ارسال بار به نروژ ( ارزان و سریع )

کمترین قیمت برای ارسال بار و کالا به نروژ

برای ارسال بار به نروژ ، مجموعه آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات می باشد . ما در اسرع وقت با نازلترین تعرفه های باربری حمل و نقل بین المللی را برای انتقال محموله های تجاری و صنعتی شما ارائه می نماییم. 

ارسال بار به نروژ سالهاست که به واسطه افزایش مهاجرت به صورت روزانه افزایش یافته است . از همین جهت ، برای حمل بار به نروژ نیاز به شرکت های معتبر و متخصص بسیار احساس میشود. 

برای ارسال بار به نروژ با آریا نوین کارگو ، همه روزه روش های مختلف که متناسب با نوع محموله و نیاز شما باشد در اختیارتان قرار میگیرد. 

 • حمل هوایی 
 • حمل زمینی
 • حمل دریایی

ما به عنوان برترین شرکت حمل بین المللی ، همه روزه آماده انتقال محموله ها در شرایط و وضعیت های مختلف با قیمت بسیار مناسب هستیم. 

لازم به ذکر است که برای ارسال بار به نروژ ، محموله های شما به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار می گیرند و امکان ارسال ایمن فراهم است. علاوه بر ارسال بار به نروژ ، برای ارسال بار به سوئد نیز می توانید خدمات تخصصی را از ما بخواهید.

ارسال بار به همه شهر های نروژ 

یکی از ویژگی های خدمات آریا نوین کارگو ، ارسال بار به نروژ بدون محدودیت و برای همه شهر های این کشور است . بر اساس شرایط و نوع محموله و روش حمل ، امکان استفاده از خدمات آریا نوین کارگو فراهم میباشد . 

ما برای ارسال بار به نروژ ، همه شهر های کوچک و بزرگ را تحت پوشش قرار داده ایم و برای شهر های فاقد گمرک ، امکان ترخیص کالا در گمرک شهر نزدیک به آن فراهم است . 

 • اسلو
 • برگن
 • تروندهایم
 • استاوانگر
 • درامن
 • کریستیان ساند
 • و سایر شهر های نروژ 

علاوه بر این ، ارسال بار به نروژ از همه نقاط ایران انجام میشود و محدودیت در این خصوص وجود ندارد. تخصص آریا نوین کارگو انتقال محموله های مختلف با بهترین کیفیت می باشد . از همین جهت بسیاری از هموطنان از طریق آریا نوین محموله های خود را منتقل می نمایند .

علاوه بر ارسال بار به نروژ ، همه روزه خدمات ارسال بار به آلمان نیز به صورت تخصصی انجام خواهد شد . ما بهترین و تخصصی ترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماییم.

ارسال هوایی محموله ها به نروژ 

یکی از بهترین و سریعترین روش های ارسال بار به نروژ ، روش حمل هوایی است که توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه خواهد شد. 

ما برای ارسال بار به نروژ به صورت همه روزه از فرودگاه امام خمینی آمادگی ارسال انواع لوازم شخصی و تجاری شما به مقاصد مختلف در کشور نروژ را داریم. 

آریا نوین کارگو با ارزانترین نرخ و قیمت در اسرع وقت محموله های شما را با بهترین کیفیت در شهر مورد نظر شما در گمرک فرودگاه تحویل خواهد شد . 

ارسال هوایی به نروژ یکی از سریعترین و بهترین روش های برای انتقال محموله ها تا 300 کیلو می باشد که توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو به صورت همه روزه انجام خواهد شد.

در خدمات ارسال هوایی بار و کالا به نروژ ، همه روزه آریا نوین کارگو با بهترین بیمه نامه ها امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . حرفه ای ترین خدمات ارسال بار به سوئیس نیز توسط تیم متخصص آریا نوین به شما عزیزان ارائه خواهد شد.

ارسال زمینی برای نروژ 

یکی از مهمترین ویژگی های آریا نوین کارگو ، امکان ارسال زمینی محموله ها برای نروژ است . در این روش ، محموله های شما با استفاده از تریلی ترانزیت بارگیری و از طریق مرز زمینی به نقاط مختلف نروژ ارسال میشود . 

روش حمل زمینی برای نروژ یکی از روش های مقرون به صرفه و با نرخ کرایه و هزینه ای مناسب است که برای انتقال اثاثیه و کالا های تجاری مورد استفاده قرار میگیرد . 

برای ارسال بار به نروژ به صورت زمینی ، همه روزه مشاوران و کارشناسان آریا نوین کارگو آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما عزیزان می باشد تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه محموله های شما منتقل شوند.

حمل و نقل زمینی یکی از بهترین روش های انتقال محموله و کالا می باشد و با بهترین نرخ کرایه ها امکان ارسال سریع را برای شما فراهم می نماییم . علاوه بر ارسال بار به نروژ ، همه روزه ارسال بار به هلند نیز توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو انجام خواهد شد .

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به نروژ 

یکی دیگر از خدماتی که برای ارسال بار به نروژ توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم شخصی با کمترین هزینه می باشد. 

برای ارسال اینگونه محموله ها به نروژ ، روش زمینی بسیار روش مناسبی برای حمل حجم زیاد محموله ها می باشد . اما برای انتقال چند تکه اثاثیه و لوازم ، امکان ارسال بار به نروژ به صورت هوایی فراهم است و با کمترین هزینه و در اسرع وقت محموله ها منتقل خواهند شد. 

برای ارسال اثاث و لوازم خانه به نروژ ، هزینه هایی بابت خروج اثاثیه و گمرک ایران و نروژ وجود دارد که بر اساس نوع محموله مشخص میشود.  برای حمل زمینی ، آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهد نمود .

یکی از روش های ارسال اثاثیه و لوازم منزل ، حمل هوایی است که امکان انتقال سریع محموله ها را برای شما فراهم می نماید . در ارسال بار به نروژ ، آریا نوین کارگو بهترین خدمات را با بیمه نامه ای کامل به شما ارائه می نماید .

برای ارسال بار به انگلیس ، محموله های شما با ارزانترین تعرفه ها بارگیری و منتقل خواهند شد .

آیا بسته بندی برای ارسال بار به نروژ مهم است ؟ 

یکی از مهمترین موضوعات برای خدمات ارسال بار به نروژ ، بسته بندی حرفه ای محموله ها می باشد . در صورتی که محموله های شما به خوبی بسته بندی نشده باشند ، علاوه بر عدم پذیرش آنها در گمرک فرودگاه ، مشکلاتی مانند شکستگی به دلیل بارگیری و جابجایی نیز ممکن است به وجود آید.

از همین جهت ، برای بسته بندی باید موارد مهمی رعایت شود و بر اساس نوع محموله باید بسته بندی مناسب برای آن در نظر گرفته شود. 

به عنوان مثال ، برای ارسال بار به نروژ در صورتی که محموله شما شکستنی باشد ، باید از بسته بندی چوبی مخصوص استفاده شود و داخل بسته بندی با استفاده تجهیزات مناسب مانند نایلون حبابدار و . . . استفاده شود.

برای حمل مواد غذایی نیز باید از جعبه های یونولیت ( یخچالی ) استفاده نمود و با استفاده از یخ خشک فضای داخل آن را برای نگهداری چند روزه مواد غذایی مناسب کرد.

برای ارسال بار به نروژ توسط آریا نوین کارگو ، همه روزه خدمات بسته بندی با حرفه ای ترین تیم به شما عزیزان ارائه میشود. فقط کافیست با ما در تماس باشید.

برای ارسال بار به ایتالیا نیز ما همه روزه آماده ارائه خدمات با کمترین هزینه به شما عزیزان هستیم . در اسرع وقت امکان ارسال محموله های سبک و سنگین با بهترین بیمه نامه انجام میشود.

بهترین-باربری-ایران-به-نروژ
بهترین-باربری-ایران-به-نروژ

هزینه های ارسال بار به نروژ چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به نروژ ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بر اساس موارد متعددی مشخص میشود که آریا نوین کارگو به شما این اطمینان را می دهد که ارسال محموله های شما با کمترین هزینه انجام شود . 

مهمترین موضوع برای ارسال بار به نروژ ، نوع روش حمل است . هر یک از روش های انتقال بار و کالا دارای هزینه های مختلفی هستند و بر همین اساس قیمت انتقال محموله مشخص میشود .

علاوه بر این ، نوع محموله و میزان ارزش آن نیز در فرایند گمرکی هزینه های مختلفی دارد . به عنوان مثال ، برای ارسال محموله A ممکن است نرخ گمرکی 100 تومان و برای محموله B ، هزار تومان باشد که در گمرک فرودگاه یا گمرک شهر قبل از پلمپ و ارسال مشخص میشود. 

یکی از مهمترین مواردی که در هزینه های ارسال بار به نروژ موثر است ، نرخ و قیمت روزانه ارز می باشد.

برای استعلام نرخ دقیق و هزینه های ارسال بار به فرانسه نیز تنها کافیست با شماره های ما در تماس باشید . ما بهترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه خواهیم نمود .

آیا برای ارسال بار به نروژ از بیمه استفاده میشود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به نروژ را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به نروژ و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به نروژ با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

چه کالاهایی برای ارسال بار به نروژ ممنوع هستند ؟ 

وارد کردن برخی از کالاها به نروژ ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به نروژ را کمی سخت کرده است .گمرک نروژ جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است. شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور نروژ نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک نروژ اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

برای ارسال بار به نروژ ، قبل از هر اقدامی با مشاوران ما در تماس باشید و پس از کسب اطلاعات کامل نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید . استعلام هزینه های ارسال بار به نروژ نیز از طریق تماس با کارشناسان ما صورت می پذیرد.

ارسال بار به اروپا تخصص مجموعه آریا کارگو است و با بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه می شود .

ارسال سنگ و سرامیک به نروژ

اگر قصد دارید انواع سنگ و سرامیک را به نروژارسال کنید ، بر اساس میزان حجم و ارزش محموله هزینه های گمرکی نیز باید به گمرک پرداخت شود . 

برای ارسال سنگ و سرامیک باید بسته بندی مناسبی برای آن انجام شود که محموله به صورت پالت یا به صورت جعبه های چوبی از طریق حمل هوایی ارسال می شوند . 

مجموعه آریا کارگو برای ارسال سنگ و سرامیک به نروژ در اسرع وقت بهترین خدمات را با مشاوره رایگان در اختیار شما قرار میدهد .

ارسال-سنگ-و-سرامیک-به-نروژ
ارسال-سنگ-و-سرامیک-به-نروژ

ارسال حیوانات به نروژ

گاهی مشتریان ما نیاز دارند تا حیوان خانگی خود ( از قبیل سگ ، گربه ، خرگوش ، پرنده های زینتی و … ) را توسط باربری هوایی با هواپیما به خارج از کشور ارسال نمایند که برای ارسال بار به نروژ نیز این امکان فراهم است .

حمل هوایی حیوانات زنده شامل رعایت موارد ویژه ای می باشد تا حیوان زنده بتواند در طول سفر طولانی خود با هواپیما ، در “بهترین استانداردهای نگهداری حیوانات زنده” حمل شده و به سلامت و در نهایتِ ایمنی به مقصد برسد.

مدارک زیر برای ارسال حیوانات به نروژ به صورت زیر می باشند : 

 1. مجوز ورود به کشور مقصد (در صورت نیاز)
 2. ارائه اصل گواهی بهداشت از سازمان دامپزشکی دولتی کشور مبدا باید در شرایطی که ۷ روز از تاریخ صدورش نگذشته باشد ، به همراه درج نام صاحب حیوان در آن . 
 3. ارائه اصل و کپی شناسنامه و گذرنامه حیوان با درج مشخصات کامل و مدارک واکسیناسیون معتبر به ویژه واکسن هاری (به اضافه درج صاحب حیوان)
 4. تکمیل مشخصات فرم درخواست حمل حیوان زنده در شرکت حمل بار
 5. به همراه داشتن میکروچیپ ، شماره‌ میکروچیپ و تاریخ دقیق آن

علاوه بر ارسال حیوانات به نروژ ، همه روزه محموله ها و کالاهای تجاری شما نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه منتقل می شوند .

ارسال لوازم دانشجویی به نروژ

ممکن است قصد ادامه ی تحصیل در یکی از دانشگاههای معتبر نروژ را داشته باشید. شما هم میتوانید کلیه ی لوازم مورد نیاز خود را اعم از پوشاک، کتاب و جزوات درسی، سی دی و لوح های فشرده، مواد خوراکی (خشکبار و غذاهای آماده در بسته بندی‌های تجاری) به شهرهای نروژ ارسال نمایید.

برای ارسال لوازم دانشجویی به نروژ کافیست با شماره های آریا کارگو در تماس باشید و پس از مشاوره با کارشناسان ما بهترین خدمات فریت بار را دریافت کنید.

ارسال مبلمان به نروژ

موارد زیادی برای ارسال مبلمان به نروژ باید مدنظر قرار گیرد . ارسال مبلمان به نروژ به صورت هوایی انجام میشود و هزینه های ارسال آن بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . موارد زیر باید قبل از ارسال مبلمان به نروژ مدنظر قرار گیرند : 

 1. ابعاد و وزن محمول: باید ابعاد و وزن مبلمان را در نظر بگیرید. مبلمان سنگین و حجیم ممکن است نیاز به بسته‌بندی خاص و حمل با باربری یا کشتی داشته باشد، در حالی که مبلمان کوچک و سبک‌تر می‌تواند به صورت هوایی ارسال شود.
 2. هزینه حمل و نقل: هزینه حمل و نقل مبلمان به صورت هوایی بیشتر از حمل و نقل به صورت دریایی یا باربری خواهد بود. برای اطلاع از هزینه‌های حمل و نقل، بهتر است با شرکت حمل و نقل هوایی تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.
 3. بسته‌بندی: برای ارسال مبلمان به صورت هوایی، بسته‌بندی مناسب و محکمی را برای محصولات خود انتخاب کنید تا در طول حمل و نقل آسیب نبینند. برای بسته‌بندی مبلمان، می‌توانید از جعبه‌های چوبی، فوم‌های محافظ، برچسب‌های هشدار و پوشش‌های محافظ استفاده کنید.
 4. محدودیت‌های گمرکی: قبل از ارسال مبلمان به خارج از کشور، باید با مقررات گمرکی کشور مقصد آشنا شوید. برخی کشورها ممکن است برای واردات مبلمان، محدودیت‌های گمرکی داشته باشند و ممکن است برای گذراندن گمرک، مدارک مورد نیاز را باید تهیه کنید.

مشاوره تخصصی برای ارسال برای ارسال بار به نروژ

همانطور که میدانید ، آریا نوین کارگو متخصص ارائه خدمات باربری و حمل و نقل است که با بهترین کیفیت و با ارزانترین هزینه ها انتقال کالاها را انجام خواهد داد. ارسال بار به نروژ با انواع روش های باربری انجام می شود و امکان ارسال کالاها تجاری و شخصی برای شما فراهم خواهد بود . نقش مشاوره تخصصی در خدمات باربری بین المللی بسیار پررنگ است .

مشاوره تخصصی برای ارسال بار به نروژ سبب کاهش هزینه ها و بهبود شرایط انتقال خواهد شد . آریا نوین کارگو به عنوان قوی ترین و تخصصی ترین تیم حمل و نقل ایران ، امکان ارسال سریع بارهای مختلف را برای شما فراهم می نماییم .

5/5 (1 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا