ارسال بار به کوالالامپور ( هوایی – زمینی ) + بیمه کامل

یکی از خدمات تخصصی آریا نوین کارگو ، ارسال بار به کوالالامپور است که به صورت همه روزه با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه میشود .  برای ارسال بار به کوالالامپور ، همه روزه حمل هوایی و زمینی به صورت حرفه ای با کمترین قیمت به شما عزیزان ارائه می شود . در مجموعه آریا نوین کارگو انتقال سریع و ارزان محموله ها از مهمترین خدمات ما می باشد. 

برای ارسال بار به کوالالامپور ، آریا نوین از همه نقاط کشور آماده ارائه خدمات با بهترین مشاوره می باشد . ما با خدماتی سریع و ارزان آماده همکاری با مهاجران و مسافران عزیز هستیم . 

ارسال بار به کوالالامپور برای انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی به صورت تخصصی آماده همکاری با شما عزیزان است . آریا نوین کارگو برای ارسال بار به کوالالامپور از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید .

علاوه بر کوالالامپور ، ارسال بار به دبی نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام خواهد شد .

ارسال-بار-به-کوالالامپور
ارسال-بار-به-کوالالامپور

روش های ارسال بار به کوالالامپور 

برای ارسال بار به کوالالامپور ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به کوالالامپور دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به کوالالامپور به صورت زیر هستند : 

  • ارسال هوایی به کوالالامپور 
  • ارسال زمینی به کوالالامپور
  • ارسال دریایی به کوالالامپور

برای ارسال بار به کوالالامپور ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم . یکی از تخصص های آریا کارگو ، ارسال بار به مالزی است . علاوه بر مالزی تمامی کشور های دیگر نیز به صورت تخصصی انجام خواهد شد .

حمل هوایی برای کوالالامپور 

یکی از روش های ارسال بار به کوالالامپور ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای کوالالامپور به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به کوالالامپور به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به کوالالامپور به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به کوالالامپور آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به مالزی تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال-هوایی-به-کوالالامپور
ارسال-هوایی-به-کوالالامپور

ارسال بار به کوالالامپور به صورت زمینی 

برای ارسال بار به کوالالامپور ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به کوالالامپور هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به کوالالامپور به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

ارسال بار به آنکارا نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام خواهد شد و با بهترین کیفیت محموله های شما منتقل می شوند .

ارسال چه کالاهایی به کوالالامپور ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به کوالالامپور ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به کوالالامپور را کمی سخت کرده است .گمرک مالزی جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور مالزی نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک مالزی اقدام نمایید.

  1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
  2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
  3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
  4. عرقیات و ترشیجات 
  5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
  6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به کوالالامپور دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به مالزی نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

باربری-از-ایران-به-کوالالامپور
باربری-از-ایران-به-کوالالامپور

ارسال سنگ و سرامیک به کوالالامپور 

اگر قصد دارید انواع سنگ و سرامیک را به کوالالامپور ارسال کنید ، بر اساس میزان حجم و ارزش محموله هزینه های گمرکی نیز باید به گمرک پرداخت شود . 

برای ارسال سنگ و سرامیک باید بسته بندی مناسبی برای آن انجام شود که محموله به صورت پالت یا به صورت جعبه های چوبی از طریق حمل هوایی ارسال می شوند . 

مجموعه آریا کارگو برای ارسال سنگ و سرامیک به کوالالامپور در اسرع وقت بهترین خدمات را با مشاوره رایگان در اختیار شما قرار میدهد . 

برای انتقال محموله ها در حجم های بالا می توانید از خدمات سایت کارگو استفاده نمایید .

ارسال فرش به کوالالامپور 

یکی از مهمترین خدمات آریا کارگو ، ارسال فرش می باشد که به صورت همه روزه برای کوالالامپور نیز قابل انجام است . برای ارسال فرش به کوالالامپور ، 3 روش دریایی ، زمینی و هوایی قابل استفاده می باشند .  در آریا کارگو برای ارسال فرش به کوالالامپور ، حمل هوایی بهترین و سریعترین روش است . 

ارسال فرش ماشینی به کوالالامپور با محدودیت خاصی همراه نیست و تنها کافی خواهد بود که در بسته‌بندی این فرش‌ها، نهایت ظرافت و دقت را به خرج بدهید تا کمترین آسیب به آن‌ها وارد نشود. هزینه ارسال بسته به مقصد شما، حجم و ابعاد بار و همین طور ارزش آن، مشخص خواهد شد.

همان طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، به دلیل ویژگی‌های خاص فرش‌های دستباف، ارسال فرش دستباف به کوالالامپور ، با محدودیت‌هایی همراه است. به این ترتیب که امکان ارسال بیش از 2 عدد فرش دستباف، بدون اخذ مجوزهای لازم، امکان پذیر نخواهد بود.

ارسال لوازم دانشجویی به کوالالامپور

ممکن است قصد ادامه ی تحصیل در یکی از دانشگاههای معتبر کوالالامپور را داشته باشید. شما هم میتوانید کلیه ی لوازم مورد نیاز خود را اعم از پوشاک، کتاب و جزوات درسی، سی دی و لوح های فشرده، مواد خوراکی (خشکبار و غذاهای آماده در بسته بندی‌های تجاری) به شهرهای کوالالامپور ارسال نمایید.

برای ارسال لوازم دانشجویی به کوالالامپور کافیست با شماره های آریا کارگو در تماس باشید و پس از مشاوره با کارشناسان ما بهترین خدمات فریت بار را دریافت کنید .

ارسال لوازم منزل به کوالالامپور 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به کوالالامپور می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به کوالالامپور ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به کوالالامپور از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به کوالالامپور ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند .

برای ارسال اثاثیه به کوالالامپور ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به کوالالامپور 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به کوالالامپور ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به کوالالامپور بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به کوالالامپور می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به کوالالامپور ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

ارسال بار به ایروان نیز از خدماتی است که آریا کارگو با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید .

آیا برای ارسال بار به کوالالامپور از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به کوالالامپور را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به کوالالامپور و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به کوالالامپور با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا