بهبود حقوق وضعیت حمل و نقل هوایی: برگزاری جلسه شورای حقوقی

تشریک مساعی برای بهبود وضعیت حقوقی صنعت هوانوردی

در چهارمین جلسه شورای حقوقی صنعت حمل و نقل هوایی، مدیرکل حقوقی سازمان هواپیمایی کشوری اطلاعاتی از برگزاری جلسه به اشتراک گذاشت. این جلسه با حضور مدیران، فعالان، و متخصصان حقوقی صنعت حمل و نقل هوایی برگزار شد.

تدارک هماهنگی برای رفع موانع

وحیده نجفی، مدیرکل حقوقی، تاکید کرد که در این جلسه، اندیشیدن، تشریک مساعی، و بررسی مسائل مرتبط با حقوقی سازمان هواپیمایی کشوری و صنعت هوانوردی جریان داشته است. تلاش برای رفع موانع، ارتقا، و بهبود وضعیت حقوقی در دستور کار این جلسه قرار گرفت.

هماهنگی با ذی نفعان و استفاده از ظرفیت های دانشکده هواپیمایی

در جریان جلسه، نقش هماهنگی بین سازمان هواپیمایی کشوری و ذی نفعان برجسته شد. نظرات تخصصی ذی نفعان صنعت هوانوردی مورد بررسی قرار گرفت و تصمیم گرفته شد که از ظرفیت های دانشکده صنعت هواپیمایی نیز بهره برداری شود.

مدیریت پرونده ها و بررسی مسائل بین المللی

یکی از مسائل مطرح در این جلسه، مدیریت پرونده های مرتبط با صنعت هوانوردی در عرصه بین المللی بود. با تاکید بر پرونده سانحه هواپیمای اوکراین و اختلاف دولت روسیه با کشورهای غربی در شورای ایکائو، این مسأله به عنوان یکی از موارد پراهمیت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

تخصصی کردن دادگاه ها و ایجاد نهاد داوری تخصصی

در ادامه، مدیران حقوقی شرکت های هواپیمایی به نحوه تصمیم گیری مراجع قضایی و برگزاری دوره های آموزشی تخصصی برای قضات پرداختند. همچنین، تصمیم گرفته شد که در جلسات آتی شورای حقوقی، به بررسی ایجاد نهاد داوری تخصصی در حوزه هوانوردی با هدف رسیدگی تخصصی به دعاوی موجود در صنعت با همکاری دفتر حقوقی سازمان هواپیمایی کشوری و ذی نفعان صنعت پرداخته شود.

با احترام ، حمل و نقل بین المللی آریا کارگو

خدمات آریا کارگو : ارسال بار به لندن ، ارسال بار به آمستردام ، ارسال بار به استکهلم

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا