ارسال بار به قبرس ( ارزان و سریع + بیمه کامل )

برای ارسال بار به قبرس ، مجموعه آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات می باشد . ما در اسرع وقت با نازلترین تعرفه های باربری حمل و نقل بین المللی را برای انتقال محموله های تجاری و صنعتی شما ارائه می نماییم.  ارسال بار به قبرس سالهاست که به واسطه افزایش مهاجرت به صورت روزانه افزایش یافته است . از همین جهت ، برای حمل بار به قبرس نیاز به شرکت های معتبر و متخصص بسیار احساس میشود. 

برای ارسال بار به قبرس با آریا نوین کارگو ، همه روزه روش های مختلف که متناسب با نوع محموله و نیاز شما باشد در اختیارتان قرار میگیرد. 

 • حمل هوایی 
 • حمل دریایی

ما به عنوان برترین شرکت حمل بین المللی ، همه روزه آماده انتقال محموله ها در شرایط و وضعیت های مختلف با قیمت بسیار مناسب هستیم.  لازم به ذکر است که برای ارسال بار به قبرس ، محموله های شما به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار می گیرند و امکان ارسال ایمن فراهم است.

برای ارسال بار به قبرس ، آریا کارگو امکان ارسال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی و لوازم خانه را فراهم نموده است . شما عزیزان می توانید از طریق تماس با شماره های آریا کارگو بهترین خدمات را با کمترین هزینه از ما بخواهید .

علاوه بر قبرس ، ارسال بار به ترکیه نیز به صورت همه روزه انجام میشود .

ارسال-بار-به-قبرس
ارسال-بار-به-قبرس

ارسال بار به همه شهر های قبرس 

یکی از ویژگی های خدمات آریا نوین کارگو ، ارسال بار به قبرس بدون محدودیت و برای همه شهر های این کشور است . بر اساس شرایط و نوع محموله و روش حمل ، امکان استفاده از خدمات آریا نوین کارگو فراهم میباشد . 

ما برای ارسال بار به قبرس ، همه شهر های کوچک و بزرگ را تحت پوشش قرار داده ایم و برای شهر های فاقد گمرک ، امکان ترخیص کالا در گمرک شهر نزدیک به آن فراهم است . 

 • نیکوزیا
 • فاماگوستا
 • کایرنیا
 • لفکه
 • و سایر شهر های قبرس 

علاوه بر این ، ارسال بار به قبرس از همه نقاط ایران انجام میشود و محدودیت در این خصوص وجود ندارد. یکی دیگر از ویژگی های آریا نوین ، ارسال بار به عراق است که به صورت همه روزه از طریق شماره های ما در اسرع وقت امکانپذیر خواهد بود .

تنها یک تماس با شماره های ما کافیست تا محموله های شما با نازلترین قیمت منتقل شوند .

ارسال هوایی محموله ها به قبرس 

یکی از بهترین و سریعترین روش های ارسال بار به قبرس ، روش حمل هوایی است که توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه خواهد شد.  ما برای ارسال بار به قبرس به صورت همه روزه از فرودگاه امام خمینی آمادگی ارسال انواع لوازم شخصی و تجاری شما به مقاصد مختلف در کشور قبرس را داریم. 

آریا نوین کارگو با ارزانترین نرخ و قیمت در اسرع وقت محموله های شما را با بهترین کیفیت در شهر مورد نظر شما در گمرک فرودگاه تحویل خواهد شد . 

ارسال هوایی به قبرس یکی از سریعترین و بهترین روش های برای انتقال محموله ها تا 300 کیلو می باشد که توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو به صورت همه روزه انجام خواهد شد.

علاوه بر ارسال هوایی برای قبرس ، حمل هوایی به ترکیه نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام میشود . ما بهترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماییم .

ارسال-بار-با-هواپیما-به-قبرس
ارسال-بار-با-هواپیما-به-قبرس

ارسال زمینی برای قبرس 

یکی از مهمترین ویژگی های آریا نوین کارگو ، امکان ارسال زمینی محموله ها برای قبرس است . در این روش ، محموله های شما با استفاده از تریلی ترانزیت بارگیری و از طریق مرز زمینی به نقاط مختلف قبرس ارسال میشود . 

روش حمل زمینی برای قبرس یکی از روش های مقرون به صرفه و با نرخ کرایه و هزینه ای مناسب است که برای انتقال اثاثیه و کالا های تجاری مورد استفاده قرار میگیرد . 

برای ارسال بار به قبرس به صورت زمینی ، همه روزه مشاوران و کارشناسان آریا نوین کارگو آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما عزیزان می باشد تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه محموله های شما منتقل شوند.

علاوه بر ارسال بار به قبرس که توسط آریا نوین کارگو به صورت همه روزه انجام میشود ، ارسال بار به روسیه نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد .

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به قبرس 

یکی دیگر از خدماتی که برای ارسال بار به قبرس توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم شخصی با کمترین هزینه می باشد. 

برای ارسال اینگونه محموله ها به قبرس ، روش زمینی بسیار روش مناسبی برای حمل حجم زیاد محموله ها می باشد . اما برای انتقال چند تکه اثاثیه و لوازم ، امکان ارسال بار به قبرس به صورت هوایی فراهم است و با کمترین هزینه و در اسرع وقت محموله ها منتقل خواهند شد. 

برای ارسال اثاث و لوازم خانه به قبرس ، هزینه هایی بابت خروج اثاثیه و گمرک ایران و قبرس وجود دارد که بر اساس نوع محموله مشخص میشود.  برای حمل زمینی ، آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهد نمود .

برای ارسال اثاثیه ، خدمات ارسال بار به آلمان نیز در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد . فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید و محموله های خود را از طریق شماره های ما منتقل کنید .

آیا بسته بندی برای ارسال بار به قبرس مهم است ؟ 

یکی از مهمترین موضوعات برای خدمات ارسال بار به قبرس ، بسته بندی حرفه ای محموله ها می باشد . در صورتی که محموله های شما به خوبی بسته بندی نشده باشند ، علاوه بر عدم پذیرش آنها در گمرک فرودگاه ، مشکلاتی مانند شکستگی به دلیل بارگیری و جابجایی نیز ممکن است به وجود آید.

از همین جهت ، برای بسته بندی باید موارد مهمی رعایت شود و بر اساس نوع محموله باید بسته بندی مناسب برای آن در نظر گرفته شود. 

به عنوان مثال ، برای ارسال بار به قبرس در صورتی که محموله شما شکستنی باشد ، باید از بسته بندی چوبی مخصوص استفاده شود و داخل بسته بندی با استفاده تجهیزات مناسب مانند نایلون حبابدار و . . . استفاده شود.

برای حمل مواد غذایی نیز باید از جعبه های یونولیت ( یخچالی ) استفاده نمود و با استفاده از یخ خشک فضای داخل آن را برای نگهداری چند روزه مواد غذایی مناسب کرد.

برای ارسال بار به قبرس توسط آریا نوین کارگو ، همه روزه خدمات بسته بندی با حرفه ای ترین تیم به شما عزیزان ارائه میشود. فقط کافیست با ما در تماس باشید.

برای ارسال بار به دبی نیز تیم متخصص آریا نوین کارگو با سالها سابقه و تجربه آماده همکاری با شما عزیزان است . یک تماس تا خدمات حرفه ای فاصله دارید .

هزینه های ارسال بار به قبرس چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به قبرس ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بر اساس موارد متعددی مشخص میشود که آریا نوین کارگو به شما این اطمینان را می دهد که ارسال محموله های شما با کمترین هزینه انجام شود . 

مهمترین موضوع برای ارسال بار به قبرس ، نوع روش حمل است . هر یک از روش های انتقال بار و کالا دارای هزینه های مختلفی هستند و بر همین اساس قیمت انتقال محموله مشخص میشود .

علاوه بر این ، نوع محموله و میزان ارزش آن نیز در فرایند گمرکی هزینه های مختلفی دارد . به عنوان مثال ، برای ارسال محموله A ممکن است نرخ گمرکی 100 تومان و برای محموله B ، هزار تومان باشد که در گمرک فرودگاه یا گمرک شهر قبل از پلمپ و ارسال مشخص میشود. 

یکی از مهمترین مواردی که در هزینه های ارسال بار به قبرس موثر است ، نرخ و قیمت روزانه ارز می باشد.

علاوه بر قبرس ، هزینه های ارسال بار به انگلیس را نیز می توانید از طریق شماره های آریا نوین کارگو استعلام نمایید و با بهترین کیفیت و کمترین هزینه محموله های خود را منتقل کنید .

آیا برای ارسال بار به قبرس از بیمه استفاده میشود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به قبرس را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به قبرس و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به قبرس با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

چه کالاهایی برای ارسال بار به قبرس ممنوع هستند ؟ 

وارد کردن برخی از کالاها به قبرس ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به قبرس را کمی سخت کرده است .گمرک قبرس جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است. شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور قبرس نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک قبرس اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

برای ارسال بار به قبرس ، قبل از هر اقدامی با مشاوران ما در تماس باشید و پس از کسب اطلاعات کامل نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید .  استعلام هزینه های ارسال بار به قبرس نیز از طریق تماس با کارشناسان ما صورت می پذیرد.

تخصص ما در ارائه خدمات کارگو سبب شده است که همه روزه امکان انتقال محموله ها در همه حجم ها و اوزان فراهم باشد .

ارسال لوازم شخصی برای قبرس

یکی از دغدغه های هموطنانی که قصد سفر به قبرس را دارند ، پرداخت هزینه های گزاف برای اضافه بار مسافری است . معمولا بسیاری از هموطنان بیش از 30 کیلو محموله های مجاز با خود به پرواز وارد می کنند که همین موضوع سبب جریمه و پرداخت هزینه های اضافی می شود .

از همین جهت ، اریا نوین کارگو برای ارسال لوازم شخصی برای قبرس بهترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد تا هزینه های حمل و نقل شما تا حد زیادی کاهش یابد . تیم متخصص ما برای انتقال محموله های شما در کمترین زمان لوازم شخصی شما را بارگیری و منتقل می نماید .

این روش هزینه های حمل و نقل شما را تاحد زیادی کاهش خواهد داد .

ارسال لباس به قبرس 

یکی از خدمات آریا کارگو ، ارسال انواع لباس های شما به قبرس است . برای ارسال لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به قبرس باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید . 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . 

با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا ارسال لباس به قبرس را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید . 

ارسال سنگ و سرامیک به قبرس 

اگر قصد دارید انواع سنگ و سرامیک را به قبرس ارسال کنید ، بر اساس میزان حجم و ارزش محموله هزینه های گمرکی نیز باید به گمرک پرداخت شود . 

برای ارسال سنگ و سرامیک باید بسته بندی مناسبی برای آن انجام شود که محموله به صورت پالت یا به صورت جعبه های چوبی از طریق حمل هوایی ارسال می شوند . 

مجموعه آریا کارگو برای ارسال سنگ و سرامیک به قبرس در اسرع وقت بهترین خدمات را با مشاوره رایگان در اختیار شما قرار میدهد . 

مشاوره برای ارسال بار به قبرس

یکی از ویژگی های مهم آریا کارگو ، در اختیار داشتن بهترین و حرفه ای ترین تیم مشاوره می باشد که با بررسی کامل و دقیق محموله های شما بهترین راهکار برای انتقال فوری و ارزان محموله ها را برای شما فراهم می نماید .

برای ارسال بار به قبرس ، تیم متخصص ما با داشتن سالها تجربه در حمل و نقل محموله های مختلف شما ، در کمترین زمان و حتی به صورت تلفنی آماده همکاری با شما عزیزان می باشند .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا