حمل هوایی به پرتغال با کمترین هزینه و 3-4 روزه

برای ارسال بار به پرتغال ، حمل هوایی یکی از بهترین و سریعترین روش های انتقال محموله های مختلف می باشد . برای حمل هوایی به پرتغال و سایر کشور های اروپایی می توانید از طریق شماره های آریا نوین کارگو ثبت سفارش خدمات مورد نیاز خود را انجام دهید .

برای حمل هوایی به پرتغال تیم آریا نوین کارگو امکان ارسال محموله های زیر را فراهم می نماید :

 • ارسال لوارم شخصی
 • حمل محموله های تجاری و صنعتی
 • انتقال محموله های نمایشگاهی
 • ارسال حیوانات خانگی

برای حمل هوایی به پرتغال ، همه شهر های این کشور به صورت کامل تحت پوشش هستند و امکان انتقال این محموله ها برای شما فراهم خواهد شد . حمل هوایی به پرتغال از فرودگاه امام خمینی انجام خواهد شد و در کمترین زمان ممکن محموله های شما منتقل خواهند شد .

حمل-و-نقل-هوایی-برای-پرتغال
حمل-و-نقل-هوایی-برای-پرتغال

روش های حمل بار هوایی به پرتغال 

برای حمل بار هوایی به پرتغال 2 روش وجود دارد که بر اساس نوع محموله های شما و شرایط آنها این روش ها مورد استفاده قرار میگیرند . 

در روش حمل هوایی به پرتغال باید ابتدا از امکان ارسال محموله های خود مطلع بود تا در زمان انجام فرایند های گمرکی در فرودگاه امام خمینی دچار مشکلات و هزینه و جریمه نشویم . 

روش های ارسال هوایی به پرتغال

 • حمل هوایی به صورت فریت بار 
 • حمل هوایی به صورت کارگو 

هر یک از روش های حمل هوایی به پرتغال دارای شرایط و ضوابط خاص هستند که برای انتقال محموله ها باید مورد بررسی قرار گیرند . در ادامه ، برای آشنایی بیشتر شما با روش های حمل هوایی به پرتغال توضیحاتی ارائه خواهد شد .  علاوه بر حمل هوایی به پرتغال ، حمل هوایی به اسپانیا نیز در اسرع وقت انجام خواهد شد و انتقال کالاهای به مادرید ، بارسلون و. . انجام خواهد شد .

امیدواریم با خدمات آریا نوین کارگو بهترین تجربه را داشته باشید .

ارسال خرده بار مسافری به پرتغال به صورت هوایی

یکی از روش های ارسال هوایی به پرتغال ، روش ارسال به صورت مسافری می باشد . فریت بار مسافری به پرتغال از مهمترین و سریعترین روش های انتقال محموله ها به پرتغال است.

در این روش ، محموله های با وزن نهایتا 300 کیلو از طریق خطوط هواپیمایی و قسمت بار هواپیما های مسافری منتقل می شوند . 

در این روش ، شما عزیزان می بایست چند روز قبل از پرواز نسبت به رزرو و فرایند های گمرکی محموله های خود اقدام نمایید که این امر توسط کارشناسان آریا نوین کارگو در کمترین زمان ممکن انجام میشود.

برای حمل هوایی به پرتغال ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است و تنها با یک تماس تلفنی می توانید بهترین خدمات را از ما بخواهید.

برای حمل هوایی به آلمان نیز تیم متخصص آریا نوین کارگو به صورت همه روزه با ارائه مشاوره رایگان بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیارتان قرار میدهد .

کارگو هوایی برای پرتغال 

یکی از روش های متداول برای حمل هوایی به پرتغال ، ارسال محموله های تجاری و صنعتی و در حجم بالا و وزن زیاد با هواپیمای ترابری است . 

در حمل هوایی به پرتغال نیز این امکان برای شما عزیزان فراهم است . هواپیماهای باربری بدون محدودیت وزن و حجم امکان بارگیری و انتقال محموله های شما را در اسرع وقت فراهم می نمایند . 

آریا نوین کارگو با همکاری با برترین شرکت ها و خطوط هواپیمایی دنیا ، به صورت همه روزه محموله های شما را با کمترین قیمت از طریق روش کارگو به پرتغال منتقل خواهد نمود.

حمل هوایی به فرانسه نیز در اسرع وقت آنجام خواهد شد و محموله های شما با نازلترین قیمت ها انجام خواهد شد . تیم ما با بالاترین کیفیت آماده انتقال فوری محموله های شما می باشد .

حمل بار هوایی مهاجرین به پرتغال 

 مهاجران به پرتغال در برنامه حمل اثاثیه به پرتغال و حمل لوازم منزل به پرتغال می‌کوشند تا بهترین راه را انتخاب کنند. به همین منظور باید ارسال کننده‌ای توانا بیابند تا با بهره گیری از تجارب این شرکت‌ها، لوازمشان را سالم و به هنگام در پرتغال تحویل بگیرند. لوازم منزل‌، لوازم مورد نیاز آشپزخانه و همچنین لوازم شخصی و ارزشمند‌، محتوای این محموله ها را تشکیل می‌دهد. بخشی از این بارها البته به دانشجویان مهاجری  تعلق دارد که برای ارسال کتاب و موارد مربوط به تحصیل و زندگی دانشجویی از خدمات حمل بار هوایی به پرتغال استفاده می کنند. کسانی که به عنوان مسافر سفر می‌کنند می‌توانند از این خدمات بهره ببرند. این افراد معمولا بارهایشان از حد مجاز بیشتر است  و بایستی جریمه اضافه بار بپردازند.  از همین جهت برای رفع این نیاز می توانید از حمل بار هوایی به پرتغال می استفاده نمایید.

حمل هوایی به ایتالیا نیز از خدمات تخصصی و همه روزه آریا کارگو است که با کمترین قیمت ها به شما عزیزان ارائه می شود.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی پرتغال

برای حمل بار هوایی به پرتغال ، برخی موارد توسط گمرک ایران و پرتغال و خطوط هواپیمایی با ممنوعیت انتقال مواجه هستند . البته در برخی موارد برای انتقال این محموله ها راهکارهایی وجود دارد که کارشناسان آریا نوین کارگو بهترین راه را در اسرع وقت در اختیارتان قرار میدهند. 

لیست زیر بخشی از محموله های دارای محدودیت و ممنوعیت برای حمل هوایی به پرتغال می باشند :

 • اشیاء عتیقه
 • آثار هنری اصیل
 • کتاب های خطی و چاپ سنگی
 • قطعات خوشنویسی شده
 • اوراق مینیاتور و مصنوعات طلا و نقره
 • سنگ های قیمتی
 • تابلو های نقاشی اصل
 • قالی و قالیچه دستباف
 • هرگونه عتیقه و اشیای تاریخی و میراث فرهنگی
 • اسلحه، مهمات و تجهیزات نظامی
 • فیلم ، نوار ، سی دی و تابلوهای نقاشی (فقط با مجوز وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران)
 • عطر ، ادکلن ، اسپری
 • شامپو ، نرم کننده ها ، مواد آرایشی
 • الکل
 • شربت ، آبلیمو ، سرکه و ترشیجات

حمل هوایی به پرتغال به صورت تخصصی توسط آریا نوین کارگو انجام میشود و امکان انتقال محموله های شما برای همه شهر های پرتغال فراهم است . حمل هوایی به انگلیس نیز توسط تیم آریا نوین کارگو با بهترین کیفیت و با نازلترین قیمت انجام خواهد شد .

فقط کافیست با ما در تماس باشید و از مشاوره تخصصی بهره مند شوید . 

حمل هوایی فرش به پرتغال 

یکی از مهمترین خدمات آریا کارگو ، ارسال فرش می باشد که به صورت همه روزه برای پرتغال نیز قابل انجام است . برای حمل هوایی فرش به پرتغال حمل هوایی بهترین و سریعترین روش است.

برای حمل هوایی فرش ماشینی به پرتغال با محدودیت خاصی همراه نیست و تنها کافی خواهد بود که در بسته‌بندی این فرش‌ها، نهایت ظرافت و دقت را به خرج بدهید تا کمترین آسیب به آن‌ها وارد نشود. هزینه ارسال بسته به مقصد شما، حجم و ابعاد بار و همین طور ارزش آن، مشخص خواهد شد.

همان طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، به دلیل ویژگی‌های خاص فرش‌های دستباف، حمل هوایی فرش دستباف به پرتغال ، با محدودیت‌هایی همراه است. به این ترتیب که امکان ارسال بیش از 2 عدد فرش دستباف، بدون اخذ مجوزهای لازم، امکان پذیر نخواهد بود.

برای خدمات حمل هوایی ، محموله های شما به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار می گیرند تا فرش های شما با ایمنی کامل منتقل شوند.

حمل هوایی حیوانات به پرتغال 

برای حمل هوایی حیوانات به پرتغال به صورت فریت بار ، می توانید از خدمات آریا کارگو استفاده نمایید . انتقال حیوانات به پرتغال از طریق خطوط هوایی به 2 صورت انجام میشود : 

 1. انتقال حیوانات داخل کابین هواپیما
 2. انتقال حیوانات از طریق قسمت بار هواپیما

برای انتقال حیوانات خانگی به پرتغال در قسمت کابین، موارد زیر را مد نظر داشته باشید : 

 • تنها حیواناتی که می‌توان آن‌ها را در کابین به پرتغال منتقل کرد عبارتند از: سگ، گربه و پرنده.
 • اگر یکی از مسافرین از قبل، اعلام کرده باشد که به حیوانات آلرژی دارد، امکان سفر همزمان شما و آن مسافر، وجود نخواهد داشت.
 • بر این اساس، حق تقدم برای سفر، با کسی است که زودتر از دیگری پرواز را رزرو کرده باشد.
 • اما توجه کنید که اگر حیوان خانگی شما، سگ کمکی باشد، حق تقدم همیشه برای شماست.
 • کسانی که سگ کمکی دارند، باید حداقل 48 ساعت قبل از پرواز، این موضوع را اعلام کنند و مدارک لازم را نیز ارائه دهند.
 • سگ‌های کمکی به دو نوع «SVAN» و «ESAN» تقسیم می‌شوند. نوع اول می‌تواند به صورت رایگان در کابین حضور یابد و باید گواهینامه مخصوص داشته باشد. 
 • ورود حیوانات به کابین در برخی از ایرلاین ها به کل ممنوع است . مانند ایرلاین های ایرانی 

قوانین و مقررات انتقال حیوانات خانگی به پرتغال در قسمت حمل بار هواپیما، به شرح زیر است:

 • اگر اندازه قفس بیش از حد تعیین شده باشد یا خود حیوان بیشتر از 8 کیلوگرم وزن داشته باشد، باید به قسمت حمل بار منتقل شود.
 • انتقال برخی از نژادهای سگ، چه در قسمت حمل بار و چه در کابین ممنوع است، از جمله: Staffordshire، pitbull، fila brasileiro، dogo argentino و Japanese tosa.
 • اگر می‌خواهید دو حیوان را در یک قفس حمل کنید (در صورتی که وزنشان از 8 کیلو بیشتر نشود)، باید توجه کنید که آن دو حیوان با یکدیگر همزیستی داشته باشند؛ مثلا دو گربه یا دو سگ باشند.
 • در برخی از موارد، می‌توان حتی تا 3 حیوان را نیز در یک قفس حمل کرد اگر: حیوانات از یک مادر باشند و وزن هر کدام نیز از 8 کیلوگرم تجاوز نکند.

به این صورت ، حمل هوایی حیوانات به صورت هوایی به پرتغال توسط آریا کارگو انجام میشود. ما بهترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهیم.

.

بسته بندی تخصصی برای حمل هوایی به پرتغال 

یکی از مهمترین مواردی که برای حمل هوایی به پرتغال یا سایر کشور های جهان باید مدنظر قرار داد ، بسته بندی تخصصی و حرفه ای است .  برای بسته بندی تخصصی محموله های شما ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه از بهترین تجهیزات برای بسته بندی ایمن و مستحکم استفاده می نماید . 

بسته بندی باید به گونه ای باشد که از وارد شدن فشار و ضربه به محموله به خوبی محافظت نماید . 

بسته بندی برای حمل هوایی به پرتغال با استفاده از جعبه های چوبی ، کارتن ، نایلون حبابدار و . . . انجام میشود . شما می توانید محموله های خود را با بالاترین ایمنی به آریا نوین کارگو بسپارید تا در اسرع وقت بارگیری و منتقل شوند . 

برای حمل هوایی به هلند نیز می توانید از خدمات تخصصی و همه روزه ما با بهترین کیفیت استفاده کنید . ما برای جابجایی محموله های شما آماده ارائه خدماتی سریع و ارزان هستیم .

مشاوره تخصصی برای حمل هوایی به پرتغال 

برای حمل هوایی به پرتغال ، مشاوره تخصصی آریا نوین کارگو بهترین راهکار برای انتقال سریع و ایمن و ارزان محموله های شما می باشد . اگر قصد دارید محموله های خود را با بهترین کیفیت به پرتغال منتقل کنید ، با آریا نوین کارگو تماس بگیرید . 

ما برای انتقال محموله ها به روش کارگو و مسافری ، همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات هستیم . 

حمل هوایی به پرتغال با یک تماس تلفنی انجام می پذیرد

پُرتُغال با نام رسمی جمهوری پرتغال (به پرتغالی: República Portuguesa) کشوری در جنوب غربی اروپا است. جمعیت آن تقریباً ۱۰/۵ میلیون نفر، پایتخت آن لیسبون و زبان رسمی آن پرتغالی است که از شاخهٔ زبان‌های رومی می‌باشد.

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا