ارسال بار به دانمارک ( ارزان با بیمه نامه کامل )

ارسال بار به دانمارک که یکی از بهترین کشور های اروپایی است با کمترین قیمت و به صورت همه روزه انجام خواهد شد . ما به عنوان تیم متخصص برای حمل بار به دانمارک به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان می باشیم .

برای ارسال بار به دانمارک روش های مختلفی وجود دارد که هر یک بر اساس شرایط محموله شما قابل استفاده هستند . این روش ها به صورت زیر هستند :

 • حمل هوایی 
 • حمل زمینی
 • حمل دریایی

ما به عنوان برترین شرکت حمل بین المللی ، همه روزه آماده انتقال محموله ها در شرایط و وضعیت های مختلف با قیمت بسیار مناسب هستیم.  لازم به ذکر است که برای ارسال بار به دانمارک ، محموله های شما به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار می گیرند و امکان ارسال ایمن فراهم است.

علاوه بر حمل بار به دانمارک ، همه روزه برای حمل بار به نروژ نیز آریا کارگو آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است .

ارسال بار به همه شهر های دانمارک 

یکی از ویژگی های خدمات آریا نوین کارگو ، ارسال بار به دانمارک بدون محدودیت و برای همه شهر های این کشور است . بر اساس شرایط و نوع محموله و روش حمل ، امکان استفاده از خدمات آریا نوین کارگو فراهم میباشد . 

ما برای ارسال بار به دانمارک ، همه شهر های کوچک و بزرگ را تحت پوشش قرار داده ایم و برای شهر های فاقد گمرک ، امکان ترخیص کالا در گمرک شهر نزدیک به آن فراهم است . 

 • کپنهاگ
 • آرهوس
 • آلبورگ
 • ادنسه
 • و سایر شهر های دانمارک 

علاوه بر این ، ارسال بار به دانمارک از همه نقاط ایران انجام میشود و محدودیت در این خصوص وجود ندارد. مجموعه آریا کارگو برای ارسال بار به سوئد نیز آماده ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان است . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

ارسال هوایی محموله ها به دانمارک 

یکی از بهترین و سریعترین روش های ارسال بار به دانمارک ، روش حمل هوایی است که توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه خواهد شد. 

ما برای ارسال بار به دانمارک به صورت همه روزه از فرودگاه امام خمینی آمادگی ارسال انواع لوازم شخصی و تجاری شما به مقاصد مختلف در کشور دانمارک را داریم. 

آریا نوین کارگو با ارزانترین نرخ و قیمت در اسرع وقت محموله های شما را با بهترین کیفیت در شهر مورد نظر شما در گمرک فرودگاه تحویل خواهد شد . 

ارسال هوایی به دانمارک یکی از سریعترین و بهترین روش های برای انتقال محموله ها تا 300 کیلو می باشد که توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو به صورت همه روزه انجام خواهد شد.

برای ارسال بار به فنلاند نیز تنها کافیست با شماره های آریا کارگو در تماس باشید و با نازلترین تعرفه ها محموله های خود را منتقل نمایید .

ارسال زمینی برای دانمارک 

یکی از مهمترین ویژگی های آریا نوین کارگو ، امکان ارسال زمینی محموله ها برای دانمارک است . در این روش ، محموله های شما با استفاده از تریلی ترانزیت بارگیری و از طریق مرز زمینی به نقاط مختلف دانمارک ارسال میشود . 

روش حمل زمینی برای دانمارک یکی از روش های مقرون به صرفه و با نرخ کرایه و هزینه ای مناسب است که برای انتقال اثاثیه و کالا های تجاری مورد استفاده قرار میگیرد . 

برای ارسال بار به دانمارک به صورت زمینی ، همه روزه مشاوران و کارشناسان آریا نوین کارگو آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما عزیزان می باشد تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه محموله های شما منتقل شوند.

یکی دیگر از خدماتی که آریا کارگو در کنار ارسال بار به دانمارک ارائه می نماید ، ارسال بار به آلمان است که با کمترین هزینه انجام خواهد شد . فقط کافیست با مشاوران ما در این خصوص مشاوره نمایید.

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به دانمارک 

یکی دیگر از خدماتی که برای ارسال بار به دانمارک توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم شخصی با کمترین هزینه می باشد. 

برای ارسال اینگونه محموله ها به دانمارک ، روش زمینی بسیار روش مناسبی برای حمل حجم زیاد محموله ها می باشد . اما برای انتقال چند تکه اثاثیه و لوازم ، امکان ارسال بار به دانمارک به صورت هوایی فراهم است و با کمترین هزینه و در اسرع وقت محموله ها منتقل خواهند شد. 

برای ارسال اثاث و لوازم خانه به دانمارک ، هزینه هایی بابت خروج اثاثیه و گمرک ایران و دانمارک وجود دارد که بر اساس نوع محموله مشخص میشود. 

برای حمل زمینی ، آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهد نمود .

ارسال بار به بلژیک نیز از خدمات تخصصی و همه روزه ما می باشد . همه شهر های این کشور نیز مانند دانمارک تحت پوشش کامل هستند .

آیا بسته بندی برای ارسال بار به دانمارک مهم است ؟ 

یکی از مهمترین موضوعات برای خدمات ارسال بار به دانمارک ، بسته بندی حرفه ای محموله ها می باشد . در صورتی که محموله های شما به خوبی بسته بندی نشده باشند ، علاوه بر عدم پذیرش آنها در گمرک فرودگاه ، مشکلاتی مانند شکستگی به دلیل بارگیری و جابجایی نیز ممکن است به وجود آید.

از همین جهت ، برای بسته بندی باید موارد مهمی رعایت شود و بر اساس نوع محموله باید بسته بندی مناسب برای آن در نظر گرفته شود. 

به عنوان مثال ، برای ارسال بار به دانمارک در صورتی که محموله شما شکستنی باشد ، باید از بسته بندی چوبی مخصوص استفاده شود و داخل بسته بندی با استفاده تجهیزات مناسب مانند نایلون حبابدار و . . . استفاده شود.

برای حمل مواد غذایی نیز باید از جعبه های یونولیت ( یخچالی ) استفاده نمود و با استفاده از یخ خشک فضای داخل آن را برای نگهداری چند روزه مواد غذایی مناسب کرد.

برای ارسال بار به دانمارک توسط آریا نوین کارگو ، همه روزه خدمات بسته بندی با حرفه ای ترین تیم به شما عزیزان ارائه میشود. فقط کافیست با ما در تماس باشید.

علاوه بر ارسال بار به دانمارک ، برای ارسال بار به قبرس نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه خواهد شد.

هزینه های ارسال بار به دانمارک چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به دانمارک ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بر اساس موارد متعددی مشخص میشود که آریا نوین کارگو به شما این اطمینان را می دهد که ارسال محموله های شما با کمترین هزینه انجام شود . 

مهمترین موضوع برای ارسال بار به دانمارک ، نوع روش حمل است . هر یک از روش های انتقال بار و کالا دارای هزینه های مختلفی هستند و بر همین اساس قیمت انتقال محموله مشخص میشود .

علاوه بر این ، نوع محموله و میزان ارزش آن نیز در فرایند گمرکی هزینه های مختلفی دارد . به عنوان مثال ، برای ارسال محموله A ممکن است نرخ گمرکی 100 تومان و برای محموله B ، هزار تومان باشد که در گمرک فرودگاه یا گمرک شهر قبل از پلمپ و ارسال مشخص میشود. 

یکی از مهمترین مواردی که در هزینه های ارسال بار به دانمارک موثر است ، نرخ و قیمت روزانه ارز می باشد. علاوه بر دانمارک ، برای ارسال بار به هلند نیز بهترین خدمات با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میگیرد .

آیا برای ارسال بار به دانمارک از بیمه استفاده میشود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به دانمارک را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به دانمارک و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به دانمارک با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . برای ارسال بار به اروپا در اسرع وقت می توانید بهترین خدما را از ما درخواست نمایید.

چه کالاهایی برای ارسال بار به دانمارک ممنوع هستند ؟ 

وارد کردن برخی از کالاها به دانمارک ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به دانمارک را کمی سخت کرده است .گمرک دانمارک جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است. شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور دانمارک نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک دانمارک اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

برای ارسال بار به دانمارک ، قبل از هر اقدامی با مشاوران ما در تماس باشید و پس از کسب اطلاعات کامل نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید . 

استعلام هزینه های ارسال بار به دانمارک نیز از طریق تماس با کارشناسان ما صورت می پذیرد.

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا