ارسال بار به لندن ( هوایی – زمینی ) با کمترین هزینه

یکی از خدمات تخصصی آریا نوین کارگو ، ارسال بار به لندن است که به صورت همه روزه با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه میشود .  برای ارسال بار به لندن ، همه روزه حمل هوایی و زمینی به صورت حرفه ای با کمترین قیمت به شما عزیزان ارائه می شود . در مجموعه آریا نوین کارگو انتقال سریع و ارزان محموله ها از مهمترین خدمات ما می باشد. 

برای ارسال بار به لندن ، آریا نوین از همه نقاط کشور آماده ارائه خدمات با بهترین مشاوره می باشد . ما با خدماتی سریع و ارزان آماده همکاری با مهاجران و مسافران عزیز هستیم. ارسال بار به لندن به صورت تخصصی و با تجربه چندین ساله انجام خواهد شد و تیم آریا نوین کارگو با ارائه مشاوره رایگان امکان ارسال سریع و حرفه ای را برای شما فراهم می نماید.

 

همانطور که گفته شد ، برای ارسال بار به لندن از روش های مختلف استفاده می شود که هریک از این روش ها برای انتقال محموله های خاصی مورد استفاده قرار خواهند گرفت که در ادامه به آن پرداخته خواهد شد .

آریا نوین کارگو برای ارسال بار به لندن از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید و علاوه بر این برای ارسال بار به رم نیز ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات هستیم .

ارسال-بار-به-لندن
ارسال-بار-به-لندن

روش های ارسال بار به لندن 

برای ارسال بار به لندن ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند. روش های مختلف ارسال بار به لندن دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به لندن به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به لندن 
 • ارسال زمینی به لندن
 • ارسال دریایی به لندن

برای ارسال بار به لندن ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم .

علاوه بر لندن ، برای ارسال بار به انگلیس به صورت همه روزه امکان انتقال کالاها برای نقاط مختلف این کشور فراهم خواهد بود .

حمل هوایی برای لندن 

یکی از روش های ارسال بار به لندن ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای لندن به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به لندن به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به لندن به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود. برای ارسال هوایی به لندن آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به انگلیس تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال-هوایی-بار-و-کالا-به-لندن
ارسال-هوایی-بار-و-کالا-به-لندن

ارسال بار به لندن به صورت زمینی 

برای ارسال بار به لندن ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به لندن هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید. برای ارسال بار به لندن به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

علاوه بر ارسال بار به لندن ، به صورت همه روزه برای ارسال بار به پاریس نیز مجموعه آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید .

ارسال چه کالاهایی به لندن ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به لندن ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به لندن را کمی سخت کرده است .گمرک انگلیس جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور انگلیس نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک انگلیس اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به لندن دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به انگلیس نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

ارسال لوازم منزل به لندن 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به لندن می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به لندن ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به لندن از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به لندن ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند .برای ارسال اثاثیه به لندن ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

علاوه بر لندن ، به صورت همه روزه برای ارسال بار به برلین نیز خدمات تخصصی به شما عزیزان ارائه می شود . ما بهترین و تخصصی ترین تیم حمل و نقل ایران را برای انتقال کالاها به خارج از کشور و خصوصا انگلیس در اختیار شما قرار میدهیم .

باربری-ایران-به-لندن
باربری-ایران-به-لندن

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به لندن 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به لندن ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به لندن بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به لندن می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند .  برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به لندن ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

بسته بندی تخصصی محموله ها سبب می شود تا در زمان جابجایی محموله های شما احتمال بروز خسارات تا حد بسیار زیادی کاهش یابد . تیم متخصص آریا نوین کارگو بهترین خدمات را با کمترین هزینه ها در اختیار شما قرار میدهد .

علاوه بر لند ، برای ارسال بار به آنکارا نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات به شما عزیزان ارائه خواهیم نمود .

ارسال مبلمان به لندن 

موارد زیادی برای ارسال مبلمان به لندن باید مدنظر قرار گیرد . ارسال مبلمان به لندن به صورت هوایی انجام میشود و هزینه های ارسال آن بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . موارد زیر باید قبل از ارسال مبلمان به لندن مدنظر قرار گیرند : 

 1. ابعاد و وزن محمول: باید ابعاد و وزن مبلمان را در نظر بگیرید. مبلمان سنگین و حجیم ممکن است نیاز به بسته‌بندی خاص و حمل با باربری یا کشتی داشته باشد، در حالی که مبلمان کوچک و سبک‌تر می‌تواند به صورت هوایی ارسال شود.
 2. هزینه حمل و نقل: هزینه حمل و نقل مبلمان به صورت هوایی بیشتر از حمل و نقل به صورت دریایی یا باربری خواهد بود. برای اطلاع از هزینه‌های حمل و نقل، بهتر است با شرکت حمل و نقل هوایی تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.
 3. بسته‌بندی: برای ارسال مبلمان به صورت هوایی، بسته‌بندی مناسب و محکمی را برای محصولات خود انتخاب کنید تا در طول حمل و نقل آسیب نبینند. برای بسته‌بندی مبلمان، می‌توانید از جعبه‌های چوبی، فوم‌های محافظ، برچسب‌های هشدار و پوشش‌های محافظ استفاده کنید.
 4. محدودیت‌های گمرکی: قبل از ارسال مبلمان به خارج از کشور، باید با مقررات گمرکی کشور مقصد آشنا شوید. برخی کشورها ممکن است برای واردات مبلمان، محدودیت‌های گمرکی داشته باشند و ممکن است برای گذراندن گمرک، مدارک مورد نیاز را باید تهیه کنید.

برای ارسال بار به لندن ، همه روزه می توانید از طریق شماره های ما با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انتقال مبلمان خود را منتقل نمایید .

ارسال لباس به لندن 

یکی از خدمات آریا کارگو ، ارسال انواع لباس های شما به لندن است . برای ارسال لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به لندن باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید . 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود .  با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا ارسال لباس به لندن را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید . 

حمل هوایی محموله های مختلف شما با بهترین کیفیت انجام میشود . مشاوره رایگان با کارشناسان ما به صورت همه روزه انجام خواهد شد .

ارسال سنگ و سرامیک به لندن 

اگر قصد دارید انواع سنگ و سرامیک را به لندن ارسال کنید ، بر اساس میزان حجم و ارزش محموله هزینه های گمرکی نیز باید به گمرک پرداخت شود . 

برای ارسال سنگ و سرامیک باید بسته بندی مناسبی برای آن انجام شود که محموله به صورت پالت یا به صورت جعبه های چوبی از طریق حمل هوایی ارسال می شوند . 

مجموعه آریا کارگو برای ارسال سنگ و سرامیک به لندن در اسرع وقت بهترین خدمات را با مشاوره رایگان در اختیار شما قرار میدهد .

آیا برای ارسال بار به لندن از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به لندن را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به لندن و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به لندن با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

ارسال حیوانات خانگی به لندن

برای ارسال حیوانات خانگی به لندن ، روش کارگو تنها راه انتقال آنها می باشد . از همین جهت بهترین راه تماس با شماره های آریا نوین کارگو می باشد . مواردی که برای ارسال بار به لندن ( حیواناتی مانند سگ و گربه ) باید رعایت شوند به صورت زیر می باشد :

۲- میکروچیپ

اولین شرط انتقال حیوان خانگی به لندن داشتن میکروچیپ است. در واقع بدون داشتن میکروچیپ هیچ کدام از مدارک اعتبار نخواهند داشت. در ضمن میکروچیپ کاشت شده باید استاندارد بریتانیا را داشته باشد.

۳- واکسیناسیون

واکسیناسیون پت باید کامل باشد.

طبق قوانین انگلستان برای ورود حیوانات خانگی، سگ ها و گربه ها باید واکسیناسیون کامل و آپدیت داشته باشند. نباید بیش از یکسال از آخرین واکسن‌های ویروسی گذشته باشد.

۴- آزمایش تیتر هاری

هاری جز بیماری‌های مشترک بین انسان و حیوان است. که به سیستم عصبی حمله می‌کند. با توجه به برنامه های کنترل هاری در کشور انگلستان، علاوه بر واکسیناسیون منظم هاری، آزمایش تیتر هاری هم در قوانین انتقال حیوانات خانگی به بریتانیا وجود داد.

از موارد مهم در این مورد: مورد تایید بودن آزمایشگاهی که نمونه به آن ارسال می‌شود، تکنیک انجام آزمایش، صحت موارد قید شده در برگه ریپورت آزمایش تیتر هاری و گذشت ۳ ماه از این آزمایش برای اخذ سایر مجوزات است.

۵- درمان ضد انگلی

یکی از موارد مهم برای ورود بدون قرنطینه حیوانات خانگی به انگلستان ارائه مستندات درمان ضد انگلی طبق استاندارد این کشور است. تاریخ، متد درمان و داروی استفاده شده از مواردی است که استاندارد بودنشان طبق قوانین این کشور بعد از ورود حیوانات خانگی به انگلستان به دقت بررسی می‌گردد.

۶- فرم ها و جداول مورد نیاز انگلستان از کشور مبدا

مثل بقیه کشورهای جهان برای بردن حیوانات خانگی به انگلستان (سگ و گربه) باید مجوزات مخصوص آن کشور را تهیه کرد. جزئیات تکمیل کردن فرم ها برطبق استاندارد این کشور اهمیت بالایی دارد.

۷- اخذ مجوز ورود پت از انگلستان

قبل از بردن حیوانات خانگی به انگلستان باید با درج اطلاعات و مدارک حیوان خانگی در مرکز پذیرش حیوانات فرودگاه مربوط به این مورد اقدام به اخذ مجوز ورود پت به انگلیس کرد. زیرا بدون دریافت این مجوز از ورود حیوانات خانگی به این کشور جلوگیری به عمل می‌آید.

تیم متخصص آریا نوین کارگو برای ارسال بار به لندن به صورت همه روزه بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماید . تنها کافیست با شماره های آریا نوین در تماس باشید .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا