ارسال بار به دوحه (ظرف 3-4 روز + بیمه کامل )

یکی از خدمات تخصصی آریا نوین کارگو ، ارسال بار به دوحه است که به صورت همه روزه با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه میشود و امکان ارسال محموله های شما به صورت هوایی و دریایی فراهم خواهد شد . برای ارسال بار به دوحه ، همه روزه حمل هوایی و دریای به صورت حرفه ای با کمترین قیمت به شما عزیزان ارائه می شود . در مجموعه آریا نوین کارگو انتقال سریع و ارزان محموله ها از مهمترین خدمات ما می باشد. 

برای ارسال بار به دوحه ، آریا نوین از همه نقاط کشور آماده ارائه خدمات با بهترین مشاوره می باشد . ما با خدماتی سریع و ارزان آماده همکاری با مهاجران و مسافران عزیز هستیم . 

آریا نوین کارگو برای ارسال بار به دوحه از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید . ما برای ارسال بار به قطر به صورت همه روزه از همه نقاط ایران آماده ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان هستیم .

ارسال-بار-به-دوحه
ارسال-بار-به-دوحه

روش های ارسال بار به دوحه 

برای ارسال بار به دوحه ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به دوحه دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به دوحه به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به دوحه 
 • ارسال دریایی به دوحه

برای ارسال بار به دوحه ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم .

علاوه بر دوحه ، برای ارسال بار به دبی نیز می توانید از طریق شماره های ما بهترین و تخصصی ترین خدمات را با کمترین هزینه از ما بخواهید .

حمل هوایی برای دوحه 

یکی از روش های ارسال بار به دوحه ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای دوحه به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به دوحه به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به دوحه به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به دوحه آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به قطر تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال بار به قطر به صورت دریایی

روش دریایی یکی از روش های ارسال بار به قطر می باشد ؛ برای حمل بار دریایی معمولا از کشتی های باری و بزرگ استفاده می شود .

ارسال بار به قطر با کشتی های کانتینری سرعت کمتری نسبت به هواپیماهای باری دارند .

ترمینال اصلی کانتینر قطر بندر حمد است که در دسامبر 2016 به عنوان یکی از بزرگترین بندرهای خاورمیانه افتتاح شد . بندر حمد که در نیمه راه ساحل شرقی کشور قطر واقع شده است ، فقط 30 کیلومتر با دوحه فاصله دارد . هنگامی که کانتینر شما به خاک قطر رسید ، قبل از رفتن با کامیون به مقصد اصلی شما از گمرک عبور می کند .

در هنگام ارسال بار به قطر بصورت دریایی می توانید از یکی از روش های FCL یا LCL را انتخاب کنید .

 • ارسال بار به قطر با کشتی به روش FCL : یعنی اینکه محموله و بار شما در یک کانتیر کامل حمل خواهد شد.
 • ارسال بار به قطر با کشتی با روش LCL : یعنی که محموله و بار شما در کنار چندین محموله دیگر در یک کانتینر بسته بندی می شوند.

بهترین خدمات کارگو را می توانید از طریق شماره های آریا کارگو ثبت سفارش نمایید .

ارسال چه کالاهایی به دوحه ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به دوحه ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به دوحه را کمی سخت کرده است .گمرک قطر جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور قطر نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک قطر اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به دوحه دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به قطر نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

ارسال فرش و تابلو به دوحه

یکی از خدماتی که آریا کارگو به هموطنان گرامی ارائه می نماید ، ارسال فرش و تابلو به دوحه می باشد . در این خدمات ، شما عزیزان می توانید به صورت غیر تجاری و تجاری اقدام به انتقال محموله های خود نمایید .

برای ارسال فرش و تابلو ، محموله های شما توسط ارزیابان فرودگاه امام خمینی مورد بررسی قرار میگیرند و در صورتی که فرش یا تابلو شما جزو اقلام ممنوعه نباشند امکان ارسال آنها میسر خواهد بود .

ارسال بار به دوحه تخصص آریا نوین کارگو می باشد و با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما با بهترین کیفیت انجام خواهد شد .

ارسال مبلمان به دوحه 

موارد زیادی برای ارسال مبلمان به دوحه باید مدنظر قرار گیرد . ارسال مبلمان به دوحه به صورت هوایی انجام میشود و هزینه های ارسال آن بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . موارد زیر باید قبل از ارسال مبلمان به دوحه مدنظر قرار گیرند : 

 1. ابعاد و وزن محمول: باید ابعاد و وزن مبلمان را در نظر بگیرید. مبلمان سنگین و حجیم ممکن است نیاز به بسته‌بندی خاص و حمل با باربری یا کشتی داشته باشد، در حالی که مبلمان کوچک و سبک‌تر می‌تواند به صورت هوایی ارسال شود.
 2. هزینه حمل و نقل: هزینه حمل و نقل مبلمان به صورت هوایی بیشتر از حمل و نقل به صورت دریایی یا باربری خواهد بود. برای اطلاع از هزینه‌های حمل و نقل، بهتر است با شرکت حمل و نقل هوایی تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.
 3. بسته‌بندی: برای ارسال مبلمان به صورت هوایی، بسته‌بندی مناسب و محکمی را برای محصولات خود انتخاب کنید تا در طول حمل و نقل آسیب نبینند. برای بسته‌بندی مبلمان، می‌توانید از جعبه‌های چوبی، فوم‌های محافظ، برچسب‌های هشدار و پوشش‌های محافظ استفاده کنید.
 4. محدودیت‌های گمرکی: قبل از ارسال مبلمان به خارج از کشور، باید با مقررات گمرکی کشور مقصد آشنا شوید. برخی کشورها ممکن است برای واردات مبلمان، محدودیت‌های گمرکی داشته باشند و ممکن است برای گذراندن گمرک، مدارک مورد نیاز را باید تهیه کنید.

ارسال لباس به دوحه 

یکی از خدمات آریا کارگو ، ارسال انواع لباس های شما به دوحه است . برای ارسال لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به دوحه باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید . 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . 

با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا ارسال لباس به دوحه را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید .

ارسال لوازم منزل به دوحه 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به دوحه می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به دوحه ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به دوحه از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به دوحه ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند .

برای ارسال اثاثیه به دوحه ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

برای ارسال بار به امارات نیز می توانید بهترین خدمات را با کمترین هزینه ثبت سفارش نمایید .

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به دوحه 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به دوحه ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به دوحه بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به دوحه می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به دوحه ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

برای ارسال بار به ابوظبی نیز همه روزه بهترین و تخصصی ترین خدمات به شما عزیزان ارائه می شود . فقط یک تماس با ما کافیست .

آیا برای ارسال بار به دوحه از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به دوحه را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به دوحه و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به دوحه با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا