ارسال بار به امارات ( هوایی و دریایی ) فوری + بیمه

برای ارسال بار به امارات ، مجموعه آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات می باشد . ما در اسرع وقت با نازلترین تعرفه های باربری حمل و نقل بین المللی را برای انتقال محموله های تجاری و صنعتی شما ارائه می نماییم. 

ارسال بار به امارات سالهاست که به واسطه افزایش مهاجرت به صورت روزانه افزایش یافته است . از همین جهت ، برای حمل بار به امارات نیاز به شرکت های معتبر و متخصص بسیار احساس میشود. 

برای ارسال بار به امارات با آریا نوین کارگو ، همه روزه روش های مختلف که متناسب با نوع محموله و نیاز شما باشد در اختیارتان قرار میگیرد. 

 • حمل هوایی 
 • حمل دریایی

ما به عنوان برترین شرکت حمل بین المللی ، همه روزه آماده انتقال محموله ها در شرایط و وضعیت های مختلف با قیمت بسیار مناسب هستیم.  لازم به ذکر است که برای ارسال بار به امارات ، محموله های شما به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار می گیرند و امکان ارسال ایمن فراهم است.

علاوه بر ارسال بار به امارات ، ارسال بار به ترکیه نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام خواهد شد و محموله های شما با بهترین کیفیت منتقل می شوند .

ارسال-بار-به-امارات
ارسال-بار-به-امارات

ارسال بار به همه شهر های امارات 

یکی از ویژگی های خدمات آریا نوین کارگو ، ارسال بار به امارات بدون محدودیت و برای همه شهر های این کشور است . بر اساس شرایط و نوع محموله و روش حمل ، امکان استفاده از خدمات آریا نوین کارگو فراهم میباشد . 

ما برای ارسال بار به امارات ، همه شهر های کوچک و بزرگ را تحت پوشش قرار داده ایم و برای شهر های فاقد گمرک ، امکان ترخیص کالا در گمرک شهر نزدیک به آن فراهم است . 

 • دبی
 • شارجه
 • ابوظبی
 • عجمان
 • و سایر شهر های امارات 

علاوه بر این ، ارسال بار به امارات از همه نقاط ایران انجام میشود و محدودیت در این خصوص وجود ندارد.

تخصص تیم آریا کارگو ارسال فوری محموله به همه نقاط کشور و خصوصا برای کشور های حاشیه خلیج فارس است . با این وجود ، ارسال بار به آلمان نیز یکی از تخصص های آریا کارگو است و امکان انتقال محموله های شما با کمترین هزینه را برای شما فراهم می نماید .

ارسال هوایی محموله ها به امارات 

یکی از بهترین و سریعترین روش های ارسال بار به امارات ، روش حمل هوایی است که توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه خواهد شد. 

ما برای ارسال بار به امارات به صورت همه روزه از فرودگاه امام خمینی آمادگی ارسال انواع لوازم شخصی و تجاری شما به مقاصد مختلف در کشور امارات را داریم. 

آریا نوین کارگو با ارزانترین نرخ و قیمت در اسرع وقت محموله های شما را با بهترین کیفیت در شهر مورد نظر شما در گمرک فرودگاه تحویل خواهد شد . 

ارسال هوایی به امارات یکی از سریعترین و بهترین روش های برای انتقال محموله ها تا 300 کیلو می باشد که توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو به صورت همه روزه انجام خواهد شد.

تخصصی ترین خدمات برای حمل و نقل هوای کالاها به امارات توسط تیم متخصص آریا کارگو به شما عزیزان ارائه می شود . شما عزیزان می توانید برای ارسال بار به انگلیس هم از خدمات تخصصی آریا کارگو استفاده نمایید و محموله های خود را بارگیری و ارسال کنید .

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به امارات 

یکی دیگر از خدماتی که برای ارسال بار به امارات توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم شخصی با کمترین هزینه می باشد. 

برای ارسال اینگونه محموله ها به امارات ، روش زمینی بسیار روش مناسبی برای حمل حجم زیاد محموله ها می باشد . اما برای انتقال چند تکه اثاثیه و لوازم ، امکان ارسال بار به امارات به صورت هوایی فراهم است و با کمترین هزینه و در اسرع وقت محموله ها منتقل خواهند شد. 

برای ارسال اثاث و لوازم خانه به امارات ، هزینه هایی بابت خروج اثاثیه و گمرک ایران و امارات وجود دارد که بر اساس نوع محموله مشخص میشود. 

برای حمل زمینی ، آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهد نمود .

علاوه بر امارات ، ارسال بار به روسیه نیز در اسرع وقت انجام خواهد شد و امکان ارسال فوری کالاهای شما و خصوصا لوازم خانه فراهم خواهد شد . فقط کافیست با تیم متخصص آریا کارگو در تماس باشید و برای ارسال اثاثیه از مشاوران ما اطلاعات درخواست کنید .

مدارک-مورد-نیاز-برای-ارسال-بار-به-امارات
مدارک-مورد-نیاز-برای-ارسال-بار-به-امارات

آیا بسته بندی برای ارسال بار به امارات مهم است ؟ 

یکی از مهمترین موضوعات برای خدمات ارسال بار به امارات ، بسته بندی حرفه ای محموله ها می باشد . در صورتی که محموله های شما به خوبی بسته بندی نشده باشند ، علاوه بر عدم پذیرش آنها در گمرک فرودگاه ، مشکلاتی مانند شکستگی به دلیل بارگیری و جابجایی نیز ممکن است به وجود آید.

از همین جهت ، برای بسته بندی باید موارد مهمی رعایت شود و بر اساس نوع محموله باید بسته بندی مناسب برای آن در نظر گرفته شود. 

به عنوان مثال ، برای ارسال بار به امارات در صورتی که محموله شما شکستنی باشد ، باید از بسته بندی چوبی مخصوص استفاده شود و داخل بسته بندی با استفاده تجهیزات مناسب مانند نایلون حبابدار و . . . استفاده شود.

برای حمل مواد غذایی نیز باید از جعبه های یونولیت ( یخچالی ) استفاده نمود و با استفاده از یخ خشک فضای داخل آن را برای نگهداری چند روزه مواد غذایی مناسب کرد. برای ارسال بار به امارات توسط آریا نوین کارگو ، همه روزه خدمات بسته بندی با حرفه ای ترین تیم به شما عزیزان ارائه میشود. فقط کافیست با ما در تماس باشید.

ارسال بار به سوئد نیز توسط تیم متخصص آریا کارگو انجام خواهد شد و محموله های شما با کمترین هزینه منتقل می شوند .

هزینه های ارسال بار به امارات چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به امارات ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بر اساس موارد متعددی مشخص میشود که آریا نوین کارگو به شما این اطمینان را می دهد که ارسال محموله های شما با کمترین هزینه انجام شود . 

مهمترین موضوع برای ارسال بار به امارات ، نوع روش حمل است . هر یک از روش های انتقال بار و کالا دارای هزینه های مختلفی هستند و بر همین اساس قیمت انتقال محموله مشخص میشود .

علاوه بر این ، نوع محموله و میزان ارزش آن نیز در فرایند گمرکی هزینه های مختلفی دارد . به عنوان مثال ، برای ارسال محموله A ممکن است نرخ گمرکی 100 تومان و برای محموله B ، هزار تومان باشد که در گمرک فرودگاه یا گمرک شهر قبل از پلمپ و ارسال مشخص میشود. 

یکی از مهمترین مواردی که در هزینه های ارسال بار به امارات موثر است ، نرخ و قیمت روزانه ارز می باشد.

ارسال بار به ارمنستان نیز با کمترین هزینه انجام می شود و از آنجایی که این کشور به یکی از مقاصد مهاجرتی تبدیل شده است ، همه روزه امکان ارسال محموله ها برای شما فراهم خواهد شد .

باربری-ایران-به-امارات
باربری-ایران-به-امارات

آیا برای ارسال بار به امارات از بیمه استفاده میشود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به امارات را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به امارات و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به امارات با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

تخصص آریا کارگو در ارسال بار به ایتالیا نیز می توانید شرایط انتقال انواع کالا و محموله و لوازم شخصی را برای شما عزیزان فراهم نماید . همه شهر های ایتالیا به صورت کامل تحت پوشش آنی بار هستند .

چه کالاهایی برای ارسال بار به امارات ممنوع هستند ؟ 

وارد کردن برخی از کالاها به امارات ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به امارات را کمی سخت کرده است .گمرک امارات جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است. شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور امارات نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک امارات اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

برای ارسال بار به امارات ، قبل از هر اقدامی با مشاوران ما در تماس باشید و پس از کسب اطلاعات کامل نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید . 

استعلام هزینه های ارسال بار به امارات نیز از طریق تماس با کارشناسان ما صورت می پذیرد. بهترین و حرفه ای ترین خدمات کارگو را تنها با یک تماس تلفنی از آریا کارگو استعلام کنید.

ارسال لباس به امارات 

یکی از خدمات آریا کارگو ، ارسال انواع لباس های شما به امارات است . برای ارسال لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به امارات باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید . 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . 

با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا ارسال لباس به امارات را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید . 

ارسال سنگ و سرامیک به امارات 

اگر قصد دارید انواع سنگ و سرامیک را به امارات ارسال کنید ، بر اساس میزان حجم و ارزش محموله هزینه های گمرکی نیز باید به گمرک پرداخت شود . 

برای ارسال سنگ و سرامیک باید بسته بندی مناسبی برای آن انجام شود که محموله به صورت پالت یا به صورت جعبه های چوبی از طریق حمل هوایی ارسال می شوند . 

مجموعه آریا کارگو برای ارسال سنگ و سرامیک به امارات در اسرع وقت بهترین خدمات را با مشاوره رایگان در اختیار شما قرار میدهد .

مشاوره برای ارسال بار به امارات

یکی از مهمترین ویژگی های آریا نوین کارگو ، ارائه خدمات مشاوره به صورت تخصصی برای ارسال محموله های مختلف است . اگر قصد ارسال بار به امارات را دارید بهتر است قبل از ثبت سفارش خدمات با کارشناسان ما به صورت کامل مشاوره نموده و برای انتقال محموله های از روش های پیشنهای ایشان استفاده نمایید تا در اسرع وقت و با ارزانترین قیمت امکان انتقال محموله ها برای شما فراهم شود .

مشاوره تخصصی تیم آریا کارگو برای ارسال بار به امارات به صورت تلفنی و همه روزه انجام خواهد شد .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا