ارسال بار به تفلیس به صورت هوایی و زمینی

یکی از خدمات تخصصی آریا نوین کارگو ، ارسال بار به تفلیس است که به صورت همه روزه با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه میشود و امکان انتقال محموله های مختلف شما را فراهم می نماید .

برای ارسال بار به تفلیس ، همه روزه حمل هوایی و زمینی به صورت حرفه ای با کمترین قیمت به شما عزیزان ارائه می شود . در مجموعه آریا نوین کارگو انتقال سریع و ارزان محموله ها از مهمترین خدمات ما می باشد. 

برای ارسال بار به تفلیس ، آریا نوین از همه نقاط کشور آماده ارائه خدمات با بهترین مشاوره می باشد . ما با خدماتی سریع و ارزان آماده همکاری با مهاجران و مسافران عزیز هستیم . 

برای ارسال بار به گرجستان ، آریا نوین کارگو بهتریتن خدمات را با کمترین هزینه و به صورت حرفه ای در اختیار شما قرار میدهد. ما برای ارسال بار به تفلیس در راسرع وقت بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماییم .

آریا نوین کارگو یکی از قدیمی ترین و با سابقه ترین شرکت های کارگو در فرودگاه امام خمینی می باشد.

ارسال-بار-به-تفلیس
ارسال-بار-به-تفلیس

روش های ارسال بار به تفلیس 

برای ارسال بار به تفلیس ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به تفلیس دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به تفلیس به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به تفلیس 
 • ارسال زمینی به تفلیس
 • ارسال دریایی به تفلیس

برای ارسال بار به تفلیس ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم . هر یک از روش های باربری دارای شرایطی هستند که ارسال محموله های مختلف را با هزینه های مختلف فراهم می نماید.

علاوه بر تفلیس ، برای ارسال بار به ایروان نیز ما بهترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهیم.

حمل هوایی برای تفلیس 

یکی از روش های ارسال بار به تفلیس ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای تفلیس به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به تفلیس به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به تفلیس به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به تفلیس آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به گرجستان تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال-هوایی-برای-تفلیس
ارسال-هوایی-برای-تفلیس

ارسال بار به تفلیس به صورت زمینی 

برای ارسال بار به تفلیس ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به تفلیس هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به تفلیس به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

در روش حمل بار زمینی ، همه روزه محموله های شما با بهترین کیفیت و از طریق جاده های ترانزیت بارگیری و منتقل می شوند . ما با بهترین قیمت و با ارزانترین تعرفه ها با سالها تجربه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستیم .

علاوه بر تفلیس ، برای ارسال بار به مسکو نیز می توانید با شماره های ما در تماس باشید .

ارسال چه کالاهایی به تفلیس ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به تفلیس ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به تفلیس را کمی سخت کرده است .گمرک گرجستان جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور گرجستان نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک گرجستان اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به تفلیس دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به گرجستان نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

باربری-ایران-به-تفلیس
باربری-ایران-به-تفلیس

ارسال لوازم منزل به تفلیس 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به تفلیس می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به تفلیس ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به تفلیس از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به تفلیس ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند .

برای ارسال اثاثیه به تفلیس ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

برای ارسال بار به آنکارا نیز می توانید از طریق شماره های آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را درخواست نمایید .

ارسال مبلمان به تفلیس

موارد زیادی برای ارسال مبلمان به تفلیس باید مدنظر قرار گیرد . ارسال مبلمان به تفلیس به صورت هوایی انجام میشود و هزینه های ارسال آن بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . موارد زیر باید قبل از ارسال مبلمان به تفلیس مدنظر قرار گیرند : 

 1. ابعاد و وزن محمول: باید ابعاد و وزن مبلمان را در نظر بگیرید. مبلمان سنگین و حجیم ممکن است نیاز به بسته‌بندی خاص و حمل با باربری یا کشتی داشته باشد، در حالی که مبلمان کوچک و سبک‌تر می‌تواند به صورت هوایی ارسال شود.
 2. هزینه حمل و نقل: هزینه حمل و نقل مبلمان به صورت هوایی بیشتر از حمل و نقل به صورت دریایی یا باربری خواهد بود. برای اطلاع از هزینه‌های حمل و نقل، بهتر است با شرکت حمل و نقل هوایی تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.
 3. بسته‌بندی: برای ارسال مبلمان به صورت هوایی، بسته‌بندی مناسب و محکمی را برای محصولات خود انتخاب کنید تا در طول حمل و نقل آسیب نبینند. برای بسته‌بندی مبلمان، می‌توانید از جعبه‌های چوبی، فوم‌های محافظ، برچسب‌های هشدار و پوشش‌های محافظ استفاده کنید.
 4. محدودیت‌های گمرکی: قبل از ارسال مبلمان به خارج از کشور، باید با مقررات گمرکی کشور مقصد آشنا شوید. برخی کشورها ممکن است برای واردات مبلمان، محدودیت‌های گمرکی داشته باشند و ممکن است برای گذراندن گمرک، مدارک مورد نیاز را باید تهیه کنید.

برای ارسال بار به تفلیس ، تیم متخصص آریا کارگو بهترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید . تیم ما در اسرع وقت آماده همکاری با شما عزیزان می باشد و با بهترین کیفیت انتقال کالاها را انجام خواهد داد.

علاوه بر تفلیس ، ارسال بار به هامبورگ نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد . تیم متخصص ما آماده همکاری با شما با بهترین کیفیت است .

ارسال-مبلمان-به-تفلیس
ارسال-مبلمان-به-تفلیس

ارسال فرش به تفلیس

یکی از مهمترین خدمات آریا کارگو ، ارسال فرش می باشد که به صورت همه روزه برای تفلیس نیز قابل انجام است . برای ارسال فرش به تفلیس ، 3 روش دریایی ، زمینی و هوایی قابل استفاده می باشند .  در آریا کارگو برای ارسال فرش به تفلیس ، حمل هوایی بهترین و سریعترین روش است . 

ارسال فرش ماشینی به تفلیس با محدودیت خاصی همراه نیست و تنها کافی خواهد بود که در بسته‌بندی این فرش‌ها، نهایت ظرافت و دقت را به خرج بدهید تا کمترین آسیب به آن‌ها وارد نشود. هزینه ارسال بسته به مقصد شما، حجم و ابعاد بار و همین طور ارزش آن، مشخص خواهد شد.

همان طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، به دلیل ویژگی‌های خاص فرش‌های دستباف، ارسال فرش دستباف به تفلیس ، با محدودیت‌هایی همراه است. به این ترتیب که امکان ارسال بیش از 2 عدد فرش دستباف، بدون اخذ مجوزهای لازم، امکان پذیر نخواهد بود.

ارسال بار به دبی نیز توسط ما با ارزانترین تعرفه ها انجام خواهد شد و محموله های مختلف شما با بهترین کیفیت منتقل خواهند شد .

ارسال-فرش-به-تفلیس
ارسال-فرش-به-تفلیس

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به تفلیس 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به تفلیس ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به تفلیس بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به تفلیس می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به تفلیس ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

آیا برای ارسال بار به تفلیس از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به تفلیس را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به تفلیس و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به تفلیس با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . برای ارسال بار به خارج می توانید از طریق شماره های ما بهترین مشاوره را به صورت رایگان تجربه کنید .

مشاوره حرفه ای برای ارسال بار به تفلیس

مجموعه باربری آریا نوین کارگو ، برای ارسال بار به تفلیس بهترین و تخصصی ترین تیم باربری و حمل و نقل بین المللی را در اختیار شما قرار میدهد تا بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه نمایند .

برای ارسال بار به تفلیس ، مشاوران و کارشناسان ما با بررسی محموله های شما ، بهترین راهکار برای انتقال سریع و ارزان آنها را برای شما ارائه خواهند نمود . مشاوره با کارشناسان آریا نوین کارگو برای ارسال بار به همه شهر های گرجستان به صورت رایگان انجام خواهد شد .

پس از تماس با کارشناسان ما ، مهمترین موضوع ارائه دقیق اطلاعات در خصوص محموله و شرایط آن است که سبب ارائه خدمات تخصصی و سریع به شما عزیزان خواهد شد . ارسال بار به تفلیس را به کارشناسان و متخصصین ما بسپارید .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا