معرفی ۱۰ شرکت هواپیمایی با بیشترین تاخیرات پروازی

مسافران در برابر تأخیرات مستند: انتقادات به شرکت های هواپیمایی ایرانی

در ماه شهریور، تأخیرات مداوم در پروازها نگرانی‌هایی را در میان مسافران ایجاد کرده است. سازمان بازرسی کشوری از عملکرد نامناسب شرکت‌های هواپیمایی در جابجایی مسافر انتقاد کرده و لیستی از ۱۰ شرکت هواپیمایی که بیشترین تاخیرات پروازی را داشته‌اند اعلام کرده است.

لیست بیشترین تاخیرات پروازی در ماه شهریور

به گزارش تین نیوز، در این لیست برترین تاخیرات پروازی، شرکت‌های هواپیمایی ایران ایر، کارون، وارش، آتا ایر، چابهار ایر، آسمان، اروان، کاسپین، زاگرس و قشم ایر به ترتیب بیشترین زمان تاخیر را در ماه شهریور داشته‌اند.

انتقادات و اقدامات سازمان بازرسی کشوری

احمد اسدیان، معاون تولیدی سازمان بازرسی، از نارضایتی مردم از تأخیرات مداوم پروازها خبر داد. او اظهار داشت: “متأسفانه برخی پروازها با تأخیر انجام می‌شود و این امر منجر به معطلی مردم در فرودگاه‌ها شده است.” در این راستا، سازمان بازرسی به منظور رعایت حقوق عامه و جلوگیری از تأخیرات به سازمان هواپیمایی کشوری هشدار داده است.

نقد و پیشنهادات: به سوی بهبودی در خدمات هواپیمایی

این انتقادات نشان‌دهنده نیاز به اصلاحات جدی در شرکت‌های هواپیمایی ایرانی است. از سوی دیگر، مسافران نیز باید به آگاهی داشته باشند که انتخاب شرکت‌هایی با رضایت مسافران و کارایی بالا می‌تواند به تجربه سفر بهتری بیانجامد. امید است با اقدامات سریع و کارآمد، خدمات هواپیمایی در کشور بهبود یابد و تاخیرات مداوم پروازها برای مسافران به حداقل ممکن کاهش یابد.

با احترام ، حمل و نقل هوایی آریا کارگو

خدمات آریا کارگو : ارسال بار به قطر ، ارسال بار به بحرین ، ارسال بار به دبی

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا