به دنبال ۲۵۰ نیروی جدید: برگزاری آزمون استخدامی در شرکت فرودگاه ها

جذب نیروهای جدید در صنعت هوانوردی

شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، به دنبال جذب ۲۵۰ نیروی جدید در حوزه‌های مراقبت پرواز، الکترونیک هواپیمایی و عملیات فرودگاهی است. این مرحله از جذب نیروی کار، پس از گذشت سه سال با اخذ مجوز از سازمان اداری و استخدامی کشور، برگزار خواهد شد.

مهلت ثبت نام و شرایط استخدام

به گزارش تین نیوز از روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، مهلت ثبت نام در این آزمون از ۲۱ مهرماه آغاز شده و تا ۳۰ مهرماه ادامه خواهد یافت. در این آزمون، ۷۶ نفر در حوزه مراقبت پرواز، ۶۳ نفر در حوزه الکترونیک هواپیمایی و ۱۱۱ نفر در حوزه عملیات فرودگاهی جذب می‌شوند.

شرایط استخدام در حوزه‌های مختلف

رئیس کمیته سرمایه انسانی شرکت فرودگاه ها، افراد فارغ‌التحصیل در رشته‌های مختلف می‌توانند در این آزمون شرکت کنند. در حوزه مراقبت پرواز، افراد با گرایش نرم افزار کامپیوتر و هوانوردی می‌توانند اقدام به ثبت نام کنند. همچنین، در حوزه الکترونیک هواپیمایی، افراد با رشته‌های کنترل ابزار دقیق، مهندسی الکترونیک، برق و مخابرات مؤهل هستند. در حوزه عملیات فرودگاهی نیز، افرادی که در رشته‌های فناوری اطلاعات، مهندسی کامپیوتر، مهندسی برق، مهندسی مکانیک، مهندسی تأسیسات حرارتی و برودتی، مهندسی عمران، مهندسی معماری، مدیریت بازرگانی، فناوری هوانوردی و سایر رشته‌های مرتبط فارغ‌التحصیل هستند، می‌توانند در این بخش شرکت کنند.

زمان برگزاری و اعلام نتایج

آزمون برگزاری از تاریخ ۳۰ آبان آغاز شده و کارت‌های آزمون در این تاریخ به شرکت‌‌کنندگان صادر می‌شود. نتایج نهایی آزمون پس از یک ماه اعلام خواهد شد و پس از این مرحله، فرآیند تطبیق مدارک، مصاحبه و انتخاب نیروها تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت. این نیروهای جدید در سال آینده وارد فرایند کاری خواهند شد.

با احترام ، حمل و نقل آریا کارگو

خدمات آریا کارگو : فریت بار مسافری ، حمل هوایی بین المللی ، کارگو بین المللی

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا