ارسال بار به باکو ( هوایی – زمینی )

باکو پایتخت کشور جمهوری آذربایجان است و حجم زیادی از توریست های ایرانی به این شهر مسافرت می کنند . علاوه بر این ، باکو بهترین و با امکانات ترین شهر آذربایجان است و بسیاری از مهاجرین در این شهر ساکن هستند .

برای ارسال بار به باکو می توانید از خدمات تخصصی و همه روزه آریا نوین کارگو استفاده نمایید و محموله های خود را با یک تماس تلفنی انتقال بار را انجام دهید . ما برای ارسال بار به باکو به صورت همه روزه آمادهارائه خدمات تخصصی و سریع می باشیم و همه نوع محموله های شما با کمترین هزینه انجام خواهد شد .

برای ارسال بار به باکو ، همه روزه به صورت زمینی و هوایی امکان انتقال محموله ها فراهم می باشد . برای ارسال بار به آذربایجان ، محموله های شما تحت پوشش بهترین بیمه نامه انجام میشود .

ارسال-بار-به-باکو
ارسال-بار-به-باکو

روش های ارسال بار به باکو 

برای ارسال بار به باکو ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به باکو دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به باکو به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به باکو 
 • ارسال زمینی به باکو
 • ارسال دریایی به باکو

برای ارسال بار به باکو ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم .

برای ارسال بار به تفلیس در گرجستان نیز مجموعه آریا نوین به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان است .

حمل هوایی برای باکو 

یکی از روش های ارسال بار به باکو ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای باکو به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به باکو به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به باکو به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به باکو آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به آذربایجان تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال-هوایی-بار-به-باکو
ارسال-هوایی-بار-به-باکو

ارسال بار به باکو به صورت زمینی 

برای ارسال بار به باکو ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به باکو هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به باکو به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

برای ارسال بار به ایروان نیز می توانید از طریق شماره های آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را از طریق ما تجربه کنید .

ارسال چه کالاهایی به باکو ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به باکو ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به باکو را کمی سخت کرده است .گمرک آذربایجان جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور آذربایجان نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک آذربایجان اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به باکو دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به آذربایجان نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

باربری-ایران-به-باکو
باربری-ایران-به-باکو

ارسال حیوانات به باکو

گاهی مشتریان ما نیاز دارند تا حیوان خانگی خود ( از قبیل سگ ، گربه ، خرگوش ، پرنده های زینتی و … ) را توسط باربری هوایی با هواپیما به خارج از کشور ارسال نمایند که برای ارسال بار به باکو نیز این امکان فراهم است .

حمل هوایی حیوانات زنده شامل رعایت موارد ویژه ای می باشد تا حیوان زنده بتواند در طول سفر طولانی خود با هواپیما ، در “بهترین استانداردهای نگهداری حیوانات زنده” حمل شده و به سلامت و در نهایتِ ایمنی به مقصد برسد.

مدارک زیر برای ارسال حیوانات به باکو به صورت زیر می باشند : 

 1. مجوز ورود به کشور مقصد (در صورت نیاز)
 2. ارائه اصل گواهی بهداشت از سازمان دامپزشکی دولتی کشور مبدا باید در شرایطی که ۷ روز از تاریخ صدورش نگذشته باشد ، به همراه درج نام صاحب حیوان در آن . 
 3. ارائه اصل و کپی شناسنامه و گذرنامه حیوان با درج مشخصات کامل و مدارک واکسیناسیون معتبر به ویژه واکسن هاری (به اضافه درج صاحب حیوان)
 4. تکمیل مشخصات فرم درخواست حمل حیوان زنده در شرکت حمل بار
 5. به همراه داشتن میکروچیپ ، شماره‌ میکروچیپ و تاریخ دقیق آن

ارسال لوازم دانشجویی به باکو

ممکن است قصد ادامه ی تحصیل در یکی از دانشگاههای معتبر باکو را داشته باشید. شما هم میتوانید کلیه ی لوازم مورد نیاز خود را اعم از پوشاک، کتاب و جزوات درسی، سی دی و لوح های فشرده، مواد خوراکی (خشکبار و غذاهای آماده در بسته بندی‌های تجاری) به باکو ارسال نمایید.

برای ارسال لوازم دانشجویی به باکو کافیست با شماره های آریا کارگو در تماس باشید و پس از مشاوره با کارشناسان ما بهترین خدمات فریت بار را دریافت کنید .

ارسال لباس به باکو

یکی از خدمات آریا کارگو ، ارسال انواع لباس های شما به باکو است . برای ارسال لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به باکو باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید . 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . 

با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا ارسال لباس به باکو را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید .

ارسال لوازم منزل به باکو 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به باکو می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به باکو ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به باکو از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به باکو ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند .

برای ارسال اثاثیه به باکو ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

برای ارسال بار به مسکو نیز می توانید خدمات تخصصی و سریع و ارزان را از ما بخواهید . ما همه روزه امکان ارسال محموله های مختلف خصوصا لوازم خانگی را برای شما فراهم می نماییم .

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به باکو 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به باکو ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به باکو بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به باکو می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به باکو ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

برای ارسال بار به آنکارا نیز ما همه روزه امکان ارسال سریع و تخصصی

آیا برای ارسال بار به باکو از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به باکو را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به باکو و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به باکو با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

مشاوره تخصصی برای حمل بار به باکو

ما برای حمل بار به باکو ، همه روزه محموله های شما را با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه بارگیری و منتقل خواهیم نمود . ارسال محموله های مختلف به صورت زمینی و هوایی انجام میشود و مشاوره تخصصی با کارشناسان علاوه بر کاهش هزینه های باربری ، امکان ارسال سریع و ارزان و ایمن را برای شما فراهم می نماید .

ما بهترین و تخصصی ترین خدمات را با کمترین هزنیه به شما عزیزان ارائه می نماییم . برای ارسال بار به باکو تنها کافیست با شماره های ما در تماس باشید .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا