تعمیر هواپیماهای بوئئینگ و ایرباس آمریکای لاتین و آسیا در ایران

در دنیای هوانوردی، ایران به عنوان یک مقصد برتر برای تعمیر و نگهداری هواپیماها شناخته می‌شود. امکانات پیشرفته و دانش فنی در این کشور، موجب شده که کشورهای آمریکای لاتین و آسیا به ایران برای تعمیر هواپیماها و سیستم‌های فرودگاهی مراجعه کنند.

افزایش هواپیماهای مستقیم ایران و ترکمنستان

با تلاش‌های سازمان هواپیمایی کشوری، تعداد پروازهای مستقیم از ایران به ترکمنستان به شدت افزایش یافته است. این تحولات، نشان‌دهنده همکاری مثبت میان دو کشور در زمینه حمل و نقل هوایی است.

تعمیرات هواپیماهای بوئینگ و ایرباس در ایران

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری تصریح کرده است که دیگر هواپیمای ایرانی برای تعمیر به خارج از کشور ارسال نمی‌شود. ایران با میزبانی تعداد زیادی از کشورها برای تعمیرات هواپیماهای بوئینگ و ایرباس، نقش برجسته‌ای در صنعت تعمیرات هوایی دارد.

گام مهم در شرایط تحریمات

تحت شرایط تحریمات سخت آمریکا، صنعت هوایی ایران با موفقیت توانسته است به یک مرکز برتر در زمینه تعمیرات هوایی تبدیل شود. این دستاورد در شرایط سخت اقتصادی و تحریمات یکجانبه به دست آمده است.

هواپیماهای بوئینگ و ایرباس در فوکوس

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری افزوده است که هواپیماهای تعمیر شده در ایران، اغلب از نوع بوئینگ و ایرباس هستند. تخصص این کشور در تعمیرات سنگین و باکیفیت این هواپیماها موجب جلب توجه کشورهای مختلف شده است.

توافقات آینده

معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام کرده است که رایزنی‌های لازم برای افزایش تعداد پروازها و توسعه همکاری‌های اقتصادی میان ایران و ترکمنستان در حال انجام است. به زودی توافقنامه‌های جدیدی به امضاء خواهد رسید.

نتیجه‌گیری

استفاده از امکانات پیشرفته و دانش تخصصی در ایران، کشور را به یک مرکز تعمیرات هوایی مطرح در سطح جهانی تبدیل کرده است. این دستاورد نه تنها در حوزه تعمیرات هواپیماها، بلکه در میانه شرایط تحریمات نشان از پیشرفت و توانمندی صنعت هوایی ایران دارد.

با احترام ، حمل و نقل بین المللی آریا کارگو

خدمات آریا کارگو : ارسال بار به اتریش ، ارسال بار به دانمارک ، ارسال بار به سوئد ، ارسال بار به جمهوری چک

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا