حمل هوایی به کویت چطور انجام میشود ؟ هزینه حمل هوایی کویت چقدر است ؟

یکی از روش های ارسال بار به کویت ، روش حمل هوایی است که برای ارسال محموله های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد . در روش حمل هوایی ، محموله های شما از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی به فرودگاه بین المللی در کویت ارسال میشود . مجموعه آریا کارگو برای حمل هوایی به کویت با کمترین هزینه و با بهترین مشاوره رایگان آماده همکاری با شما عزیزان است .

حمل هوایی به کویت توسط آریا نوین کارگو در اسرع وقت انجام میشود و امکان ارسال محموله های تجاری و شخصی برای شما فراهم خواهد شد .  در روش حمل هوایی به کویت ، انتقال محموله ها با بالاترین ایمنی انجام میشود و شما می توانید نگرانی بابت محموله خود نداشته باشید . 

حمل هوایی به کویت برای همه شهر های این کشور که دارای فرودگاه بین المللی هستند انجام می شود. در ادامه به بررسی امکان ارسال محموله های مختلف به روش هوایی به کویت می پردازیم . 

علاوه بر حمل هوایی به کویت ، حمل هوایی به قطر نیز به صورت تخصصی نیز انجام خواهد شد .

ارسال-هوایی-به-کویت-min
ارسال-هوایی-به-کویت-min

ارسال خرده بار مسافری به کویت به صورت هوایی

یکی از روش های ارسال هوایی به کویت ، روش ارسال به صورت مسافری می باشد . فریت بار مسافری به کویت از مهمترین و سریعترین روش های انتقال محموله ها به کویت است.

در این روش ، محموله های با وزن نهایتا 300 کیلو از طریق خطوط هواپیمایی و قسمت بار هواپیما های مسافری منتقل می شوند . 

در این روش ، شما عزیزان می بایست چند روز قبل از پرواز نسبت به رزرو و فرایند های گمرکی محموله های خود اقدام نمایید که این امر توسط کارشناسان آریا نوین کارگو در کمترین زمان ممکن انجام میشود.

برای حمل هوایی به کویت ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است و تنها با یک تماس تلفنی می توانید بهترین خدمات را از ما بخواهید. علاوه بر حمل هوایی به کویت ، همه روزه حمل هوایی به عراق نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد . فقط یک تماس با شماره های آریا کارگو کافیست .

کارگو هوایی برای کویت 

یکی از روش های متداول برای حمل هوایی به کویت ، ارسال محموله های تجاری و صنعتی و در حجم بالا و وزن زیاد با هواپیمای ترابری است . 

در حمل هوایی به کویت نیز این امکان برای شما عزیزان فراهم است . هواپیماهای باربری بدون محدودیت وزن و حجم امکان بارگیری و انتقال محموله های شما را در اسرع وقت فراهم می نمایند . 

آریا نوین کارگو با همکاری با برترین شرکت ها و خطوط هواپیمایی دنیا ، به صورت همه روزه محموله های شما را با کمترین قیمت از طریق روش کارگو به کویت منتقل خواهد نمود

 کارگو هوایی به کویت به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه انجام خواهد شد . همین موضوع سبب شده است که امنیت بالایی برای محموله های در حجم زیاد و با ارزش بالا بهترین روش حمل و نقل باشد .

علاوه بر کارگو هوایی برای کویت ، حمل هوایی به امارات نیز به صورت تخصصی انجام خواهد .

کارگو-هوایی-برای-کویت
کارگو-هوایی-برای-کویت

روش های حمل بار هوایی به کویت 

برای حمل بار هوایی به کویت 2 روش وجود دارد که بر اساس نوع محموله های شما و شرایط آنها این روش ها مورد استفاده قرار میگیرند . 

در روش حمل هوایی به کویت باید ابتدا از امکان ارسال محموله های خود مطلع بود تا در زمان انجام فرایند های گمرکی در فرودگاه امام خمینی دچار مشکلات و هزینه و جریمه نشویم . 

روش های ارسال هوایی به کویت

 • حمل هوایی به صورت فریت بار 
 • حمل هوایی به صورت کارگو 

هر یک از روش های حمل هوایی به کویت دارای شرایط و ضوابط خاص هستند که برای انتقال محموله ها باید مورد بررسی قرار گیرند . در ادامه ، برای آشنایی بیشتر شما با روش های حمل هوایی به کویت توضیحاتی ارائه خواهد شد . 

امیدواریم با خدمات آریا نوین کارگو بهترین تجربه را داشته باشید .

حمل هوایی به قبرس نیز به صورت همه روزه انجام خواهد شد . همین موضوع سبب شده است که خدمات تخصصی ما با بهترین قیمت مشتریان بسیار زیادی را به خود جذب کند .

حمل بار هوایی مهاجرین به کویت 

 مهاجران به کویت در برنامه حمل اثاثیه به کویت و حمل لوازم منزل به کویت می‌کوشند تا بهترین راه را انتخاب کنند. به همین منظور باید ارسال کننده‌ای توانا بیابند تا با بهره گیری از تجارب این شرکت‌ها، لوازمشان را سالم و به هنگام در کویت تحویل بگیرند.

لوازم منزل‌، لوازم مورد نیاز آشپزخانه و همچنین لوازم شخصی و ارزشمند‌، محتوای این محموله ها را تشکیل می‌دهد. بخشی از این بارها البته به دانشجویان مهاجری  تعلق دارد که برای ارسال کتاب و موارد مربوط به تحصیل و زندگی دانشجویی از خدمات حمل بار هوایی به کویت استفاده می کنند.

کسانی که به عنوان مسافر سفر می‌کنند می‌توانند از این خدمات بهره ببرند. این افراد معمولا بارهایشان از حد مجاز بیشتر است  و بایستی جریمه اضافه بار بپردازند.  از همین جهت برای رفع این نیاز می توانید از حمل بار هوایی به کویت می استفاده نمایید.

علاوه بر این ، حمل هوایی به ترکیه نیز در اسرع وقت و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد و محموله های شما با بهترین قیمت منتقل می شوند .

موارد ممنوعه برای حمل هوایی کویت

برای حمل بار هوایی به کویت ، برخی موارد توسط گمرک ایران و کویت و خطوط هواپیمایی با ممنوعیت انتقال مواجه هستند . البته در برخی موارد برای انتقال این محموله ها راهکارهایی وجود دارد که کارشناسان آریا نوین کارگو بهترین راه را در اسرع وقت در اختیارتان قرار میدهند. 

لیست زیر بخشی از محموله های دارای محدودیت و ممنوعیت برای حمل هوایی به کویت می باشند :

 • اشیاء عتیقه
 • آثار هنری اصیل
 • کتاب های خطی و چاپ سنگی
 • قطعات خوشنویسی شده
 • اوراق مینیاتور و مصنوعات طلا و نقره
 • سنگ های قیمتی
 • تابلو های نقاشی اصل
 • قالی و قالیچه دستباف
 • هرگونه عتیقه و اشیای تاریخی و میراث فرهنگی
 • اسلحه، مهمات و تجهیزات نظامی
 • فیلم ، نوار ، سی دی و تابلوهای نقاشی (فقط با مجوز وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران)
 • عطر ، ادکلن ، اسپری
 • شامپو ، نرم کننده ها ، مواد آرایشی
 • الکل
 • شربت ، آبلیمو ، سرکه و ترشیجات

حمل هوایی به کویت به صورت تخصصی توسط آریا نوین کارگو انجام میشود و امکان انتقال محموله های شما برای همه شهر های کویت فراهم است . 

فقط کافیست با ما در تماس باشید و از مشاوره تخصصی بهره مند شوید . 

.حمل هوایی به ارمنستان نیز از ویژه ترین خدماتی است که آریا کارگو با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید . ما با بهترین کیفیت و با ارزانترین قیمت محموله های شما را بارگیری و منتقل می نماییم .

حمل-و-نقل-هوایی-کالا-برای-کویت
حمل-و-نقل-هوایی-کالا-برای-کویت

حمل و نقل هوایی انواع لباس و چمدان به کویت 

یکی از خدمات آریا کارگو ، حمل هوایی انواع لباس های شما به کویت است . برای فریت بار لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به کویت باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید . 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . 

با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا خدمات حمل هوایی لباس به کویت را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید . 

حمل هوایی سمپل و نمونه محصول به کویت

یکی از مهمترین ویژگی های خدمات فریت بار کویت ، امکان ارسال انواع سمپل و نمونه کالا می باشد . بسیاری از تجار که قصد حضور در بازارهای جهانی مانند بازار کویت را دارند ابتدا نمونه محصول خود را برای طرف مقابل ارسال می نمایند . 

خدمات حمل هوایی برای کویت یکی از بهترین روش ها برای ارسال سمپل و نمونه محصول به کویت است . در این روش ، محموله شما با کمترین هزینه با استفاده از خطوط هواپیمایی مسافری در اسرع وقت منتقل خواهند شد و در گمرک فرودگاه مورد نظر تحویل خواهند شد .

برای خدمات حمل هوایی می توانید با تماس با شماره های ما بهترین خدمات مشاوره را تجربه کنید .

حمل هوایی بارهای تجاری و نمایشگاهی به کویت

برای ارسال بارهای تجاری اعم از ماشین آلات صنعتی، دستگاههای الکترونیکی، تجهیزات پزشکی ، تابلوهای نقاشی ، اقلام نمایشگاهی ، قطعات صنعتی، ابزار آلات و … به کویت، میتوانید از سالها تجربه ی مجموعه آریا کارگو استفاده نمایید..

همکاران ما با  بهترین مسیرهای حمل هوایی ، توسط معتبرترین ایرلاین های بین المللی (و یا با معتبرترین خطوط کشتیرانی بین المللی برای حمل دریایی) و با بهترین و پایین ترین قیمت، محموله ی شما را به مقصد شما در کویت بصورت زمینی و هوایی و دریایی حمل می نمایند.

بسته بندی تخصصی برای حمل هوایی به کویت 

یکی از مهمترین مواردی که برای حمل هوایی به کویت یا سایر کشور های جهان باید مدنظر قرار داد ، بسته بندی تخصصی و حرفه ای است . 

برای بسته بندی تخصصی محموله های شما ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه از بهترین تجهیزات برای بسته بندی ایمن و مستحکم استفاده می نماید . 

بسته بندی باید به گونه ای باشد که از وارد شدن فشار و ضربه به محموله به خوبی محافظت نماید . 

بسته بندی برای حمل هوایی به کویت با استفاده از جعبه های چوبی ، کارتن ، نایلون حبابدار و . . . انجام میشود . شما می توانید محموله های خود را با بالاترین ایمنی به آریا نوین کارگو بسپارید تا در اسرع وقت بارگیری و منتقل شوند . 

مشاوره تخصصی برای حمل هوایی به کویت 

برای حمل هوایی به کویت ، مشاوره تخصصی آریا نوین کارگو بهترین راهکار برای انتقال سریع و ایمن و ارزان محموله های شما می باشد . اگر قصد دارید محموله های خود را با بهترین کیفیت به کویت منتقل کنید ، با آریا نوین کارگو تماس بگیرید . 

ما برای انتقال محموله ها به روش کارگو و مسافری ، همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات هستیم . 

حمل هوایی به کویت با یک تماس تلفنی انجام می پذیرد

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا