ارسال بار به مالزی ( ارزان و سریع با بیمه نامه کامل )

برای ارسال بار به مالزی ، مجموعه آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات می باشد . ما در اسرع وقت با نازلترین تعرفه های باربری حمل و نقل بین المللی را برای انتقال محموله های تجاری و صنعتی شما ارائه می نماییم. 

ارسال بار به مالزی سالهاست که به واسطه افزایش مهاجرت به صورت روزانه افزایش یافته است . از همین جهت ، برای حمل بار به مالزی نیاز به شرکت های معتبر و متخصص بسیار احساس میشود. 

برای ارسال بار به مالزی با آریا نوین کارگو ، همه روزه روش های مختلف که متناسب با نوع محموله و نیاز شما باشد در اختیارتان قرار میگیرد. 

 • حمل هوایی 
 • حمل زمینی
 • حمل دریایی

ما به عنوان برترین شرکت حمل بین المللی ، همه روزه آماده انتقال محموله ها در شرایط و وضعیت های مختلف با قیمت بسیار مناسب هستیم. لازم به ذکر است که برای ارسال بار به مالزی ، محموله های شما به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار می گیرند و امکان ارسال ایمن فراهم است.

علاوه بر ارسال بار به مالزی ، ارسال بار به دبی نیز از خدمات تخصصی و همه روزه آریا کارگو است و با کمترین قیمت انجام خواهد شد .

ارسال-بار-به-مالزی
ارسال-بار-به-مالزی

ارسال بار به همه شهر های مالزی 

یکی از ویژگی های خدمات آریا نوین کارگو ، ارسال بار به مالزی بدون محدودیت و برای همه شهر های این کشور است . بر اساس شرایط و نوع محموله و روش حمل ، امکان استفاده از خدمات آریا نوین کارگو فراهم میباشد . 

ما برای ارسال بار به مالزی ، همه شهر های کوچک و بزرگ را تحت پوشش قرار داده ایم و برای شهر های فاقد گمرک ، امکان ترخیص کالا در گمرک شهر نزدیک به آن فراهم است . 

 • کوالالامپور
 • پنانگ
 • جوهور 
 • ساراواک
 • و سایر شهر های مالزی 

علاوه بر این ، ارسال بار به مالزی از همه نقاط ایران انجام میشود و محدودیت در این خصوص وجود ندارد.

علاوه بر این ، ارسال بار به ترکیه نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام خواهد شد و با بهترین کیفیت امکان انتقال کالاها و محموله های شما فراهم می شود .

ارسال هوایی محموله ها به مالزی 

یکی از بهترین و سریعترین روش های ارسال بار به مالزی ، روش حمل هوایی است که توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه خواهد شد. 

ما برای ارسال بار به مالزی به صورت همه روزه از فرودگاه امام خمینی آمادگی ارسال انواع لوازم شخصی و تجاری شما به مقاصد مختلف در کشور مالزی را داریم. 

آریا نوین کارگو با ارزانترین نرخ و قیمت در اسرع وقت محموله های شما را با بهترین کیفیت در شهر مورد نظر شما در گمرک فرودگاه تحویل خواهد شد . 

ارسال هوایی به مالزی یکی از سریعترین و بهترین روش های برای انتقال محموله ها تا 300 کیلو می باشد که توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو به صورت همه روزه انجام خواهد شد.

برای ارسال بار به کویت نیز می توانید روی خدمات حرفه ای و ارزان ما حساب ویژه باز کنید و ما بهترین و تخصصی ترین خدمات را با کمترین قیمت در اختیار شما قرار میدهیم .

ارسال-هوایی-به-مالزی
ارسال-هوایی-به-مالزی

ارسال زمینی برای مالزی 

یکی از مهمترین ویژگی های آریا نوین کارگو ، امکان ارسال زمینی محموله ها برای مالزی است . در این روش ، محموله های شما با استفاده از تریلی ترانزیت بارگیری و از طریق مرز زمینی به نقاط مختلف مالزی ارسال میشود . 

روش حمل زمینی برای مالزی یکی از روش های مقرون به صرفه و با نرخ کرایه و هزینه ای مناسب است که برای انتقال اثاثیه و کالا های تجاری مورد استفاده قرار میگیرد . 

برای ارسال بار به مالزی به صورت زمینی ، همه روزه مشاوران و کارشناسان آریا نوین کارگو آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما عزیزان می باشد تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه محموله های شما منتقل شوند.

ارسال بار به عمان نیز از بهترین خدمات آریا کارگو است که به صورت همه روزه انجام می شود و با کمترین قیمت امکان انتقال محموله های شما فراهم خواهند شد .

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به مالزی 

یکی دیگر از خدماتی که برای ارسال بار به مالزی توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم شخصی با کمترین هزینه می باشد. 

برای ارسال اینگونه محموله ها به مالزی ، روش زمینی بسیار روش مناسبی برای حمل حجم زیاد محموله ها می باشد . اما برای انتقال چند تکه اثاثیه و لوازم ، امکان ارسال بار به مالزی به صورت هوایی فراهم است و با کمترین هزینه و در اسرع وقت محموله ها منتقل خواهند شد. 

برای ارسال اثاث و لوازم خانه به مالزی ، هزینه هایی بابت خروج اثاثیه و گمرک ایران و مالزی وجود دارد که بر اساس نوع محموله مشخص میشود. 

برای حمل زمینی ، آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهد نمود .

ارسال بار به امارات با بهترین کیفیت و به صورت همه روزه انجام میشود . ما اثاثیه و لوازم خانه شما را با مناسب ترین روش باربری به مالزی ارسال می نماییم .

آیا بسته بندی برای ارسال بار به مالزی مهم است ؟ 

یکی از مهمترین موضوعات برای خدمات ارسال بار به مالزی ، بسته بندی حرفه ای محموله ها می باشد . در صورتی که محموله های شما به خوبی بسته بندی نشده باشند ، علاوه بر عدم پذیرش آنها در گمرک فرودگاه ، مشکلاتی مانند شکستگی به دلیل بارگیری و جابجایی نیز ممکن است به وجود آید.

از همین جهت ، برای بسته بندی باید موارد مهمی رعایت شود و بر اساس نوع محموله باید بسته بندی مناسب برای آن در نظر گرفته شود. 

به عنوان مثال ، برای ارسال بار به مالزی در صورتی که محموله شما شکستنی باشد ، باید از بسته بندی چوبی مخصوص استفاده شود و داخل بسته بندی با استفاده تجهیزات مناسب مانند نایلون حبابدار و . . . استفاده شود.

برای حمل مواد غذایی نیز باید از جعبه های یونولیت ( یخچالی ) استفاده نمود و با استفاده از یخ خشک فضای داخل آن را برای نگهداری چند روزه مواد غذایی مناسب کرد.

برای ارسال بار به مالزی توسط آریا نوین کارگو ، همه روزه خدمات بسته بندی با حرفه ای ترین تیم به شما عزیزان ارائه میشود. فقط کافیست با ما در تماس باشید.

ارسال بار از ایران به خارج به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه انجام خواهد شد .

هزینه های ارسال بار به مالزی چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به مالزی ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بر اساس موارد متعددی مشخص میشود که آریا نوین کارگو به شما این اطمینان را می دهد که ارسال محموله های شما با کمترین هزینه انجام شود . 

مهمترین موضوع برای ارسال بار به مالزی ، نوع روش حمل است . هر یک از روش های انتقال بار و کالا دارای هزینه های مختلفی هستند و بر همین اساس قیمت انتقال محموله مشخص میشود .

علاوه بر این ، نوع محموله و میزان ارزش آن نیز در فرایند گمرکی هزینه های مختلفی دارد . به عنوان مثال ، برای ارسال محموله A ممکن است نرخ گمرکی 100 تومان و برای محموله B ، هزار تومان باشد که در گمرک فرودگاه یا گمرک شهر قبل از پلمپ و ارسال مشخص میشود. 

یکی از مهمترین مواردی که در هزینه های ارسال بار به مالزی موثر است ، نرخ و قیمت روزانه ارز می باشد.

برای ارسال بار به قطر نیز می توانید روی خدمات آریا کارگو نیز حساب کنید . ما با بهترین کیفیت و با کمترین قیمت آماده همکاری با شما عزیزان هستیم . ارزانترین تعرفه های حمل و نقل بین المللی را از ما بخواهید .

باربری-ایران-به-مالزی
باربری-ایران-به-مالزی

آیا برای ارسال بار به مالزی از بیمه استفاده میشود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به مالزی را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به مالزی و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به مالزی با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

ارسال بار به آلمان نیز در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد و با بهترین کیفیت امکان انتقال محموله های شما فراهم خواهند شد . با ما در تماس باشید و ارسال محموله های خود را به ما بسپارید .

چه کالاهایی برای ارسال بار به مالزی ممنوع هستند ؟ 

وارد کردن برخی از کالاها به مالزی ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به مالزی را کمی سخت کرده است .گمرک مالزی جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است. شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور مالزی نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک مالزی اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

برای ارسال بار به مالزی ، قبل از هر اقدامی با مشاوران ما در تماس باشید و پس از کسب اطلاعات کامل نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید . 

استعلام هزینه های ارسال بار به مالزی نیز از طریق تماس با کارشناسان ما صورت می پذیرد.

مشاوره تخصصی برای ارسال بار به مالزی

همانطور که می دانید ، مالزی یکی از کشور های بسیار قدرتمند و با اقتصادی بسیار قوی است . از همین جهت ، مهاجران بسیار زیادی از ایران به مالزی مهاجرت نموده و در حال حاضر به زندگی در این کشور می پردازند .

برای ارسال بار به مالزی ، همه روزه تیم متخصص آریا کارگو با ارائه مشاوره تخصصی آماده انتقال محموله های شما هستند .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا