گواهی ورود به اتحادیه اروپا: دستاورد جدید شرکت هواپیمایی قشم ایر

ارتقای توانمندی‌ها

مدیرعامل شرکت هواپیمایی قشم ایر اعلام کرد که این شرکت موفق به کسب گواهی TCO (مجوز ورود به اتحادیه اروپا) شده است. این اخبار هیجان‌انگیز نه تنها نمایانگر توانایی‌های این شرکت در حوزه هوافضاست بلکه نشان‌دهنده ارتقای توانمندی‌ها و افزایش کیفیت خدمات ارائه شده توسط هواپیمایی قشم ایر می‌باشد.

رشد قابل توجه

با افزایش تقاضا برای پروازها و عرضه صندلی‌ها در بخش هوایی، شرکت هواپیمایی قشم ایر توانسته است پروازهای داخلی و خارجی خود را بهبود بخشد. در ۶ ماهه امسال، این شرکت با انجام سه هزار و ۵۰۰ پرواز، رشد ۲۰ درصدی در پروازهای داخلی و ۱۰ درصدی در پروازهای خارجی داشته است. این دستاورد نشان‌دهنده پیشرفت قابل توجه و عملکرد برتر این شرکت در بازار هوایی کشور است.

افزایش ناوگان

مدیرعامل افزود: «ناوگان شرکت هواپیمایی قشم ایر از ۷ فروند هواپیمای فعال به ۹ فروند افزایش یافته است و قرار است به زودی یک هواپیمای دیگر به ناوگان این شرکت اضافه شود.» این افزایش ناوگان به عنوان یک نتیجه مستقیم از درآمد حاصل از فعالیت‌های خود شرکت انجام شده است.

فرصت‌های جدید

با کسب گواهی ورود به اتحادیه اروپا، شرکت هواپیمایی قشم ایر حالا دارای امکان اجرای پروازهای حج نیز می‌باشد. این امکان باز کردن درگاهی جدید برای ارتقای خدمات و افزایش تعاملات بین‌المللی این شرکت فراهم کرده است.

نگاه به آینده

با کسب این گواهی ورود به اروپا و افزایش ناوگان، شرکت هواپیمایی قشم ایر امیدوار است تا تا انتهای امسال با یک ناوگان فعال‌تر و قابلیت‌های به‌روزتر، در عید نوروز ۱۴۰۳ به خدمت مسافران خود برسد. این اقدامات نشان از تلاش مداوم و پیگیری اهداف بلندمدت این شرکت در راستای بهبود کیفیت خدمات ارائه شده به مسافران دارد.

با احترام ، حمل و نقل بین المللی آریا کارگو

خدمات آریا کارگو : ارسال بار به پاریس ، ارسال بار به میلان ، ارسال بار به لندن

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا