حمل هوایی به صربستان با کمترین هزینه

یکی از روش های ارسال بار به صربستان ، روش حمل هوایی است که برای ارسال محموله های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد . در روش حمل هوایی ، محموله های شما از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی به فرودگاه بین المللی در صربستان ارسال میشود.

حمل هوایی به صربستان توسط آریا نوین کارگو در اسرع وقت انجام میشود و امکان ارسال محموله های تجاری و شخصی برای شما فراهم خواهد شد. در روش حمل هوایی به صربستان ، انتقال محموله ها با بالاترین ایمنی انجام میشود و شما می توانید نگرانی بابت محموله خود نداشته باشید.

حمل هوایی به صربستان برای همه شهر های این کشور که دارای فرودگاه بین المللی هستند انجام می شود. در ادامه به بررسی امکان ارسال محموله های مختلف به روش هوایی به صربستان می پردازیم .  برای خدمات حمل هوایی به صربستان بیمه نامه کامل در نظر گرفته می شود و بارنامه معتبر صادر خواهد شد.

علاوه بر این ، مشاوره تخصصی به صورت رایگان برای انتقال محموله های شما به همه شهر های صربستان ارائه می شود . فقط کافیست با شماره های آریا کارگو در تماس باشید .

حمل-هوایی-برای-صربستان
حمل-هوایی-برای-صربستان

روش های حمل بار هوایی به صربستان چیست ؟

برای حمل بار هوایی به صربستان 2 روش وجود دارد که بر اساس نوع محموله های شما و شرایط آنها این روش ها مورد استفاده قرار میگیرند .  در روش حمل هوایی به صربستان باید ابتدا از امکان ارسال محموله های خود مطلع بود تا در زمان انجام فرایند های گمرکی در فرودگاه امام خمینی دچار مشکلات و هزینه و جریمه نشویم . 

روش های ارسال هوایی به صربستان

 • حمل هوایی به صورت فریت بار 
 • حمل هوایی به صورت کارگو 

هر یک از روش های حمل هوایی به صربستان دارای شرایط و ضوابط خاص هستند که برای انتقال محموله ها باید مورد بررسی قرار گیرند . در ادامه ، برای آشنایی بیشتر شما با روش های حمل هوایی به صربستان توضیحاتی ارائه خواهد شد . 

علاوه بر حمل هوایی به صربستان ، خدمات حمل هوایی به اتریش نیز به صورت همه روزه انجام خواهد شد و محموله های شما با کمترین هزینه منتقل می شوند . امیدواریم با خدمات آریا نوین کارگو بهترین تجربه را داشته باشید .

ارسال خرده بار مسافری به صربستان به صورت هوایی

یکی از روش های ارسال هوایی به صربستان ، روش ارسال به صورت مسافری می باشد . فریت بار مسافری به صربستان از مهمترین و سریعترین روش های انتقال محموله ها به صربستان است.

در این روش ، محموله های با وزن نهایتا 300 کیلو از طریق خطوط هواپیمایی و قسمت بار هواپیما های مسافری منتقل می شوند . 

در این روش ، شما عزیزان می بایست چند روز قبل از پرواز نسبت به رزرو و فرایند های گمرکی محموله های خود اقدام نمایید که این امر توسط کارشناسان آریا نوین کارگو در کمترین زمان ممکن انجام میشود.

برای حمل هوایی به صربستان ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است و تنها با یک تماس تلفنی می توانید بهترین خدمات را از ما بخواهید.

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل هوایی به آلمان است که به صورت تخصصی و همه روزه برای همه شهر های این کشور انجام خواهد شد . فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید و محموله های خود را به ما بسپارید تا با نازلترین قیمت و با بهترین کیفیت منتقل شوند.

فریت-بار-مسافری-هوایی-3-برای-صربستان
فریت-بار-مسافری-هوایی-3-برای-صربستان

کارگو هوایی برای صربستان 

یکی از روش های متداول برای حمل هوایی به صربستان ، ارسال محموله های تجاری و صنعتی و در حجم بالا و وزن زیاد با هواپیمای ترابری است . 

در حمل هوایی به صربستان نیز این امکان برای شما عزیزان فراهم است . هواپیماهای باربری بدون محدودیت وزن و حجم امکان بارگیری و انتقال محموله های شما را در اسرع وقت فراهم می نمایند . 

آریا نوین کارگو با همکاری با برترین شرکت ها و خطوط هواپیمایی دنیا ، به صورت همه روزه محموله های شما را با کمترین قیمت از طریق روش کارگو به صربستان منتقل خواهد نمود 

برای کارگو هوایی ، مجموعه آریا نوین کارگو به صورت تخصصی و حرفه ای بهترین خدمات را ارائه می نماید . از همین جهت ، سایر کشور های اروپایی نیز تحت پوشش خدمات ما هستند . به عنوان مثال ، کارگو و حمل هوایی به انگلیس با کمترین هزینه و به صورت همه روزه برای شهر های مختلف این کشور انجام خواهد شد .

حمل-هوایی-و-کارگو-برای-صرستان
حمل-هوایی-و-کارگو-برای-صرستان

حمل بار هوایی مهاجرین به صربستان 

 مهاجران به صربستان در برنامه حمل اثاثیه به صربستان و حمل لوازم منزل به صربستان می‌کوشند تا بهترین راه را انتخاب کنند. به همین منظور باید ارسال کننده‌ای توانا بیابند تا با بهره گیری از تجارب این شرکت‌ها، لوازمشان را سالم و به هنگام در صربستان تحویل بگیرند. لوازم منزل‌، لوازم مورد نیاز آشپزخانه و همچنین لوازم شخصی و ارزشمند‌، محتوای این محموله ها را تشکیل می‌دهد.

بخشی از این بارها البته به دانشجویان مهاجری  تعلق دارد که برای ارسال کتاب و موارد مربوط به تحصیل و زندگی دانشجویی از خدمات حمل بار هوایی به صربستان استفاده می کنند. کسانی که به عنوان مسافر سفر می‌کنند می‌توانند از این خدمات بهره ببرند.

این افراد معمولا بارهایشان از حد مجاز بیشتر است  و بایستی جریمه اضافه بار بپردازند.  از همین جهت برای رفع این نیاز می توانید از حمل بار هوایی به صربستان می استفاده نمایید.

برای حمل هوایی به سوئد نیز می توانید از طریق شماره های آریا کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات ار از ما بخواهید و محموله های خود را منتقل کنید .

موارد ممنوعه برای حمل هوایی صربستان

برای حمل بار هوایی به صربستان ، برخی موارد توسط گمرک ایران و صربستان و خطوط هواپیمایی با ممنوعیت انتقال مواجه هستند . البته در برخی موارد برای انتقال این محموله ها راهکارهایی وجود دارد که کارشناسان آریا نوین کارگو بهترین راه را در اسرع وقت در اختیارتان قرار میدهند. 

لیست زیر بخشی از محموله های دارای محدودیت و ممنوعیت برای حمل هوایی به صربستان می باشند :

 • اشیاء عتیقه
 • آثار هنری اصیل
 • کتاب های خطی و چاپ سنگی
 • قطعات خوشنویسی شده
 • اوراق مینیاتور و مصنوعات طلا و نقره
 • سنگ های قیمتی
 • تابلو های نقاشی اصل
 • قالی و قالیچه دستباف
 • هرگونه عتیقه و اشیای تاریخی و میراث فرهنگی
 • اسلحه، مهمات و تجهیزات نظامی
 • فیلم ، نوار ، سی دی و تابلوهای نقاشی (فقط با مجوز وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران)
 • عطر ، ادکلن ، اسپری
 • شامپو ، نرم کننده ها ، مواد آرایشی
 • الکل
 • شربت ، آبلیمو ، سرکه و ترشیجات

حمل هوایی به صربستان به صورت تخصصی توسط آریا نوین کارگو انجام میشود و امکان انتقال محموله های شما برای همه شهر های صربستان فراهم است .  حمل هوایی به ترکیه نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد و حدود 90 درصد موارد ممنوعه آن به همین صورت می باشد .

فقط کافیست با ما در تماس باشید و از مشاوره تخصصی بهره مند شوید . 

حمل و نقل هوایی حیوانات به صربستان 

برای حمل و نقل حیوانات به صربستان به صورت فریت بار ، می توانید از خدمات آریا کارگو استفاده نمایید . انتقال حیوانات به صربستان از طریق خطوط هوایی به 2 صورت انجام میشود : 

 1. انتقال حیوانات داخل کابین هواپیما
 2. انتقال حیوانات از طریق قسمت بار هواپیما

برای انتقال حیوانات خانگی به صربستان در قسمت کابین، موارد زیر را مد نظر داشته باشید : 

 • تنها حیواناتی که می‌توان آن‌ها را در کابین به صربستان منتقل کرد عبارتند از: سگ، گربه و پرنده.
 • اگر یکی از مسافرین از قبل، اعلام کرده باشد که به حیوانات آلرژی دارد، امکان سفر همزمان شما و آن مسافر، وجود نخواهد داشت.
 • بر این اساس، حق تقدم برای سفر، با کسی است که زودتر از دیگری پرواز را رزرو کرده باشد.
 • اما توجه کنید که اگر حیوان خانگی شما، سگ کمکی باشد، حق تقدم همیشه برای شماست.
 • کسانی که سگ کمکی دارند، باید حداقل 48 ساعت قبل از پرواز، این موضوع را اعلام کنند و مدارک لازم را نیز ارائه دهند.
 • سگ‌های کمکی به دو نوع «SVAN» و «ESAN» تقسیم می‌شوند. نوع اول می‌تواند به صورت رایگان در کابین حضور یابد و باید گواهینامه مخصوص داشته باشد. 
 • ورود حیوانات به کابین در برخی از ایرلاین ها به کل ممنوع است . مانند ایرلاین های ایرانی 

قوانین و مقررات انتقال حیوانات خانگی به صربستان در قسمت حمل بار هواپیما، به شرح زیر است:

 • اگر اندازه قفس بیش از حد تعیین شده باشد یا خود حیوان بیشتر از 8 کیلوگرم وزن داشته باشد، باید به قسمت حمل بار منتقل شود.
 • انتقال برخی از نژادهای سگ، چه در قسمت حمل بار و چه در کابین ممنوع است، از جمله: Staffordshire، pitbull، fila brasileiro، dogo argentino و Japanese tosa.
 • اگر می‌خواهید دو حیوان را در یک قفس حمل کنید (در صورتی که وزنشان از 8 کیلو بیشتر نشود)، باید توجه کنید که آن دو حیوان با یکدیگر همزیستی داشته باشند؛ مثلا دو گربه یا دو سگ باشند.
 • در برخی از موارد، می‌توان حتی تا 3 حیوان را نیز در یک قفس حمل کرد اگر: حیوانات از یک مادر باشند و وزن هر کدام نیز از 8 کیلوگرم تجاوز نکند.

به این صورت ، انتقال حیوانات به صورت هوایی به صربستان توسط آریا کارگو انجام میشود. ما بهترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهیم.

بسته بندی تخصصی برای حمل هوایی به صربستان

یکی از مهمترین مواردی که برای حمل هوایی به صربستان یا سایر کشور های جهان باید مدنظر قرار داد ، بسته بندی تخصصی و حرفه ای است .  برای بسته بندی تخصصی محموله های شما ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه از بهترین تجهیزات برای بسته بندی ایمن و مستحکم استفاده می نماید . 

بسته بندی باید به گونه ای باشد که از وارد شدن فشار و ضربه به محموله به خوبی محافظت نماید .  ئبسته بندی برای حمل هوایی به صربستان با استفاده از جعبه های چوبی ، کارتن ، نایلون حبابدار و . . . انجام میشود . شما می توانید محموله های خود را با بالاترین ایمنی به آریا نوین کارگو بسپارید تا در اسرع وقت بارگیری و منتقل شوند . 

حمل بار هوایی فرانسه نیز تخصص تیم آریا نوین کارگو است و روزانه پرواز های زیادی به صورت مستقیم و غیر مستقیم محموله های مجموع آریا کارگو را به نقاط مختلف فرانسه حمل می نمایند . فقط کافیست با ما در تماس باشید و از خدمات ما بهره مند شوید .

صربستان (Serbia) و به خصوص شهر بلگراد آن، یکی از زیباترین فضاهای شهری را در میان کشورهای اتحادیه اروپا دارند. از این رو صربستان، یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری علاقه مندان به معماری های اروپایی عجیب و زیباست. در ادامه این مطلب بیشتر با کشور صربستان، تاریخچه، فرهنگ، اقتصاد و زبان آن آشنا خواهیم شد.

کشور صربستان در قاره اروپا، شبه جزیره بالکان و جلگه پانونین واقع است. این منطقه پیوندی میان مرکز، جنوب و خاور اروپا به شمار می رود. این کشور در یکی از بهترین مناطق آب و هوایی اروپا واقع گردیده و با کشورهایی نظیر مونته نگرو، بلغارستان، بوسنی، مقدونیه، رومانی، آلبانی، مجارستان و کرواسی همسایه است. یکی از مهم ترین عوامل محبوبیت صربستان در میان گردشگران، نزدیکی به کشور ترکیه است.

مشاوره تخصصی برای حمل هوایی به صربستان 

برای حمل هوایی به صربستان ، مشاوره تخصصی آریا نوین کارگو بهترین راهکار برای انتقال سریع و ایمن و ارزان محموله های شما می باشد . اگر قصد دارید محموله های خود را با بهترین کیفیت به صربستان منتقل کنید ، با آریا نوین کارگو تماس بگیرید . 

ما برای انتقال محموله ها به روش کارگو و مسافری ، همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات هستیم .  حمل هوایی به صربستان با یک تماس تلفنی انجام می پذیرد

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا