ارسال بار به بریزبن ( ارسال هوایی و دریایی با بیمه نامه کامل )

یکی از خدمات تخصصی آریا نوین کارگو ، ارسال بار به بریزبن است که به صورت همه روزه با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه میشود . برای ارسال بار به بریزبن ، همه روزه حمل هوایی و زمینی به صورت حرفه ای با کمترین قیمت به شما عزیزان ارائه می شود . در مجموعه آریا نوین کارگو انتقال سریع و ارزان محموله ها از مهمترین خدمات ما می باشد. 

تخصصی ترین خدمات برای ارسال بار به بریزبن و سایر شهر های استرالیا را می توانید از طریق تماس با شماره های ما ثبت سفارش کنید . ما در کمترین زمان ممکن انواع کالا و محموله های شما را تحت پوشش بهترین بیمه نامه به بریزبن ارسال می نماییم .

علاوه بر ارسال بار به بریزبن ، همه روزه برای ارسال بار به سیدنی نیز می توانید از خدمات ما استفاده نمایید .

روش های ارسال بار به بریزبن 

برای ارسال بار به بریزبن ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به بریزبن دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به بریزبن به صورت زیر هستند : 

  • ارسال هوایی به بریزبن 
  • ارسال دریایی به بریزبن

برای ارسال بار به بریزبن ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم . علاوه بر ارسال بار به بریزبن ، همه روزه برای ارسال بار به ملبورن نیز خدمات تخصصی آریا کارگو با کمترین هزینه انجام خواهد شد .

فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید و با مشاوره رایگان محموله های خود را منتقل کنید .

حمل هوایی برای بریزبن 

یکی از روش های ارسال بار به بریزبن ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای بریزبن به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به بریزبن به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به بریزبن به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به بریزبن آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به استرالیا تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال چه کالاهایی به بریزبن ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به بریزبن ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به بریزبن را کمی سخت کرده است .گمرک استرالیا جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور استرالیا نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک استرالیا اقدام نمایید.

  1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
  2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
  3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
  4. عرقیات و ترشیجات 
  5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
  6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به بریزبن دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به استرالیا نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

ارسال لباس به بریزبن

یکی از خدمات آریا کارگو ، ارسال انواع لباس های شما به بریزبن است . برای ارسال لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به بریزبن باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید . 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . 

با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا ارسال لباس به بریزبن را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید . 

علاوه بر بریزبن در استرالیا ، همه روزه برای ارسال بار به هامبورگ نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهیم .

ارسال سنگ و سرامیک به بریزبن

اگر قصد دارید انواع سنگ و سرامیک را به بریزبن ارسال کنید ، بر اساس میزان حجم و ارزش محموله هزینه های گمرکی نیز باید به گمرک پرداخت شود . 

برای ارسال سنگ و سرامیک باید بسته بندی مناسبی برای آن انجام شود که محموله به صورت پالت یا به صورت جعبه های چوبی از طریق حمل هوایی ارسال می شوند . 

مجموعه آریا کارگو برای ارسال سنگ و سرامیک به بریزبن در اسرع وقت بهترین خدمات را با مشاوره رایگان در اختیار شما قرار میدهد . برای ارسال بار به خارج ، همه روزه محموله ها و کالاهای شما در کمترین زمان ممکن بارگیری و منتقل می شوند .

ارسال لوازم دانشجویی به بریزبن

ممکن است قصد ادامه ی تحصیل در یکی از دانشگاههای معتبر بریزبن را داشته باشید. شما هم میتوانید کلیه ی لوازم مورد نیاز خود را اعم از پوشاک، کتاب و جزوات درسی، سی دی و لوح های فشرده، مواد خوراکی (خشکبار و غذاهای آماده در بسته بندی‌های تجاری) به شهرهای بریزبن ارسال نمایید.

برای ارسال لوازم دانشجویی به بریزبن کافیست با شماره های آریا کارگو در تماس باشید و پس از مشاوره با کارشناسان ما بهترین خدمات فریت بار را دریافت کنید .

ارسال لوازم منزل به بریزبن 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به بریزبن می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به بریزبن ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به بریزبن از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به بریزبن ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند .

برای ارسال اثاثیه به بریزبن ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند . ارسال بار به استرالیا به صورت همه روزه انجام خواهد شد و با کمترین هزینه انجام خواهد شد .

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به بریزبن 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به بریزبن ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به بریزبن بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به بریزبن می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به بریزبن ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

آیا برای ارسال بار به بریزبن از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به بریزبن را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به بریزبن و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به بریزبن با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا