ارسال بار به قطر( ارسال فوری و ارزان + بیمه )

برای ارسال بار به قطر ، مجموعه آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات می باشد . ما در اسرع وقت با نازلترین تعرفه های باربری حمل و نقل بین المللی را برای انتقال محموله های تجاری و صنعتی شما ارائه می نماییم. 

ارسال بار به قطر سالهاست که به واسطه افزایش مهاجرت به صورت روزانه افزایش یافته است . از همین جهت ، برای حمل بار به قطر نیاز به شرکت های معتبر و متخصص بسیار احساس میشود. 

برای ارسال بار به قطر با آریا نوین کارگو ، همه روزه روش های مختلف که متناسب با نوع محموله و نیاز شما باشد در اختیارتان قرار میگیرد. 

 • حمل هوایی 
 • حمل دریایی

ما به عنوان برترین شرکت حمل بین المللی ، همه روزه آماده انتقال محموله ها در شرایط و وضعیت های مختلف با قیمت بسیار مناسب هستیم.  لازم به ذکر است که برای ارسال بار به قطر ، محموله های شما به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار می گیرند و امکان ارسال ایمن فراهم است.

علاوه بر قطر ، برای ارسال بار به امارات نیز به صورت همه روزه و تخصصی می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید و بهترین خدمات را از ما بخواهدید.

ارسال-بار-به-قطر
ارسال-بار-به-قطر

ارسال بار به همه شهر های قطر 

یکی از ویژگی های خدمات آریا نوین کارگو ، ارسال بار به قطر بدون محدودیت و برای همه شهر های این کشور است . بر اساس شرایط و نوع محموله و روش حمل ، امکان استفاده از خدمات آریا نوین کارگو فراهم میباشد . 

ما برای ارسال بار به قطر ، همه شهر های کوچک و بزرگ را تحت پوشش قرار داده ایم و برای شهر های فاقد گمرک ، امکان ترخیص کالا در گمرک شهر نزدیک به آن فراهم است . 

 • دوحه
 • الریان
 • الشحانیه
 • الخور
 • الوکره
 • و سایر شهر های قطر 

علاوه بر این ، ارسال بار به قطر از همه نقاط ایران انجام میشود و محدودیت در این خصوص وجود ندارد. تخصص تیم آریا کارگو ارائه خدمات حمل و نقل محموله ها برای نقاط مختلف قطر است . ارسال بار به دبی نیز به عنوان یکی از تخصص های آریا کارگو می باشد و همه روزه امکان انتقال محموله ها و کالاهای تجاری برای شما فراهم خواهد شد .

ارسال هوایی محموله ها به قطر 

یکی از بهترین و سریعترین روش های ارسال بار به قطر ، روش حمل هوایی است که توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه خواهد شد. 

ما برای ارسال بار به قطر به صورت همه روزه از فرودگاه امام خمینی آمادگی ارسال انواع لوازم شخصی و تجاری شما به مقاصد مختلف در کشور قطر را داریم. 

آریا نوین کارگو با ارزانترین نرخ و قیمت در اسرع وقت محموله های شما را با بهترین کیفیت در شهر مورد نظر شما در گمرک فرودگاه تحویل خواهد شد . 

ارسال هوایی به قطر یکی از سریعترین و بهترین روش های برای انتقال محموله ها تا 300 کیلو می باشد که توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو به صورت همه روزه انجام خواهد شد.

علاوه بر حمل هوایی برای قطر ، حمل هوایی برای امارات نیز در اسرع وقت انجام خواهد شد و محموله های مختلف شما با بهترین کیفت منتقل خواهند شد .

ارسال-هوایی-بار-و-کالا-به-قطر
ارسال-هوایی-بار-و-کالا-به-قطر

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به قطر 

یکی دیگر از خدماتی که برای ارسال بار به قطر توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم شخصی با کمترین هزینه می باشد. 

برای ارسال اینگونه محموله ها به قطر ، روش زمینی بسیار روش مناسبی برای حمل حجم زیاد محموله ها می باشد . اما برای انتقال چند تکه اثاثیه و لوازم ، امکان ارسال بار به قطر به صورت هوایی فراهم است و با کمترین هزینه و در اسرع وقت محموله ها منتقل خواهند شد. 

برای ارسال اثاث و لوازم خانه به قطر ، هزینه هایی بابت خروج اثاثیه و گمرک ایران و قطر وجود دارد که بر اساس نوع محموله مشخص میشود. 

حمل و نقل محموله های اثاثیه و لوازم خانه برای قطر همه روزه انجام خواهد شد و محموله های مختلف شما با بهترین کیفیت منتقل می شوند . فریت بار مسافری امارات نیز از خدماتی است که امکان انتقال اثاثیه و لوازم منزل را فراهم می نماید .

ارسال مبلمان به قطر 

موارد زیادی برای ارسال مبلمان به قطر باید مدنظر قرار گیرد . ارسال مبلمان به قطر به صورت هوایی انجام میشود و هزینه های ارسال آن بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . موارد زیر باید قبل از ارسال مبلمان به قطر مدنظر قرار گیرند : 

 1. ابعاد و وزن محمول: باید ابعاد و وزن مبلمان را در نظر بگیرید. مبلمان سنگین و حجیم ممکن است نیاز به بسته‌بندی خاص و حمل با باربری یا کشتی داشته باشد، در حالی که مبلمان کوچک و سبک‌تر می‌تواند به صورت هوایی ارسال شود.
 2. هزینه حمل و نقل: هزینه حمل و نقل مبلمان به صورت هوایی بیشتر از حمل و نقل به صورت دریایی یا باربری خواهد بود. برای اطلاع از هزینه‌های حمل و نقل، بهتر است با شرکت حمل و نقل هوایی تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.
 3. بسته‌بندی: برای ارسال مبلمان به صورت هوایی، بسته‌بندی مناسب و محکمی را برای محصولات خود انتخاب کنید تا در طول حمل و نقل آسیب نبینند. برای بسته‌بندی مبلمان، می‌توانید از جعبه‌های چوبی، فوم‌های محافظ، برچسب‌های هشدار و پوشش‌های محافظ استفاده کنید.
 4. محدودیت‌های گمرکی: قبل از ارسال مبلمان به خارج از کشور، باید با مقررات گمرکی کشور مقصد آشنا شوید. برخی کشورها ممکن است برای واردات مبلمان، محدودیت‌های گمرکی داشته باشند و ممکن است برای گذراندن گمرک، مدارک مورد نیاز را باید تهیه کنید.

آیا بسته بندی برای ارسال بار به قطر مهم است ؟ 

یکی از مهمترین موضوعات برای خدمات ارسال بار به قطر ، بسته بندی حرفه ای محموله ها می باشد . در صورتی که محموله های شما به خوبی بسته بندی نشده باشند ، علاوه بر عدم پذیرش آنها در گمرک فرودگاه ، مشکلاتی مانند شکستگی به دلیل بارگیری و جابجایی نیز ممکن است به وجود آید.

از همین جهت ، برای بسته بندی باید موارد مهمی رعایت شود و بر اساس نوع محموله باید بسته بندی مناسب برای آن در نظر گرفته شود. 

به عنوان مثال ، برای ارسال بار به قطر در صورتی که محموله شما شکستنی باشد ، باید از بسته بندی چوبی مخصوص استفاده شود و داخل بسته بندی با استفاده تجهیزات مناسب مانند نایلون حبابدار و . . . استفاده شود.

برای حمل مواد غذایی نیز باید از جعبه های یونولیت ( یخچالی ) استفاده نمود و با استفاده از یخ خشک فضای داخل آن را برای نگهداری چند روزه مواد غذایی مناسب کرد.

برای ارسال بار به قطر توسط آریا نوین کارگو ، همه روزه خدمات بسته بندی با حرفه ای ترین تیم به شما عزیزان ارائه میشود. فقط کافیست با ما در تماس باشید.

ارسال بار به شارجه که یکی از شهر های مهم امارات است نیز فوری و ارزان انجام می شود و بسته بندی تخصصی برای محموله های شما انجام خواهد شد .

هزینه های ارسال بار به قطر چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به قطر ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بر اساس موارد متعددی مشخص میشود که آریا نوین کارگو به شما این اطمینان را می دهد که ارسال محموله های شما با کمترین هزینه انجام شود . 

مهمترین موضوع برای ارسال بار به قطر ، نوع روش حمل است . هر یک از روش های انتقال بار و کالا دارای هزینه های مختلفی هستند و بر همین اساس قیمت انتقال محموله مشخص میشود .

علاوه بر این ، نوع محموله و میزان ارزش آن نیز در فرایند گمرکی هزینه های مختلفی دارد . به عنوان مثال ، برای ارسال محموله A ممکن است نرخ گمرکی 100 تومان و برای محموله B ، هزار تومان باشد که در گمرک فرودگاه یا گمرک شهر قبل از پلمپ و ارسال مشخص میشود. 

یکی از مهمترین مواردی که در هزینه های ارسال بار به قطر موثر است ، نرخ و قیمت روزانه ارز می باشد.

برای ارسال بار به ابوظبی نیز در اسرع وقت می توانید از خدمات تخصصی ما استفاده نمایید . تیم متخصص ما در اسرع وقت انواع کالا و محموله های شما را با کمترین هزینه منتقل خواهیم نمود .

باربری-ایران-به-قطر
باربری-ایران-به-قطر

آیا برای ارسال بار به قطر از بیمه استفاده میشود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به قطر را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به قطر و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به قطر با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

علاوه بر قطر ، ارسال بار به ترکیه نیز به صورت تخصصی انجام خواهد شد و محموله های شما با ارزانترین قیمت و با بهترین کیفیت منتقل می شوند.

چه کالاهایی برای ارسال بار به قطر ممنوع هستند ؟ 

وارد کردن برخی از کالاها به قطر ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به قطر را کمی سخت کرده است .گمرک قطر جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است. شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور قطر نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک قطر اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

برای ارسال بار به قطر ، قبل از هر اقدامی با مشاوران ما در تماس باشید و پس از کسب اطلاعات کامل نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید . 

استعلام هزینه های ارسال بار به قطر نیز از طریق تماس با کارشناسان ما صورت می پذیرد.

ارسال فرش و تابلو به قطر

یکی از مهمترین خدمات آریا کارگو ، ارسال فرش و تابلو به قطر می باشد که به صورت همه روزه از طریق خدمات فریت بار انجام خواهد شد . حمل و نقل و ارسال فرش و تابلو دارای ضوابط خاص خود است . اولین موضوع ، عدم ممنوعیت ارسال آنها می باشد . برخی از آثار هنری قابلیت ارسال از ایران به نقاط دیگر را ندارند . اگر تابلو یا فرش مورد نظر جزو آثار ملی و میهنی نباشد امکان ارسال آنها فراهم است .

علاوه بر این ، ارسال فرش به قطر باید توسط کارشناسان گمرک مورد بررسی قرار گیرد . در صورتی که محموله مورد نظر جزو امواد عتیقه باشد نیز امکان ارسال آنها فراهم نخواهد شد .

ارسال حیوانات خانگی به قطر

یکی دیگر از خدماتی که آریا کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، ارسال حیوانات خانگی می باشد . حیواناتی مانند سگ ، گربه ، پرندگان ، همستر و . .. که در دسته حیوانات خانگی قرار دارند قابلیت ارسال به قطر را دارند . اما حیوانات خاص و حیوانات وحشی فقط با اخذ مجوز های 2 طرفه قابل ارسال هستند .

 •  کپی شناسنامه یا پاسپورت
 • گواهی سلامت حیوان خانگی شما که در ایران صادر شده است
 • سوابق واکسیناسیون فعلی حیوان خانگی شما، از جمله گواهی هاری. گربه ها باید واکسن پان لوکوپنی، کلسی ویروس و رینوتراکیت را دریافت کنند. سگ ها باید برای هپاتیت، پاراآنفلوآنزا، دیستمپر، لپتوسپیروز و پاروویروس واکسینه شوند. واکسیناسیون باید حداقل یک ماه قبل از سفر انجام شود.
 • جزئیات میکروچیپ حیوان مانند تاریخ، شماره و مکان.

برای ارسال بار قطر فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید و از طریق مشاوره با کارشناسان ما بهترین خدمات را از ما بخواهید .

ارسال مبلمان به قطر 

موارد زیادی برای ارسال مبلمان به قطر باید مدنظر قرار گیرد . ارسال مبلمان به قطر به صورت هوایی انجام میشود و هزینه های ارسال آن بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . موارد زیر باید قبل از ارسال مبلمان به قطر مدنظر قرار گیرند : 

 1. ابعاد و وزن محمول: باید ابعاد و وزن مبلمان را در نظر بگیرید. مبلمان سنگین و حجیم ممکن است نیاز به بسته‌بندی خاص و حمل با باربری یا کشتی داشته باشد، در حالی که مبلمان کوچک و سبک‌تر می‌تواند به صورت هوایی ارسال شود.
 2. هزینه حمل و نقل: هزینه حمل و نقل مبلمان به صورت هوایی بیشتر از حمل و نقل به صورت دریایی یا باربری خواهد بود. برای اطلاع از هزینه‌های حمل و نقل، بهتر است با شرکت حمل و نقل هوایی تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.
 3. بسته‌بندی: برای ارسال مبلمان به صورت هوایی، بسته‌بندی مناسب و محکمی را برای محصولات خود انتخاب کنید تا در طول حمل و نقل آسیب نبینند. برای بسته‌بندی مبلمان، می‌توانید از جعبه‌های چوبی، فوم‌های محافظ، برچسب‌های هشدار و پوشش‌های محافظ استفاده کنید.
 4. محدودیت‌های گمرکی: قبل از ارسال مبلمان به خارج از کشور، باید با مقررات گمرکی کشور مقصد آشنا شوید. برخی کشورها ممکن است برای واردات مبلمان، محدودیت‌های گمرکی داشته باشند و ممکن است برای گذراندن گمرک، مدارک مورد نیاز را باید تهیه کنید.

خدمات کارگو از ایران برای انتقال محموله های بزرگ مانند مبلمان به قطر بسیار سریع و با قیمت مناسب انجام خواهد شد .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا