استفاده حکیمانه از ظرفیت کارگو: قدمی به سوی توسعه فرودگاه خرم‌آباد

افزایش پروازهای تجاری و مسافری

در راستای توسعه فرودگاه خرم‌آباد، مسئولان استانداری لرستان اقداماتی حکیمانه را آغاز کرده‌اند. هدف از این توسعه تنها محدود به پروازهای داخلی و مسافری نمی‌شود. بلکه این بار افزودن پروازهای تجاری و ایجاد امکانات لازم برای حمل و نقل کارگو، از جمله اقلام کشاورزی به سایر کشورها، در دستور کار قرار دارد.

بهره‌وری از ظرفیت کارگو

مدیرکل دفتر فنی استانداری لرستان، احسان کرم‌زاده، با بیان این مسئله اظهار داشته است که از ظرفیت کارگو در توسعه این فرودگاه بهره‌برداری خواهد شد. این کارگوها می‌توانند انواع محصولات کشاورزی را به کشورهایی چون روسیه و مناطق دیگر صادر کنند. این گام مهم نیازمند ایجاد بیس نگهداری و دپوی محصولات کشاورزی در استان است.

پیگیری پروازهای خاص به جنوب کشور

یکی از نقاط قوت این برنامه، پروازهای خاص از خرم‌آباد به جنوب کشور، به‌ویژه عسلویه، می‌باشد. در این مورد، احسان کرم‌زاده اظهار کرد که بخش خصوصی هواپیماها را خریداری کرده و با همکاری استان، این پروازها انجام خواهند شد.

این تصمیمات نشان‌دهنده تلاش‌های فراوان مسئولان برای بهره‌گیری کامل از ظرفیت‌های هوایی این استان است. امیدواریم با توسعه این امکانات، خدمات هوایی در لرستان به یک سطح جدید ارتقا پیدا کنند و این استان به عنوان یک قطب اقتصادی و تجاری، در صحنه بین‌المللی نیز حضور فعّالی داشته باشد.

با تشکر / حمل و نقل بین المللی آریا کارگو

ارسال بار به آلمان ، فریت بار مسافری آلمان ، حمل هوایی به آلمان

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا