ارسال بار به استکهلم ( ارزان و 3-4 روزه )

برای ارسال بار به استکهلم دیگر نگران نباشید ! . با کمترین هزینه و در اسرع وقت امکان ارسال بار به استکهلم و انتقال محموله های مختلف شما فراهم می باشد . مجموعه آریا نوین کارگو برای انتقال کالاهای شما با ارزانترین تعرفه ها در اسرع وقت امکان انتقال را برای شما فراهم می نماید .

ارسال بار به استکهلم برای انواع بار و کالاهای تجاری و صنعتی انجام می شود و شما می توانید محموله های مختلف خود را تحت پوشش بهترین بیمه نامه منتقل نمایید.

ارسال بار به استکهلم توسط آریا نوین کارگو با تجربه چنید ساله انجام می شود و محموله های شما با بهترین تیم مشاوره ای انجام خواهد شد .

علاوه بر استکهلم سوئد ، ارسال بار به زوریخ نیز توسط تیم متخصص ما انجام خواهد شد .

ارسال-بار-به-استکهلم
ارسال-بار-به-استکهلم

روش های ارسال بار به استکهلم 

برای ارسال بار به استکهلم ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به استکهلم دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به استکهلم به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به استکهلم 
 • ارسال زمینی به استکهلم
 • ارسال دریایی به استکهلم

برای ارسال بار به استکهلم ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم .

برای ارسال بار به سوئد ، همه روزه تیم متخصص آریا نوین بهترین و تخصصی ترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید .

حمل هوایی برای استکهلم 

یکی از روش های ارسال بار به استکهلم ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای استکهلم به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به استکهلم به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به استکهلم به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به استکهلم آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به سوئد تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال-هوایی-به-استکهلم
ارسال-هوایی-به-استکهلم

ارسال بار به استکهلم به صورت زمینی 

برای ارسال بار به استکهلم ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به استکهلم هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به استکهلم به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

علاوه بر ارسال بار به استکهلم ، ارسال بار به آمستردام نیز توسط تیم تیم متخصص آریا نوین کارگو انجام خواهد شد و بهترین کیفیت خدمات با کمترین هزینه انجام خواهد شد .

ارسال چه کالاهایی به استکهلم ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به استکهلم ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به استکهلم را کمی سخت کرده است .گمرک سوئد جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور سوئد نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک سوئد اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، استکهلمج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به استکهلم دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به سوئد نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

باربری-ایران-به-استکهلم
باربری-ایران-به-استکهلم

ارسال لوازم منزل به استکهلم 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به استکهلم می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به استکهلم ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به استکهلم از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به استکهلم ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند .

برای ارسال اثاثیه به استکهلم ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

علاوه بر خدمات حمل و نقل بین المللی برای استکهلم ، ارسال محموله های شما به سایر شهر های اروپایی نیز انجام می شود . به عنوان مثال ، ارسال بار به لندن نیز می توانید بهترین خدمات را با کمترین هزینه از ما بخواهید.

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به استکهلم 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به استکهلم ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به استکهلم بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به استکهلم می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به استکهلم ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

بسته بندی تخصصی برای محموله های ارسال شده از مهمترین موارد است که در امنیت محموله های شما بسیار مهم است . علاوه بر این ، برای ارسال بار به رم نیز می توانید بهترین خدمات را با کمترین هزینه از ما بخواهید .

ارسال مبلمان به استکهلم 

موارد زیادی برای ارسال مبلمان به استکهلم باید مدنظر قرار گیرد . ارسال مبلمان به استکهلم به صورت هوایی انجام میشود و هزینه های ارسال آن بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . موارد زیر باید قبل از ارسال مبلمان به استکهلم مدنظر قرار گیرند : 

 1. ابعاد و وزن محمول: باید ابعاد و وزن مبلمان را در نظر بگیرید. مبلمان سنگین و حجیم ممکن است نیاز به بسته‌بندی خاص و حمل با باربری یا کشتی داشته باشد، در حالی که مبلمان کوچک و سبک‌تر می‌تواند به صورت هوایی ارسال شود.
 2. هزینه حمل و نقل: هزینه حمل و نقل مبلمان به صورت هوایی بیشتر از حمل و نقل به صورت دریایی یا باربری خواهد بود. برای اطلاع از هزینه‌های حمل و نقل، بهتر است با شرکت حمل و نقل هوایی تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.
 3. بسته‌بندی: برای ارسال مبلمان به صورت هوایی، بسته‌بندی مناسب و محکمی را برای محصولات خود انتخاب کنید تا در طول حمل و نقل آسیب نبینند. برای بسته‌بندی مبلمان، می‌توانید از جعبه‌های چوبی، فوم‌های محافظ، برچسب‌های هشدار و پوشش‌های محافظ استفاده کنید.
 4. محدودیت‌های گمرکی: قبل از ارسال مبلمان به خارج از کشور، باید با مقررات گمرکی کشور مقصد آشنا شوید. برخی کشورها ممکن است برای واردات مبلمان، محدودیت‌های گمرکی داشته باشند و ممکن است برای گذراندن گمرک، مدارک مورد نیاز را باید تهیه کنید.

تخصص آریا کارگو در ارسال بار به استکهلم سبب شده است که امکان انتقال انواع بار و کالا و خصوصا مبلمان برای شما عزیزان فراهم شود . خدمات کارگو از ایران برای انتقال محموله های مختلف با بهترین کیفیت انجام میشود.

ارسال لباس به استکهلم

یکی از خدمات آریا کارگو ، ارسال انواع لباس های شما به استکهلم است . برای ارسال لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به استکهلم باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید . 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . 

با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا ارسال لباس به استکهلم را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید .

ارسال زعفران به استکهلم 

در قانون کشور ما در خصوص میزان زعفران استخراج شده از طریق چمدان پیش بینی شده است. هر کسی که پاسپورت مستقل داشته باشد می تواند ۱۰۰ گرم با خود به خارج از کشور ببرد.

البته اگر بخواهید زعفران بیشتری از کشور صادر کنید باید مجوزهایی دریافت کنید. با اخذ این مجوزها می توانید این محدودیت را حذف کرده و زعفران بیشتری صادر کنید.

 1.  معرفی نامه یا وکالت نامه برای اظهار زعفران به گمرک که توسط وکیل تهیه شده است.
 2.  گواهی دریافت استاندارد تدارکات
 3.  گواهی سلامت در صورت نیاز خریدار
 4.  مجوز صادرات نهایی
 5. روش عدل بندی
 6.  کارت بازرگانی فعال در زمینه بازرگانی یا صادرکننده زعفران
 7.  گواهی قرنطینه و پرواربندی گیاه در صورت درخواست خریدار

برای صادرات زعفران به استکهلم ، روش حمل هوایی بسیار مناسب و سریع است . با مشاوره با کارشناسان ما می توانید در اسرع وقت زعفران را با حجم و وزن دلخواه ارسال کنید . 

آیا برای ارسال بار به استکهلم از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به استکهلم را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به استکهلم و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به استکهلم با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

مشاوره تخصصی برای ارسال بار به استکهلم

برای ارسال بار به استکهلم مشاوره تخصصی از مهمترین موارد است . با انجام مشاوره تخصصی امکان انتقال محموله ها از طریق روش های مختلف فراهم خواهد شد . همین موضوع سبب می شود که با کمترین هزینه و در اسرع وقت محموله های شما منتقل شوند .

برای بهره مندی از مشاوره رایگان ، تنها کافیست با شماره های ما در تماس باشید . ما بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهیم و امکان ارسال بار به استکهلم را برای شما فراهم می نماییم .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا