اعلام نتایج آزمون شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی کالا

موعد اعلام نتایج وضعیت آزمون شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی کالا

سازمان راهداری و حمل نقل جاده‌ای در خصوص نتایج آزمون شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی کالا اطلاعیه‌ای منتشر کرده است که به کلیه شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی کالا مخصوصاً شرکت‌های شرکت کننده در بیست و ششمین آزمون این بخش اطلاعات مهمی ارائه می‌دهد.

وضعیت اعلام نتایج

وزارت راه و شهرسازی به نقل از سازمان راهداری و حمل نقل جاده‌ای اعلام کرده است که تا تاریخ انتشار این اطلاعیه نتایج آزمون مورد نظر اعلام نشده است. به این ترتیب، هر گونه اطلاعاتی که در مورد نتایج آزمون منتشر می‌شود مورد تایید نمی‌باشد.

تاکید بر صداقت و اطلاع‌رسانی رسمی

سازمان سنجش آموزش کشور تأکید دارد که تمامی اطلاعات مرتبط با نتایج آزمون تنها از طریق وبسایت رسمی آن سازمان اعلام می‌شود. به همین دلیل، شرکت‌های حمل‌ونقل باید اطلاعات مربوط به نتایج آزمون را از منابع رسمی و اطلاعاتی تأیید شده دریافت کنند.

انتظار برای اعلام نتایج

مطابق با پیگیری‌ها و اطلاعات وارده، سازمان سنجش آموزش کشور قصد دارد که نتایج آزمون شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی کالا را در زمانی نزدیک اعلام کند. تا آن زمان، شرکت‌ها باید به تأیید وضعیت نهایی نتایج آزمون از طریق سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور صبر کنند.

به این ترتیب، انتظار می‌رود که نتایج آزمون در آینده نزدیک اعلام شده و شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی کالا به راحتی بتوانند از اطلاعات رسمی و معتبر برای مقاصد خود استفاده کنند.

از خدمات تخصصی آریا کارگو ، ارسال بار به دبی ، ارسال بار به ارمنستان ، ارسال بار به آلمان می باشد.

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا