کمترین قیمت از طریق روش کارگو به روسیه منتقل خواهد نمود.

برای ارسال بار به ترکیه نیز آریا نوین کارگو آماده همکاری با شما عزیزان است . ما تخصصی و حرفه ای محموله های شخصی و تجاری و صنعتی شما را به نقاط مختلف ترکیه ارسال می نماییم.

حمل بار هوایی مهاجرین به روسیه 

 مهاجران به روسیه در برنامه حمل اثاثیه به روسیه و حمل لوازم منزل به روسیه می‌کوشند تا بهترین راه را انتخاب کنند. به همین منظور باید ارسال کننده‌ای توانا بیابند تا با بهره گیری از تجارب این شرکت‌ها، لوازمشان را سالم و به هنگام در روسیه تحویل بگیرند. لوازم منزل‌، لوازم مورد نیاز آشپزخانه و همچنین لوازم شخصی و ارزشمند‌، محتوای این محموله ها را تشکیل می‌دهد. بخشی از این بارها البته به دانشجویان مهاجری  تعلق دارد که برای ارسال کتاب و موارد مربوط به تحصیل و زندگی دانشجویی از خدمات حمل بار هوایی به روسیه استفاده می کنند. کسانی که به عنوان مسافر سفر می‌کنند می‌توانند از این خدمات بهره ببرند. این افراد معمولا بارهایشان از حد مجاز بیشتر است  و بایستی جریمه اضافه بار بپردازند.  از همین جهت برای رفع این نیاز می توانید از حمل بار هوایی به روسیه می استفاده نمایید.

علاوه بر روسیه ، حمل هوایی به آلمان نیز از خدمات تخصصی و همه روزه آریا کارگو است و با کمترین هزینه به شما عزیزان انجام خواهد شد .

موارد ممنوعه برای حمل هوایی روسیه

برای حمل بار هوایی به روسیه ، برخی موارد توسط گمرک ایران و روسیه و خطوط هواپیمایی با ممنوعیت انتقال مواجه هستند . البته در برخی موارد برای انتقال این محموله ها راهکارهایی وجود دارد که کارشناسان آریا نوین کارگو بهترین راه را در اسرع وقت در اختیارتان قرار میدهند. 

لیست زیر بخشی از محموله های دارای محدودیت و ممنوعیت برای حمل هوایی به روسیه می باشند :

 • اشیاء عتیقه
 • آثار هنری اصیل
 • کتاب های خطی و چاپ سنگی
 • قطعات خوشنویسی شده
 • اوراق مینیاتور و مصنوعات طلا و نقره
 • سنگ های قیمتی
 • تابلو های نقاشی اصل
 • قالی و قالیچه دستباف
 • هرگونه عتیقه و اشیای تاریخی و میراث فرهنگی
 • اسلحه، مهمات و تجهیزات نظامی
 • فیلم ، نوار ، سی دی و تابلوهای نقاشی (فقط با مجوز وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران)
 • عطر ، ادکلن ، اسپری
 • شامپو ، نرم کننده ها ، مواد آرایشی
 • الکل
 • شربت ، آبلیمو ، سرکه و ترشیجات

حمل هوایی به روسیه به صورت تخصصی توسط آریا نوین کارگو انجام میشود و امکان انتقال محموله های شما برای همه شهر های روسیه فراهم است . برای حمل هوایی به انگلیس نیز می توانید از خدمات تخصصی و همه روزه آریا کارگو درخواست خدمات نمایید . بهترین و ارزانترین تعرفه های ممکن برای انتقال محموله های شما در اختیار شما قرار میگیرند.

فقط کافیست با ما در تماس باشید و از مشاوره تخصصی بهره مند شوید . 

.

بسته بندی تخصصی برای حمل هوایی به روسیه 

یکی از مهمترین مواردی که برای حمل هوایی به روسیه یا سایر کشور های جهان باید مدنظر قرار داد ، بسته بندی تخصصی و حرفه ای است . 

برای بسته بندی تخصصی محموله های شما ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه از بهترین تجهیزات برای بسته بندی ایمن و مستحکم استفاده می نماید . 

بسته بندی باید به گونه ای باشد که از وارد شدن فشار و ضربه به محموله به خوبی محافظت نماید . 

بسته بندی برای حمل هوایی به روسیه با استفاده از جعبه های چوبی ، کارتن ، نایلون حبابدار و . . . انجام میشود . شما می توانید محموله های خود را با بالاترین ایمنی به آریا نوین کارگو بسپارید تا در اسرع وقت بارگیری و منتقل شوند . 

حمل هوایی به سوئد نیز به صورت تخصصی انجام خواهد شد . ما با نازلترین تعرفه ها محموله های شما را منتقل می نماییم .

بسته-بندی-تخصصی-برای-حمل-روسیه
بسته-بندی-تخصصی-برای-حمل-روسیه

حمل هوایی لباس به روسیه 

یکی از خدمات آریا کارگو ، حمل هوایی انواع لباس های شما به روسیه است . برای فریت بار لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به روسیه باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید . 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود .  با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا خدمات فریت بار لباس به روسیه را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید . 

حمل بار هوایی تخصص آریا نوین است و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد . با ما بهترین ها را تجربه کنید .

حمل هوایی سمپل و نمونه محصول به روسیه

یکی از مهمترین ویژگی های خدمات حمل هوایی بار روسیه ، امکان ارسال انواع سمپل و نمونه کالا می باشد . بسیاری از تجار که قصد حضور در بازارهای جهانی مانند بازار روسیه را دارند ابتدا نمونه محصول خود را برای طرف مقابل ارسال می نمایند . 

خدمات حمل هوایی برای روسیه یکی از بهترین روش ها برای ارسال سمپل و نمونه محصول به روسیه است . در این روش ، محموله شما با کمترین هزینه با استفاده از خطوط هواپیمایی مسافری در اسرع وقت منتقل خواهند شد و در گمرک فرودگاه مورد نظر تحویل خواهند شد .

مشاوره تخصصی برای حمل هوایی به روسیه 

برای حمل هوایی به روسیه ، مشاوره تخصصی آریا نوین کارگو بهترین راهکار برای انتقال سریع و ایمن و ارزان محموله های شما می باشد . اگر قصد دارید محموله های خود را با بهترین کیفیت به روسیه منتقل کنید ، با آریا نوین کارگو تماس بگیرید . 

ما برای انتقال محموله ها به روش کارگو و مسافری ، همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات هستیم . 

حمل هوایی به روسیه با یک تماس تلفنی انجام می پذیرد

5/5 (1 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا