حمل هوایی به بحرین با کمترین قیمت + بیمه کامل

یکی از روش های ارسال بار به بحرین ، روش حمل هوایی است که برای ارسال محموله های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد . در روش حمل هوایی ، محموله های شما از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی به فرودگاه بین المللی در بحرین ارسال میشود . 

حمل هوایی به بحرین توسط آریا نوین کارگو در اسرع وقت انجام میشود و امکان ارسال محموله های تجاری و شخصی برای شما فراهم خواهد شد . 

در روش حمل هوایی به بحرین ، انتقال محموله ها با بالاترین ایمنی انجام میشود و شما می توانید نگرانی بابت محموله خود نداشته باشید . 

حمل هوایی به بحرین برای همه شهر های این کشور که دارای فرودگاه بین المللی هستند انجام می شود. در ادامه به بررسی امکان ارسال محموله های مختلف به روش هوایی به بحرین می پردازیم . 

ارسال-هوایی-برای-بحرین
ارسال-هوایی-برای-بحرین

روش های حمل بار هوایی به بحرین 

برای حمل بار هوایی به بحرین 2 روش وجود دارد که بر اساس نوع محموله های شما و شرایط آنها این روش ها مورد استفاده قرار میگیرند .  در روش حمل هوایی به بحرین باید ابتدا از امکان ارسال محموله های خود مطلع بود تا در زمان انجام فرایند های گمرکی در فرودگاه امام خمینی دچار مشکلات و هزینه و جریمه نشویم . 

روش های ارسال هوایی به بحرین

 • حمل هوایی به صورت فریت بار 
 • حمل هوایی به صورت کارگو 

هر یک از روش های حمل هوایی به بحرین دارای شرایط و ضوابط خاص هستند که برای انتقال محموله ها باید مورد بررسی قرار گیرند . در ادامه ، برای آشنایی بیشتر شما با روش های حمل هوایی به بحرین توضیحاتی ارائه خواهد شد .  علاوه بر حمل هوایی به بحرین ، همه روزه برای حمل هوایی به عمان نیز می توانید از طریق شماره های ما بهترین خدمات را با کمترین هزینه ثبت سفارش کنید .

امیدواریم با خدمات آریا نوین کارگو بهترین تجربه را داشته باشید .

ارسال خرده بار مسافری به بحرین به صورت هوایی

یکی از روش های ارسال هوایی به بحرین ، روش ارسال به صورت مسافری می باشد . فریت بار مسافری به بحرین از مهمترین و سریعترین روش های انتقال محموله ها به بحرین است.

در این روش ، محموله های با وزن نهایتا 300 کیلو از طریق خطوط هواپیمایی و قسمت بار هواپیما های مسافری منتقل می شوند . 

در این روش ، شما عزیزان می بایست چند روز قبل از پرواز نسبت به رزرو و فرایند های گمرکی محموله های خود اقدام نمایید که این امر توسط کارشناسان آریا نوین کارگو در کمترین زمان ممکن انجام میشود.

برای حمل هوایی به بحرین ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است و تنها با یک تماس تلفنی می توانید بهترین خدمات را از ما بخواهید.

علاوه بر حمل هوایی برای بحرین ، همه روزه و به صورت تخصصی برای حمل هوایی به امارات نیز می توانید از خدمات تخصصی و همه روزه ما بهره مند شوید .

کارگو هوایی برای بحرین 

یکی از روش های متداول برای حمل هوایی به بحرین ، ارسال محموله های تجاری و صنعتی و در حجم بالا و وزن زیاد با هواپیمای ترابری است . 

در حمل هوایی به بحرین نیز این امکان برای شما عزیزان فراهم است . هواپیماهای باربری بدون محدودیت وزن و حجم امکان بارگیری و انتقال محموله های شما را در اسرع وقت فراهم می نمایند . 

آریا نوین کارگو با همکاری با برترین شرکت ها و خطوط هواپیمایی دنیا ، به صورت همه روزه محموله های شما را با کمترین قیمت از طریق روش کارگو به بحرین منتقل خواهد نمود 

برای حمل هوایی به کویت نیز می توانید از طریق شماره های آریا کارگو اقدام به ثبت سفارش نمایید . ما محموله های شما را با کمترین قیمت و در اسرع وقت منتقل می نماییم .

حمل بار هوایی مهاجرین به بحرین

 مهاجران به بحرین در برنامه حمل اثاثیه به بحرین و حمل لوازم منزل به بحرین می‌کوشند تا بهترین راه را انتخاب کنند. به همین منظور باید ارسال کننده‌ای توانا بیابند تا با بهره گیری از تجارب این شرکت‌ها، لوازمشان را سالم و به هنگام در بحرین تحویل بگیرند.

لوازم منزل‌، لوازم مورد نیاز آشپزخانه و همچنین لوازم شخصی و ارزشمند‌، محتوای این محموله ها را تشکیل می‌دهد. بخشی از این بارها البته به دانشجویان مهاجری  تعلق دارد که برای ارسال کتاب و موارد مربوط به تحصیل و زندگی دانشجویی از خدمات حمل بار هوایی به بحرین استفاده می کنند.

کسانی که به عنوان مسافر سفر می‌کنند می‌توانند از این خدمات بهره ببرند. این افراد معمولا بارهایشان از حد مجاز بیشتر است  و بایستی جریمه اضافه بار بپردازند.  از همین جهت برای رفع این نیاز می توانید از حمل بار هوایی به بحرین می استفاده نمایید.

برای حمل هوایی به عراق نیز مجموعه آریا کارگو با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه خدمات مورد نیاز را از ما بخواهید .

موارد ممنوعه برای حمل هوایی بحرین

برای حمل بار هوایی به بحرین ، برخی موارد توسط گمرک ایران و بحرین و خطوط هواپیمایی با ممنوعیت انتقال مواجه هستند . البته در برخی موارد برای انتقال این محموله ها راهکارهایی وجود دارد که کارشناسان آریا نوین کارگو بهترین راه را در اسرع وقت در اختیارتان قرار میدهند. 

لیست زیر بخشی از محموله های دارای محدودیت و ممنوعیت برای حمل هوایی به بحرین می باشند :

 • اشیاء عتیقه
 • آثار هنری اصیل
 • کتاب های خطی و چاپ سنگی
 • قطعات خوشنویسی شده
 • اوراق مینیاتور و مصنوعات طلا و نقره
 • سنگ های قیمتی
 • تابلو های نقاشی اصل
 • قالی و قالیچه دستباف
 • هرگونه عتیقه و اشیای تاریخی و میراث فرهنگی
 • اسلحه، مهمات و تجهیزات نظامی
 • فیلم ، نوار ، سی دی و تابلوهای نقاشی (فقط با مجوز وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران)
 • عطر ، ادکلن ، اسپری
 • شامپو ، نرم کننده ها ، مواد آرایشی
 • الکل
 • شربت ، آبلیمو ، سرکه و ترشیجات

حمل هوایی به بحرین به صورت تخصصی توسط آریا نوین کارگو انجام میشود و امکان انتقال محموله های شما برای همه شهر های بحرین فراهم است . 

علاوه بر حمل هوایی به بحرین ، همه روزه برای حمل هوایی به قطر نیز می توانید از طریق شماره های ما بهترین خدمات را ثبت سفارش کنید .

فقط کافیست با ما در تماس باشید و از مشاوره تخصصی بهره مند شوید . 

حمل هوایی فرش برای بحرین

یکی از مهمترین خدمات آریا کارگو ، ارسال فرش می باشد که به صورت همه روزه برای بحرین نیز قابل انجام است . برای فریت هوایی فرش به بحرین حمل هوایی بهترین و سریعترین روش است.

برای حمل هوایی فرش ماشینی به بحرین با محدودیت خاصی همراه نیست و تنها کافی خواهد بود که در بسته‌بندی این فرش‌ها، نهایت ظرافت و دقت را به خرج بدهید تا کمترین آسیب به آن‌ها وارد نشود. هزینه ارسال بسته به مقصد شما، حجم و ابعاد بار و همین طور ارزش آن، مشخص خواهد شد.

همان طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، به دلیل ویژگی‌های خاص فرش‌های دستباف، حمل هوایی فرش دستباف به بحرین ، با محدودیت‌هایی همراه است. به این ترتیب که امکان ارسال بیش از 2 عدد فرش دستباف، بدون اخذ مجوزهای لازم، امکان پذیر نخواهد بود.

برای خدمات فریت بار ، محموله های شما به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار می گیرند تا فرش های شما با ایمنی کامل منتقل شوند. 

برای حمل هوایی به ترکیه نیز می توانید از طریق شماره های آریا کارگو بهترین خدمات را ثبت سفارش نمایید و محموله های خود را منتقل کنید .

حمل هوایی سمپل و نمونه محصول به بحرین

یکی از مهمترین ویژگی های خدمات فریت بار بحرین ، امکان ارسال انواع سمپل و نمونه کالا می باشد . بسیاری از تجار که قصد حضور در بازارهای جهانی مانند بازار گرجستان را دارند ابتدا نمونه محصول خود را برای طرف مقابل ارسال می نمایند . 

خدمات فریت بار مسافری برای بحرین یکی از بهترین روش ها برای ارسال سمپل و نمونه محصول به بحرین است . در این روش ، محموله شما با کمترین هزینه با استفاده از خطوط هواپیمایی مسافری در اسرع وقت منتقل خواهند شد و در گمرک فرودگاه مورد نظر تحویل خواهند شد .

حمل هوایی به سنگاپور نیز در اسرع وقت و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد و محموله های شما با ارزانترین قیمت منتقل می شوند .

بسته بندی تخصصی برای حمل هوایی به بحرین 

یکی از مهمترین مواردی که برای حمل هوایی به بحرین یا سایر کشور های جهان باید مدنظر قرار داد ، بسته بندی تخصصی و حرفه ای است . 

برای بسته بندی تخصصی محموله های شما ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه از بهترین تجهیزات برای بسته بندی ایمن و مستحکم استفاده می نماید . 

بسته بندی باید به گونه ای باشد که از وارد شدن فشار و ضربه به محموله به خوبی محافظت نماید . 

بسته بندی برای حمل هوایی به بحرین با استفاده از جعبه های چوبی ، کارتن ، نایلون حبابدار و . . . انجام میشود . شما می توانید محموله های خود را با بالاترین ایمنی به آریا نوین کارگو بسپارید تا در اسرع وقت بارگیری و منتقل شوند . 

مشاوره تخصصی برای حمل هوایی به بحرین 

برای حمل هوایی به بحرین ، مشاوره تخصصی آریا نوین کارگو بهترین راهکار برای انتقال سریع و ایمن و ارزان محموله های شما می باشد . اگر قصد دارید محموله های خود را با بهترین کیفیت به بحرین منتقل کنید ، با آریا نوین کارگو تماس بگیرید . 

ما برای انتقال محموله ها به روش حمل هوایی ، همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات هستیم و با ارائه راهنمایی های لازم ، بهترین خدمات را برای شما فراهم می نماییم . انتقال محموله ها به سایر کشور ها توسط تیم آریا کارگو تحت پوشش بیمه کامل خواهد بود .

حمل هوایی به بحرین با یک تماس تلفنی انجام می پذیرد

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا