ارسال بار به آمستردام ( فقط ظرف 3 روز ! )

ارسال بار به آمستردام به صورت تخصصی و همه روزه با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود و شما می توانید محموله های خود را با استفاده از خدمات آریا نوین کارگو با نازلترین قیمت بارگیری و منتقل کنید .

ارسال بار به آمستردام توسط تیم آریا نوین کارگو از طریق گمرک فرودگاه امام خمینی در اسرع وقت انجام میشود و تحویل محموله های شما بین 3 تا 5 روز زمان خواهد برد .

باربری و حمل و نقل بین المللی آریا نوین کارگو برای ارسال بار به آمستردام در کمترین زمان ممکن خدماتی تتخصصی و سریع را به شما عزیزان ارائه می نماید . تیم متخصص و حرفه ای آریا نوین کارگو برای ارسال بار به هلند با بهترین مشاوران و کارشناسان آماده همکاری با شما عزیزان است .

ارسال-بار-به-آمستردام-min
ارسال-بار-به-آمستردام-min

روش های ارسال بار به آمستردام 

برای ارسال بار به آمستردام ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به آمستردام دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به آمستردام به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به آمستردام 
 • ارسال زمینی به آمستردام
 • ارسال دریایی به آمستردام

برای ارسال بار به آمستردام ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم .

علاوه بر آمستردام ، تیم متخصص آریا نوین برای ارسال بار به لندن نیز به صورت همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات با کمترین هزینه به شما عزیزان خواهد بود . با ما در تماس باشید و با بهترین کیفیت و کمترین هزینه محموله های خود را منتقل کنید .

ارسال بار به آمستردام با تجربه چندین ساله آریا نوین کارگو انجام خواهد شد و با بهترین ایمنی کالاهای شما منتقل می شود.

حمل هوایی برای آمستردام 

یکی از روش های ارسال بار به آمستردام ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای آمستردام به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به آمستردام به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به آمستردام به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به آمستردام آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به هلند تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال-هوایی-به-آمستردام-min
ارسال-هوایی-به-آمستردام-min

ارسال بار به آمستردام به صورت زمینی 

برای ارسال بار به آمستردام ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به آمستردام هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به آمستردام به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

علاوه بر آمستردام و شهر های مختلف هلند ، همه روزه ارسال بار به پاریس نیز در اسرع وقت انجام خواهد شد و محموله ها و کالاهای شما با بهترین کیفیت منتقل می شوند . ارسال بار به آمستردام تحت پوشش بهترین بیمه نامه انجام خواهد شد .

ارسال چه کالاهایی به آمستردام ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به آمستردام ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به آمستردام را کمی سخت کرده است .گمرک هلند جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور هلند نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک هلند اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به آمستردام دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به هلند نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

باربری-ایران-به-آمستردام-min
باربری-ایران-به-آمستردام-min

ارسال لوازم منزل به آمستردام 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به آمستردام می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به آمستردام ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به آمستردام از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به آمستردام ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند .

برای ارسال اثاثیه به آمستردام ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

علاوه بر آمستردام ، برای ارسال بار به رم نیز می توانید تحت پوشش بهترین بیمه نامه لوازم و اثاثیه منزل خود را بارگیری و منتقل نمایید .

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به آمستردام 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به آمستردام ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به آمستردام بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به آمستردام می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به آمستردام ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

ارسال بار به مسکو نیز توسط تیم متخصص آریا نوین انجام خواهد شد و انتقال کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی شما با بهترین کیفیت انجام خواهد شد .

 فریت بار تجاری به آمستردام

در صورتی که شما تصمیم به ارسال بار تجاری خود به آمستردام را گرفته اید، با تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به فرودگاه از هر نقطه شهر، انجام امور گمرکی در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به آمستردام بهره مند شوید.

بخش زیادی از بار تجاری که در حال حاضر بصورت فریت بار به آمستردام صادر می شود، شامل مواد غذایی و فرش دست بافت، لوازم منزل و صنایع دستی می باشد.

مجموعه آریا نوین کارگو ، با داشتن سابقه زیاد، ماهیانه چندین تن مواد غذایی، فرش دست بافت ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به اقصی نقاط دنیا دارد و آمادگی ارائه این سرویس را به سایر تجار مواد غذایی و فرش دست بافت نیز دارا می باشد. (در حال حاضر، به علت مشکلات سیاسی، این سرویس به مقصد برخی کشورها انجام نمی گیرد)

ارسال سنگ و سرامیک به آمستردام 

اگر قصد دارید انواع سنگ و سرامیک را به آمستردام ارسال کنید ، بر اساس میزان حجم و ارزش محموله هزینه های گمرکی نیز باید به گمرک پرداخت شود . 

برای ارسال سنگ و سرامیک باید بسته بندی مناسبی برای آن انجام شود که محموله به صورت پالت یا به صورت جعبه های چوبی از طریق حمل هوایی ارسال می شوند . 

مجموعه آریا کارگو برای ارسال سنگ و سرامیک به آمستردام در اسرع وقت بهترین خدمات را با مشاوره رایگان در اختیار شما قرار میدهد .

بهترین خدمات کارگو را می توانید برای انتقال محموله های سنگین از آریا نوین بخواهید .

ارسال حیوانات به آمستردام 

گاهی مشتریان ما نیاز دارند تا حیوان خانگی خود ( از قبیل سگ ، گربه ، خرگوش ، پرنده های زینتی و … ) را توسط باربری هوایی با هواپیما به خارج از کشور ارسال نمایند که برای ارسال بار به آمستردام نیز این امکان فراهم است .

حمل هوایی حیوانات زنده شامل رعایت موارد ویژه ای می باشد تا حیوان زنده بتواند در طول سفر طولانی خود با هواپیما ، در “بهترین استانداردهای نگهداری حیوانات زنده” حمل شده و به سلامت و در نهایتِ ایمنی به مقصد برسد.

مدارک زیر برای ارسال حیوانات به آمستردام به صورت زیر می باشند : 

 1. مجوز ورود به کشور مقصد (در صورت نیاز)
 2. ارائه اصل گواهی بهداشت از سازمان دامپزشکی دولتی کشور مبدا باید در شرایطی که ۷ روز از تاریخ صدورش نگذشته باشد ، به همراه درج نام صاحب حیوان در آن . 
 3. ارائه اصل و کپی شناسنامه و گذرنامه حیوان با درج مشخصات کامل و مدارک واکسیناسیون معتبر به ویژه واکسن هاری (به اضافه درج صاحب حیوان)
 4. تکمیل مشخصات فرم درخواست حمل حیوان زنده در شرکت حمل بار
 5. به همراه داشتن میکروچیپ ، شماره‌ میکروچیپ و تاریخ دقیق آن

استعلام قیمت حمل بار به آمستردام

برای ارسال بار به آمستردام ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بر اساس موارد زیادی مشخص می شود . برخی از این موارد به صورت زیر هستند :

 1. وزن بار پس از بسته بندی
 2. ابعاد بسته (طول ، عرض و ارتفاع)
 3. فرودگاه مقصد (در اینجا فرودگاه آمستردام)

اگر قصد دارید نرخ کرایه ارسال بار به آمستردام را از به صورت دقیق استعلام کنید ، با شماره های آریا نوین کارگو در تماس باشید.

آیا برای ارسال بار به آمستردام از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به آمستردام را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به آمستردام و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به آمستردام با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا