ارسال بار به اتریش ( هوایی و زمینی + بیمه کامل )

ارسال بار به اتریش توسط تیم آریا نوین کارگو یکی از بهترین و تخصصی ترین خدمات است که به صورت همه روزه انجام میشود و امکان ارسال محموله ها به همه شهر های اتریش را فراهم می نماید . برای ارسال بار به اتریش ، آریا نوین کارگو محموله های شما را از طریق فرودگاه امام خمینی محموله های شما را با استفاده از معتبر ترین خطوط هواپیمایی بارگیری و منتقل خواهیم نمود .

در ارسال بار به اتریش ، آریا نوین کارگو با سالها تجربه آماده انتقال محموله های شما با بهترین کیفیت می باشد و با ارزانترین تعرفه ها امکان ارسال بار و کالاهای شما را فراهم می نماید .

مشاوره تخصصی برای ارسال بار به اتریش امکان حمل ایمن محموله ها را برای شما فراهم می نماید

ارسال-بار-به-اتریش
ارسال-بار-به-اتریش

ارسال بار به همه شهر های اتریش 

یکی از ویژگی های خدمات آریا نوین کارگو ، ارسال بار به اتریش بدون محدودیت و برای همه شهر های این کشور است . بر اساس شرایط و نوع محموله و روش حمل ، امکان استفاده از خدمات آریا نوین کارگو فراهم میباشد . 

ما برای ارسال بار به اتریش ، همه شهر های کوچک و بزرگ را تحت پوشش قرار داده ایم و برای شهر های فاقد گمرک ، امکان ترخیص کالا در گمرک شهر نزدیک به آن فراهم است . 

 • وین
 • گراتس
 • سالزبورگ
 • گراز
 • اینسبروک
 • و سایر شهر های اتریش 

علاوه بر این ، ارسال بار به اتریش از همه نقاط ایران انجام میشود و محدودیت در این خصوص وجود ندارد. علاوه بر ارسال بار به اتریش ، ارسال بار به آلمان نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام خواهد شد . فقط کافیست با ما در تماس باشی.

ارسال هوایی محموله ها به اتریش 

یکی از بهترین و سریعترین روش های ارسال بار به اتریش ، روش حمل هوایی است که توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه خواهد شد.  ما برای ارسال بار به اتریش به صورت همه روزه از فرودگاه امام خمینی آمادگی ارسال انواع لوازم شخصی و تجاری شما به مقاصد مختلف در کشور اتریش را داریم. 

آریا نوین کارگو با ارزانترین نرخ و قیمت در اسرع وقت محموله های شما را با بهترین کیفیت در شهر مورد نظر شما در گمرک فرودگاه تحویل خواهد شد . 

ارسال هوایی به اتریش یکی از سریعترین و بهترین روش های برای انتقال محموله ها تا 300 کیلو می باشد که توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو به صورت همه روزه انجام خواهد شد.

در فرودگاه امام خمینی تهران ، محموله های شما توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو به صورت حرفه ای بسته بندی و پالت بندی میشود تا با ایمنی بالا و با بهترین کیفیت منتقل شوند . . علاوه بر اتریش ، برای ارسال بار به سوئد نیز می توانید از بهترین خدمات حمل و نقل توسط آریا نوین استفاده نمایید .

ارسال-هوایی-برای-اتریش
ارسال-هوایی-برای-اتریش

ارسال زمینی برای اتریش 

یکی از مهمترین ویژگی های آریا نوین کارگو ، امکان ارسال زمینی محموله ها برای اتریش است . در این روش ، محموله های شما با استفاده از تریلی ترانزیت بارگیری و از طریق مرز زمینی به نقاط مختلف اتریش ارسال میشود . 

روش حمل زمینی برای اتریش یکی از روش های مقرون به صرفه و با نرخ کرایه و هزینه ای مناسب است که برای انتقال اثاثیه و کالا های تجاری مورد استفاده قرار میگیرد . 

برای ارسال بار به اتریش به صورت زمینی ، همه روزه مشاوران و کارشناسان آریا نوین کارگو آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما عزیزان می باشد تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه محموله های شما منتقل شوند.

ارسال بار به بلژیک نیز توسط تیم متخصص آریا نوین به صورت همه روزه و حرفه ای انجام خواهد شد و با بهترین کیفیت بارگیری محموله های شما انجام میشود.

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به اتریش 

یکی دیگر از خدماتی که برای ارسال بار به اتریش توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم شخصی با کمترین هزینه می باشد. 

برای ارسال اینگونه محموله ها به اتریش ، روش زمینی بسیار روش مناسبی برای حمل حجم زیاد محموله ها می باشد . اما برای انتقال چند تکه اثاثیه و لوازم ، امکان ارسال بار به اتریش به صورت هوایی فراهم است و با کمترین هزینه و در اسرع وقت محموله ها منتقل خواهند شد. 

برای ارسال اثاث و لوازم خانه به اتریش ، هزینه هایی بابت خروج اثاثیه و گمرک ایران و اتریش وجود دارد که بر اساس نوع محموله مشخص میشود. 

برای حمل زمینی ، آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهد نمود .

ارسال اثاثیه و لوازم خانه تخصص تیم آریا نوین کارگو است و برای ارسال بار به سوئیس نیز به صورت همه روزه این خدمات به شما عزیزان ارائه خواهد شد .

آیا بسته بندی برای ارسال بار به اتریش مهم است ؟ 

یکی از مهمترین موضوعات برای خدمات ارسال بار به اتریش ، بسته بندی حرفه ای محموله ها می باشد . در صورتی که محموله های شما به خوبی بسته بندی نشده باشند ، علاوه بر عدم پذیرش آنها در گمرک فرودگاه ، مشکلاتی مانند شکستگی به دلیل بارگیری و جابجایی نیز ممکن است به وجود آید.

از همین جهت ، برای بسته بندی باید موارد مهمی رعایت شود و بر اساس نوع محموله باید بسته بندی مناسب برای آن در نظر گرفته شود. 

به عنوان مثال ، برای ارسال بار به اتریش در صورتی که محموله شما شکستنی باشد ، باید از بسته بندی چوبی مخصوص استفاده شود و داخل بسته بندی با استفاده تجهیزات مناسب مانند نایلون حبابدار و . . . استفاده شود.

برای حمل مواد غذایی نیز باید از جعبه های یونولیت ( یخچالی ) استفاده نمود و با استفاده از یخ خشک فضای داخل آن را برای نگهداری چند روزه مواد غذایی مناسب کرد.

برای ارسال بار به اتریش توسط آریا نوین کارگو ، همه روزه خدمات بسته بندی با حرفه ای ترین تیم به شما عزیزان ارائه میشود. فقط کافیست با ما در تماس باشید.

ارسال بار به اسپانیا نیز از خدمات تخصصی و همه روزه آریا نوین کارگو است و با بهترین قیمت و با بیمه نامه کامل انجام خواهد شد . تیم متخصص آریا نوین کارگو ارسال کالا و محموله های مختلف را با بهترین کیفیت برای همه نقاط اسپانیا انجام خواهد داد .

باربری-ایران-به-اتریش
باربری-ایران-به-اتریش

هزینه های ارسال بار به اتریش چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به اتریش ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بر اساس موارد متعددی مشخص میشود که آریا نوین کارگو به شما این اطمینان را می دهد که ارسال محموله های شما با کمترین هزینه انجام شود . 

مهمترین موضوع برای ارسال بار به اتریش ، نوع روش حمل است . هر یک از روش های انتقال بار و کالا دارای هزینه های مختلفی هستند و بر همین اساس قیمت انتقال محموله مشخص میشود .

علاوه بر این ، نوع محموله و میزان ارزش آن نیز در فرایند گمرکی هزینه های مختلفی دارد . به عنوان مثال ، برای ارسال محموله A ممکن است نرخ گمرکی 100 تومان و برای محموله B ، هزار تومان باشد که در گمرک فرودگاه یا گمرک شهر قبل از پلمپ و ارسال مشخص میشود. 

یکی از مهمترین مواردی که در هزینه های ارسال بار به اتریش موثر است ، نرخ و قیمت روزانه ارز می باشد.

ارسال بار به فنلاند نیز از خدمات تخصی و همه روزه آریا نوین کارگو است و با یک تماس تلفنی در اختیار شما قرار میگیرد .

آیا برای ارسال بار به اتریش از بیمه استفاده میشود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به اتریش را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به اتریش و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به اتریش با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

ارسال بار به پرتغال نیز توسط تیم آریا نوین کارگو انجام خواهد شد و محموله های مختلف شما را بارگیری و ارسال خواهیم نمود.

چه کالاهایی برای ارسال بار به اتریش ممنوع هستند ؟ 

وارد کردن برخی از کالاها به اتریش ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به اتریش را کمی سخت کرده است .گمرک اتریش جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است. شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور اتریش نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک اتریش اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

برای ارسال بار به اتریش ، قبل از هر اقدامی با مشاوران ما در تماس باشید و پس از کسب اطلاعات کامل نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید . 

استعلام هزینه های ارسال بار به اتریش نیز از طریق تماس با کارشناسان ما صورت می پذیرد.

برای ارسال بار به صربستان نیز ما همه روزه بهترین و تخصصی ترین خدمات را برای انتقال محموله های مختلف شما در اختیارتان قرار میدهیم .

ارسال مبلمان به اتریش 

موارد زیادی برای ارسال مبلمان به اتریش باید مدنظر قرار گیرد . ارسال مبلمان به اتریش به صورت هوایی انجام میشود و هزینه های ارسال آن بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . موارد زیر باید قبل از ارسال مبلمان به اتریش مدنظر قرار گیرند : 

 1. ابعاد و وزن محمول: باید ابعاد و وزن مبلمان را در نظر بگیرید. مبلمان سنگین و حجیم ممکن است نیاز به بسته‌بندی خاص و حمل با باربری یا کشتی داشته باشد، در حالی که مبلمان کوچک و سبک‌تر می‌تواند به صورت هوایی ارسال شود.
 2. هزینه حمل و نقل: هزینه حمل و نقل مبلمان به صورت هوایی بیشتر از حمل و نقل به صورت دریایی یا باربری خواهد بود. برای اطلاع از هزینه‌های حمل و نقل، بهتر است با شرکت حمل و نقل هوایی تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.
 3. بسته‌بندی: برای ارسال مبلمان به صورت هوایی، بسته‌بندی مناسب و محکمی را برای محصولات خود انتخاب کنید تا در طول حمل و نقل آسیب نبینند. برای بسته‌بندی مبلمان، می‌توانید از جعبه‌های چوبی، فوم‌های محافظ، برچسب‌های هشدار و پوشش‌های محافظ استفاده کنید.
 4. محدودیت‌های گمرکی: قبل از ارسال مبلمان به خارج از کشور، باید با مقررات گمرکی کشور مقصد آشنا شوید. برخی کشورها ممکن است برای واردات مبلمان، محدودیت‌های گمرکی داشته باشند و ممکن است برای گذراندن گمرک، مدارک مورد نیاز را باید تهیه کنید.

برای ارسال مبلمان به اتریش نیاز به بسته بندی حرفه ای محموله ها داریم . از همین جهت ، تیم متخصص آریا کارگو بهترین و کاملترین خدمات پکینگ را ارائه می نماید .

ارسال زعفران به اتریش 

در قانون کشور ما در خصوص میزان زعفران استخراج شده از طریق چمدان پیش بینی شده است. هر کسی که پاسپورت مستقل داشته باشد می تواند ۱۰۰ گرم با خود به خارج از کشور ببرد.

البته اگر بخواهید زعفران بیشتری از کشور صادر کنید باید مجوزهایی دریافت کنید. با اخذ این مجوزها می توانید این محدودیت را حذف کرده و زعفران بیشتری صادر کنید.

 1.  معرفی نامه یا وکالت نامه برای اظهار زعفران به گمرک که توسط وکیل تهیه شده است.
 2.  گواهی دریافت استاندارد تدارکات
 3.  گواهی سلامت در صورت نیاز خریدار
 4.  مجوز صادرات نهایی
 5. روش عدل بندی
 6.  کارت بازرگانی فعال در زمینه بازرگانی یا صادرکننده زعفران
 7.  گواهی قرنطینه و پرواربندی گیاه در صورت درخواست خریدار

برای صادرات زعفران به اتریش ، روش حمل هوایی بسیار مناسب و سریع است . با مشاوره با کارشناسان ما می توانید در اسرع وقت زعفران را با حجم و وزن دلخواه ارسال کنید .

خدمات کارگو توسط تیم متخصص آریا کارگو با ارزانترین تعرفه ها و با بهترین کیفیت انجام می شود . ما با تخصصی ترین خدمات در کنار شما هستیم .

مشاوره تخصصی برای ارسال بار به اتریش

همانطور که گفته شد ، اتریش دارای شهر های زیادی است که ایرانی های فراوانی در این کشور زندگی می کنند . از همین جهت ، همه روزه محموله های مختلف شما با ارزانترین قیمت و با بهترین کیفیت توسط آریا نوین کارگو منتقل خواهند شد .

مشاوره رایگان برای ارسال بار به اتریش این امکان را ارائه می نماید که با کمترین هزینه و با بهترین روش باربری محموله های شما به اتریش ارسال شوند . مشاوران و کارشناسان آریا نوین کارگو با بهترین کیفیت و به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات هستند . تنها کافیست با ما در تماس باشید.

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا