پروژه متروی بحرین: اختصاص 30.7 میلیون دلار برای آغاز فاز اول

گام مهم به سوی حمل و نقل پیشرفته

با اختصاص بودجه‌ای به ارزش 30.7 میلیون دلار از سوی وزارت حمل و نقل و ارتباطات بحرین، پروژه متروی بحرین به یک گام مهم برای بهبود حمل و نقل عمومی در این کشور تبدیل شده است. این تصمیم نه تنها نشان از توجه دولت به رفاهی و راحتی شهروندان دارد بلکه نشان‌دهنده تصمیمات جدی برای ساختاردهی بهتر حمل و نقل عمومی است.

آغاز مرحله جدید در حمل و نقل عمومی

فدوی زید، رئیس اداره پروژه‌های حمل و نقل زمینی در وزارت حمل و نقل و ارتباطات بحرین اعلام کرد که پروژه متروی بحرین در سال 2030 به اتمام خواهد رسید. او بیان کرد که قیمت بلیت‌های مترو مانند اتوبوس‌های عمومی خواهد بود، این بدان معناست که این امکان به همگان باز خواهد بود.

مناقصه و تحول در حمل و نقل عمومی

مناقصه برای اجرای این فاز از پروژه به زودی آغاز خواهد شد. زید تأکید کرد که این مناقصه باعث می‌شود که توجه به کیفیت و بهره‌وری در انتخاب پیمانکاران بیشتر شود و این نقطه عطف نشان‌دهنده تعهد دولت به بهبود حمل و نقل عمومی برای مردم بحرین است.

بحرین در راه تحول حمل و نقل

بحرین با این اقدام مهم نشان می‌دهد که به عنوان یکی از پیشروهای منطقه در حمل و نقل عمومی شناخته می‌شود. این پروژه نه تنها به راحتی حرکت مردم کمک می‌کند بلکه ایجاد فرصت‌های شغلی نیز به همراه دارد و نشان از پیشرفت و تحول در حمل و نقل عمومی بحرین است.

با احترام ، حمل و نقل بین المللی آریا کارگو

خدمات آریا کارگو برای بحرین : ارسال بار به بحرین ، فریت بار مسافری بحرین ، حمل بار هوایی بحرین

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا