ارسال بار به استرالیا ( سریع و 5 روز کاری ) + بیمه کامل

برای ارسال بار به استرالیا ، مجموعه آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات می باشد . ما در اسرع وقت با نازلترین تعرفه های باربری حمل و نقل بین المللی را برای انتقال محموله های تجاری و صنعتی شما ارائه می نماییم. 

ارسال بار به استرالیا سالهاست که به واسطه افزایش مهاجرت به صورت روزانه افزایش یافته است . از همین جهت ، برای حمل بار به استرالیا نیاز به شرکت های معتبر و متخصص بسیار احساس میشود. 

برای ارسال بار به استرالیا با آریا نوین کارگو ، همه روزه روش های مختلف که متناسب با نوع محموله و نیاز شما باشد در اختیارتان قرار میگیرد. 

 • حمل هوایی 
 • حمل دریایی

ما به عنوان برترین شرکت حمل بین المللی ، همه روزه آماده انتقال محموله ها در شرایط و وضعیت های مختلف با قیمت بسیار مناسب هستیم. لازم به ذکر است که برای ارسال بار به استرالیا ، محموله های شما به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار می گیرند و امکان ارسال ایمن فراهم است.

علاوه بر ارسال بار به استرالیا ، همه روزه برای برای ارسال بار به کانادا نیز بهترین خدمات با کمترین هزینه انجام می شود .

ارسال بار به همه شهر های استرالیا 

یکی از ویژگی های خدمات آریا نوین کارگو ، ارسال بار به استرالیا بدون محدودیت و برای همه شهر های این کشور است . بر اساس شرایط و نوع محموله و روش حمل ، امکان استفاده از خدمات آریا نوین کارگو فراهم میباشد . 

ما برای ارسال بار به استرالیا ، همه شهر های کوچک و بزرگ را تحت پوشش قرار داده ایم و برای شهر های فاقد گمرک ، امکان ترخیص کالا در گمرک شهر نزدیک به آن فراهم است . 

 • سیدنی
 • بریزبن
 • ملبورن
 • آدلاید
 • گولد کوست
 • کانبرا
 • و سایر شهر های استرالیا 

علاوه بر این ، ارسال بار به استرالیا از همه نقاط ایران انجام میشود و محدودیت در این خصوص وجود ندارد. علاوه بر ارسال بار و کالا برای استرالیا ، همه روزه بهترین و تخصصی ترین خدمات باربری و حمل بار به دبی نیز با کمترین هزینه در اختیار شما قرار خواهد گرفت .

حرفه ای ترین تیم حمل و نقل ایران آماده انتقال محموله های شما با بهترین کیفیت هستند . فقط کافیست برای ارسال بار به خارج با ما در تماس باشید .

ارسال هوایی محموله ها به استرالیا 

یکی از بهترین و سریعترین روش های ارسال بار به استرالیا ، روش حمل هوایی است که توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه خواهد شد. 

ما برای ارسال بار به استرالیا به صورت همه روزه از فرودگاه امام خمینی آمادگی ارسال انواع لوازم شخصی و تجاری شما به مقاصد مختلف در کشور استرالیا را داریم. 

آریا نوین کارگو با ارزانترین نرخ و قیمت در اسرع وقت محموله های شما را با بهترین کیفیت در شهر مورد نظر شما در گمرک فرودگاه تحویل خواهد شد . 

ارسال هوایی به استرالیا یکی از سریعترین و بهترین روش های برای انتقال محموله ها تا 300 کیلو می باشد که توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو به صورت همه روزه انجام خواهد شد.

علاوه بر ارسال بار به استرالیا ، همه روزه برای ارسال بار به انگلیس نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می شود . با شماره های آریا کارگو در تماس باشید .

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به استرالیا 

یکی دیگر از خدماتی که برای ارسال بار به استرالیا توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم شخصی با کمترین هزینه می باشد. 

برای ارسال اینگونه محموله ها به استرالیا ، روش زمینی بسیار روش مناسبی برای حمل حجم زیاد محموله ها می باشد . اما برای انتقال چند تکه اثاثیه و لوازم ، امکان ارسال بار به استرالیا به صورت هوایی فراهم است و با کمترین هزینه و در اسرع وقت محموله ها منتقل خواهند شد. 

برای ارسال اثاث و لوازم خانه به استرالیا ، هزینه هایی بابت خروج اثاثیه و گمرک ایران و استرالیا وجود دارد که بر اساس نوع محموله مشخص میشود. 

برای حمل زمینی ، آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهد نمود .

یکی از تخصص های آریا کارگو ، ارسال بار به آلمان است که با کمترین قیمت و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد . با شماره ها آریا کارگو بهترین ها را تجربه کنید .

آیا بسته بندی برای ارسال بار به استرالیا مهم است ؟ 

یکی از مهمترین موضوعات برای خدمات ارسال بار به استرالیا ، بسته بندی حرفه ای محموله ها می باشد . در صورتی که محموله های شما به خوبی بسته بندی نشده باشند ، علاوه بر عدم پذیرش آنها در گمرک فرودگاه ، مشکلاتی مانند شکستگی به دلیل بارگیری و جابجایی نیز ممکن است به وجود آید.

از همین جهت ، برای بسته بندی باید موارد مهمی رعایت شود و بر اساس نوع محموله باید بسته بندی مناسب برای آن در نظر گرفته شود. 

به عنوان مثال ، برای ارسال بار به استرالیا در صورتی که محموله شما شکستنی باشد ، باید از بسته بندی چوبی مخصوص استفاده شود و داخل بسته بندی با استفاده تجهیزات مناسب مانند نایلون حبابدار و . . . استفاده شود.

برای حمل مواد غذایی نیز باید از جعبه های یونولیت ( یخچالی ) استفاده نمود و با استفاده از یخ خشک فضای داخل آن را برای نگهداری چند روزه مواد غذایی مناسب کرد.

برای ارسال بار به استرالیا توسط آریا نوین کارگو ، همه روزه خدمات بسته بندی با حرفه ای ترین تیم به شما عزیزان ارائه میشود. فقط کافیست با ما در تماس باشید.

حمل هوایی به کانادا توسط تیم آریا کارگو با بهترین کیفیت انجام میشود . ما برای انتقال همه نوع محموله و کالا آماده ارائه خدماتی سریع هستیم .

هزینه های ارسال بار به استرالیا چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به استرالیا ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بر اساس موارد متعددی مشخص میشود که آریا نوین کارگو به شما این اطمینان را می دهد که ارسال محموله های شما با کمترین هزینه انجام شود . 

مهمترین موضوع برای ارسال بار به استرالیا ، نوع روش حمل است . هر یک از روش های انتقال بار و کالا دارای هزینه های مختلفی هستند و بر همین اساس قیمت انتقال محموله مشخص میشود .

علاوه بر این ، نوع محموله و میزان ارزش آن نیز در فرایند گمرکی هزینه های مختلفی دارد . به عنوان مثال ، برای ارسال محموله A ممکن است نرخ گمرکی 100 تومان و برای محموله B ، هزار تومان باشد که در گمرک فرودگاه یا گمرک شهر قبل از پلمپ و ارسال مشخص میشود. 

یکی از مهمترین مواردی که در هزینه های ارسال بار به استرالیا موثر است ، نرخ و قیمت روزانه ارز می باشد.

برای ارسال بار به مالزی نیز می توانید از طریق شماره های ما ثبت سفارش خود را انجام دهید و کالاهای خود را منتقل نمایید .

آیا برای ارسال بار به استرالیا از بیمه استفاده میشود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به استرالیا را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به استرالیا و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به استرالیا با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

چه کالاهایی برای ارسال بار به استرالیا ممنوع هستند ؟ 

وارد کردن برخی از کالاها به استرالیا ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به استرالیا را کمی سخت کرده است .گمرک استرالیا جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است. شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور استرالیا نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک استرالیا اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

برای ارسال بار به استرالیا ، قبل از هر اقدامی با مشاوران ما در تماس باشید و پس از کسب اطلاعات کامل نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید . 

استعلام هزینه های ارسال بار به استرالیا نیز از طریق تماس با کارشناسان ما صورت می پذیرد.

ارسال حیوانات به استرالیا 

گاهی مشتریان ما نیاز دارند تا حیوان خانگی خود ( از قبیل سگ ، گربه ، خرگوش ، پرنده های زینتی و … ) را توسط باربری هوایی با هواپیما به خارج از کشور ارسال نمایند که برای ارسال بار به استرالیا نیز این امکان فراهم است .

حمل هوایی حیوانات زنده شامل رعایت موارد ویژه ای می باشد تا حیوان زنده بتواند در طول سفر طولانی خود با هواپیما ، در “بهترین استانداردهای نگهداری حیوانات زنده” حمل شده و به سلامت و در نهایتِ ایمنی به مقصد برسد.

مدارک زیر برای ارسال حیوانات به استرالیا به صورت زیر می باشند : 

 1. مجوز ورود به کشور مقصد (در صورت نیاز)
 2. ارائه اصل گواهی بهداشت از سازمان دامپزشکی دولتی کشور مبدا باید در شرایطی که ۷ روز از تاریخ صدورش نگذشته باشد ، به همراه درج نام صاحب حیوان در آن . 
 3. ارائه اصل و کپی شناسنامه و گذرنامه حیوان با درج مشخصات کامل و مدارک واکسیناسیون معتبر به ویژه واکسن هاری (به اضافه درج صاحب حیوان)
 4. تکمیل مشخصات فرم درخواست حمل حیوان زنده در شرکت حمل بار
 5. به همراه داشتن میکروچیپ ، شماره‌ میکروچیپ و تاریخ دقیق آن

ارسال حیوانات و محموله های تجاری و شخصی به استرالیا با بهترین کیفیت و تحت پ.شش کامل بیمه نامه انجام میشود . ما با بهترین قیمت ها خدمات حمل و نقل بار را به شما عزیزان ارائه می نماییم .

ارسال زعفران به استرالیا 

در قانون کشور ما در خصوص میزان زعفران استخراج شده از طریق چمدان پیش بینی شده است. هر کسی که پاسپورت مستقل داشته باشد می تواند ۱۰۰ گرم با خود به خارج از کشور ببرد.

البته اگر بخواهید زعفران بیشتری از کشور صادر کنید باید مجوزهایی دریافت کنید. با اخذ این مجوزها می توانید این محدودیت را حذف کرده و زعفران بیشتری صادر کنید.

 1.  معرفی نامه یا وکالت نامه برای اظهار زعفران به گمرک که توسط وکیل تهیه شده است.
 2.  گواهی دریافت استاندارد تدارکات
 3.  گواهی سلامت در صورت نیاز خریدار
 4.  مجوز صادرات نهایی
 5. روش عدل بندی
 6.  کارت بازرگانی فعال در زمینه بازرگانی یا صادرکننده زعفران
 7.  گواهی قرنطینه و پرواربندی گیاه در صورت درخواست خریدار

برای صادرات زعفران به استرالیا ، روش حمل هوایی بسیار مناسب و سریع است . با مشاوره با کارشناسان ما می توانید در اسرع وقت زعفران را با حجم و وزن دلخواه ارسال کنید . برای ارسال بار به استرالیا فقط کافیست با شماره های شما در تماس باشید . حرفه ای و سریع و ارزان محموله ها منتقل خواهند شد.

مشاوره تخصصی برای ارسال بار به استرالیا

اگر قصد ارسال بار به استرالیا را دارید ، مجموعه آریا کارگو با ارائه مشاوره دقیق و تخصصی بهترین تجربه خدمات را برای شما ایجاد می نماید . در کمترین زمان ممکن می توانید پس از مشاوره با کارشناسان ثبت سفارش خود را انجام دهید و انتقال کالاهای خود را با بیمه نامه کامل انجام دهید .

در مجموعه آریا کارگو مشاوره به صورت تلفنی در تمامی ابعاد خدمات انجام خواهد شد . برای کاهش هزینه های ارسال بار به استرالیا با ما در تماس باشید .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا