ارسال بار به بحرین ( ارزان + بیمه کامل + مشاوره )

کمترین قیمت حمل بار به بحرین

یکی از خدمات تخصصی مجموعه آریا کارگو ، ارسال بار به بحرین است که با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت انجام می شود . برای ارسال بار به بحرین ، همه روزه انواع خدمات تخصصی تحت پوشش بهترین بیمه نامه انجام خواهد شد . .

ارسال بار به بحرین سالهاست که به واسطه افزایش مهاجرت به صورت روزانه افزایش یافته است . از همین جهت ، برای حمل بار به بحرین نیاز به شرکت های معتبر و متخصص بسیار احساس میشود. 

برای ارسال بار به بحرین با آریا نوین کارگو ، همه روزه روش های مختلف که متناسب با نوع محموله و نیاز شما باشد در اختیارتان قرار میگیرد. 

 • حمل هوایی 
 • حمل دریایی

ما به عنوان برترین شرکت حمل بین المللی ، همه روزه آماده انتقال محموله ها در شرایط و وضعیت های مختلف با قیمت بسیار مناسب هستیم.  لازم به ذکر است که برای ارسال بار به بحرین ، محموله های شما به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار می گیرند و امکان ارسال ایمن فراهم است.

علاوه بر بهریتن ، ارسابل بار به امارات نیز با کمترین هزینه انجام می شود و شما می توانید در اسرع وقت محموله های خود را منتقل نمایید .

ارسال-بار-به-بحرین
ارسال-بار-به-بحرین

ارسال بار به همه شهر های بحرین 

یکی از ویژگی های خدمات آریا نوین کارگو ، ارسال بار به بحرین بدون محدودیت و برای همه شهر های این کشور است . بر اساس شرایط و نوع محموله و روش حمل ، امکان استفاده از خدمات آریا نوین کارگو فراهم میباشد . 

ما برای ارسال بار به بحرین ، همه شهر های کوچک و بزرگ را تحت پوشش قرار داده ایم و برای شهر های فاقد گمرک ، امکان ترخیص کالا در گمرک شهر نزدیک به آن فراهم است . 

 • منامه
 • محرق
 • رفاع
 • مدینه حمد
 • و سایر شهر های بحرین 

علاوه بر این ، ارسال بار به بحرین از همه نقاط ایران انجام میشود و محدودیت در این خصوص وجود ندارد. علاوه بر بحرین ، به صورت همه روزه برای ارسال بار به قطر نیز می توانید از خدمات تخصصی ما بهره مند شوید .

ارسال هوایی محموله ها به بحرین 

یکی از بهترین و سریعترین روش های ارسال بار به بحرین ، روش حمل هوایی است که توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه خواهد شد. 

ما برای ارسال بار به بحرین به صورت همه روزه از فرودگاه امام خمینی آمادگی ارسال انواع لوازم شخصی و تجاری شما به مقاصد مختلف در کشور بحرین را داریم. 

آریا نوین کارگو با ارزانترین نرخ و قیمت در اسرع وقت محموله های شما را با بهترین کیفیت در شهر مورد نظر شما در گمرک فرودگاه تحویل خواهد شد . 

ارسال هوایی به بحرین یکی از سریعترین و بهترین روش های برای انتقال محموله ها تا 300 کیلو می باشد که توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو به صورت همه روزه انجام خواهد شد.

برای ارسال بار به عمان نیز می توانید خدمات تخصصی و همه روزه را از آریا کارگو بخواهید و محموله های خود را منتقل کنید .

ارسال-هوایی-برای-بحرین
ارسال-هوایی-برای-بحرین

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به بحرین 

یکی دیگر از خدماتی که برای ارسال بار به بحرین توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم شخصی با کمترین هزینه می باشد. 

برای ارسال اینگونه محموله ها به بحرین ، روش زمینی بسیار روش مناسبی برای حمل حجم زیاد محموله ها می باشد . اما برای انتقال چند تکه اثاثیه و لوازم ، امکان ارسال بار به بحرین به صورت هوایی فراهم است و با کمترین هزینه و در اسرع وقت محموله ها منتقل خواهند شد. 

برای ارسال اثاث و لوازم خانه به بحرین ، هزینه هایی بابت خروج اثاثیه و گمرک ایران و بحرین وجود دارد که بر اساس نوع محموله مشخص میشود. 

برای حمل زمینی ، آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهد نمود .

ارسال بار به کویت نیز در اسرع وقت انجام خواهد شد و محموله های شما با ارزانترین قیمت منتقل خواهند شد .

آیا بسته بندی برای ارسال بار به بحرین مهم است ؟ 

یکی از مهمترین موضوعات برای خدمات ارسال بار به بحرین ، بسته بندی حرفه ای محموله ها می باشد . در صورتی که محموله های شما به خوبی بسته بندی نشده باشند ، علاوه بر عدم پذیرش آنها در گمرک فرودگاه ، مشکلاتی مانند شکستگی به دلیل بارگیری و جابجایی نیز ممکن است به وجود آید.

از همین جهت ، برای بسته بندی باید موارد مهمی رعایت شود و بر اساس نوع محموله باید بسته بندی مناسب برای آن در نظر گرفته شود. 

به عنوان مثال ، برای ارسال بار به بحرین در صورتی که محموله شما شکستنی باشد ، باید از بسته بندی چوبی مخصوص استفاده شود و داخل بسته بندی با استفاده تجهیزات مناسب مانند نایلون حبابدار و . . . استفاده شود.

برای حمل مواد غذایی نیز باید از جعبه های یونولیت ( یخچالی ) استفاده نمود و با استفاده از یخ خشک فضای داخل آن را برای نگهداری چند روزه مواد غذایی مناسب کرد.

برای ارسال بار به بحرین توسط آریا نوین کارگو ، همه روزه خدمات بسته بندی با حرفه ای ترین تیم به شما عزیزان ارائه میشود. فقط کافیست با ما در تماس باشید.

برای ارسال بار به عراق نیز می توانید از طریق تماس با شماره های ما بهترین خدمات را دریافت کنید .

هزینه های ارسال بار به بحرین چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به بحرین ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بر اساس موارد متعددی مشخص میشود که آریا نوین کارگو به شما این اطمینان را می دهد که ارسال محموله های شما با کمترین هزینه انجام شود . 

مهمترین موضوع برای ارسال بار به بحرین ، نوع روش حمل است . هر یک از روش های انتقال بار و کالا دارای هزینه های مختلفی هستند و بر همین اساس قیمت انتقال محموله مشخص میشود .

علاوه بر این ، نوع محموله و میزان ارزش آن نیز در فرایند گمرکی هزینه های مختلفی دارد . به عنوان مثال ، برای ارسال محموله A ممکن است نرخ گمرکی 100 تومان و برای محموله B ، هزار تومان باشد که در گمرک فرودگاه یا گمرک شهر قبل از پلمپ و ارسال مشخص میشود. 

یکی از مهمترین مواردی که در هزینه های ارسال بار به بحرین موثر است ، نرخ و قیمت روزانه ارز می باشد.

ارسال بار به مالزی نیز از خدمات تخصصی و همه روزه آریا کارگو است که با بهترین کیفیت انجام خواهد شد و با کمترین قیمت خدمات در اختیار شما قرار میگیرد .

آیا برای ارسال بار به بحرین از بیمه استفاده میشود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به بحرین را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به بحرین و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به بحرین با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . بیمه نامه مورد استفاده برای ارسال بار به خارج برای همه لاین های حمل و نقل مورد استفاده قرار میگیرد.

چه کالاهایی برای ارسال بار به بحرین ممنوع هستند ؟ 

وارد کردن برخی از کالاها به بحرین ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به بحرین را کمی سخت کرده است .گمرک بحرین جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است. شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور بحرین نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک بحرین اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

برای ارسال بار به بحرین ، قبل از هر اقدامی با مشاوران ما در تماس باشید و پس از کسب اطلاعات کامل نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید . 

استعلام هزینه های ارسال بار به بحرین نیز از طریق تماس با کارشناسان ما صورت می پذیرد.

ارسال حیوانات به بحرین

گاهی مشتریان ما نیاز دارند تا حیوان خانگی خود ( از قبیل سگ ، گربه ، خرگوش ، پرنده های زینتی و … ) را توسط باربری هوایی با هواپیما به خارج از کشور ارسال نمایند که برای ارسال بار به بحرین نیز این امکان فراهم است .

حمل هوایی حیوانات زنده شامل رعایت موارد ویژه ای می باشد تا حیوان زنده بتواند در طول سفر طولانی خود با هواپیما ، در “بهترین استانداردهای نگهداری حیوانات زنده” حمل شده و به سلامت و در نهایتِ ایمنی به مقصد برسد.

مدارک زیر برای ارسال حیوانات به بحرین به صورت زیر می باشند : 

 1. مجوز ورود به کشور مقصد (در صورت نیاز)
 2. ارائه اصل گواهی بهداشت از سازمان دامپزشکی دولتی کشور مبدا باید در شرایطی که ۷ روز از تاریخ صدورش نگذشته باشد ، به همراه درج نام صاحب حیوان در آن . 
 3. ارائه اصل و کپی شناسنامه و گذرنامه حیوان با درج مشخصات کامل و مدارک واکسیناسیون معتبر به ویژه واکسن هاری (به اضافه درج صاحب حیوان)
 4. تکمیل مشخصات فرم درخواست حمل حیوان زنده در شرکت حمل بار
 5. به همراه داشتن میکروچیپ ، شماره‌ میکروچیپ و تاریخ دقیق آن

برای ارسال بار به بحرین ، همه روزه حیواناتی مانند سگ و گربه ، خرگوش و . . . قابل ارسال هستند . ما بهترین خدممات حمل بار به بحرین را با نازلترین قیمت به شما عزیزان ارائه می نماییم .

ارسال بار به ابوظبی نیز از تخصص های آریا کارگو است و با کمترین هزینه انجام خواهد شد .

ارسال-حیوانات-به-بحرینارسال-حیوانات-به-بحرینارسال-حیوانات-به-بحرینارسال-حیوانات-به-بحرینارسال-حیوانات-به-بحرینارسال-حیوانات-به-بحرینارسال-حیوانات-به-بحرینارسال-حیوانات-به-بحرین
ارسال-حیوانات-به-بحرین

ارسال فرش به بحرین

یکی از مهمترین خدمات آریا کارگو ، ارسال فرش می باشد که به صورت همه روزه برای بحرین نیز قابل انجام است . برای ارسال فرش به بحرین ، 3 روش دریایی ، زمینی و هوایی قابل استفاده می باشند .  در آریا کارگو برای ارسال فرش به بحرین ، حمل هوایی بهترین و سریعترین روش است . 

ارسال فرش ماشینی به بحرین با محدودیت خاصی همراه نیست و تنها کافی خواهد بود که در بسته‌بندی این فرش‌ها، نهایت ظرافت و دقت را به خرج بدهید تا کمترین آسیب به آن‌ها وارد نشود. هزینه ارسال بسته به مقصد شما، حجم و ابعاد بار و همین طور ارزش آن، مشخص خواهد شد.

همان طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، به دلیل ویژگی‌های خاص فرش‌های دستباف، ارسال فرش دستباف به بحرین ، با محدودیت‌هایی همراه است. به این ترتیب که امکان ارسال بیش از 2 عدد فرش دستباف، بدون اخذ مجوزهای لازم، امکان پذیر نخواهد بود.

برای ارسال بار به دبی نیز می توانید از خدمات تخصصی و همه روزه ما بهره مند شوید .

مشاوره تخصصی برای ارسال بار به بحرین

اگر قصد دارید ارسال بار به بحرین را با بهترین کیفیت و کمترین هزینه تجربه کنید ، تماس با شماره های ما می تواند بهترین راهکار باشد . شما عزیزان می توانید با یک تماس و مشاوره رایگان با کارشناسان ما بهترین نتیجه را دریافت کنید .

برای ارسال بار به بحرین می توانید محموله های مختلف تجاری و صنعتی خود را با مشاوره کارشناسان ما در اسرع وقت ، با بهترین روش حمل بار و با ارزانترین قیمت منتقل نمایید .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا