حمل هوایی به آذربایجان ( ارزان با بیمه کامل )

ارسال هوایی بار و کالا به جمهوری آذربایجان

حمل هوایی به آذربایجان یکی از سریعترین راه های ارسال محموله و کالا به این کشور است . گرچه آذربایجان در نزدییکی ایران قرار دارد و از نظر هزینه ای بهترین روش برای ارسال بار به آذربایجان روش زمینی است اما برای انتقال برخی محموله ها ، روش زمینی بسیار زمانبر خواهد بود .

در روش حمل هوایی به آذربایجان ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی اقدام به انتقال محموله های شما می نماید . ما به صورت همه روزه برای ارائه خدماتی تخصصی و همه روزه آماده همکاری با شما عزیزان هستیم .

حمل هوایی به آذربایجان توسط آریا نوین با پوشش بیمه ای کامل انجام خواهد شد . علاوه بر این ، خدمات آریا نوین با استفاده از بهترین خطوط حمل بار و مسافری ایرانی و بین المللی انجام میشود .

 • باکو
 • گنجه
 • زاکاتلا
 • لنکران

این فرودگاه های بین المللی برای ارسال محموله ها به صورت هوایی مورد استفاده قرار میگیرند .

حمل-هوایی-برای-آذربایجان
حمل-هوایی-برای-آذربایجان

روش های حمل بار هوایی به آذربایجان 

برای حمل بار هوایی به آذربایجان 2 روش وجود دارد که بر اساس نوع محموله های شما و شرایط آنها این روش ها مورد استفاده قرار میگیرند .  در روش حمل هوایی به آذربایجان باید ابتدا از امکان ارسال محموله های خود مطلع بود تا در زمان انجام فرایند های گمرکی در فرودگاه امام خمینی دچار مشکلات و هزینه و جریمه نشویم.

روش های ارسال هوایی به آذربایجان

 • حمل هوایی به صورت فریت بار 
 • حمل هوایی به صورت کارگو 

هر یک از روش های حمل هوایی به آذربایجان دارای شرایط و ضوابط خاص هستند که برای انتقال محموله ها باید مورد بررسی قرار گیرند . در ادامه ، برای آشنایی بیشتر شما با روش های حمل هوایی به آذربایجان توضیحاتی ارائه خواهد شد . 

علاوه بر حمل هوایی به آذربایجان ، آریا نوین به صورت همه روزه برای حمل هوایی به گرجستان نیز بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماید و فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید . امیدواریم با خدمات آریا نوین کارگو بهترین تجربه را داشته باشید .

ارسال خرده بار مسافری به آذربایجان به صورت هوایی

یکی از روش های ارسال هوایی به آذربایجان ، روش ارسال به صورت مسافری می باشد . فریت بار مسافری به آذربایجان از مهمترین و سریعترین روش های انتقال محموله ها به آذربایجان است.

در این روش ، محموله های با وزن نهایتا 300 کیلو از طریق خطوط هواپیمایی و قسمت بار هواپیما های مسافری منتقل می شوند . 

در این روش ، شما عزیزان می بایست چند روز قبل از پرواز نسبت به رزرو و فرایند های گمرکی محموله های خود اقدام نمایید که این امر توسط کارشناسان آریا نوین کارگو در کمترین زمان ممکن انجام میشود.

برای حمل هوایی به آذربایجان ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است و تنها با یک تماس تلفنی می توانید بهترین خدمات را از ما بخواهید.

برای حمل هوایی به آذربایجان ، امکان ارسال محموله های به همه شهر های این کشور فراهم است . از همین جهت آریا نوین با بهترین تیم حمل و نقل و با کمترین هزینه ها محموله های شما را بارگیری و منتقل می نماید .

علاوه بر این ، برای حمل هوایی به ترکیه نیز می توانید از خدمات تخصصی ما تنها با یک تماس تلفنی بهره مند شوید .

کارگو هوایی برای آذربایجان 

یکی از روش های متداول برای حمل هوایی به آذربایجان ، ارسال محموله های تجاری و صنعتی و در حجم بالا و وزن زیاد با هواپیمای ترابری است . 

در حمل هوایی به آذربایجان نیز این امکان برای شما عزیزان فراهم است . هواپیماهای باربری بدون محدودیت وزن و حجم امکان بارگیری و انتقال محموله های شما را در اسرع وقت فراهم می نمایند . 

آریا نوین کارگو با همکاری با برترین شرکت ها و خطوط هواپیمایی دنیا ، به صورت همه روزه محموله های شما را با کمترین قیمت از طریق روش کارگو به آذربایجان منتقل خواهد نمود 

برای کارگو بار به آذربایجان ، آنی بار همه روزه آماده خدمات به شما عزیزان است اما پروازهای کارگو دارای زمانبدی مشخصی هستند و ممکن است ارسال بار به صورت کارگو اندکی زمان بیشتر نیاز داشته باشد .

علاوه بر آذربایجان ، برای حمل هوایی به روسیه نیز آریا نوین کارگو به صورت همه روزه خدمات تخصصی ارائه می نماید . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

حمل بار هوایی مهاجرین به آذربایجان 

 مهاجران به آذربایجان در برنامه حمل اثاثیه به آذربایجان و حمل لوازم منزل به آذربایجان می‌کوشند تا بهترین راه را انتخاب کنند. به همین منظور باید ارسال کننده‌ای توانا بیابند تا با بهره گیری از تجارب این شرکت‌ها، لوازمشان را سالم و به هنگام در آذربایجان تحویل بگیرند.

لوازم منزل‌، لوازم مورد نیاز آشپزخانه و همچنین لوازم شخصی و ارزشمند‌، محتوای این محموله ها را تشکیل می‌دهد. بخشی از این بارها البته به دانشجویان مهاجری  تعلق دارد که برای ارسال کتاب و موارد مربوط به تحصیل و زندگی دانشجویی از خدمات حمل بار هوایی به آذربایجان استفاده می کنند.

کسانی که به عنوان مسافر سفر می‌کنند می‌توانند از این خدمات بهره ببرند. این افراد معمولا بارهایشان از حد مجاز بیشتر است  و بایستی جریمه اضافه بار بپردازند.  از همین جهت برای رفع این نیاز می توانید از حمل بار هوایی به آذربایجان می استفاده نمایید.

برای حمل هوایی به ارمنستان نیز روی خدمات آریا نوین حساب ویژه ای باز کنید . ارسال روزانه محموله های شما از تهران برای ارمنستان از ویژگی های شناخته شده آریا نوین است .

بهترین-خدمات-ارسال-بار-و-کالا-از-ایران-به-آذربایجان
بهترین-خدمات-ارسال-بار-و-کالا-از-ایران-به-آذربایجان

موارد ممنوعه برای حمل هوایی آذربایجان

برای حمل بار هوایی به آذربایجان ، برخی موارد توسط گمرک ایران و آذربایجان و خطوط هواپیمایی با ممنوعیت انتقال مواجه هستند . البته در برخی موارد برای انتقال این محموله ها راهکارهایی وجود دارد که کارشناسان آریا نوین کارگو بهترین راه را در اسرع وقت در اختیارتان قرار میدهند. 

لیست زیر بخشی از محموله های دارای محدودیت و ممنوعیت برای حمل هوایی به آذربایجان می باشند :

 • اشیاء عتیقه
 • آثار هنری اصیل
 • کتاب های خطی و چاپ سنگی
 • قطعات خوشنویسی شده
 • اوراق مینیاتور و مصنوعات طلا و نقره
 • سنگ های قیمتی
 • تابلو های نقاشی اصل
 • قالی و قالیچه دستباف
 • هرگونه عتیقه و اشیای تاریخی و میراث فرهنگی
 • اسلحه، مهمات و تجهیزات نظامی
 • فیلم ، نوار ، سی دی و تابلوهای نقاشی (فقط با مجوز وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران)
 • عطر ، ادکلن ، اسپری
 • شامپو ، نرم کننده ها ، مواد آرایشی
 • الکل
 • شربت ، آبلیمو ، سرکه و ترشیجات

حمل هوایی به آذربایجان به صورت تخصصی توسط آریا نوین کارگو انجام میشود و امکان انتقال محموله های شما برای همه شهر های آذربایجان فراهم است . فقط کافیست با ما در تماس باشید و از مشاوره تخصصی بهره مند شوید . 

برای فریت بار به روسیه نیز می توانید از خدمات حمل و نقل هوایی آریا نوین کارگو استفاده کنید . ما همه روزه محموله های شما را به صورت تخصصی منتقل خواهیم نمود .

.

ارسال-بار-به-آذربایجان
ارسال-بار-به-آذربایجان

فریت بار سمپل و نمونه محصول به آذربایجان

یکی از مهمترین ویژگی های خدمات حمل هوایی به آذربایجان ، امکان ارسال انواع سمپل و نمونه کالا می باشد . بسیاری از تجار که قصد حضور در بازارهای جهانی مانند بازار آذربایجان را دارند ابتدا نمونه محصول خود را برای طرف مقابل ارسال می نمایند . 

خدمات حمل بار هوایی برای آذربایجان یکی از بهترین روش ها برای ارسال سمپل و نمونه محصول به آذربایجان است . در این روش ، محموله شما با کمترین هزینه با استفاده از خطوط هواپیمایی مسافری در اسرع وقت منتقل خواهند شد و در گمرک فرودگاه مورد نظر تحویل خواهند شد .

حمل هوایی به امارات نیز با بهترین قیمت و با کمترین هزینه انجام می شود .

حمل هوایی فرش به آذربایجان

یکی از مهمترین خدمات آریا کارگو ، ارسال فرش می باشد که به صورت همه روزه برای آذربایجان نیز قابل انجام است . برای حمل هوایی فرش به آذربایجان حمل هوایی بهترین و سریعترین روش است.

برای حمل هوایی بار فرش ماشینی به آذربایجان با محدودیت خاصی همراه نیست و تنها کافی خواهد بود که در بسته‌بندی این فرش‌ها، نهایت ظرافت و دقت را به خرج بدهید تا کمترین آسیب به آن‌ها وارد نشود. هزینه ارسال بسته به مقصد شما، حجم و ابعاد بار و همین طور ارزش آن، مشخص خواهد شد.

همان طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، به دلیل ویژگی‌های خاص فرش‌های دستباف، فریت فرش دستباف به آذربایجان ، با محدودیت‌هایی همراه است. به این ترتیب که امکان ارسال بیش از 2 عدد فرش دستباف، بدون اخذ مجوزهای لازم، امکان پذیر نخواهد بود.

برای حمل هوایی بین المللی فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید .

حمل-هوایی-فرش-برای-آذربایجان
حمل-هوایی-فرش-برای-آذربایجان

بسته بندی تخصصی برای حمل هوایی به آذربایجان 

یکی از مهمترین مواردی که برای حمل هوایی به آذربایجان یا سایر کشور های جهان باید مدنظر قرار داد ، بسته بندی تخصصی و حرفه ای است .  برای بسته بندی تخصصی محموله های شما ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه از بهترین تجهیزات برای بسته بندی ایمن و مستحکم استفاده می نماید . 

بسته بندی باید به گونه ای باشد که از وارد شدن فشار و ضربه به محموله به خوبی محافظت نماید . 

بسته بندی برای حمل هوایی به آذربایجان با استفاده از جعبه های چوبی ، کارتن ، نایلون حبابدار و . . . انجام میشود . شما می توانید محموله های خود را با بالاترین ایمنی به آریا نوین کارگو بسپارید تا در اسرع وقت بارگیری و منتقل شوند . 

برای حمل هوایی به عمان نیز می توانید از طریق شماره های آریا کارگو بهترین خدمات را ثبت سفارش کنید .

مشاوره تخصصی برای حمل هوایی به آذربایجان 

مشاوره تخصصی در تماس امور حمل و نقل از مهمترین موارد است و برای جابجایی های بین المللی از اهمیت ویژه ای برخوردار است . برای حمل هوایی به آذربایجان نیز استفاده از مشاوره تخصصی بسیار لازم است .

مشاوره تخصصی سبب افزایش سرعت انتقال محموله ها ، کاهش هزینه ها و افزایش ایمنی محموله های شما خواهد شد . از همین جهت ، بهترین راه تماس با شماره های آریا نوین و مشاوره با کارشناسان ما می باشد .

با ما در تماس باشید تا سریع و ارزان محموله های خود را منتقل کنید .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا