ارسال بار به صربستان با کمترین هزینه

برای ارسال بار به صربستان ، مجموعه آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات می باشد . ما در اسرع وقت با نازلترین تعرفه های باربری حمل و نقل بین المللی را برای انتقال محموله های تجاری و صنعتی شما ارائه می نماییم. 

ارسال بار به صربستان سالهاست که به واسطه افزایش مهاجرت به صورت روزانه افزایش یافته است . از همین جهت ، برای حمل بار به صربستان نیاز به شرکت های معتبر و متخصص بسیار احساس میشود. 

برای ارسال بار به صربستان با آریا نوین کارگو ، همه روزه روش های مختلف که متناسب با نوع محموله و نیاز شما باشد در اختیارتان قرار میگیرد. 

 • حمل هوایی 
 • حمل زمینی
 • حمل دریایی

ما به عنوان برترین شرکت حمل بین المللی ، همه روزه آماده انتقال محموله ها در شرایط و وضعیت های مختلف با قیمت بسیار مناسب هستیم. 

لازم به ذکر است که برای ارسال بار به صربستان ، محموله های شما به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار می گیرند و امکان ارسال ایمن فراهم است. علاوه بر صربستان ، برای ارسال بار به آلمان نیز ما همه روزه بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهیم نمود .

ارسال-بار-به-صربستان
ارسال-بار-به-صربستان

ارسال بار به همه شهر های صربستان 

یکی از ویژگی های خدمات آریا نوین کارگو ، ارسال بار به صربستان بدون محدودیت و برای همه شهر های این کشور است . بر اساس شرایط و نوع محموله و روش حمل ، امکان استفاده از خدمات آریا نوین کارگو فراهم میباشد . 

ما برای ارسال بار به صربستان ، همه شهر های کوچک و بزرگ را تحت پوشش قرار داده ایم و برای شهر های فاقد گمرک ، امکان ترخیص کالا در گمرک شهر نزدیک به آن فراهم است . 

 • استانبول 
 • آنکارا 
 • آتالیا
 • آلانیا
 • ازمیر 
 • سامسون
 • وان 
 • و سایر شهر های صربستان 

علاوه بر این ، ارسال بار به صربستان از همه نقاط ایران انجام میشود و محدودیت در این خصوص وجود ندارد. ارسال بار به بلژیک نیز به صورت همه روزه انجام میشود و محموله های شما با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه منتقل خواهند شد .

ارسال هوایی محموله ها به صربستان 

یکی از بهترین و سریعترین روش های ارسال بار به صربستان ، روش حمل هوایی است که توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه خواهد شد. 

ما برای ارسال بار به صربستان به صورت همه روزه از فرودگاه امام خمینی آمادگی ارسال انواع لوازم شخصی و تجاری شما به مقاصد مختلف در کشور صربستان را داریم. 

آریا نوین کارگو با ارزانترین نرخ و قیمت در اسرع وقت محموله های شما را با بهترین کیفیت در شهر مورد نظر شما در گمرک فرودگاه تحویل خواهد شد . 

ارسال هوایی به صربستان یکی از سریعترین و بهترین روش های برای انتقال محموله ها تا 300 کیلو می باشد که توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو به صورت همه روزه انجام خواهد شد. برای ارسال هوایی به صربستان ، تیم آریا نوین به صورت همه روزه از فرودگاه امام خمینی انجام خواهد داد . ما با بهترین تیم حمل و نقل بین المللی از خدمات بسته بندی تا فرایند های گمرکی در فرودگاه را نیز برای شما عزیزان ارائه خواهیم نمود .

برای ارسال بار به پرتغال نیز به صورت همه روزه آریا نوین از طریق روش های هوایی آماده ارائه خدمات می باشد .

ارسال-هوایی-برای-صربستان
ارسال-هوایی-برای-صربستان

ارسال زمینی برای صربستان 

یکی از مهمترین ویژگی های آریا نوین کارگو ، امکان ارسال زمینی محموله ها برای صربستان است . در این روش ، محموله های شما با استفاده از تریلی ترانزیت بارگیری و از طریق مرز زمینی به نقاط مختلف صربستان ارسال میشود . 

روش حمل زمینی برای صربستان یکی از روش های مقرون به صرفه و با نرخ کرایه و هزینه ای مناسب است که برای انتقال اثاثیه و کالا های تجاری مورد استفاده قرار میگیرد . 

برای ارسال بار به صربستان به صورت زمینی ، همه روزه مشاوران و کارشناسان آریا نوین کارگو آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما عزیزان می باشد تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه محموله های شما منتقل شوند.

ارسال بار به اسپانیا نیز به صورت همه روزه انجام میشود و محموله های شما با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه منتقل خواهند شد .

ارسال-زمینی-به-صربستان
ارسال-زمینی-به-صربستان

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به صربستان 

یکی دیگر از خدماتی که برای ارسال بار به صربستان توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم شخصی با کمترین هزینه می باشد. 

برای ارسال اینگونه محموله ها به صربستان ، روش زمینی بسیار روش مناسبی برای حمل حجم زیاد محموله ها می باشد . اما برای انتقال چند تکه اثاثیه و لوازم ، امکان ارسال بار به صربستان به صورت هوایی فراهم است و با کمترین هزینه و در اسرع وقت محموله ها منتقل خواهند شد. 

برای ارسال اثاث و لوازم خانه به صربستان ، هزینه هایی بابت خروج اثاثیه و گمرک ایران و صربستان وجود دارد که بر اساس نوع محموله مشخص میشود. 

برای حمل زمینی ، آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهد نمود . برای ارسال بار به فنلاند نیز ما همه روزه بهترین خدمات حمل و نقل را در اختیار شما قرار میدهیم .

تیم حمل و نقل آریا نوین کارگو بهترین و ارزانترین قیمت ها را برای انتثقال محموله های شما ارائه می نمایند .

آیا بسته بندی برای ارسال بار به صربستان مهم است ؟ 

یکی از مهمترین موضوعات برای خدمات ارسال بار به صربستان ، بسته بندی حرفه ای محموله ها می باشد . در صورتی که محموله های شما به خوبی بسته بندی نشده باشند ، علاوه بر عدم پذیرش آنها در گمرک فرودگاه ، مشکلاتی مانند شکستگی به دلیل بارگیری و جابجایی نیز ممکن است به وجود آید.

از همین جهت ، برای بسته بندی باید موارد مهمی رعایت شود و بر اساس نوع محموله باید بسته بندی مناسب برای آن در نظر گرفته شود. 

به عنوان مثال ، برای ارسال بار به صربستان در صورتی که محموله شما شکستنی باشد ، باید از بسته بندی چوبی مخصوص استفاده شود و داخل بسته بندی با استفاده تجهیزات مناسب مانند نایلون حبابدار و . . . استفاده شود.

برای حمل مواد غذایی نیز باید از جعبه های یونولیت ( یخچالی ) استفاده نمود و با استفاده از یخ خشک فضای داخل آن را برای نگهداری چند روزه مواد غذایی مناسب کرد.

برای ارسال بار به صربستان توسط آریا نوین کارگو ، همه روزه خدمات بسته بندی با حرفه ای ترین تیم به شما عزیزان ارائه میشود. فقط کافیست با ما در تماس باشید.

ارسال بار به سوئد نیز از خدماتی است که آریا نوین به صورت همه روزه انجام میدهد . ما برای ارسال محموله های مختلف شما به سوئد با بهترین تیم مشاوره خدمات حمل و نقل را به شما عزیزان ارائه می نماییم .

ارسال مبلمان به صربستان

موارد زیادی برای ارسال مبلمان به صربستان باید مدنظر قرار گیرد . ارسال مبلمان به صربستان به صورت هوایی انجام میشود و هزینه های ارسال آن بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . موارد زیر باید قبل از ارسال مبلمان به صربستان مدنظر قرار گیرند : 

 1. ابعاد و وزن محمول: باید ابعاد و وزن مبلمان را در نظر بگیرید. مبلمان سنگین و حجیم ممکن است نیاز به بسته‌بندی خاص و حمل با باربری یا کشتی داشته باشد، در حالی که مبلمان کوچک و سبک‌تر می‌تواند به صورت هوایی ارسال شود.
 2. هزینه حمل و نقل: هزینه حمل و نقل مبلمان به صورت هوایی بیشتر از حمل و نقل به صورت دریایی یا باربری خواهد بود. برای اطلاع از هزینه‌های حمل و نقل، بهتر است با شرکت حمل و نقل هوایی تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.
 3. بسته‌بندی: برای ارسال مبلمان به صورت هوایی، بسته‌بندی مناسب و محکمی را برای محصولات خود انتخاب کنید تا در طول حمل و نقل آسیب نبینند. برای بسته‌بندی مبلمان، می‌توانید از جعبه‌های چوبی، فوم‌های محافظ، برچسب‌های هشدار و پوشش‌های محافظ استفاده کنید.
 4. محدودیت‌های گمرکی: قبل از ارسال مبلمان به خارج از کشور، باید با مقررات گمرکی کشور مقصد آشنا شوید. برخی کشورها ممکن است برای واردات مبلمان، محدودیت‌های گمرکی داشته باشند و ممکن است برای گذراندن گمرک، مدارک مورد نیاز را باید تهیه کنید.

ارسال مبلمان به صربستان یک فرایند تخصصی است و مشاوره با کارشناسان ما می تواند در هزینه های حمل و نقل محموله های شما کاملا موثر باشد . فقط یک تماس با ما کافیست .

ارسال لباس به صربستان

یکی از خدمات آریا کارگو ، ارسال انواع لباس های شما به صربستان است . برای ارسال لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به صربستان باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید . 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . 

با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا ارسال لباس به صربستان را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید .

ارسال زعفران به صربستان

در قانون کشور ما در خصوص میزان زعفران استخراج شده از طریق چمدان پیش بینی شده است. هر کسی که پاسپورت مستقل داشته باشد می تواند ۱۰۰ گرم با خود به خارج از کشور ببرد.

البته اگر بخواهید زعفران بیشتری از کشور صادر کنید باید مجوزهایی دریافت کنید. با اخذ این مجوزها می توانید این محدودیت را حذف کرده و زعفران بیشتری صادر کنید.

 1.  معرفی نامه یا وکالت نامه برای اظهار زعفران به گمرک که توسط وکیل تهیه شده است.
 2.  گواهی دریافت استاندارد تدارکات
 3.  گواهی سلامت در صورت نیاز خریدار
 4.  مجوز صادرات نهایی
 5. روش عدل بندی
 6.  کارت بازرگانی فعال در زمینه بازرگانی یا صادرکننده زعفران
 7.  گواهی قرنطینه و پرواربندی گیاه در صورت درخواست خریدار

برای صادرات زعفران به صربستان ، روش حمل هوایی بسیار مناسب و سریع است . با مشاوره با کارشناسان ما می توانید در اسرع وقت زعفران را با حجم و وزن دلخواه ارسال کنید .

هزینه های ارسال بار به صربستان چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به صربستان ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بر اساس موارد متعددی مشخص میشود که آریا نوین کارگو به شما این اطمینان را می دهد که ارسال محموله های شما با کمترین هزینه انجام شود . 

مهمترین موضوع برای ارسال بار به صربستان ، نوع روش حمل است . هر یک از روش های انتقال بار و کالا دارای هزینه های مختلفی هستند و بر همین اساس قیمت انتقال محموله مشخص میشود .

علاوه بر این ، نوع محموله و میزان ارزش آن نیز در فرایند گمرکی هزینه های مختلفی دارد . به عنوان مثال ، برای ارسال محموله A ممکن است نرخ گمرکی 100 تومان و برای محموله B ، هزار تومان باشد که در گمرک فرودگاه یا گمرک شهر قبل از پلمپ و ارسال مشخص میشود. 

یکی از مهمترین مواردی که در هزینه های ارسال بار به صربستان موثر است ، نرخ و قیمت روزانه ارز می باشد.

هزینه ها و نرخ قیمت ها برای ارسال بار به سوئیس نیز به همین صورت می باشد . موارد موثر در هزینه های باربری بین المللی برای تمام اتهادیه اروپا تقریبا یکسان می باشد .

باربری-ایران-به-صربستان
باربری-ایران-به-صربستان

آیا برای ارسال بار به صربستان از بیمه استفاده میشود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به صربستان را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به صربستان و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به صربستان با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

ارسال بار به نروژ نیز در اسرع وقت انجام خواهد شد و انتقال محموله های شما با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد .

چه کالاهایی برای ارسال بار به صربستان ممنوع هستند ؟ 

وارد کردن برخی از کالاها به صربستان ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به صربستان را کمی سخت کرده است .گمرک صربستان جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است. شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور صربستان نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک صربستان اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

برای ارسال بار به صربستان ، قبل از هر اقدامی با مشاوران ما در تماس باشید و پس از کسب اطلاعات کامل نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید . 

استعلام هزینه های ارسال بار به صربستان نیز از طریق تماس با کارشناسان ما صورت می پذیرد.

ارسال بار به صربستان با مشاوره رایگان

برای ارسال بار به صربستان ، مشاوره رایگان مهمترین ویژگی آریا نوین است که ارسال محموله های شما را با ایمنی بالا و با کمترین هزینه فراهم می نماید . ما برای ارسال بار به صربستان به صورت همه روزه مشاوره تخصصی را به صورت تلفنی در اختیار شما قرار میدهیم تا محموله های خود را با اطلاعات کافی و اعتماد به تیم آریا نوین کارگو ارسال کنید .

علاوه بر صربستان ، برای ارسال بار به فرانسه نیز می توانید از خدمات تخصی آریا نوین استفاده نمایید .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا