ارسال بار به سوئد ( ارزان + بیمه نامه کامل + مشاوره )

کمترین قیمت برای حمل بار به سوئد

ارسال بار به سوئد با بهترین کیفیت و با کمترین قیمت توسط آریا نوین کارگو به صورت همه روزه از طریق روش های باربری زمینی و هوایی انجام میشود . ما برای انتقال محموله های شما با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه ها از طریق مشاوره رایگان آماده همکاری با شما عزیزان هستیم .

ارسال بار به سوئد از طریق روش زمینی و هوایی انجام میشود و محموله های شما با بالاترین ایمنی منتقل میشوند .

در ارسال بار به سوئد ، محموله های که به صورت هوایی بارگیری و منتقل میشوند از فرودگاه امام خمینی ارسال خواهند شد . حمل زمینی امکان بارگیری محموله ها از همه نقاط کشور را برای شما فراهم می نماید .

بهترین خدمات باربری و حمل و نقل کالا برای سوئد را می توانید از طریق شماره آریا نوین کارگو درخواست نمایید و بار و کالاهای خود را به صورت همه روزه منتقل کنید . با ما در تماس باشید .

حمل-و-نقل-بار-و-کالا-از-ایران-به-سوئد
حمل-و-نقل-بار-و-کالا-از-ایران-به-سوئد

ارسال بار به همه شهر های سوئد 

یکی از ویژگی های خدمات آریا نوین کارگو ، ارسال بار به سوئد بدون محدودیت و برای همه شهر های این کشور است . بر اساس شرایط و نوع محموله و روش حمل ، امکان استفاده از خدمات آریا نوین کارگو فراهم میباشد . 

ما برای ارسال بار به سوئد ، همه شهر های کوچک و بزرگ را تحت پوشش قرار داده ایم و برای شهر های فاقد گمرک ، امکان ترخیص کالا در گمرک شهر نزدیک به آن فراهم است . 

 • استکهلم
 • مالمو
 • گونتنبرگ
 • اوتسالا
 • اوربرو
 • هلسینگ بورگ
 • و سایر شهر های سوئد 

علاوه بر این ، ارسال بار به سوئد از همه نقاط ایران انجام میشود و محدودیت در این خصوص وجود ندارد.

علاوه بر ارسال بار به سوئد ، همه روزه برای ارسال بار به سوئیس نیز می توانید از خدمات تخصصی ما بهره مند شوید .

ارسال هوایی محموله ها به سوئد 

یکی از بهترین و سریعترین روش های ارسال بار به سوئد ، روش حمل هوایی است که توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه خواهد شد. ما برای ارسال بار به سوئد به صورت همه روزه از فرودگاه امام خمینی آمادگی ارسال انواع لوازم شخصی و تجاری شما به مقاصد مختلف در کشور سوئد را داریم. 

آریا نوین کارگو با ارزانترین نرخ و قیمت در اسرع وقت محموله های شما را با بهترین کیفیت در شهر مورد نظر شما در گمرک فرودگاه تحویل خواهد شد .  ارسال هوایی به سوئد یکی از سریعترین و بهترین روش های برای انتقال محموله ها تا 300 کیلو می باشد که توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو به صورت همه روزه انجام خواهد شد.

در روش ارسال بار به سوئد به صورت حمل هوایی ، محموله های شما پس از بسته بندی تخصصی و حرفه ای ، از طریق فرودگاه امام خمینی بارگیری و منتقل خواهند شد. علاوه بر ارسال بار به سوئد ، برای ارسال بار به آلمان نیز می توانید از خدمات تخصصی آریا نوین کارگو استفاده نمایید .

ارسال-هوایی-برای-سوئد
ارسال-هوایی-برای-سوئد

ارسال زمینی برای سوئد 

یکی از مهمترین ویژگی های آریا نوین کارگو ، امکان ارسال زمینی محموله ها برای سوئد است . در این روش ، محموله های شما با استفاده از تریلی ترانزیت بارگیری و از طریق مرز زمینی به نقاط مختلف سوئد ارسال میشود . 

روش حمل زمینی برای سوئد یکی از روش های مقرون به صرفه و با نرخ کرایه و هزینه ای مناسب است که برای انتقال اثاثیه و کالا های تجاری مورد استفاده قرار میگیرد . 

برای ارسال بار به سوئد به صورت زمینی ، همه روزه مشاوران و کارشناسان آریا نوین کارگو آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما عزیزان می باشد تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه محموله های شما منتقل شوند.

در خدمات حمل و نقل زمینی کالا ، شهر ها و کشور های مختلف اروپایی به صورت کامل تحت پوشش هستند و بر اساس نیاز شما امکان ارائه خدماتی سریع و تخصصی فراهم می باشد . برای ارسال بار به هلند نیز می توانید از خدمات تخصصی و همه روزه آریا نوین کارگو استفاده نمایید .

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به سوئد 

یکی دیگر از خدماتی که برای ارسال بار به سوئد توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم شخصی با کمترین هزینه می باشد. 

برای ارسال اینگونه محموله ها به سوئد ، روش زمینی بسیار روش مناسبی برای حمل حجم زیاد محموله ها می باشد . اما برای انتقال چند تکه اثاثیه و لوازم ، امکان ارسال بار به سوئد به صورت هوایی فراهم است و با کمترین هزینه و در اسرع وقت محموله ها منتقل خواهند شد. 

برای ارسال اثاث و لوازم خانه به سوئد ، هزینه هایی بابت خروج اثاثیه و گمرک ایران و سوئد وجود دارد که بر اساس نوع محموله مشخص میشود.  برای حمل زمینی ، آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهد نمود .

علاوه بر ارسال بار به سوئد و امکان انتقال انواع کالاها ، ارسال بار به انگلستان نیز به صورت تخصصی و حرفه ای فراهم است .

ارسال زعفران به سوئد

در قانون کشور ما در خصوص میزان زعفران استخراج شده از طریق چمدان پیش بینی شده است. هر کسی که پاسپورت مستقل داشته باشد می تواند ۱۰۰ گرم با خود به خارج از کشور ببرد.

البته اگر بخواهید زعفران بیشتری از کشور صادر کنید باید مجوزهایی دریافت کنید. با اخذ این مجوزها می توانید این محدودیت را حذف کرده و زعفران بیشتری صادر کنید.

 1.  معرفی نامه یا وکالت نامه برای اظهار زعفران به گمرک که توسط وکیل تهیه شده است.
 2.  گواهی دریافت استاندارد تدارکات
 3.  گواهی سلامت در صورت نیاز خریدار
 4.  مجوز صادرات نهایی
 5. روش عدل بندی
 6.  کارت بازرگانی فعال در زمینه بازرگانی یا صادرکننده زعفران
 7.  گواهی قرنطینه و پرواربندی گیاه در صورت درخواست خریدار

برای صادرات زعفران به سوئد ، روش حمل هوایی بسیار مناسب و سریع است . با مشاوره با کارشناسان ما می توانید در اسرع وقت زعفران را با حجم و وزن دلخواه ارسال کنید .

ارسال بار به اروپا به صورت تخصص و با بهترین کیفیت انجام میشود و محموله های شما با کمترین قیمت منتقل خواهند شد .

ارسال-زعفران-به-سوئد
ارسال-زعفران-به-سوئد

ارسال فرش به سوئد

یکی از مهمترین خدمات آریا کارگو ، ارسال فرش می باشد که به صورت همه روزه برای سوئدنیز قابل انجام است . برای ارسال فرش به سوئد، 3 روش دریایی ، زمینی و هوایی قابل استفاده می باشند .  در آریا کارگو برای ارسال فرش به سوئد ، حمل هوایی بهترین و سریعترین روش است . 

ارسال فرش ماشینی به سوئد با محدودیت خاصی همراه نیست و تنها کافی خواهد بود که در بسته‌بندی این فرش‌ها، نهایت ظرافت و دقت را به خرج بدهید تا کمترین آسیب به آن‌ها وارد نشود. هزینه ارسال بسته به مقصد شما، حجم و ابعاد بار و همین طور ارزش آن، مشخص خواهد شد.

همان طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، به دلیل ویژگی‌های خاص فرش‌های دستباف، ارسال فرش دستباف به سوئد ، با محدودیت‌هایی همراه است. به این ترتیب که امکان ارسال بیش از 2 عدد فرش دستباف، بدون اخذ مجوزهای لازم، امکان پذیر نخواهد بود.

ارسال سنگ و سرامیک به سوئد

اگر قصد دارید انواع سنگ و سرامیک را به سوئد ارسال کنید ، بر اساس میزان حجم و ارزش محموله هزینه های گمرکی نیز باید به گمرک پرداخت شود . 

برای ارسال سنگ و سرامیک باید بسته بندی مناسبی برای آن انجام شود که محموله به صورت پالت یا به صورت جعبه های چوبی از طریق حمل هوایی ارسال می شوند . 

مجموعه آریا کارگو برای ارسال سنگ و سرامیک به سوئد در اسرع وقت بهترین خدمات را با مشاوره رایگان در اختیار شما قرار میدهد . 

علاوه بر ارسال بار به سوئد ، همه روزه ارسال بار به فنلاند نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد .

آیا بسته بندی برای ارسال بار به سوئد مهم است ؟ 

یکی از مهمترین موضوعات برای خدمات ارسال بار به سوئد ، بسته بندی حرفه ای محموله ها می باشد . در صورتی که محموله های شما به خوبی بسته بندی نشده باشند ، علاوه بر عدم پذیرش آنها در گمرک فرودگاه ، مشکلاتی مانند شکستگی به دلیل بارگیری و جابجایی نیز ممکن است به وجود آید.

از همین جهت ، برای بسته بندی باید موارد مهمی رعایت شود و بر اساس نوع محموله باید بسته بندی مناسب برای آن در نظر گرفته شود. 

به عنوان مثال ، برای ارسال بار به سوئد در صورتی که محموله شما شکستنی باشد ، باید از بسته بندی چوبی مخصوص استفاده شود و داخل بسته بندی با استفاده تجهیزات مناسب مانند نایلون حبابدار و . . . استفاده شود.

برای حمل مواد غذایی نیز باید از جعبه های یونولیت ( یخچالی ) استفاده نمود و با استفاده از یخ خشک فضای داخل آن را برای نگهداری چند روزه مواد غذایی مناسب کرد.

برای ارسال بار به سوئد توسط آریا نوین کارگو ، همه روزه خدمات بسته بندی با حرفه ای ترین تیم به شما عزیزان ارائه میشود. فقط کافیست با ما در تماس باشید.

خدمات بسته بندی تخصصی برای ارسال بار به سوئد باید به گونه ای باشد که محموله های شما با بهترین کیفیت بارگیری و در ایمنی کامل به مقصد تحویل گردند . از همین جهت ، برای ارسال بار به سوئد بهترین راه استفاده از خدمات تخصصی بسته بندی آریا نوین کارگو است .

علاوه بر سوئد ، برای ارسال بار به ایتالیا نیز ما همه روزه بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماییم .

ارسال-بار-به-سوئد
ارسال-بار-به-سوئد

هزینه های ارسال بار به سوئد چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به سوئد ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بر اساس موارد متعددی مشخص میشود که آریا نوین کارگو به شما این اطمینان را می دهد که ارسال محموله های شما با کمترین هزینه انجام شود . 

مهمترین موضوع برای ارسال بار به سوئد ، نوع روش حمل است . هر یک از روش های انتقال بار و کالا دارای هزینه های مختلفی هستند و بر همین اساس قیمت انتقال محموله مشخص میشود .

علاوه بر این ، نوع محموله و میزان ارزش آن نیز در فرایند گمرکی هزینه های مختلفی دارد . به عنوان مثال ، برای ارسال محموله A ممکن است نرخ گمرکی 100 تومان و برای محموله B ، هزار تومان باشد که در گمرک فرودگاه یا گمرک شهر قبل از پلمپ و ارسال مشخص میشود. 

یکی از مهمترین مواردی که در هزینه های ارسال بار به سوئد موثر است ، نرخ و قیمت روزانه ارز می باشد.

هزینه های ارسال بار به سوئد متغیر است و بهتر است به روزانه استعلام شوند . برای ارسال بار به فرانسه نیز می توانید با شماره های ما در تماس باشید و بهترین و کامل ترین خدمات را از ما بخواهید .

آیا برای ارسال بار به سوئد از بیمه استفاده میشود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به سوئد را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به سوئد و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به سوئد با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

چه کالاهایی برای ارسال بار به سوئد ممنوع هستند ؟ 

وارد کردن برخی از کالاها به سوئد ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به سوئد را کمی سخت کرده است .گمرک سوئد جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است. شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور سوئد نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک سوئد اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

برای ارسال بار به سوئد ، قبل از هر اقدامی با مشاوران ما در تماس باشید و پس از کسب اطلاعات کامل نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید . 

استعلام هزینه های ارسال بار به سوئد نیز از طریق تماس با کارشناسان ما صورت می پذیرد.

ارسال بار به نروژ نیز از خدماتی است که تیم متخصص آریا کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید .

مشاوره تخصصی برای ارسال بار به سوئد

در خدمات ارسال بار به سوئد یا سایر کشور های اروپایی ، مشاوره نقش پررنگی در تجربه خدمات ارزان و تخصصی دارد . از همین جهت ، کارشناسان و متخصصین حمل و نقل بین المللی در آریا نوین به صورت همه روزه بهترین خدمات را با کمترین هزینه و با مشاوره رایگان در اختیار شما قرار میدهند .

مشاوره رایگان آریا نوین کارگو در راستای ارائه خدماتی سریع ، ارزان و ایمن به صورت همه روزه در اختیار شما قرار دارد و تنها کافیست با شماره های ما در تماس باشید .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا