ارسال بار به مارسی در اسرع وقت ( هوایی – زمینی )

یکی از خدمات تخصصی آریا نوین کارگو ، ارسال بار به مارسی است که به صورت همه روزه با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه میشود . 

برای ارسال بار به مارسی ، همه روزه حمل هوایی و زمینی به صورت حرفه ای با کمترین قیمت به شما عزیزان ارائه می شود . در مجموعه آریا نوین کارگو انتقال سریع و ارزان محموله ها از مهمترین خدمات ما می باشد. 

برای ارسال بار به مارسی ، آریا نوین از همه نقاط کشور آماده ارائه خدمات با بهترین مشاوره می باشد . ما با خدماتی سریع و ارزان آماده همکاری با مهاجران و مسافران عزیز هستیم . 

در خدمات ارسال بار به فرانسه ، برای حمل و نقل محموله های شما در صورتی که وزن و حجم محموله کم باشد با استفاده از روش حمل هوایی می توانید با کمترین هزینه و بالاترین سرعت انتقال محموله ها را انجام دهیم .

مجموعه آریا نوین کارگو به عنوان متخصص ارسال بار به مارسی و سایر شهر های فرانسه ، همه روزه اماده انتقال محموله های شما می باشد . ما با بهترین کیفیت و کمترین هزینه با سالها سابقه درخشان آماده ارائه خدمات تخصصی هستیم .

ارسال-بار-به-مارسی
ارسال-بار-به-مارسی

روش های ارسال بار به مارسی 

برای ارسال بار به مارسی ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به مارسی دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به مارسی به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به مارسی 
 • ارسال زمینی به مارسی
 • ارسال دریایی به مارسی

برای ارسال بار به مارسی ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم . علاوه بر مارسی ، همه روزه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به پاریس نیز بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماید .

ما با تجربه چندین ساله و سابقه ارسال محموله های مختلف آماده همکاری با تجار و مهاجرین گرامی هستیم .

حمل هوایی برای مارسی 

یکی از روش های ارسال بار به مارسی ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای مارسی به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به مارسی به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به مارسی به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به مارسی آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به فرانسه تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

حمل-هوایی-برای-مارسی
حمل-هوایی-برای-مارسی

ارسال بار به مارسی به صورت زمینی 

برای ارسال بار به مارسی ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به مارسی هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به مارسی به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد. در صورتی که قصد دارید محموله های تجاری خود را ارسال کنید ، مجموعه آریا نوین کارگو با استفاده از روش زمینی امکان انتقال 24 تن بار و کالا را برای شما عزیزان فراهم می نماید .

علاوه بر مارسی ، برای ارسال بار به مونیخ نیز می توانید محموله های خود را به آریا نوین کارگو بسپارید تا در اسرع وقت منتقل شوند .

حمل-هوایی-برای-مارسی
حمل-هوایی-برای-مارسی

ارسال چه کالاهایی به مارسی ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به مارسی ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به مارسی را کمی سخت کرده است .گمرک فرانسه جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور فرانسه نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک فرانسه اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به مارسی دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به فرانسه نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

ارسال لوازم منزل به مارسی 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به مارسی می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به مارسی ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به مارسی از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به مارسی ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند . برای ارسال اثاثیه به مارسی ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

در خدمات ارسال لوازم منزل و لوازم شخصی برای مارسی ، استفاده از روش هوایی بسیار مناسب است . بسیاری از هموطنان برای ارسال محموله های زیر 30 کیلو انتقال کالاها را از طریق آریا نوین کارگو انجام میدهند و در عرض 4-3 روز محموله ها تحویل آنها می شوند .

علاوه بر مارسی ، برای ارسال بار به استانبول نیز توسط تیم آریا نوین کارگو انجام خواهد شد .

باربری-ایران-به-مارسی
باربری-ایران-به-مارسی

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به مارسی 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به مارسی ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به مارسی بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به مارسی می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به مارسی ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

برای محمومله های خاص نیز باید از بسته بندی های خاص استفاده نمود . به عنوان مثال برای انتقال کالاهای پزشکی در برخی موارد باید از یخچال و یخ خشک استفاده نمود .

اگر قصد دارید بهترین خدمات برای ارسال بار به مارسی را تجربه کنید ، بسته بندی تخصصی را نیز به آریا نوین کارگو واگذار کنید .

برای ارسال بار به یونان نیز ما به صورت همه روزه بهترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهیم .

ارسال زعفران به مارسی

در قانون کشور ما در خصوص میزان زعفران استخراج شده از طریق چمدان پیش بینی شده است. هر کسی که پاسپورت مستقل داشته باشد می تواند ۱۰۰ گرم با خود به خارج از کشور ببرد.

البته اگر بخواهید زعفران بیشتری از کشور صادر کنید باید مجوزهایی دریافت کنید. با اخذ این مجوزها می توانید این محدودیت را حذف کرده و زعفران بیشتری صادر کنید.

 1.  معرفی نامه یا وکالت نامه برای اظهار زعفران به گمرک که توسط وکیل تهیه شده است.
 2.  گواهی دریافت استاندارد تدارکات
 3.  گواهی سلامت در صورت نیاز خریدار
 4.  مجوز صادرات نهایی
 5. روش عدل بندی
 6.  کارت بازرگانی فعال در زمینه بازرگانی یا صادرکننده زعفران
 7.  گواهی قرنطینه و پرواربندی گیاه در صورت درخواست خریدار

برای صادرات زعفران به مارسی ، روش حمل هوایی بسیار مناسب و سریع است . با مشاوره با کارشناسان ما می توانید در اسرع وقت زعفران را با حجم و وزن دلخواه ارسال کنید . 

ارسال مبلمان به مارسی

موارد زیادی برای ارسال مبلمان به مارسی باید مدنظر قرار گیرد . ارسال مبلمان به مارسی به صورت هوایی انجام میشود و هزینه های ارسال آن بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . موارد زیر باید قبل از ارسال مبلمان به مارسی مدنظر قرار گیرند : 

 1. ابعاد و وزن محمول: باید ابعاد و وزن مبلمان را در نظر بگیرید. مبلمان سنگین و حجیم ممکن است نیاز به بسته‌بندی خاص و حمل با باربری یا کشتی داشته باشد، در حالی که مبلمان کوچک و سبک‌تر می‌تواند به صورت هوایی ارسال شود.
 2. هزینه حمل و نقل: هزینه حمل و نقل مبلمان به صورت هوایی بیشتر از حمل و نقل به صورت دریایی یا باربری خواهد بود. برای اطلاع از هزینه‌های حمل و نقل، بهتر است با شرکت حمل و نقل هوایی تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.
 3. بسته‌بندی: برای ارسال مبلمان به صورت هوایی، بسته‌بندی مناسب و محکمی را برای محصولات خود انتخاب کنید تا در طول حمل و نقل آسیب نبینند. برای بسته‌بندی مبلمان، می‌توانید از جعبه‌های چوبی، فوم‌های محافظ، برچسب‌های هشدار و پوشش‌های محافظ استفاده کنید.
 4. محدودیت‌های گمرکی: قبل از ارسال مبلمان به خارج از کشور، باید با مقررات گمرکی کشور مقصد آشنا شوید. برخی کشورها ممکن است برای واردات مبلمان، محدودیت‌های گمرکی داشته باشند و ممکن است برای گذراندن گمرک، مدارک مورد نیاز را باید تهیه کنید.

برای ارسال بار به مارسی یا سایر شهر های فرانیه ، محموله های شما به صورت کامل با بسته بندی تخصصی منتقل می شوند .

آیا برای ارسال بار به مارسی از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به مارسی را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به مارسی و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به مارسی با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

علاوه بر مارسی و فرانسه ، برای ارسال بار به سوئیس نیز می توانید از خدمات تخصصی تیم آریا نوین کارگو استفاده نمایید.

مدارک لازم برای ارسال بار به مارسی

برای ارسال بار به مارسی به صورت هوایی نیاز به مدارک زیر داریم :

• اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده
• اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده
• کپی بلیط
• آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی / Zip Code گیرنده و شماره تلفن
• لیست بسته بندی کالا به همراه ابعاد بسته ها به سانتیمتر

نکته : در اکثر موارد حضور مسافر به هنگام بازرسی کالا و انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه امام خمینی الزامی بوده و ارسال محموله با توجه به مقصد و مدت زمان حمل بطور معمول 3 تا 4 روز قبل از خروج مسافر از ایران صورت می گیرد.

ارسال بار به مارسی توسط آریا نوین کارگو با بهترین کیفیت و همراه مشاوره رایگان انجام خواهد شد . بهترین تجربه خدمات حمل و نقل بین المللی را می توانید از ما بخواهید .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا