حمل هوایی به عراق ( تحویل 3 روزه + بیمه نامه کامل )

یکی از روش های ارسال بار به عراق ، روش حمل هوایی است که برای ارسال محموله های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد . در روش حمل هوایی ، محموله های شما از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی به فرودگاه بین المللی در عراق ارسال میشود . 

حمل هوایی به عراق توسط آریا نوین کارگو در اسرع وقت انجام میشود و امکان ارسال محموله های تجاری و شخصی برای شما فراهم خواهد شد . 

در روش حمل هوایی به عراق ، انتقال محموله ها با بالاترین ایمنی انجام میشود و شما می توانید نگرانی بابت محموله خود نداشته باشید . حمل هوایی به عراق برای همه شهر های این کشور که دارای فرودگاه بین المللی هستند انجام می شود. در ادامه به بررسی امکان ارسال محموله های مختلف به روش هوایی به عراق می پردازیم . 

علاوه بر حمل هوایی برای عراق ، خدمات حمل هوایی ترکیه نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد و محموله های مختلف شما منتقل خواهند شد .

ارسال-هوایی-برای-عراق
ارسال-هوایی-برای-عراق

روش های حمل بار هوایی به عراق 

برای حمل بار هوایی به عراق 2 روش وجود دارد که بر اساس نوع محموله های شما و شرایط آنها این روش ها مورد استفاده قرار میگیرند . 

در روش حمل هوایی به عراق باید ابتدا از امکان ارسال محموله های خود مطلع بود تا در زمان انجام فرایند های گمرکی در فرودگاه امام خمینی دچار مشکلات و هزینه و جریمه نشویم . 

روش های ارسال هوایی به عراق

 • حمل هوایی به صورت فریت بار 
 • حمل هوایی به صورت کارگو 

هر یک از روش های حمل هوایی به عراق دارای شرایط و ضوابط خاص هستند که برای انتقال محموله ها باید مورد بررسی قرار گیرند . در ادامه ، برای آشنایی بیشتر شما با روش های حمل هوایی به عراق توضیحاتی ارائه خواهد شد . 

برای حمل هوایی امارات نیز تیم متخصص و حرفه ای آریا کارگو امکان ارسال محموله های شما را در کمترین زمان ممکن فراهم می نماید . تیم ما با بهترین پشتیبانی آماده همکاری با شما عزیزان است .

امیدواریم با خدمات آریا نوین کارگو بهترین تجربه را داشته باشید .

ارسال خرده بار مسافری به عراق به صورت هوایی

یکی از روش های ارسال هوایی به عراق ، روش ارسال به صورت مسافری می باشد . فریت بار مسافری به عراق از مهمترین و سریعترین روش های انتقال محموله ها به عراق است.

در این روش ، محموله های با وزن نهایتا 300 کیلو از طریق خطوط هواپیمایی و قسمت بار هواپیما های مسافری منتقل می شوند . 

در این روش ، شما عزیزان می بایست چند روز قبل از پرواز نسبت به رزرو و فرایند های گمرکی محموله های خود اقدام نمایید که این امر توسط کارشناسان آریا نوین کارگو در کمترین زمان ممکن انجام میشود.

برای حمل هوایی به عراق ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است و تنها با یک تماس تلفنی می توانید بهترین خدمات را از ما بخواهید.

علاوه بر عراق ، خدمات تخصصی آریا کارگو برای حمل هوایی قطر نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد . ما به عنوان برترین و قوی ترین شرکت خدمات حمل هوایی از ایران ، همه روزه آماده همکاری با شما عزیزان هستیم .

کارگو هوایی برای عراق 

یکی از روش های متداول برای حمل هوایی به عراق ، ارسال محموله های تجاری و صنعتی و در حجم بالا و وزن زیاد با هواپیمای ترابری است .  در حمل هوایی به عراق نیز این امکان برای شما عزیزان فراهم است . هواپیماهای باربری بدون محدودیت وزن و حجم امکان بارگیری و انتقال محموله های شما را در اسرع وقت فراهم می نمایند . 

آریا نوین کارگو با همکاری با برترین شرکت ها و خطوط هواپیمایی دنیا ، به صورت همه روزه محموله های شما را با کمترین قیمت از طریق روش کارگو به عراق منتقل خواهد نمود 

علاوه بر خدمات کارگو برای عراق ، خدماتی نظیر حمل هوایی ارمنستان نیز به صورت تخصصی و همه روزه توسط آریا کارگو ارائه می شود و محموله های شما با بهترین کیفیت منتقل می شوند .

حمل بار هوایی مهاجرین به عراق 

 مهاجران به عراق در برنامه حمل اثاثیه به عراق و حمل لوازم منزل به عراق می‌کوشند تا بهترین راه را انتخاب کنند. به همین منظور باید ارسال کننده‌ای توانا بیابند تا با بهره گیری از تجارب این شرکت‌ها، لوازمشان را سالم و به هنگام در عراق تحویل بگیرند. لوازم منزل‌، لوازم مورد نیاز آشپزخانه و همچنین لوازم شخصی و ارزشمند‌، محتوای این محموله ها را تشکیل می‌دهد.

بخشی از این بارها البته به دانشجویان مهاجری  تعلق دارد که برای ارسال کتاب و موارد مربوط به تحصیل و زندگی دانشجویی از خدمات حمل بار هوایی به عراق استفاده می کنند. کسانی که به عنوان مسافر سفر می‌کنند می‌توانند از این خدمات بهره ببرند.

این افراد معمولا بارهایشان از حد مجاز بیشتر است  و بایستی جریمه اضافه بار بپردازند.  از همین جهت برای رفع این نیاز می توانید از حمل بار هوایی به عراق می استفاده نمایید.

حمل هوایی دبی نیز توسط آریا کارگو با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام میشود و محموله های شما با نازلترین تعرفه ها منتقل می شوند . یک تماس با ما کافیست .

موارد ممنوعه برای حمل هوایی عراق

برای حمل بار هوایی به عراق ، برخی موارد توسط گمرک ایران و عراق و خطوط هواپیمایی با ممنوعیت انتقال مواجه هستند . البته در برخی موارد برای انتقال این محموله ها راهکارهایی وجود دارد که کارشناسان آریا نوین کارگو بهترین راه را در اسرع وقت در اختیارتان قرار میدهند. 

لیست زیر بخشی از محموله های دارای محدودیت و ممنوعیت برای حمل هوایی به عراق می باشند :

 • اشیاء عتیقه
 • آثار هنری اصیل
 • کتاب های خطی و چاپ سنگی
 • قطعات خوشنویسی شده
 • اوراق مینیاتور و مصنوعات طلا و نقره
 • سنگ های قیمتی
 • تابلو های نقاشی اصل
 • قالی و قالیچه دستباف
 • هرگونه عتیقه و اشیای تاریخی و میراث فرهنگی
 • اسلحه، مهمات و تجهیزات نظامی
 • فیلم ، نوار ، سی دی و تابلوهای نقاشی (فقط با مجوز وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران)
 • عطر ، ادکلن ، اسپری
 • شامپو ، نرم کننده ها ، مواد آرایشی
 • الکل
 • شربت ، آبلیمو ، سرکه و ترشیجات

حمل هوایی به عراق به صورت تخصصی توسط آریا نوین کارگو انجام میشود و امکان انتقال محموله های شما برای همه شهر های عراق فراهم است . 

فقط کافیست با ما در تماس باشید و از مشاوره تخصصی بهره مند شوید . 

حمل هوایی آلمان نیز از خدماتی است که آریا کارگو به صورت تخصصی و همه روزه به شما عزیزان ارائه می نماید . ما بهترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماییم.

حمل هوایی فرش و قالی به عراق

یکی از ویژگی های آریا کارگو ، ارسال محموله هایی ماند فرش و قالی به عراق است . گرچه در برخی موارد گمرک ایران برخی از انواع فرش یا قالی را به عنوان محموله های عتیقه یا قیمتی محاسبه می نماید و از ارسال آنها جلوگیری می کند ، اما در 90 درصد موارد امکان ارسال محموله ها فراهم خواهد بود

همانطور که گفته شد ، برای حمل فرش به صورت هوایی به عراق ، ابتدا محموله شما توسط کارشناسان گمرک امام خمینی مورد بررسی قرار میگیرند و پس از امکان ارسال آنها ، در کمترین زمان محموله های شما منتقل می شوند.

برای حمل اینگونه محموله ها از بیمه نامه کامل نیز استفاده خواهد شد .

ارسال لوازم شخصی به صورت هوایی به عراق

یکی از خدمات دیگر آریا کارگو ؛ امکان ارسال لوازم شخصی و لوازم خانه به عراق به صورت هوایی است . در این روش ، چمدان یا بسته های شما توسط کارشناسان ما تحویل گرفته خواهد شد و از طریق فریت مسافری به عراق ارسال می شوند .

این روش امکان ارسال محموله را در ظرف چند روز برای شما فراهم می نماید .

خدمات حمل هوایی یکی از مناسب ترین و سریعترین راه ها برای انتقال محموله های مختلف شما به عراق است .

حمل هوایی سمپل و نمونه محصول به عراق

یکی از مهمترین ویژگی های خدمات حمل هوایی عراق ، امکان ارسال انواع سمپل و نمونه کالا می باشد . بسیاری از تجار که قصد حضور در بازارهای جهانی مانند بازار عراق را دارند ابتدا نمونه محصول خود را برای طرف مقابل ارسال می نمایند . 

خدمات حمل هوایی برای عراق یکی از بهترین روش ها برای ارسال سمپل و نمونه محصول به عراق است . در این روش ، محموله شما با کمترین هزینه با استفاده از خطوط هواپیمایی مسافری در اسرع وقت منتقل خواهند شد و در گمرک فرودگاه مورد نظر تحویل خواهند شد .

بسته بندی تخصصی برای حمل هوایی به عراق 

یکی از مهمترین مواردی که برای حمل هوایی به عراق یا سایر کشور های جهان باید مدنظر قرار داد ، بسته بندی تخصصی و حرفه ای است .  برای بسته بندی تخصصی محموله های شما ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه از بهترین تجهیزات برای بسته بندی ایمن و مستحکم استفاده می نماید . 

بسته بندی باید به گونه ای باشد که از وارد شدن فشار و ضربه به محموله به خوبی محافظت نماید . 

بسته بندی برای حمل هوایی به عراق با استفاده از جعبه های چوبی ، کارتن ، نایلون حبابدار و . . . انجام میشود . شما می توانید محموله های خود را با بالاترین ایمنی به آریا نوین کارگو بسپارید تا در اسرع وقت بارگیری و منتقل شوند . 

مشاوره تخصصی برای حمل هوایی به عراق 

برای حمل هوایی به عراق ، مشاوره تخصصی آریا نوین کارگو بهترین راهکار برای انتقال سریع و ایمن و ارزان محموله های شما می باشد . اگر قصد دارید محموله های خود را با بهترین کیفیت به عراق منتقل کنید ، با آریا نوین کارگو تماس بگیرید . 

ما برای انتقال محموله ها به روش کارگو و مسافری ، همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات هستیم . 

حمل هوایی به عراق با یک تماس تلفنی انجام می پذیرد

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا