ارسال بار به جمهوری چک 

برای ارسال بار به جمهوری چک ، مجموعه آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات می باشد . ما در اسرع وقت با نازلترین تعرفه های باربری حمل و نقل بین المللی را برای انتقال محموله های تجاری و صنعتی شما ارائه می نماییم. 

ارسال بار به جمهوری چک سالهاست که به واسطه افزایش مهاجرت به صورت روزانه افزایش یافته است . از همین جهت ، برای حمل بار به جمهوری چک نیاز به شرکت های معتبر و متخصص بسیار احساس میشود. 

برای ارسال بار به جمهوری چک با آریا نوین کارگو ، همه روزه روش های مختلف که متناسب با نوع محموله و نیاز شما باشد در اختیارتان قرار میگیرد. 

 • حمل هوایی 
 • حمل زمینی

ما به عنوان برترین شرکت حمل بین المللی ، همه روزه آماده انتقال محموله ها در شرایط و وضعیت های مختلف با قیمت بسیار مناسب هستیم. لازم به ذکر است که برای ارسال بار به جمهوری چک ، محموله های شما به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار می گیرند و امکان ارسال ایمن فراهم است.

ارسال بار به آلبانی نیز به صورت تخصصی انجام خواهد شد و با بهترین نرخ کرایه محموله های شما منتقل می شوند.

ارسال-بار-به-چک
ارسال-بار-به-چک

ارسال بار به همه شهر های جمهوری چک 

یکی از ویژگی های خدمات آریا نوین کارگو ، ارسال بار به جمهوری چک بدون محدودیت و برای همه شهر های این کشور است . بر اساس شرایط و نوع محموله و روش حمل ، امکان استفاده از خدمات آریا نوین کارگو فراهم میباشد . 

ما برای ارسال بار به جمهوری چک ، همه شهر های کوچک و بزرگ را تحت پوشش قرار داده ایم و برای شهر های فاقد گمرک ، امکان ترخیص کالا در گمرک شهر نزدیک به آن فراهم است . 

 • پراگ
 • الوموتس
 • کونتاهرا
 • تلچ
 • برنو
 • بوهم
 • و سایر شهر های جمهوری چک 

علاوه بر این ، ارسال بار به جمهوری چک از همه نقاط ایران انجام میشود و محدودیت در این خصوص وجود ندارد. علاوه بر این ، برای ارسال بار به آلمان نیز می توانید از خدمات تخصصی و همه روزه آریا نوین استفاده نمایید.

ارسال هوایی محموله ها به جمهوری چک 

یکی از بهترین و سریعترین روش های ارسال بار به جمهوری چک ، روش حمل هوایی است که توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه خواهد شد. 

ما برای ارسال بار به جمهوری چک به صورت همه روزه از فرودگاه امام خمینی آمادگی ارسال انواع لوازم شخصی و تجاری شما به مقاصد مختلف در کشور جمهوری چک را داریم. 

آریا نوین کارگو با ارزانترین نرخ و قیمت در اسرع وقت محموله های شما را با بهترین کیفیت در شهر مورد نظر شما در گمرک فرودگاه تحویل خواهد شد . 

ارسال هوایی به جمهوری چک یکی از سریعترین و بهترین روش های برای انتقال محموله ها تا 300 کیلو می باشد که توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو به صورت همه روزه انجام خواهد شد.

برای ارسال بار به فنلاند نیز می توانید از طریق شماره های آریا کارگو بهترین خدمات را تجربه کنید .

ارسال-هوایی-برای-چک
ارسال-هوایی-برای-چک

ارسال زمینی برای جمهوری چک 

یکی از مهمترین ویژگی های آریا نوین کارگو ، امکان ارسال زمینی محموله ها برای جمهوری چک است . در این روش ، محموله های شما با استفاده از تریلی ترانزیت بارگیری و از طریق مرز زمینی به نقاط مختلف جمهوری چک ارسال میشود . 

روش حمل زمینی برای جمهوری چک یکی از روش های مقرون به صرفه و با نرخ کرایه و هزینه ای مناسب است که برای انتقال اثاثیه و کالا های تجاری مورد استفاده قرار میگیرد . 

برای ارسال بار به جمهوری چک به صورت زمینی ، همه روزه مشاوران و کارشناسان آریا نوین کارگو آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما عزیزان می باشد تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه محموله های شما منتقل شوند.

ارسال بار به سوئیس و ارسال بار به سوئد از بهترین و تخصصی ترین خدمات آریا کارگو می باشد و امکان انتقال محموله های شما با بهترین کیفیت انجام خواهد شد .

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به جمهوری چک 

یکی دیگر از خدماتی که برای ارسال بار به جمهوری چک توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم شخصی با کمترین هزینه می باشد. 

برای ارسال اینگونه محموله ها به جمهوری چک ، روش زمینی بسیار روش مناسبی برای حمل حجم زیاد محموله ها می باشد . اما برای انتقال چند تکه اثاثیه و لوازم ، امکان ارسال بار به جمهوری چک به صورت هوایی فراهم است و با کمترین هزینه و در اسرع وقت محموله ها منتقل خواهند شد. 

برای ارسال اثاث و لوازم خانه به جمهوری چک ، هزینه هایی بابت خروج اثاثیه و گمرک ایران و جمهوری چک وجود دارد که بر اساس نوع محموله مشخص میشود. 

برای حمل زمینی ، آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهد نمود .

باربری-ایران-به-چک
باربری-ایران-به-چک

آیا بسته بندی برای ارسال بار به جمهوری چک مهم است ؟ 

یکی از مهمترین موضوعات برای خدمات ارسال بار به جمهوری چک ، بسته بندی حرفه ای محموله ها می باشد . در صورتی که محموله های شما به خوبی بسته بندی نشده باشند ، علاوه بر عدم پذیرش آنها در گمرک فرودگاه ، مشکلاتی مانند شکستگی به دلیل بارگیری و جابجایی نیز ممکن است به وجود آید.

از همین جهت ، برای بسته بندی باید موارد مهمی رعایت شود و بر اساس نوع محموله باید بسته بندی مناسب برای آن در نظر گرفته شود. 

به عنوان مثال ، برای ارسال بار به جمهوری چک در صورتی که محموله شما شکستنی باشد ، باید از بسته بندی چوبی مخصوص استفاده شود و داخل بسته بندی با استفاده تجهیزات مناسب مانند نایلون حبابدار و . . . استفاده شود.

برای حمل مواد غذایی نیز باید از جعبه های یونولیت ( یخچالی ) استفاده نمود و با استفاده از یخ خشک فضای داخل آن را برای نگهداری چند روزه مواد غذایی مناسب کرد.

برای ارسال بار به جمهوری چک توسط آریا نوین کارگو ، همه روزه خدمات بسته بندی با حرفه ای ترین تیم به شما عزیزان ارائه میشود. فقط کافیست با ما در تماس باشید.

ارسال بار به ترکیه نیز با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد. ما با بهترین قیمت و در اسرع وقت آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستیم .

هزینه های ارسال بار به جمهوری چک چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به جمهوری چک ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بر اساس موارد متعددی مشخص میشود که آریا نوین کارگو به شما این اطمینان را می دهد که ارسال محموله های شما با کمترین هزینه انجام شود . 

مهمترین موضوع برای ارسال بار به جمهوری چک ، نوع روش حمل است . هر یک از روش های انتقال بار و کالا دارای هزینه های مختلفی هستند و بر همین اساس قیمت انتقال محموله مشخص میشود .

علاوه بر این ، نوع محموله و میزان ارزش آن نیز در فرایند گمرکی هزینه های مختلفی دارد . به عنوان مثال ، برای ارسال محموله A ممکن است نرخ گمرکی 100 تومان و برای محموله B ، هزار تومان باشد که در گمرک فرودگاه یا گمرک شهر قبل از پلمپ و ارسال مشخص میشود. 

یکی از مهمترین مواردی که در هزینه های ارسال بار به جمهوری چک موثر است ، نرخ و قیمت روزانه ارز می باشد.

آیا برای ارسال بار به جمهوری چک از بیمه استفاده میشود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به جمهوری چک را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به جمهوری چک و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به جمهوری چک با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

برای ارسال بار به قطر و ارسال بار به امارات نیز می توانید از خدمات تخصصی آریا کارگو استفاده نمایید و محموله های خود را از طریق آریا کارگو منتقل نمایید .

چه کالاهایی برای ارسال بار به جمهوری چک ممنوع هستند ؟ 

وارد کردن برخی از کالاها به جمهوری چک ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به جمهوری چک را کمی سخت کرده است .گمرک جمهوری چک جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است. شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور جمهوری چک نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک جمهوری چک اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

برای ارسال بار به جمهوری چک ، قبل از هر اقدامی با مشاوران ما در تماس باشید و پس از کسب اطلاعات کامل نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید . 

استعلام هزینه های ارسال بار به جمهوری چک نیز از طریق تماس با کارشناسان ما صورت می پذیرد.

ارسال لباس به جمهوری چک 

یکی از خدمات آریا کارگو ، ارسال انواع لباس های شما به جمهوری چک است . برای ارسال لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به جمهوری چک باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید . 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . 

با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا ارسال لباس به جمهوری چک را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید .

ارسال حیوانات به جمهوری چک 

گاهی مشتریان ما نیاز دارند تا حیوان خانگی خود ( از قبیل سگ ، گربه ، خرگوش ، پرنده های زینتی و … ) را توسط باربری هوایی با هواپیما به خارج از کشور ارسال نمایند که برای ارسال بار به جمهوری چک نیز این امکان فراهم است .

حمل هوایی حیوانات زنده شامل رعایت موارد ویژه ای می باشد تا حیوان زنده بتواند در طول سفر طولانی خود با هواپیما ، در “بهترین استانداردهای نگهداری حیوانات زنده” حمل شده و به سلامت و در نهایتِ ایمنی به مقصد برسد.

مدارک زیر برای ارسال حیوانات به جمهوری چک به صورت زیر می باشند : 

 1. مجوز ورود به کشور مقصد (در صورت نیاز)
 2. ارائه اصل گواهی بهداشت از سازمان دامپزشکی دولتی کشور مبدا باید در شرایطی که ۷ روز از تاریخ صدورش نگذشته باشد ، به همراه درج نام صاحب حیوان در آن . 
 3. ارائه اصل و کپی شناسنامه و گذرنامه حیوان با درج مشخصات کامل و مدارک واکسیناسیون معتبر به ویژه واکسن هاری (به اضافه درج صاحب حیوان)
 4. تکمیل مشخصات فرم درخواست حمل حیوان زنده در شرکت حمل بار
 5. به همراه داشتن میکروچیپ ، شماره‌ میکروچیپ و تاریخ دقیق آن
ارسال حیوانات به جمهوری چک
ارسال حیوانات به جمهوری چک

ارسال بار به اروپا تخصص تیم آنی بار است و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد و محموله های شما با نازلترین قیمت منتقل می شوند .

ارسال لوازم دانشجویی به جمهوری چک

ممکن است قصد ادامه ی تحصیل در یکی از دانشگاههای معتبر جمهوری چک را داشته باشید. شما هم میتوانید کلیه ی لوازم مورد نیاز خود را اعم از پوشاک، کتاب و جزوات درسی، سی دی و لوح های فشرده، مواد خوراکی (خشکبار و غذاهای آماده در بسته بندی‌های تجاری) به شهرهای جمهوری چک ارسال نمایید.

برای ارسال لوازم دانشجویی به جمهوری چک کافیست با شماره های آریا کارگو در تماس باشید و پس از مشاوره با کارشناسان ما بهترین خدمات فریت بار را دریافت کنید .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا