حمل هوایی به قبرس ( کارگو هوایی 3-4 روزه )

یکی از روش های ارسال بار به قبرس ، روش حمل هوایی است که برای ارسال محموله های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد . در روش حمل هوایی ، محموله های شما از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی به فرودگاه بین المللی در قبرس ارسال میشود . 

مجموعه آریا کارگو برای حمل هوایی به قبرس به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد و امکان انتقال محموله های سبک و سنگین ، کالاهای تجاری و صادراتی و همچنین لوازم و اثاثیه منزل را برای شما فراهم می نماید.

از طریق خدمات حمل هوایی به قبرس می توانید در ظرف چند روز محموله های خود را بارگیری و منتقل نمایید . برای حفظ سلامتی محموله های شما از بهترین بسته بندی استفاده میشود و بیمه نامه کامل نیز در نظر گرفته میشود .

اگر قصد ارسال بار به قبرس به صورت هوایی را دارید فقط کافیست با ما در تماس باشید و از طریق مشاوره با کارشناسان ما بهترین خدمات را تجربه کنید .

علاوه بر حمل هوایی به قبرس ، روش های دیگری نیز وجود دارند که در ادامه به آنها پرداخته میشود . حمل هوایی به ترکیه نیز با بهترین کیفیت انجام خواهد شد .

ارسال-بار-با-هواپیما-به-قبرس
ارسال-بار-با-هواپیما-به-قبرس

روش های حمل بار هوایی به قبرس 

برای حمل بار هوایی به قبرس 2 روش وجود دارد که بر اساس نوع محموله های شما و شرایط آنها این روش ها مورد استفاده قرار میگیرند . در روش حمل هوایی به قبرس باید ابتدا از امکان ارسال محموله های خود مطلع بود تا در زمان انجام فرایند های گمرکی در فرودگاه امام خمینی دچار مشکلات و هزینه و جریمه نشویم . 

روش های ارسال هوایی به قبرس

 • حمل هوایی به صورت فریت بار 
 • حمل هوایی به صورت کارگو 

هر یک از روش های حمل هوایی به قبرس دارای شرایط و ضوابط خاص هستند که برای انتقال محموله ها باید مورد بررسی قرار گیرند . در ادامه ، برای آشنایی بیشتر شما با روش های حمل هوایی به قبرس توضیحاتی ارائه خواهد شد . 

تیم متخصص آریا کارگو برای حمل هوایی امارات نیز به صورت همه روزه اماده ارائه خدماتی سریع و ارزان می باشد . ما با بررسی دقیق محموله های شما بهترین خدمات را ارائه می نماییم تا موجبات رضایت شما عزیزان را فراهم نماییم .

امیدواریم با خدمات آریا نوین کارگو بهترین تجربه را داشته باشید .

ارسال خرده بار مسافری به قبرس به صورت هوایی

یکی از روش های ارسال هوایی به قبرس ، روش ارسال به صورت مسافری می باشد . فریت بار مسافری به قبرس از مهمترین و سریعترین روش های انتقال محموله ها به قبرس است.

در این روش ، محموله های با وزن نهایتا 300 کیلو از طریق خطوط هواپیمایی و قسمت بار هواپیما های مسافری منتقل می شوند . 

در این روش ، شما عزیزان می بایست چند روز قبل از پرواز نسبت به رزرو و فرایند های گمرکی محموله های خود اقدام نمایید که این امر توسط کارشناسان آریا نوین کارگو در کمترین زمان ممکن انجام میشود.

برای حمل هوایی به قبرس ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است و تنها با یک تماس تلفنی می توانید بهترین خدمات را از ما بخواهید.

علاوه بر حمل هوایی قبرس ، حمل هوایی به ارمنستان نیز تخصص تیم آریا کارگو است و تنها با یک تماس تلفنی در اختیار شما قرار میگیرد . بهتر است قبل از هرکاری با مشاوران ما در تماس باشید و بهترین خدمات را تجربه کنید .

کارگو هوایی برای قبرس 

یکی از روش های متداول برای حمل هوایی به قبرس ، ارسال محموله های تجاری و صنعتی و در حجم بالا و وزن زیاد با هواپیمای ترابری است .  در حمل هوایی به قبرس نیز این امکان برای شما عزیزان فراهم است . هواپیماهای باربری بدون محدودیت وزن و حجم امکان بارگیری و انتقال محموله های شما را در اسرع وقت فراهم می نمایند . 

آریا نوین کارگو با همکاری با برترین شرکت ها و خطوط هواپیمایی دنیا ، به صورت همه روزه محموله های شما را با کمترین قیمت از طریق روش کارگو به قبرس منتقل خواهد نمود.

یکی از مهمترین خدمات اریا نوین کارگو ، ارائه خدمات تخصصی برای عراق است . ما به صورت همه روزه حمل هوایی به عراق را با نازلترین تعرفه ها انجام خواهیم داد و امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماییم .

حمل بار هوایی مهاجرین به قبرس 

 مهاجران به قبرس در برنامه حمل اثاثیه به قبرس و حمل لوازم منزل به قبرس می‌کوشند تا بهترین راه را انتخاب کنند. به همین منظور باید ارسال کننده‌ای توانا بیابند تا با بهره گیری از تجارب این شرکت‌ها، لوازمشان را سالم و به هنگام در قبرس تحویل بگیرند.

لوازم منزل‌، لوازم مورد نیاز آشپزخانه و همچنین لوازم شخصی و ارزشمند‌، محتوای این محموله ها را تشکیل می‌دهد. بخشی از این بارها البته به دانشجویان مهاجری  تعلق دارد که برای ارسال کتاب و موارد مربوط به تحصیل و زندگی دانشجویی از خدمات حمل بار هوایی به قبرس استفاده می کنند.

کسانی که به عنوان مسافر سفر می‌کنند می‌توانند از این خدمات بهره ببرند. این افراد معمولا بارهایشان از حد مجاز بیشتر است  و بایستی جریمه اضافه بار بپردازند.  از همین جهت برای رفع این نیاز می توانید از حمل بار هوایی به قبرس می استفاده نمایید.

برای حمل هوایی آلمان نیز در اسرع وقت محموله ها و کالاهای مهاجرین گرامی توسط آریا نوین کارگو منتقل خواهند شد .

موارد ممنوعه برای حمل هوایی قبرس

برای حمل بار هوایی به قبرس ، برخی موارد توسط گمرک ایران و قبرس و خطوط هواپیمایی با ممنوعیت انتقال مواجه هستند . البته در برخی موارد برای انتقال این محموله ها راهکارهایی وجود دارد که کارشناسان آریا نوین کارگو بهترین راه را در اسرع وقت در اختیارتان قرار میدهند. 

لیست زیر بخشی از محموله های دارای محدودیت و ممنوعیت برای حمل هوایی به قبرس می باشند :

 • اشیاء عتیقه
 • آثار هنری اصیل
 • کتاب های خطی و چاپ سنگی
 • قطعات خوشنویسی شده
 • اوراق مینیاتور و مصنوعات طلا و نقره
 • سنگ های قیمتی
 • تابلو های نقاشی اصل
 • قالی و قالیچه دستباف
 • هرگونه عتیقه و اشیای تاریخی و میراث فرهنگی
 • اسلحه، مهمات و تجهیزات نظامی
 • فیلم ، نوار ، سی دی و تابلوهای نقاشی (فقط با مجوز وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران)
 • عطر ، ادکلن ، اسپری
 • شامپو ، نرم کننده ها ، مواد آرایشی
 • الکل
 • شربت ، آبلیمو ، سرکه و ترشیجات

حمل هوایی به قبرس به صورت تخصصی توسط آریا نوین کارگو انجام میشود و امکان انتقال محموله های شما برای همه شهر های قبرس فراهم است . علاوه بر قبرس ، لیست بالا برای حمل هوایی به انگلیس نیز یکسان است و امکان انتقال محموله های بالا به انگلیس نیز فراهم نمی باشد .

فقط کافیست با ما در تماس باشید و از مشاوره تخصصی بهره مند شوید . 

حمل هوایی کالاهای خاص به قبرس

برای حمل هوایی کالاهای خاص باید شرایط خاص و مناسب انها نیز آماده گردد . انتقال باید به صورت محافظت شده و تحت شرایط خاصی انجام گیرد . این روش تنها با هواپیماهای ترابری و با اخذ مجوز های لازمه انجام میشود .

مجموعه آریا کارگو نیز برای انتقال هوایی کالاهای خاص به صورت تخصصی اماده همکاری با شما عزیزان است .

حمل انواع فرش و تابلو فرش به صورت هوایی برای قبرس

یکی از تجارت هایی که از گذشته تا به امروز از بهترین تجارت ها بوده است ، فروش فرش ایرانی به سایر کشور ها می باشد . در این خدمات ، فرش و تابلو های شما از طریق حمل هوایی فرودگاه امام خمینی منتقل و ارسال می شوند .

برای حمل هوایی فرش ابتدا محموله شما توسط ارزیابان گمرک مورد بررسی قرار میگیرند تا جزو موارد ممنوعه و عتیقه نباشند . پس از این ، محموله های شما با بسته بندی تخصصی و حرفه آریا نوین کارگو منقل خواهند شد .

حمل هوایی زعفران به قبرس

در قانون کشور ما در خصوص میزان زعفران استخراج شده از طریق چمدان پیش بینی شده است. هر کسی که پاسپورت مستقل داشته باشد می تواند ۱۰۰ گرم با خود به خارج از کشور ببرد.

البته اگر بخواهید زعفران بیشتری از کشور صادر کنید باید مجوزهایی دریافت کنید. با اخذ این مجوزها می توانید این محدودیت را حذف کرده و زعفران بیشتری صادر کنید.

 1.  معرفی نامه یا وکالت نامه برای اظهار زعفران به گمرک که توسط وکیل تهیه شده است.
 2.  گواهی دریافت استاندارد تدارکات
 3.  گواهی سلامت در صورت نیاز خریدار
 4.  مجوز صادرات نهایی
 5. روش عدل بندی
 6.  کارت بازرگانی فعال در زمینه بازرگانی یا صادرکننده زعفران
 7.  گواهی قرنطینه و پرواربندی گیاه در صورت درخواست خریدار

برای صادرات زعفران به قبرس ، روش حمل هوایی بسیار مناسب و سریع است . با مشاوره با کارشناسان ما می توانید در اسرع وقت زعفران را با حجم و وزن دلخواه ارسال کنید .

برای خدمات حمل هوایی ، همه روزه امکان انتقال کالاهای تجاری برای شما فراهم خواهد شد .

بسته بندی تخصصی برای حمل هوایی به قبرس 

یکی از مهمترین مواردی که برای حمل هوایی به قبرس یا سایر کشور های جهان باید مدنظر قرار داد ، بسته بندی تخصصی و حرفه ای است .  برای بسته بندی تخصصی محموله های شما ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه از بهترین تجهیزات برای بسته بندی ایمن و مستحکم استفاده می نماید . 

بسته بندی باید به گونه ای باشد که از وارد شدن فشار و ضربه به محموله به خوبی محافظت نماید . 

بسته بندی برای حمل هوایی به قبرس با استفاده از جعبه های چوبی ، کارتن ، نایلون حبابدار و . . . انجام میشود . شما می توانید محموله های خود را با بالاترین ایمنی به آریا نوین کارگو بسپارید تا در اسرع وقت بارگیری و منتقل شوند. 

برای حمل هوایی به سوئد نیز تیم متخصص آریا نوین کارگو با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه آماده همکاری با شما عزیزان است و محموله های شما را منتقل خواهند نمود .

مشاوره تخصصی برای حمل هوایی به قبرس 

برای حمل هوایی به قبرس ، مشاوره تخصصی آریا نوین کارگو بهترین راهکار برای انتقال سریع و ایمن و ارزان محموله های شما می باشد . اگر قصد دارید محموله های خود را با بهترین کیفیت به قبرس منتقل کنید ، با آریا نوین کارگو تماس بگیرید . 

ما برای انتقال محموله ها به روش کارگو و مسافری ، همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات هستیم . 

حمل هوایی به قبرس با یک تماس تلفنی انجام می پذیرد

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا