حمل هوایی به امارات ( تحویل 3 روزه + بیمه )

یکی از روش های ارسال بار به امارات ، روش حمل هوایی است که برای ارسال محموله های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد . در روش حمل هوایی ، محموله های شما از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی به فرودگاه بین المللی در امارات ارسال میشود . 

حمل هوایی به امارات توسط آریا نوین کارگو در اسرع وقت انجام میشود و امکان ارسال محموله های تجاری و شخصی برای شما فراهم خواهد شد . 

در روش حمل هوایی به امارات ، انتقال محموله ها با بالاترین ایمنی انجام میشود و شما می توانید نگرانی بابت محموله خود نداشته باشید . 

حمل هوایی به امارات برای همه شهر های این کشور که دارای فرودگاه بین المللی هستند انجام می شود. در ادامه به بررسی امکان ارسال محموله های مختلف به روش هوایی به امارات می پردازیم . 

ارسال-بار-هوایی-به-امارات
ارسال-بار-هوایی-به-امارات

روش های حمل بار هوایی به امارات 

برای حمل بار هوایی به امارات 2 روش وجود دارد که بر اساس نوع محموله های شما و شرایط آنها این روش ها مورد استفاده قرار میگیرند . 

در روش حمل هوایی به امارات باید ابتدا از امکان ارسال محموله های خود مطلع بود تا در زمان انجام فرایند های گمرکی در فرودگاه امام خمینی دچار مشکلات و هزینه و جریمه نشویم . 

روش های ارسال هوایی به امارات

 • حمل هوایی به صورت فریت بار 
 • حمل هوایی به صورت کارگو 

هر یک از روش های حمل هوایی به امارات دارای شرایط و ضوابط خاص هستند که برای انتقال محموله ها باید مورد بررسی قرار گیرند . در ادامه ، برای آشنایی بیشتر شما با روش های حمل هوایی به امارات توضیحاتی ارائه خواهد شد . علاوه بر حمل هوایی به امارات ، خدمات حمل هوایی به ترکیه نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام خواهد شد و محموله های شما منتقل می شوند.

امیدواریم با خدمات آریا نوین کارگو بهترین تجربه را داشته باشید .

ارسال خرده بار مسافری به امارات به صورت هوایی

یکی از روش های ارسال هوایی به امارات ، روش ارسال به صورت مسافری می باشد . فریت بار مسافری به امارات از مهمترین و سریعترین روش های انتقال محموله ها به امارات است.

در این روش ، محموله های با وزن نهایتا 300 کیلو از طریق خطوط هواپیمایی و قسمت بار هواپیما های مسافری منتقل می شوند . 

در این روش ، شما عزیزان می بایست چند روز قبل از پرواز نسبت به رزرو و فرایند های گمرکی محموله های خود اقدام نمایید که این امر توسط کارشناسان آریا نوین کارگو در کمترین زمان ممکن انجام میشود.

برای حمل هوایی به امارات ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است و تنها با یک تماس تلفنی می توانید بهترین خدمات را از ما بخواهید.

حمل هوایی به روسیه نیز به صورت همه روزه انجام می شود و امکان انتقال کالاهای شما به صورت اضافه بار مسافری به شهر های مختلف این کشور فراهم است .

کارگو هوایی برای امارات 

یکی از روش های متداول برای حمل هوایی به امارات ، ارسال محموله های تجاری و صنعتی و در حجم بالا و وزن زیاد با هواپیمای ترابری است . 

در حمل هوایی به امارات نیز این امکان برای شما عزیزان فراهم است . هواپیماهای باربری بدون محدودیت وزن و حجم امکان بارگیری و انتقال محموله های شما را در اسرع وقت فراهم می نمایند . 

آریا نوین کارگو با همکاری با برترین شرکت ها و خطوط هواپیمایی دنیا ، به صورت همه روزه محموله های شما را با کمترین قیمت از طریق روش کارگو به امارات منتقل خواهد نمود 

حمل هوایی سوئد نیز از خدماتی است که تیم آریا کارگو به صورت تخصصی و همه روزه در اختیار شما قرار میدهد و حمل و نقل فوری محموله های شما انجام خواهد شد .

کارگو-هوایی-برای-امارات
کارگو-هوایی-برای-امارات

حمل بار هوایی مهاجرین به امارات 

 مهاجران به امارات در برنامه حمل اثاثیه به امارات و حمل لوازم منزل به امارات می‌کوشند تا بهترین راه را انتخاب کنند. به همین منظور باید ارسال کننده‌ای توانا بیابند تا با بهره گیری از تجارب این شرکت‌ها، لوازمشان را سالم و به هنگام در امارات تحویل بگیرند.

لوازم منزل‌، لوازم مورد نیاز آشپزخانه و همچنین لوازم شخصی و ارزشمند‌، محتوای این محموله ها را تشکیل می‌دهد. بخشی از این بارها البته به دانشجویان مهاجری  تعلق دارد که برای ارسال کتاب و موارد مربوط به تحصیل و زندگی دانشجویی از خدمات حمل بار هوایی به امارات استفاده می کنند. کسانی که به عنوان مسافر سفر می‌کنند می‌توانند از این خدمات بهره ببرند. این افراد معمولا بارهایشان از حد مجاز بیشتر است  و بایستی جریمه اضافه بار بپردازند.  از همین جهت برای رفع این نیاز می توانید از حمل بار هوایی به امارات می استفاده نمایید.

حمل هوایی به آلمان نیز یکی از خدمات تخصصی آریا کارگو می باشد و امکان انتقال محموله های مختلف شما با بهترین کیفیت انجام خواهد شد . تیم متخصص آریا کارگو با بهترین تعرفه ها آماده انتقال محموله های شما به صورت همه روزه می باشد

موارد ممنوعه برای حمل هوایی امارات

برای حمل بار هوایی به امارات ، برخی موارد توسط گمرک ایران و امارات و خطوط هواپیمایی با ممنوعیت انتقال مواجه هستند . البته در برخی موارد برای انتقال این محموله ها راهکارهایی وجود دارد که کارشناسان آریا نوین کارگو بهترین راه را در اسرع وقت در اختیارتان قرار میدهند. 

لیست زیر بخشی از محموله های دارای محدودیت و ممنوعیت برای حمل هوایی به امارات می باشند :

 • اشیاء عتیقه
 • آثار هنری اصیل
 • کتاب های خطی و چاپ سنگی
 • قطعات خوشنویسی شده
 • اوراق مینیاتور و مصنوعات طلا و نقره
 • سنگ های قیمتی
 • تابلو های نقاشی اصل
 • قالی و قالیچه دستباف
 • هرگونه عتیقه و اشیای تاریخی و میراث فرهنگی
 • اسلحه، مهمات و تجهیزات نظامی
 • فیلم ، نوار ، سی دی و تابلوهای نقاشی (فقط با مجوز وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران)
 • عطر ، ادکلن ، اسپری
 • شامپو ، نرم کننده ها ، مواد آرایشی
 • الکل
 • شربت ، آبلیمو ، سرکه و ترشیجات

حمل هوایی به امارات به صورت تخصصی توسط آریا نوین کارگو انجام میشود و امکان انتقال محموله های شما برای همه شهر های امارات فراهم است .  حمل هوایی به انگلیس نیز از خدماتی است که توسط تیم متخصص آریا کارگو انجام میشود و محموله های مجاز شما با بهترین کیفیت منتقل می شوند .

با شماره های آریا کارگو در تماس باشید و در اسرع وقت انواع مواد غذایی ، خوراکی ، سمپل و نمونه تولیدات خود را ارسال کنید .

.

فریت-بار-هوایی-برای-امارات
فریت-بار-هوایی-برای-امارات

بسته بندی تخصصی برای حمل هوایی به امارات 

یکی از مهمترین مواردی که برای حمل هوایی به امارات یا سایر کشور های جهان باید مدنظر قرار داد ، بسته بندی تخصصی و حرفه ای است .  برای بسته بندی تخصصی محموله های شما ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه از بهترین تجهیزات برای بسته بندی ایمن و مستحکم استفاده می نماید . 

بسته بندی باید به گونه ای باشد که از وارد شدن فشار و ضربه به محموله به خوبی محافظت نماید . 

بسته بندی برای حمل هوایی به امارات با استفاده از جعبه های چوبی ، کارتن ، نایلون حبابدار و . . . انجام میشود . شما می توانید محموله های خود را با بالاترین ایمنی به آریا نوین کارگو بسپارید تا در اسرع وقت بارگیری و منتقل شوند . 

تیم متخصص آریا کارگو خدمات بسته بندی را برای حمل هوایی هلند نیز به شما عزیزان ارائه می شود . ما بهترین و با کیفیت ترین خدمات را ارائه می دهیم و امکان ارسال محموله های مختلف را با یک تماس فراهم می نماییم .

امور سمپاشی و صدور گواهینامه بین المللی برای کارگو هوایی امارات

کارگو به معنی بار و کارگو امارات در واقع همان فرستان بار به امارات است .با توجه به قانون های وضع شده در خصوص کارگو امارات بیشتر کالاها به خصوص بسته بندی های چوب خام، پالت ها و سایر اقلام چوبی بایستی در مبداء و با رعایت شرایط خاص توسط  گاز و یا قرص مخصوص و در درجه حرارت معین و مدت زمان معین سمپاشی گردد. گواهی این سمپاشی (FUMIGATION CERTIFICATE) توسط شرکت های رسمی و تایید شده دفع آفات نباتی معتبر و مجاز برای کارگو امارات صادر گردد.

ارسال بسته پستی به امارات

ارسال بسته پستی به امارات در صورتیکه مقدار آن کم باشد مزایای خاص خودش را دارد.اولین مزیت تحویل درب منزل است و دیگری اینکه هزینه پست به امارات چنانچه بار شما زیر 7 کیلو باشد خیلی مناسب در می آید.ضمن اینکه بخاطر پروازهای متعددی که به دبی انجام می شود بسته شما در کوتاه ترین زمان با پست به امارات می رسد.

حمل هوایی لباس به امارات 

یکی از خدمات آریا کارگو ، حمل هوایی انواع لباس های شما به امارات است . برای فریت بار لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به امارات باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید . 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . 

با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا خدمات حمل هوایی لباس به امارات را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید . 

حمل هوایی حیوانات به امارات 

برای حمل هوایی حیوانات به امارات به صورت حمل هوایی ، می توانید از خدمات آریا کارگو استفاده نمایید . انتقال حیوانات به امارات از طریق خطوط هوایی به 2 صورت انجام میشود : 

 1. انتقال حیوانات داخل کابین هواپیما
 2. انتقال حیوانات از طریق قسمت بار هواپیما

برای انتقال حیوانات خانگی به امارات در قسمت کابین، موارد زیر را مد نظر داشته باشید : 

 • تنها حیواناتی که می‌توان آن‌ها را در کابین به امارات منتقل کرد عبارتند از: سگ، گربه و پرنده.
 • اگر یکی از مسافرین از قبل، اعلام کرده باشد که به حیوانات آلرژی دارد، امکان سفر همزمان شما و آن مسافر، وجود نخواهد داشت.
 • بر این اساس، حق تقدم برای سفر، با کسی است که زودتر از دیگری پرواز را رزرو کرده باشد.
 • اما توجه کنید که اگر حیوان خانگی شما، سگ کمکی باشد، حق تقدم همیشه برای شماست.
 • کسانی که سگ کمکی دارند، باید حداقل 48 ساعت قبل از پرواز، این موضوع را اعلام کنند و مدارک لازم را نیز ارائه دهند.
 • سگ‌های کمکی به دو نوع «SVAN» و «ESAN» تقسیم می‌شوند. نوع اول می‌تواند به صورت رایگان در کابین حضور یابد و باید گواهینامه مخصوص داشته باشد. 
 • ورود حیوانات به کابین در برخی از ایرلاین ها به کل ممنوع است . مانند ایرلاین های ایرانی 

قوانین و مقررات انتقال حیوانات خانگی به امارات در قسمت حمل بار هواپیما، به شرح زیر است:

 • اگر اندازه قفس بیش از حد تعیین شده باشد یا خود حیوان بیشتر از 8 کیلوگرم وزن داشته باشد، باید به قسمت حمل بار منتقل شود.
 • انتقال برخی از نژادهای سگ، چه در قسمت حمل بار و چه در کابین ممنوع است، از جمله: Staffordshire، pitbull، fila brasileiro، dogo argentino و Japanese tosa.
 • اگر می‌خواهید دو حیوان را در یک قفس حمل کنید (در صورتی که وزنشان از 8 کیلو بیشتر نشود)، باید توجه کنید که آن دو حیوان با یکدیگر همزیستی داشته باشند؛ مثلا دو گربه یا دو سگ باشند.
 • در برخی از موارد، می‌توان حتی تا 3 حیوان را نیز در یک قفس حمل کرد اگر: حیوانات از یک مادر باشند و وزن هر کدام نیز از 8 کیلوگرم تجاوز نکند.

به این صورت ، حمل هوایی حیوانات به صورت هوایی به امارات توسط آریا کارگو انجام میشود. ما بهترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهیم.

مشاوره تخصصی برای حمل هوایی به امارات 

برای حمل هوایی به امارات ، مشاوره تخصصی آریا نوین کارگو بهترین راهکار برای انتقال سریع و ایمن و ارزان محموله های شما می باشد . اگر قصد دارید محموله های خود را با بهترین کیفیت به امارات منتقل کنید ، با آریا نوین کارگو تماس بگیرید . 

ما برای انتقال محموله ها به روش کارگو و مسافری ، همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات هستیم . 

حمل هوایی به امارات با یک تماس تلفنی انجام می پذیرد

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا