حمل هوایی به قطر ( 3-4 روزه با ایرلاین ایرانی و قطری )

یکی از روش های ارسال بار به قطر ، روش حمل هوایی است که برای ارسال محموله های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد . در روش حمل هوایی ، محموله های شما از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی به فرودگاه بین المللی در قطر ارسال میشود و محموله های شما ظرف 3-4 روز کاری با کمترین هزینه و با ایرلاین های ایرانی و قطری انجام خواهد شد .

حمل هوایی به قطر توسط آریا نوین کارگو در اسرع وقت انجام میشود و امکان ارسال محموله های تجاری و شخصی برای شما فراهم خواهد شد .  در روش حمل هوایی به قطر ، انتقال محموله ها با بالاترین ایمنی انجام میشود و شما می توانید نگرانی بابت محموله خود نداشته باشید . 

حمل هوایی به قطر برای همه شهر های این کشور که دارای فرودگاه بین المللی هستند انجام می شود. در ادامه به بررسی امکان ارسال محموله های مختلف به روش هوایی به قطر می پردازیم . 

برای حمل هوایی به قطر ، محموله های شما تحت پوشش بهترین بیمه نامه حمل خواهند شد . علاوه بر قطر ، حمل هوایی به امارات نیز به صورت تخصصی و سریع و ارزان انجام خواهد شد.

ارسال-هوایی-بار-و-کالا-به-قطر
ارسال-هوایی-بار-و-کالا-به-قطر

روش های حمل بار هوایی به قطر

برای حمل بار هوایی به قطر 2 روش وجود دارد که بر اساس نوع محموله های شما و شرایط آنها این روش ها مورد استفاده قرار میگیرند .  در روش حمل هوایی به قطر باید ابتدا از امکان ارسال محموله های خود مطلع بود تا در زمان انجام فرایند های گمرکی در فرودگاه امام خمینی دچار مشکلات و هزینه و جریمه نشویم . 

روش های ارسال هوایی به قطر

 • حمل هوایی به صورت فریت بار 
 • حمل هوایی به صورت کارگو 

هر یک از روش های حمل هوایی به قطر دارای شرایط و ضوابط خاص هستند که برای انتقال محموله ها باید مورد بررسی قرار گیرند . در ادامه ، برای آشنایی بیشتر شما با روش های حمل هوایی به قطر توضیحاتی ارائه خواهد شد .  علاوه بر قطر که یکی از مهمترین کشور های خاور میانه است ، حمل هوایی ترکیه نیز به صورت تخصصی انجام خواهد شد و محموله های شما با کمترین هزینه به همه شهر های ترکیه منتقل می شوند.

امیدواریم با خدمات آریا نوین کارگو بهترین تجربه را داشته باشید .

ارسال خرده بار مسافری به قطر به صورت هوایی

یکی از روش های ارسال هوایی به قطر ، روش ارسال به صورت مسافری می باشد . فریت بار مسافری به قطر از مهمترین و سریعترین روش های انتقال محموله ها به قطر است.

در این روش ، محموله های با وزن نهایتا 300 کیلو از طریق خطوط هواپیمایی و قسمت بار هواپیما های مسافری منتقل می شوند . 

در این روش ، شما عزیزان می بایست چند روز قبل از پرواز نسبت به رزرو و فرایند های گمرکی محموله های خود اقدام نمایید که این امر توسط کارشناسان آریا نوین کارگو در کمترین زمان ممکن انجام میشود.

برای حمل هوایی به قطر ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است و تنها با یک تماس تلفنی می توانید بهترین خدمات را از ما بخواهید.

فریت بار مسافری برای امارات یکی از مهمترین خدماتی است که آریا کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید . امارات از کشور هایی است که تعداد ایرانی های ساکن این کشور بسیار زیاد هستند و ارسال بار و کالا به صورت فریت بار برای این کشور در اسرع وقت انجام میشود .

کارگو هوایی برای قطر 

یکی از روش های متداول برای حمل هوایی به قطر ، ارسال محموله های تجاری و صنعتی و در حجم بالا و وزن زیاد با هواپیمای ترابری است . 

در حمل هوایی به قطر نیز این امکان برای شما عزیزان فراهم است . هواپیماهای باربری بدون محدودیت وزن و حجم امکان بارگیری و انتقال محموله های شما را در اسرع وقت فراهم می نمایند . 

آریا نوین کارگو با همکاری با برترین شرکت ها و خطوط هواپیمایی دنیا ، به صورت همه روزه محموله های شما را با کمترین قیمت از طریق روش کارگو به قطر منتقل خواهد نمود 

علاوه بر قطر ، فریت بار مسافری برای ترکیه نیز در اسرع وقت انجام خواهد شد . ما به عنوان یکی از برترین شرکت های حمل و نقل بین المللی در کمترین زمان ممکن با بهترین کیفت آماده همکاری با شما عزیزان هستیم .

حمل بار هوایی مهاجرین به قطر 

 مهاجران به قطر در برنامه حمل اثاثیه به قطر و حمل لوازم منزل به قطر می‌کوشند تا بهترین راه را انتخاب کنند. به همین منظور باید ارسال کننده‌ای توانا بیابند تا با بهره گیری از تجارب این شرکت‌ها، لوازمشان را سالم و به هنگام در قطر تحویل بگیرند.

لوازم منزل‌، لوازم مورد نیاز آشپزخانه و همچنین لوازم شخصی و ارزشمند‌، محتوای این محموله ها را تشکیل می‌دهد. بخشی از این بارها البته به دانشجویان مهاجری  تعلق دارد که برای ارسال کتاب و موارد مربوط به تحصیل و زندگی دانشجویی از خدمات حمل بار هوایی به قطر استفاده می کنند. کسانی که به عنوان مسافر سفر می‌کنند می‌توانند از این خدمات بهره ببرند.

این افراد معمولا بارهایشان از حد مجاز بیشتر است  و بایستی جریمه اضافه بار بپردازند.  از همین جهت برای رفع این نیاز می توانید از حمل بار هوایی به قطر می استفاده نمایید.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی قطر

برای حمل بار هوایی به قطر ، برخی موارد توسط گمرک ایران و قطر و خطوط هواپیمایی با ممنوعیت انتقال مواجه هستند . البته در برخی موارد برای انتقال این محموله ها راهکارهایی وجود دارد که کارشناسان آریا نوین کارگو بهترین راه را در اسرع وقت در اختیارتان قرار میدهند. 

لیست زیر بخشی از محموله های دارای محدودیت و ممنوعیت برای حمل هوایی به قطر می باشند :

 • اشیاء عتیقه
 • آثار هنری اصیل
 • کتاب های خطی و چاپ سنگی
 • قطعات خوشنویسی شده
 • اوراق مینیاتور و مصنوعات طلا و نقره
 • سنگ های قیمتی
 • تابلو های نقاشی اصل
 • قالی و قالیچه دستباف
 • هرگونه عتیقه و اشیای تاریخی و میراث فرهنگی
 • اسلحه، مهمات و تجهیزات نظامی
 • فیلم ، نوار ، سی دی و تابلوهای نقاشی (فقط با مجوز وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران)
 • عطر ، ادکلن ، اسپری
 • شامپو ، نرم کننده ها ، مواد آرایشی
 • الکل
 • شربت ، آبلیمو ، سرکه و ترشیجات

حمل هوایی به قطر به صورت تخصصی توسط آریا نوین کارگو انجام میشود و امکان انتقال محموله های شما برای همه شهر های قطر فراهم است . 

فقط کافیست با ما در تماس باشید و از مشاوره تخصصی بهره مند شوید . 

برای فریت بار مسافری آلمان ، همه روزه بهترین و تخصصی ترین خدمات با ارزانترین قیمت به شما عزیازن ارائه خواهد شد . ما تیم حرفه ای حمل و نقل کالاها را در اسرع وقت با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهیم .

.

بسته بندی تخصصی برای حمل هوایی به قطر 

یکی از مهمترین مواردی که برای حمل هوایی به قطر یا سایر کشور های جهان باید مدنظر قرار داد ، بسته بندی تخصصی و حرفه ای است . 

برای بسته بندی تخصصی محموله های شما ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه از بهترین تجهیزات برای بسته بندی ایمن و مستحکم استفاده می نماید . 

بسته بندی باید به گونه ای باشد که از وارد شدن فشار و ضربه به محموله به خوبی محافظت نماید . 

بسته بندی برای حمل هوایی به قطر با استفاده از جعبه های چوبی ، کارتن ، نایلون حبابدار و . . . انجام میشود . شما می توانید محموله های خود را با بالاترین ایمنی به آریا نوین کارگو بسپارید تا در اسرع وقت بارگیری و منتقل شوند . 

فریت مسافری سوئد نیز از تخصص های آریا نوین کارگو می باشد و برای انتقال محموله های شما به صورت اضافه بار از طریق فرودگاه امام خمینی در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد .

بسته-بندی-چوبی-برای-حمل-هوایی-قطر
بسته-بندی-چوبی-برای-حمل-هوایی-قطر

حمل هوایی بارهای تجاری و نمایشگاهی به قطر

برای ارسال بارهای تجاری اعم از ماشین آلات صنعتی، دستگاههای الکترونیکی، تجهیزات پزشکی ، تابلوهای نقاشی ، اقلام نمایشگاهی ، قطعات صنعتی، ابزار آلات و … به قطر، میتوانید از سالها تجربه ی مجموعه آریا کارگو استفاده نمایید..

همکاران ما با  بهترین مسیرهای حمل هوایی ، توسط معتبرترین ایرلاین های بین المللی (و یا با معتبرترین خطوط کشتیرانی بین المللی برای حمل دریایی) و با بهترین و پایین ترین قیمت، محموله ی شما را به مقصد شما در قطر بصورت زمینی و هوایی و دریایی حمل می نمایند.

حمل هوایی فرش به قطر 

یکی از مهمترین خدمات آریا کارگو ، ارسال فرش می باشد که به صورت همه روزه برای قطر نیز قابل انجام است . برای حمل هوایی فرش به قطر حمل هوایی بهترین و سریعترین روش است.

برای حمل هوایی فرش ماشینی به قطر با محدودیت خاصی همراه نیست و تنها کافی خواهد بود که در بسته‌بندی این فرش‌ها، نهایت ظرافت و دقت را به خرج بدهید تا کمترین آسیب به آن‌ها وارد نشود. هزینه ارسال بسته به مقصد شما، حجم و ابعاد بار و همین طور ارزش آن، مشخص خواهد شد.

همان طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، به دلیل ویژگی‌های خاص فرش‌های دستباف، حمل هوایی فرش دستباف به قطر ، با محدودیت‌هایی همراه است. به این ترتیب که امکان ارسال بیش از 2 عدد فرش دستباف، بدون اخذ مجوزهای لازم، امکان پذیر نخواهد بود.

برای خدمات حمل هوایی ، محموله های شما به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار می گیرند تا فرش های شما با ایمنی کامل منتقل شوند.

مشاوره تخصصی برای حمل هوایی به قطر 

برای حمل هوایی به قطر ، مشاوره تخصصی آریا نوین کارگو بهترین راهکار برای انتقال سریع و ایمن و ارزان محموله های شما می باشد . اگر قصد دارید محموله های خود را با بهترین کیفیت به قطر منتقل کنید ، با آریا نوین کارگو تماس بگیرید . 

ما برای انتقال محموله ها به روش کارگو و مسافری ، همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات هستیم . 

حمل هوایی به قطر با یک تماس تلفنی انجام می پذیرد

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا