گام مهم بوئینگ با تایید گواهینامه هواپیمای ۷۷۷ایکس تا سال ۲۰۲۵

مقدمه

در اطلاعیه‌ای اخیر، شرکت بوئینگ اعلام کرده است که هواپیما ۷۷۷ایکس در سال ۲۰۲۵ گواهینامه دریافت خواهد کرد. این اظهارنظر، به واسطه انتظارات اداره فدرال هوانوردی ایالات متحده (FAA) و آژانس ایمنی هوانوردی اتحادیه اروپا (EASA) بر اساس تایید این گواهینامه، انجام شده است.

اطلاعات بیشتر از تین نیوز

به گزارش تین نیوز که از منابع اکونومی نقل می‌شود، استن دیل، معاون اجرایی شرکت بوئینگ، در یک اظهارنظر اعلام کرد که این پروسه تایید گواهینامه هواپیمای ۷۷۷ایکس تا سال ۲۰۲۵ به پایان می‌رسد. وی با اشاره به مسیر موفقیت‌آمیز این هواپیما، رابطه مثبت بین بوئینگ و کارکنانش را برجسته ساخت.

چالش‌های ممکن در راه پرواز موفق

در حاشیه گفتگو، دیل به وجود چالش‌های احتمالی در مسیر رونق صنعت هوانوردی اشاره کرد. او تصریح کرد که این صنعت همچنان در مسیر رونق قرار دارد و این موجب افزایش احتمال مواجهه با چالش‌های کمی در آینده خواهد شد.

مراحل آینده پروژه ۷۷۷ایکس

پروژه ۷۷۷ایکس از سال ۲۰۱۳ معرفی شده و هم‌اکنون در مرحله آزمایش‌های پروازی قرار دارد. این مهم نشان‌دهنده پیشرفت این پروژه و نزدیکی آن به مرحله رسیدن به گواهینامه نهایی است.

نتیجه‌گیری

تایید گواهینامه هواپیمای ۷۷۷ایکس تا سال ۲۰۲۵، گام مهمی در جهت تحقق اهداف بوئینگ است. این اقدام نه تنها نشان از پیشرفت‌های این شرکت در زمینه تکنولوژی هوانوردی دارد بلکه نمایانگر اعتماد مسافران و مقامات ایمنی هوانوردی جهانی به این هواپیما می‌باشد.

با احترام ، حمل و نقل بین المللی آریا کارگو

خدمات آریا کارگو : ارسال بار به اتریش ، ارسال بار به دانمارک ، ارسال بار به سوئد ، ارسال بار به جمهوری چک

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا