حمل هوایی به آلمان با کمترین قیمت

ارسال محموله ها به صورت هوایی به نقاط مختلف آلمان

یکی از بهترین و سریعترین روش هایی که برای ارسال بار به آلمان مورد استفاده قرار می گیرد ، روش حمل هوایی است که به صورت همه روزه و حرفه ای توسط آریا نوین کارگو انجام خواهد شد . ما برای حمل هوایی به آلمان ، همه روزه آماده ارائه خدمات انتقال بار و کالا از فرودگاه بین الملی امام خمینی می باشیم و امکان انتقال کالاهای تجاری و صنعتی و تجاری و شخصی را برای شما عزیزان فراهم می نماییم .

حمل هوایی برای آلمان با بهترین بیمه نامه و با بارنامه معتبر حمل هوایی انجام میشود . در مجموعه آریا نوین کارگو ، حمل هوایی به آلمان به صورت همه روزه برای همه شهر های این کشور انجام میشود .

علاوه بر حمل هوایی برای آلمان ، آریا نوین کارگو به صورت تخصی برای حمل هوایی به یونان نیز خدمات تخصصی را در اختیار شما قرار میدهد .

حمل-و-نقل-هوایی-برای-آلمان
حمل-و-نقل-هوایی-برای-آلمان

روش های حمل بار هوایی به آلمان 

برای حمل بار هوایی به آلمان 2 روش وجود دارد که بر اساس نوع محموله های شما و شرایط آنها این روش ها مورد استفاده قرار میگیرند . 

در روش حمل هوایی به آلمان باید ابتدا از امکان ارسال محموله های خود مطلع بود تا در زمان انجام فرایند های گمرکی در فرودگاه امام خمینی دچار مشکلات و هزینه و جریمه نشویم . 

روش های ارسال هوایی به آلمان

 • حمل هوایی به صورت فریت بار 
 • حمل هوایی به صورت کارگو 

هر یک از روش های حمل هوایی به آلمان دارای شرایط و ضوابط خاص هستند که برای انتقال محموله ها باید مورد بررسی قرار گیرند . در ادامه ، برای آشنایی بیشتر شما با روش های حمل هوایی به آلمان توضیحاتی ارائه خواهد شد . 

در خدمات حمل هوایی به آلمان ، ارسال محموله های تجاری و صنعتی و محموله های شخصی شما به صورت همه روزه منتقل خواهند . این خدمات به صورت کامل از طریق هر روش باربری که به شما عزیزان ارائه شوند با پوشش بیمه نامه خواهند بود .

امیدواریم با خدمات آریا نوین کارگو بهترین تجربه را داشته باشید .

حمل هوایی به بلاروس نیز به صورت همه روزه انجام می شود و امکان انتقال محموله های مختلف به سادگی و در اسرع وقت انجام شود.

ارسال خرده بار مسافری به آلمان به صورت هوایی

یکی از روش های ارسال هوایی به آلمان ، روش ارسال به صورت مسافری می باشد . فریت بار مسافری به آلمان از مهمترین و سریعترین روش های انتقال محموله ها به آلمان است.

در این روش ، محموله های با وزن نهایتا 300 کیلو از طریق خطوط هواپیمایی و قسمت بار هواپیما های مسافری منتقل می شوند . 

در این روش ، شما عزیزان می بایست چند روز قبل از پرواز نسبت به رزرو و فرایند های گمرکی محموله های خود اقدام نمایید که این امر توسط کارشناسان آریا نوین کارگو در کمترین زمان ممکن انجام میشود.

برای حمل هوایی به آلمان ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است و تنها با یک تماس تلفنی می توانید بهترین خدمات را از ما بخواهید.

حمل هوایی برای لهستان نیز در اسرع وقت انجام میشود و امکان انتقال محموله های شما با بهترین قیمت و با کمترین هزینه فراهم خواهد بود

ارسال-بار-به-آلمان-با-کمترین-هزینه
ارسال-بار-به-آلمان-با-کمترین-هزینه

کارگو هوایی برای آلمان 

یکی از روش های متداول برای حمل هوایی به آلمان ، ارسال محموله های تجاری و صنعتی و در حجم بالا و وزن زیاد با هواپیمای ترابری است . 

در حمل هوایی به آلمان نیز این امکان برای شما عزیزان فراهم است . هواپیماهای باربری بدون محدودیت وزن و حجم امکان بارگیری و انتقال محموله های شما را در اسرع وقت فراهم می نمایند . 

آریا نوین کارگو با همکاری با برترین شرکت ها و خطوط هواپیمایی دنیا ، به صورت همه روزه محموله های شما را با کمترین قیمت از طریق روش کارگو به آلمان منتقل خواهد نمود 

حمل هوایی به اوکراین نیز به صورت تخصصی و با بهترین کیفیت انجام میشود و با بهترین قیمت خواهد بود .

حمل بار هوایی مهاجرین به آلمان 

 مهاجران به آلمان در برنامه حمل اثاثیه به آلمان و حمل لوازم منزل به آلمان می‌کوشند تا بهترین راه را انتخاب کنند. به همین منظور باید ارسال کننده‌ای توانا بیابند تا با بهره گیری از تجارب این شرکت‌ها، لوازمشان را سالم و به هنگام در آلمان تحویل بگیرند.

لوازم منزل‌، لوازم مورد نیاز آشپزخانه و همچنین لوازم شخصی و ارزشمند‌، محتوای این محموله ها را تشکیل می‌دهد. بخشی از این بارها البته به دانشجویان مهاجری  تعلق دارد که برای ارسال کتاب و موارد مربوط به تحصیل و زندگی دانشجویی از خدمات حمل بار هوایی به آلمان استفاده می کنند.

کسانی که به عنوان مسافر سفر می‌کنند می‌توانند از این خدمات بهره ببرند. این افراد معمولا بارهایشان از حد مجاز بیشتر است  و بایستی جریمه اضافه بار بپردازند.  از همین جهت برای رفع این نیاز می توانید از حمل بار هوایی به آلمان می استفاده نمایید.

حمل هوایی به آذربایجان نیز در اسرع وقت انجام خواهد شد و با بهترین کیفیت محموله های شما منتقل می شوند .

موارد ممنوعه برای حمل هوایی آلمان

برای حمل بار هوایی به آلمان ، برخی موارد توسط گمرک ایران و آلمان و خطوط هواپیمایی با ممنوعیت انتقال مواجه هستند . البته در برخی موارد برای انتقال این محموله ها راهکارهایی وجود دارد که کارشناسان آریا نوین کارگو بهترین راه را در اسرع وقت در اختیارتان قرار میدهند. 

لیست زیر بخشی از محموله های دارای محدودیت و ممنوعیت برای حمل هوایی به آلمان می باشند :

 • اشیاء عتیقه
 • آثار هنری اصیل
 • کتاب های خطی و چاپ سنگی
 • قطعات خوشنویسی شده
 • اوراق مینیاتور و مصنوعات طلا و نقره
 • سنگ های قیمتی
 • تابلو های نقاشی اصل
 • قالی و قالیچه دستباف
 • هرگونه عتیقه و اشیای تاریخی و میراث فرهنگی
 • اسلحه، مهمات و تجهیزات نظامی
 • فیلم ، نوار ، سی دی و تابلوهای نقاشی (فقط با مجوز وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران)
 • عطر ، ادکلن ، اسپری
 • شامپو ، نرم کننده ها ، مواد آرایشی
 • الکل
 • شربت ، آبلیمو ، سرکه و ترشیجات

حمل هوایی به آلمان به صورت تخصصی توسط آریا نوین کارگو انجام میشود و امکان انتقال محموله های شما برای همه شهر های آلمان فراهم است . 

فقط کافیست با ما در تماس باشید و از مشاوره تخصصی بهره مند شوید . 

حمل هوایی به روسیه نیز به صورت تخصصی با بهترین کیفیت و با ارزانترین نرخ کرایه ها انجام میشود .

ارسال حیوانات خانگی به صورت هوایی به آلمان

یکی خدمات بسیار پر استفاده در خدمات حمل هویی به آلمان ، حمل و نقل حیوانات خانگی است . در روش حمل هوایی به آلمان ، آریا نوین کارگو با کمترین هزینه و بهترین شرایط حیوانات خانگی شما را منتقل خواهد نمود . اما برای این خدمات نیاز به انجام برخی موارد می باشد :

 • دریافت شناسنامه
 • تزریک واکسن های لازم
 • تزریق چیپ مخصوص اطلاعات

پس از طی این مراحل ، حیوانات تحت شرایط خاص و داخل باکس در هواپیما بارگیری و منتقل خواهند شد . برای حمل هوایی به آلمان ، همه روزه ما بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماییم .

برای حمل هوایی به انگلیس نیز می توانید از خدمات تخصصی و همه روزه آریا کارگو بهره مند شوید و با کمترین قیمت محموله های خود را منتقل کنید .

حمل-هوایی-حیوانات-خانگی-به-آلمان
حمل-هوایی-حیوانات-خانگی-به-آلمان

حمل هوایی بارهای تجاری و نمایشگاهی به آلمان

برای ارسال بارهای تجاری اعم از ماشین آلات صنعتی، دستگاههای الکترونیکی، تجهیزات پزشکی ، تابلوهای نقاشی ، اقلام نمایشگاهی ، قطعات صنعتی، ابزار آلات و … به آلمان ، میتوانید از سالها تجربه ی مجموعه آریا کارگو استفاده نمایید..

همکاران ما با بهترین مسیرهای حمل هوایی ، توسط معتبرترین ایرلاین های بین المللی (و یا با معتبرترین خطوط کشتیرانی بین المللی برای حمل دریایی) و با بهترین و پایین ترین قیمت، محموله ی شما را به مقصد شما در آلمان بصورت زمینی و هوایی و دریایی حمل می نمایند.

کمترین هزینه حمل هوایی را در اختیار شما قرار میدهیم.

حمل هوایی لباس به آلمان

یکی از خدمات آریا کارگو ، حمل هوایی انواع لباس های شما به آلمان است . برای فریت بار لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای حمل هوایی لباس به آلمان باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید . 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . 

با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا خدمات حمل هوایی لباس به آلمان را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید .

ارزانترین-قیمت-برای-حمل-لباس-تا-آلمان
ارزانترین-قیمت-برای-حمل-لباس-تا-آلمان

بسته بندی تخصصی برای حمل هوایی به آلمان 

یکی از مهمترین مواردی که برای حمل هوایی به آلمان یا سایر کشور های جهان باید مدنظر قرار داد ، بسته بندی تخصصی و حرفه ای است . برای بسته بندی تخصصی محموله های شما ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه از بهترین تجهیزات برای بسته بندی ایمن و مستحکم استفاده می نماید . 

بسته بندی باید به گونه ای باشد که از وارد شدن فشار و ضربه به محموله به خوبی محافظت نماید . 

بسته بندی برای حمل هوایی به آلمان با استفاده از جعبه های چوبی ، کارتن ، نایلون حبابدار و . . . انجام میشود . شما می توانید محموله های خود را با بالاترین ایمنی به آریا نوین کارگو بسپارید تا در اسرع وقت بارگیری و منتقل شوند . 

مشاوره تخصصی برای حمل هوایی به آلمان 

برای حمل هوایی به آلمان ، مشاوره تخصصی آریا نوین کارگو بهترین راهکار برای انتقال سریع و ایمن و ارزان محموله های شما می باشد . اگر قصد دارید محموله های خود را با بهترین کیفیت به آلمان منتقل کنید ، با آریا نوین کارگو تماس بگیرید . 

ما برای انتقال محموله ها به روش کارگو و مسافری ، همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات هستیم . 

حمل هوایی به آلمان با یک تماس تلفنی انجام می پذیرد

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا