ارسال بار به دبی ( فقط 3-4 روز کاری + بیمه کامل )

برای ارسال بار به دبی ، مجموعه آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات می باشد . ما در اسرع وقت با نازلترین تعرفه های باربری حمل و نقل بین المللی را برای انتقال محموله های تجاری و صنعتی شما ارائه می نماییم. 

ارسال بار به دبی سالهاست که به واسطه افزایش مهاجرت به صورت روزانه افزایش یافته است . از همین جهت ، برای حمل بار به دبی نیاز به شرکت های معتبر و متخصص بسیار احساس میشود. 

برای ارسال بار به دبی با آریا نوین کارگو ، همه روزه روش های مختلف که متناسب با نوع محموله و نیاز شما باشد در اختیارتان قرار میگیرد. 

 • حمل هوایی 
 • حمل دریایی

ما به عنوان برترین شرکت حمل بین المللی ، همه روزه آماده انتقال محموله ها در شرایط و وضعیت های مختلف با قیمت بسیار مناسب هستیم.  لازم به ذکر است که برای ارسال بار به دبی ، محموله های شما به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار می گیرند و امکان ارسال ایمن فراهم است.

برای ارسال بار به امارات ، تیم متخصص آریا کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید .

ارسال هوایی محموله ها به دبی 

یکی از بهترین و سریعترین روش های ارسال بار به دبی ، روش حمل هوایی است که توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه خواهد شد. ما برای ارسال بار به دبی به صورت همه روزه از فرودگاه امام خمینی آمادگی ارسال انواع لوازم شخصی و تجاری شما به مقاصد مختلف در کشور دبی را داریم. 

آریا نوین کارگو با ارزانترین نرخ و قیمت در اسرع وقت محموله های شما را با بهترین کیفیت در شهر مورد نظر شما در گمرک فرودگاه تحویل خواهد شد . 

ارسال هوایی به دبی یکی از سریعترین و بهترین روش های برای انتقال محموله ها تا 300 کیلو می باشد که توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو به صورت همه روزه انجام خواهد شد.

تیم متخصص آریا کارگو برای ارسال هوایی به دبی از طریق خطوط هوایی ایرانی و خارجی و خصوصا هواپیمایی امارات بهترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد .

علاوه بر ارسال بار به دبی ، همه روزه برای ارسال بار به ترکیه نیز می توانید از طریق شماره های آریا کارگو بهترین خدمات را ثبت سفارش کنید .

ارسال-هوایی-به-دبی
ارسال-هوایی-به-دبی

ارسال دریایی برای دبی

یکی از روش های ارسال بار به دبی ، ارسال دریایی محموله های می باشد . این روش برای حمل و نقل محموله های تجاری در حجم بالا بسیار مناسب است و امکان انتقال کالاهای مختلف را برای شما فراهم خواهد نمود .

ارسال دریایی به دبی را می توانید از طریق خطوط کشتیرانی که تحت قرارداد آریا کارگو هستند انجام دهید و با خیال آسوده محموله های خود را منتقل کنید .

ارسال دریایی در واقع ترکیبی از روش ارسال زمینی و دریایی است و برای انتقال محموله ها از نقاط مختلف کشور به گمرکات جنوبی و خصوصا بندرعباس باید از طریق حمل زمینی محموله های شما به بندرعباس منتقل شوند .

علاوه بر ارسال دریایی به دبی ، خدمات ارسال بار به آلمان نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام خواهد شد .

ارسال-دریایی-برای-دبی
ارسال-دریایی-برای-دبی

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به دبی 

یکی دیگر از خدماتی که برای ارسال بار به دبی توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم شخصی با کمترین هزینه می باشد. 

برای ارسال اینگونه محموله ها به دبی ، روش زمینی بسیار روش مناسبی برای حمل حجم زیاد محموله ها می باشد . اما برای انتقال چند تکه اثاثیه و لوازم ، امکان ارسال بار به دبی به صورت هوایی فراهم است و با کمترین هزینه و در اسرع وقت محموله ها منتقل خواهند شد. 

برای ارسال اثاث و لوازم خانه به دبی ، هزینه هایی بابت خروج اثاثیه و گمرک ایران و دبی وجود دارد که بر اساس نوع محموله مشخص میشود. 

برای حمل زمینی ، آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهد نمود .

علاوه بر دبی ، ارسال بار به انگلیس نیز به صورت همه روزه انجام خواهد شد و محموله ها و کالاهای شما از طریق روش های مختلف منتقل می شوند . برای اثاثیه و لوازم منزل نیز به همین صورت می باشد .

آیا بسته بندی برای ارسال بار به دبی مهم است ؟ 

یکی از مهمترین موضوعات برای خدمات ارسال بار به دبی ، بسته بندی حرفه ای محموله ها می باشد . در صورتی که محموله های شما به خوبی بسته بندی نشده باشند ، علاوه بر عدم پذیرش آنها در گمرک فرودگاه ، مشکلاتی مانند شکستگی به دلیل بارگیری و جابجایی نیز ممکن است به وجود آید.

از همین جهت ، برای بسته بندی باید موارد مهمی رعایت شود و بر اساس نوع محموله باید بسته بندی مناسب برای آن در نظر گرفته شود. 

به عنوان مثال ، برای ارسال بار به دبی در صورتی که محموله شما شکستنی باشد ، باید از بسته بندی چوبی مخصوص استفاده شود و داخل بسته بندی با استفاده تجهیزات مناسب مانند نایلون حبابدار و . . . استفاده شود.

برای حمل مواد غذایی نیز باید از جعبه های یونولیت ( یخچالی ) استفاده نمود و با استفاده از یخ خشک فضای داخل آن را برای نگهداری چند روزه مواد غذایی مناسب کرد. برای ارسال بار به دبی توسط آریا نوین کارگو ، همه روزه خدمات بسته بندی با حرفه ای ترین تیم به شما عزیزان ارائه میشود. فقط کافیست با ما در تماس باشید.

بسته بندی تخصصی محموله های شما از ویژه ترین خدمات آریا کارگو است . ما برای ارسال بار به سوئد نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهیم نمود .

هزینه های ارسال بار به دبی چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به دبی ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بر اساس موارد متعددی مشخص میشود که آریا نوین کارگو به شما این اطمینان را می دهد که ارسال محموله های شما با کمترین هزینه انجام شود . 

مهمترین موضوع برای ارسال بار به دبی ، نوع روش حمل است . هر یک از روش های انتقال بار و کالا دارای هزینه های مختلفی هستند و بر همین اساس قیمت انتقال محموله مشخص میشود .

علاوه بر این ، نوع محموله و میزان ارزش آن نیز در فرایند گمرکی هزینه های مختلفی دارد . به عنوان مثال ، برای ارسال محموله A ممکن است نرخ گمرکی 100 تومان و برای محموله B ، هزار تومان باشد که در گمرک فرودگاه یا گمرک شهر قبل از پلمپ و ارسال مشخص میشود. 

یکی از مهمترین مواردی که در هزینه های ارسال بار به دبی موثر است ، نرخ و قیمت روزانه ارز می باشد.

استعلام قیمت و هزینه های ارسال بار به دبی به صورت تلفنی انجام خواهد شد و شما عزیزان می توانید با یک تماس تلفنی بهترین قیمت را از کارشناسان ما استعلام کنید . علاوه بر دبی ، ارسال بار به فرانسه نیز از خدمات تخصصی ما می باشد .

آیا برای ارسال بار به دبی از بیمه استفاده میشود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به دبی را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به دبی و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به دبی با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

برای ارسال بار به سوئیس نیز می توانید از طریق شماره های آریا کارگو استعلام قیمت را دریافت نموده و محموله های خود را منتقل نمایید .

چه کالاهایی برای ارسال بار به دبی ممنوع هستند ؟ 

وارد کردن برخی از کالاها به دبی ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به دبی را کمی سخت کرده است .گمرک دبی جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است. شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور دبی نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک دبی اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

برای ارسال بار به دبی ، قبل از هر اقدامی با مشاوران ما در تماس باشید و پس از کسب اطلاعات کامل نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید . 

استعلام هزینه های ارسال بار به دبی نیز از طریق تماس با کارشناسان ما صورت می پذیرد. ارسال بار به خارج به صورت کامل تحت پوشش بهترین بیمه نامه انجام خواهد شد .

ارسال فرش و تابلو به دبی

یکی از اقلام و کالاهایی که قابل ارسال بار به دبی می باشند ، فرش و تابلو فرش می باشند . در صورتی فرش و تابلو های شما جزو اقلام قدیمی و عتیقه نباشند و کارشناسان گمرک امام خمینی آنها را مورد تایید قرار دهند ، از طریق خدمات حمل هوایی امکان ارسال آنها فراهم می باشند .

برای ارسال فرش و تابلو می بایست هزینه های گمرکی جهت ارسال آنها نیز پرداخت گردد .

از طریق فریت بار مسافری امارات امان ارسال این اقلام فراهم می باشد .

ارسال حیوانات خانگی به دبی

یکی از امکاناتی که آریا کارگودر اختیار شما قرار میدهد ، اراسل انواع حیوانات خانگی به دبی می باشد . برای ارسال حیوانات خانگی به دبی نیاز به انجام برخی موارد می باشد که به صورت زیر هستند :

 • دریافت شناسنامه حیوان
 • تزریق چیپ اطلاعات
 • واکسیناسیون

مجموعه آریا کارگو برای ارسال بار به دبی به صورت تخصصی و همه روزه ارسال محموله های شما ( خصوصا حیوانات ) را انجام خواهد داد .

5/5 (1 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا